News

Pozostałe części Crysisa też dostaną wersję remastered

Trylogia będzie w końcu kompletna.

Nieco ponad rok od zapowiedzi Crysis Remastered ( Zremasterowany Crysis zmierza na wszystkie konsole i PC), Crytek zapowiedział dziś oficjalnie Crysis Remastered Trilogy. Wygląda więc, że firma na początek zamiast wydawać kasę na odświeżenie aż trzech gier wolała zaryzykować z jedną pozycją, a gdy na niej zarobiła, zajmie się resztą. Zdecydowanie trójpak ma jeszcze większe szanse na lepszą sprzedaż niż osobne wydawanie tytułów pojedynczo - zazwyczaj taki zestaw jest po prostu tańszy. Do tego odświeżone gry pozbawione są trybu multiplayer więc nie są to pozycje na długie godziny i inwestowanie w tylko jedną nie ma sensu.

Warto zaznaczyć, że Crytek z takiego podziału wydawniczego wyjdzie z twarzą i mimo wydania teraz trzech gier jako jedna paczka, pozwoli posiadaczom wydanej w listopadzie jedynki dokupić ze zniżką brakujące części. Nie będzie trzeba więc inwestować na nowo, a jedynie dopłacić różnicę. Uff.

Niestety - daty premiery nie otrzymaliśmy, a niesprecyzowane "wkrótce" może oznaczać zarówno lipiec jak i znów listopad. Jest jednak szansa, że więcej szczegółów zostanie ujawnionych w ciągu 2-3 tygodni w ramach eventów E3 lub Summer Game Fest. Za tą opcją przemawia też to, że dzisiejszy materiał wideo (który widać poniżej) nazwano jedynie teaserem, a nie trailerem.
Wiadomo natomiast, że gra trafi na PS4, Xboxa One (a więc także PS5 i Xbox Series X - prawdopodobnie bez dodatkowego wsparcia dla możliwości tych konsol), a także na... Switcha, gdzie ze względu na słabsze podzespoły bliżej jej będzie do 1:1 z oryginałem niż do remastera.

Czas czytania: 2 minut, 26 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

GT7 i God of War Ragnarok kolejnymi grami w rozkroku generacyjnym

arrow-right
arrow-right

Planszowy Wiedźmin zebrał już ponad 17 mln złotych

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: