News

Ubisoft potwierdza - Nowy Assassin's Creed na PS3 i Xbox 360

Ubisoft wydał oficjalne oświadczenie, w którym potwierdza, że nowy Assassin's Creed pojawi się również na konsolach PS3 i Xbox 360. Francuski gigant zdaje sobie sprawę z ogromnej bazy użytkowników starszych sprzętów i szykuje dla nich coś ekstra. Czy będzie to pełnoprawna odsłona serii, jak było to w przypadku Assassin's Creed IV: Black Flag, czy spinoff, o którym plotkuje się w sieci od kilku dobrych miesięcy?

Jakiś czas temu w internecie krążyły rewelacje, jakoby Ubisoft pracował nad dwoma Assassinami jednocześnie. Jeden miałby zadebiutować tylko na konsolach obecnej generacji, drugi zaś trafić na PlayStation 3 i Xbox 360. Zapewne już niedługo przekonamy się na własnej skórze, co takiego szykuje nam w tym roku Ubisoft.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 15 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

inFamous: Second Son na przedpremierowej galerii

arrow-right
arrow-right

Rewelacyjna grafika na screenach Batman: Arkham Knight

Komentarze
...
#1
~Derfel
3750 dni temu

Jak dla mnie jest to świetna informacja. Gracze posiadający XBOX 360 czy PS3 nie są skazani na kupno nowych konsol aby zagrać w świetne tytuły czy kontynuacje serii typu AC:)

odpowiedz
...
#2
~Edwin
3749 dni temu

Oby tylko ps3 i xbox 360 otrzymały osoby tytuł. Bo w innym przypadku właściciele ps4 i xbox one ponownie dostaną porta i nic więcej.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: