News

Plotka o kolejnym State of Play zawiera tyle gier, że można by obdzielić kilka wydarzeń

Pokaz ceny i powroty kilku znanych serii? Och, jak bardzo chciałbym, aby to nie były żarty...

W sieci pojawiła się dziś plotka dotycząca kolejnego pokazu gier Sony z cyklu State of Play. Jak to z plotkami, podchodzić trzeba ostrożnie, gdyż chociażby tydzień temu miał być taki pokaz po prezentacji Microsoftu, ale niebiescy nawet się nie zająknęli. Z drugiej jednak strony logika nakazuje wierzyć, że w sierpniu poznamy datę premiery, cenę obu konsol i ruszą preordery, gdyż w poprzedniej generacji która też startowała w listopadzie takowe informacje mieliśmy znacznie wcześniej (cenę podano już w czerwcu).

Poniższa lista jest naprawdę interesująca i gdyby takowy zestaw gier faktycznie ujawniono, to byłoby naprawdę sporo "grubego" mięska. Najbardziej ciekawi kolejna wzmianka o powrocie Silent Hill, który jest już tak długo wałkowany przez graczy i plotki, że nawet jeśli nie powstaje, to pewnie w końcu Konami zajmie się sprawą - kilka serii już w ten sposób wróciło. Interesujące są jeszcze King of Fighters XV i Metal Slug Returns, o których do tej pory nic nikt nie wspominał, a na pewno mają grono wiernych fanów. Reszta to raczej gry o których już wiemy, lub które wyszły na inne platformy.

Powyższy pokaz miałby odbyć się 10 sierpnia. Co ciekawe, jest jeszcze druga, ale tym razem już totalnie niewiarygodna plotka również ze State of Play, ale tym razem na 8 sierpnia:

Trzeba jednak przyznać, że Metal Gear Solid Collection, Parasite Eve Remake i kolejny raz Silent Hill a na sam koniec Vagrant Story to już zbyt duże combo na raz.

Myślicie, że któraś z plotek okaże się prawdziwa? Powrotu której z tych gier oczekiwalibyście najbardziej?

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 25 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Remasterowana Mafia I dostanie nieco zmienioną mapę

arrow-right
arrow-right

Tony Hawk 1+2 Remastered dostanie aż 37 nowych utworów

Komentarze
...
46.134.***.*** • #1
KubekThePlayer
1354 dni temu

Mam nadzieję że faktycznie pojawi się info o Personie 4 i 3 na PS4/PS5, chociaż ta gra z uniwersum Harrego Pottera po zagraniu kilka lat temu w Zakon Feniksa i Księcia Półkrwi też przyciąga moją uwagę.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: