News

The Game Awards dziś w nocy

Nagrody za mijający rok, oraz zapowiedzi nowych gier na ostatnie miesiące tej generacji już dziś, późną nocą.

The Game Awards odbędzie się dzisiaj, o 2:30 polskiego czasu. Kapituła przyzna nagrody dla najlepszych gier w kilkunastu kategoriach, dodatkowo przyznana zostanie nagroda od graczy. Tą ostatnią dostanie jeden z 4 tytułów:

- Death Stranding
- Fire Emblem: Three Houses
- Star Wars Jedi: Fallen Order
- Super Smash Bros. Ultimate

Swój głos na jeden z nich można wciąż oddać na stronie thegameawards.com/brackets/players-voice?round=3 , a na czele obecnie znajduje się... Fire Emblem: Three Houses. Co ciekawe, Death Stranding jest na miejscu ostatnim - mimo, że w oczach wielu był to hit nie tylko 2019 roku, ale wręcz ostatnich lat. Odpadły też już takie gry jak Resident Evil 2, Call of Duty Modern Warfare czy Sekiro, zdobywając raptem kilka procent głosów. Wygląda więc, że Nintendo zatriumfuje (zapewne nie tylko w tej kategorii).

W trakcie imprezy na pewno zobaczymy nowy trailer (i być może datę premiery) Ghost of Tsushima, plotki mówią też o nowej grze z serii Crash Bandicoot, a jedną z zapowiedzi na Switcha ma ogłosić sam Doug Bowser - prezes Nintendo USA. Kto wie, może w tym roku ponownie prezesi N, MS i PS wyjdą razem na scenę. Na pewno zobaczymy też zapowiedzi kilku innych, nowych gier. Wątpliwa jest jednak prezentacja czegoś na nowe konsole - ale kto wie, może któraś firma nas zaskoczy.

Stream z imprezy dostępny będzie pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=jxAihuiYxuU - niestety, nasza redakcja o 2:30 raczej planuje spać, ale rano postaramy się wrzucić wszystkie trailery, oraz listę zwycięzców, na stronę.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 20 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Dziś premiera C64 Maxi

arrow-right
arrow-right

Babylon's Fall ukazany na nowym gameplayu. Tytuł nie zawiedzie fanów slasherów

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: