Tak powinien wyglądać remake Crasha Bandicoota
Jeden z zapalonych fanów Crasha Bandicoota postanowił własnoręcznie zabrać się za remake pierwszej odsłony serii.
Stworzył więc bardzo udany model rudego lisa, podstawowe animacje i ruch, oraz kawałek pierwszego etapu, po czym złożył wszystko w jedną całość publikując na YouTube. Filmik prezentuje się bardzo profesjonalnie i wcale bym się nie obraził, gdyby tak właśnie wyglądał oficjalny remake starego Crasha.
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Kalendarz premier. W co będziemy grać w lutym? - 03.02.2026 19:45
• AI niszczy nam rynek i czy Steam Machine to HIT?🎙️ GamePolis #16 Podcast - 29.01.2026 18:00
• Gry na które CZEKAMY w 2026 w redakcji GameOnly. Zobacz nasze typy! - 24.01.2026 15:00
• Demo ADA: Tainted Soil już dostępne! Polska gra RPG na nowym materiale - 20.01.2026 16:45
• Najgorsze GRUZY 2025 według redakcji GameOnly. Zobacz nasze typy! - 16.01.2026 17:37
Niedawno pisaliśmy też o...
Komentarze
Matko, wiele bym dał, aby ta gra wyszła!
odpowiedzZajebiscie to wyglada. Sony niech sie patrzy i uczy
odpowiedzRaczej Activision a nie Sony!
odpowiedzKurde nawet ja bym w to zagrał!
odpowiedzJaram się!
odpowiedzMnie dziwi jedno. Sony przeciez widzi jakie jest zainteresowanie Crashem Bandicootem i nic sobie z tego nie robi. Przeciez nawet po odkupieniu licencji i zrobieniu dobrej gry zarobiliby na tym krocie.
odpowiedzTez sie kiedys nad tym zastanawialem. Ale zobaczycie, Activision pracuje juz nad crashem, wypusci mega wypasik i zarobi krocie. A sony bedzie zalowalo!
odpowiedzSpyro, Crash, Gex - to były gry. Dobrze chociaż, że niedługo odświeżony Abe się pojawi.
odpowiedzDodaj nowy komentarz: