News

Święto Graczy Playstation zakończone. Gracze osiągnęli wszystkie etapy w rekordowym czasie

Szybko i z przytupem, tak działają fani PlayStation.

Ostatni etap rozpoczętego 24 lutego ewentu Święto Graczy jest już za nami. Gracze przez okres trwania wydarzenia mieli do zrealizowania coraz to trudniejsze cele nakazujące rozegranie odpowiedniej ilości gier czy zdobycie określonej ilości pucharków. W ewencie mógł wziąć udział każdy, a frekwencja, biorąc pod uwagę szybkość, z jaką fani osiągali kolejne etapy wydarzenia, musiała być naprawdę wysoka.

Gracze mogą już odtrąbić sukces, gdyż Sony poinformowało właśnie o osiągnięciu wszystkich zakładanych celów i to wszystko w rekordowym czasie zaledwie 9 dni.

Naturalnie Japończycy mają teraz zamiar wywiązać się ze swojej części umowy i wysłać graczom, którzy wzięli w ewencie udział obiecywane nagrody. W poprzednich etapach gracze otrzymali motyw statyczny oraz paczkę awatarów, a w przyszłym tygodniu cieszyć nasze oczy będzie motyw dynamiczny, który zrealizowano w formie pokazu slajdów. Na ekranie głównym zobaczymy obrazy z kultowych gier PlayStation — zarówno tych przyszłych jak i obecnych. Motyw można obejrzeć na powyższym wideo.

Nie można jednak zapominać o losowaniu dodatkowym, w którym wszyscy zapisani poprzednio w ewencie gracze mogą wziąć udział. Do zgarnięcia będzie między innymi zestaw kultowych gier z PlayStation, bon na 380 zł, a także grawerowany platynowy puchar. By mieć szansę powyższe nagrody zdobyć wystarczy jak naj[size][/size]szybciej odpowiedzieć na pytanie konkursowe, jakie pojawi się 17 marca o godzinie 12:00 polskiego czasu.

Czas czytania: 2 minut, 15 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Test Drive Unlimited 3 powstaje. Produkcją gry zajmują się autorzy WRC

arrow-right
arrow-right

Podwójne promocje dla posiadaczy PS+ w PS Store

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: