News

The Last of Us Multiplayer trafiło do kosza!

Twórcy poinformowali, że tryb multiplayer został skasowany.

To wielki cios dla fanów Playstation, którzy liczyli na świetną zabawę w trybie multiplayer. Niestety, twórcy The Last of Us ogłosili, że rezygnują z planów stworzenia trybu wieloosobowego dla tej gry. To smutna wiadomość, ponieważ tryb ten zapowiadał się naprawdę bardzo interesująco, a Sony wreszcie mogło mieć swój dobry multik.

Blog Naughty Dog

Zdajemy sobie sprawę, że wielu z was czekało na wieści związane z projektem, który nazwaliśmy The Last of Us Online. Nie ma łatwego sposobu, aby to powiedzieć: podjęliśmy niezwykle trudną decyzję o wstrzymaniu prac nad tą grą.

W oficjalnym oświadczeniu na stronie Naughty Dog dowiadujemy się, że tryb wieloosobowy został anulowany z powodu zbyt dużego obciążenia dla deweloperów.

Aby wydać i wesprzeć The Last of Us Online, musielibyśmy przeznaczyć wszystkie zasoby naszego studia na wspieranie zawartości popremierowej przez wiele lat, co poważnie wpłynęłoby na rozwój przyszłych gier dla jednego gracza. Mieliśmy więc przed sobą dwie ścieżki: stać się studiem zajmującym się wyłączni grami multiplayer, czy nadal skupiać się na grach narracyjnych dla jednego gracza, które zdefiniowały dziedzictwo Naughty Dog.

Jest to z pewnością dobra wiadomość dla fanów gier jednoosobowych, że studio kontynuuje swoją tradycję tworzenia wysokiej jakości produkcji w tym gatunku. Nie można jednak zapomnieć o tym, że studiom Playstation brakuje doświadczenia i sukcesów w tworzeniu trybów multiplayer, które mogłyby przyciągnąć i zatrzymać większą liczbę graczy. To jest obszar, który wymaga poprawy i innowacji w przyszłości.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 22 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ubisoft zamyka serwery The Crew. Produkcja została usunięta ze sklepów

arrow-right
arrow-right

Fallout 4 z aktualizacją dla Xbox Series S/X

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: