News

Trylogia Crysis Remastered dostanie polską wersję

Kto kupi pudełkowe wydanie otrzyma też pewien fizyczny bonus.

Koch Media Poland podesłało dziś informację, która na pewno ucieszy wielu graczy - Crysis Remastered Trilogy dostanie polską lokalizację. Wszystkie 3 gry dostaną ją w takiej samej wersji, jak oryginalnie - zatem pierwsza część dostanie jedynie napisy, a druga i trzecia również pełen dubbing. Można więc przypuszczać, że zostaną po prostu ponownie użyte dawne nagrania (w przeciwnym wypadku i jedynka doczekała by się nagrań głosowych). Warto tutaj jednak zauważyć, że takie spolszczenie gier wydanych w 2007, 2011 i 2013 roku wcale nie musiało do nas trafić, bowiem wtedy grę zamiast Koch Media wydawało... EA Games, musiało więc zapewne dojść do podpisania pewnych umów lub przeniesienia praw własności, aby stare nagrania wykorzystać.

Przypomnę, że w polskiej wersji "Proroka" zagrał Andrzej Chudy, a obok niego pojawiały się takie nazwiska jak Piotr Machalica, Krzysztof Stelmaszyk, Jacek Bończyk, Grzegorz Pawlak, Dariusz Odija, Robert Tondera i aż dziw, że na tej liście nie ma Jarosława Boberka.

Niestety Switch nie dostanie pełnej trylogii a wciąż jedynie (przynajmniej na razie) wciąż pierwszą część gry, którą w sumie można ograć na każdej z konsol już teraz (na stacjonarnych są nawet polskie napisy). Warto to jednak odnotować, bo na Switchu wciąż nie jest standardem wydawanie gier w których mamy chociażby kinowe spolszczenie, a przypuszczam, że to nie jedyna zmiana jaka pojawi się w nowej Switchowej wersji i twórcy zadbali o ogólne ulepszenie grafiki.

Wspomniałem też w nagłówku newsa, że do pudełkowych wersji gry ma być dołączony bonus - będzie to ekskluzywna karta z grafiką z gry (zapewne chodzi o pocztówkę na wysoki połysk).

Gra trafi do sklepów jesienią tego roku (a zatem gdzieś między końcem września a świętami) - niestety wciąż nie słychać nic o wersjach dedykowanych PS5 czy Xbox Series X, więc na tych konsolach zagramy w wersje odpowiednio z PS4 i Xboxa One. Ulepszona jedynka powinna trafić na Switcha w podobnym terminie.

Czas czytania: 2 minut, 43 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Pracownicy Blizzarda - buntownicy czy hipokryci?

arrow-right
arrow-right

Story of Seasons: Friends of Mineral Town zmierza na PS4 i Xboxa

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: