News

Ubisoft zamyka serwery The Crew. Produkcja została usunięta ze sklepów

Ubisoft zamyka serwery pierwszej części The Crew. Tytuł został już usunięty ze sklepów a serwery zostaną wyłączone pod koniec marca.

Premiera The Crew w 2014 nie była idealna. Gigantyczna mapa oferująca możliwość przejechania przez całe Stany Zjednoczone, została przyćmiona przez przestarzałą grafikę oraz liczne problemy w starciach ze sztuczną inteligencją. Planem twórców było stworzenie MMO w świecie gier samochodowych i chociaż plany te nie zostały całkowicie zrealizowane, to nie można odmówić marce sukcesu. W ostatnich miesiącach mieliśmy okazję przyjrzeć się The Crew: Motorfest, trzeciej grze w serii.

Wydawca wczoraj oficjalnie poinformował o zamknięciu serwerów. Decyzja ta została podjęta z powodu kwestii licencyjnych oraz zmian w infrastrukturze serwerów. Aby zagrać w grę, konieczne było połączenie z serwerami, co oznacza, że po ich zamknięciu nie będzie możliwe dalsze kontynuowanie rozgrywki. Ubisoft już teraz usunął grę ze sklepów cyfrowej dystrybucji, a gracze, którzy są chętni na spędzenie ostatnich chwil w produkcji, mają czas do 31 marca 2024 roku.

Graliście w pierwsze The Crew? Czy produkcja sprostała waszym oczekiwaniom? Koniecznie podzielcie się waszą opinią w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 54 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Baldur's Gate 3 trzyma się z dala od Xbox Game Pass.

arrow-right
arrow-right

The Last of Us Multiplayer trafiło do kosza!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: