News

Wampiry powracają do życia! Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 zadebiutuje w przyszłym roku

Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 powraca w nowej, lepszej wizji. Na pierwszym zwiastunie możemy dokładnie przyjrzeć się rozgrywce oraz wprowadzonym zmianom. Gra pojawi się na rynku już w przyszłym roku.

Vampire The Masquerade — Bloodlines 2 już w 2019 miało zaoferować graczom powrót to ulubionego świata pełnego podzielonych na klasy wampirów. W trakcie produkcji jednak zaczęło pojawiać się coraz więcej problemów i po licznych opóźnieniach ostatecznie zdecydowano się wyrzucić do kosza, to co przygotowano, a studio odpowiedzialne za tworzenie gry zostało odsunięte od projektu.

Właśnie przedstawiono pierwszy zwiastun nowej wersji, za którą odpowiadać będzie The Chinese Room, czyli zespół, który przyniósł graczom takie gry jak Everybody's Gone to the Rapture czy Amnesia: A Machine for Pigs. Na przedstawionym zwiastunie zobaczyć możemy pierwsze ujęcia z rozgrywki, które przedstawiają szybkie i brutalne ujęcia z pojedynków.

Dokładne przedstawienie rozgrywki zostało zaplanowane na styczeń 2024 roku, a premiera odbędzie się na jesień przyszłego roku. Nowa wersja porzuca wcześniej zapowiedzianą edycję na konsolę ósmej generacji i pojawi się wyłącznie na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC.

Oczekujecie nowej wersji gry, czy może bardziej podobało się wam to, co pokazywano na poprzednich zwiastunach? Składaliście preorder na wersję z 2020 roku?

Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Helldivers 2 po 4 miesiącach — Sprawdzamy nowy kontent i wsparcie gry - Wczoraj, 15:13
Zagrajmy w: Hellblade 2 #6 - Wczoraj, 10:00
Ale & Tale Tavern: First Pints już dostępne! - 22.06.2024 11:32
Niedawno pisaliśmy też o...

Kalendarz Premier — Wrzesień 2023

arrow-right
arrow-right

Sony podnosi cenę PlayStation Plus! Roczna subskrypcja z bardzo wysoką podwyżką

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: