News

W USA ruszają preordery na PlayStation 5

Sony zaprasza graczy do wstępnej rezerwacji, bo liczba sztuk będzie ograniczona.

Tego nie spodziewał się nikt - gracze ze Stanów Zjednoczonych zaczęli dostawać e-maile z informacją, że mogą już wstępnie zarezerwować swoje PlayStation 5. Sony informuje, że ze względu na ograniczoną ilość sztuk zbiera listę chętnych obecnych posiadaczy PS4 i wkrótce wyśle im linka z możliwością złożenia zamówienia konsoli. Co ważne - obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy, jeśli więc po otrzymaniu wiadomości e-mail z linkiem do zamówienia się nie pospieszymy - ktoś inny zgarnie nam konsolę sprzed nosa.


Na razie nie wiadomo, czy to jedyna możliwość zamówienia konsoli, ale raczej nie wierzę w to, że PlayStation 5 będzie dostępna jednie dla osób posiadających konto w PSN i stacjonarne sklepy też dostaną swoją partię. Tutaj też będzie to jednak ograniczona liczba sztuk, więc skończy się pewnie na noclegach przed sklepami i bitwach przed kasami.

Oferta jest dostępna dla graczy którzy w momencie zamówienia są w stanie podać amerykański adres wysyłki. Nie wiadomo, czy Europa dostanie podobną stronę.

Wciąż nie znamy też daty premiery ani ceny konsoli, ale skoro Sony przygotowuje graczy na preordery... zapewne rzeczone linki do zamówień wysłane zostaną w momencie prezentacji obu brakujących informacji.

Stronę możecie odwiedzić tutaj:
https://www.playstation.com/en-us/campaigns/2020/ps5-direct-pre-orders/

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 9 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Znamy już połowę gier z Opening Night Live - start dziś o 20:00

arrow-right
arrow-right

Ukryte Perełki i inne obniżki - 1000 promocji w PS Store

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: