News

Wesprzyjcie polską sprawę na Kikckstarterze - Grimlands

Grimlands z założenia jest polską sieciówką osadzoną w postapokaliptycznym świecie, który dwadzieścia lat temu został nawiedzony przez potężne trzęsienia ziemi. MMO ma być połączeniem Fallouta 3 oraz Borderlands. Początkowo projekt wspierany był przez Gamigo, jednak spółka została wykupiona i większość projektów, w tym również Grimladns trafiło do kosza.

Świat próbuje podnieść się po potężnym trzęsieniu ziemi, które zamieniło Ziemię w jałową pustynię, gdzie ludzie starają się przetrwać. Kataklizm przetrwały miasteczka na południu Stanów Zjednoczonych, ale i one ze względu na brak surowców popadły w ruinę.

Gra jest silnie rozbudowana pod względem mechaniki, jest to shooter z opcją skradania się oraz ukrywania za osłonami. Znajdziecie tu również crafting oraz tryby PvP. Co dotyczy się craftingu, dzięki znalezionym na pustkowiach surowcom będziemy mogli skleić sobie pancerz, broń, oraz wyposażenie niezbędne do survivalu. Tryb PvP będzie składał się z aren, gdzie klany będą walczyć o terytoria. Jeśli chcecie wesprzeć firmę DRAGO możecie to zrobić pod tym adresem . Gra pojawi się pod koniec grudnia.

Czas czytania: 1 minuta, 40 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Najważniejszym aspektem The Last of Us jest?

arrow-right
arrow-right

PlayStation laureatem nagrody Superbrands w Polsce

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: