News

Tnij do woli - Premierowy zwiastun Metal Gear Rising: Revengeance

Metal Gear Rising Revengeance to wysokiej jakości gra akcji osadzona w uniwersum Metal Gear. To zupełnie nowe podejście do fabuły, jak i samej rozgrywki. Najbardziej uznany japoński twórca gier Hideo Kojmia osobiście nadzorował pracę zespołu Platinum Games nad grą. Tytuł ukaże się 22 lutego na konsole PlayStation3 i Xbox360.

Tworzony przez studia Kojima Productions i Platinum Games – Metal Gear Rising Revengeance, to zapierająca dech w piersi gra akcji, w której gracze wcielają się w Raidena, jedną z najbardziej popularnych postaci uniwersum Metal Gear. Po raz pierwszy Raiden pojawił się jako grywalna postać w Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, następnie zaś jako cyborg w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Metal Gear Rising Revengeance opowiada historię bohatera prześladowanego przez wydarzenia z przeszłości, uzbrojonego w cały arsenał broni, w tym niezastąpiona elektro-katanę. Uzbrojony po zęby Raiden zamierza zemścić się na Desperado Enterprises, firmie należącej do grupy PMC (Private Military Companies), niszcząc wszystko, co stanie na jego drodze.

Metal Gear Rising Revengeance dzięki unikalnemu systemowi walki "Zan-Datsu" umożliwi doświadczenie niezwykłego tempa oraz dramatyzmu charakteryzującego grę. Raiden dzięki swojemu specjalnemu ostrzu jest w stanie przeciąć praktycznie każdy element otoczenia, dzięki czemu walki wyglądają bardzo efektownie.
"Fani Metal Gear i gier akcji docenią najnowszy rozdział w uniwersum", powiedział Shinji Hirano, prezes Konami Digital Entertainment GmbH. "Wierzymy, że współpraca pomiędzy Kojima Productions i Platinum Games zaowocuje jedną z najlepszych na chwile obecną gier akcji i nie możemy doczekać się, aż gracze sami wypróbują Metal Gear Rising Revengeance.". Każdy egzemplarz gry na obie platformy sprzętowe zostanie wyposażony w darmowe DLC, strój Cyborg Ninja, którego będzie można używać podczas gry.
W Polsce zostanie również wydana wersja Limited Edition, w której do samej gry na wybraną platformę zostanie dodana najwyższej jakości 30 centymetrowa, w pełni ruchoma figurka Raidena z zestawem akcesoriów.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 24 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Znamy datę premiery i platformy docelowe Murdered: Soul Suspect

arrow-right
arrow-right

Szef Gamestopu widział BF4 w akcji, gra ponoć wymiata!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: