News

StarCraft II: Heart of the Swarm już w sprzedaży

W nocy z 11 na 12 marca na półki polskich sklepów trafiła jedna z najbardziej wyczekiwanych gier roku: „StarCraft II: Heart of the Swarm”. Nocna premiera to inicjatywa polskiego dystrybutora gier CDP.pl oraz jego partnerów handlowych: Tesco, Empiku oraz Ultimy.

„Kolejny epizod sagi StarCraft to gra bardzo oczekiwana również przez polskich fanów. Liczymy, że osiągnie doskonały wynik sprzedażowy, również dzięki pełnej polskiej wersji językowej” – powiedział członek zarządu CDP.pl Michał Gembicki.

„StarCraft II: Heart of the Swarm” to drugi epizod kontynuacji jednej z najbardziej popularnych strategii czasu rzeczywistego (RTS) w historii gier komputerowych, traktującej o zmaganiach trzech ras – Terran, Protosów i Zergów na przełomie XXV i XXVI wieku.

W nocy z 11 na 12 marca, z inicjatywy CDP.pl oraz partnerów z sieci handlowych Tesco, Empik i Ultima, w całej Polsce odbyła się sprzedaż tej wielce oczekiwanej gry. Równolegle ze światową premierą, w ponad 60 sklepach w całym kraju, najzagorzalsi fani serii StarCraft mogli kupić dodatek tuż po godzinie 22:00, by cieszyć się grą jako jedni z pierwszych. Uczestnicy nocnych premier poza możliwością wcześniejszego zakupu gry otrzymali również gadżety w postaci koszulek i plakatów z najnowszej odsłony Starcrafta.

Dodatek StarCraft II: Heart of the Swarm do działania wymaga podstawowej wersji gry StarCraft II: Wings of Liberty. Gra StarCraft II: Heart of the Swarm jest już dostępna w pełnej polskiej wersji językowej na komputery PC w wersji standardowej (129,99 PLN) oraz kolekcjonerskiej (239,99 PLN).

Czas czytania: 2 minut, 5 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

StarCraft II: Heart of the Swarm premierowy zwiastun

arrow-right
arrow-right

Opłaca się zawrzeć pakt z Hadesem

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: