News

Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon oficjalnie przesunięta na 2015

CD Projekt poinformował właśnie o przesunięciu daty premiery Wiedźmin 3: Dziki Gon na przyszły rok. Deweloper zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, jednak chce w jak najlepszych stopniu dopracować swój najnowszy projekt, aby dostarczyć graczom najlepsze RPG nowej generacji. Pełną treść informacji prasowej znajdziecie poniżej.

Od samego początku prac nad trzecią częścią Wiedźmina przyświeca nam idea stworzenia gry, która będzie kwintesencją i ukoronowaniem naszych 11-to letnich doświadczeń przy tworzeniu RPG-ów. Jednocześnie chcemy, żeby Wiedźmin 3: Dziki Gon wyznaczał nowe granice kreatywności i wpłynął na rozwój całego gatunku. Ale oczywiście najważniejsze jest to, żeby gracze mogli przeżyć niezapomniane przygody w wielkim i otwartym świecie. To dla was zadbaliśmy o to, żeby fabuła toczyła się w naturalny, filmowy sposób przy jednoczesnym zachowaniu pełnej wolności wyboru, a całość posiadała spektakularną oprawę audio-wizualną. Zdajemy sobie sprawę, że są to bardzo ambitne założenia, ale energia twórcza całego zespołu połączona z możliwościami technicznymi obecnych platform pozwoliły na ich realizację. Tak gigantyczny projekt wymaga szczególnej uwagi w ostatniej fazie prac, ręcznego dopieszczenia najdrobniejszych detali i wielokrotnego testowania.

Patrząc na to co udało nam się dotychczas osiągnąć stanęliśmy przed wyborem ostatecznej daty premiery. Decyzja była trudna, jednak po dogłębnym przemyśleniu oczywista. Grę mogliśmy wydać zgodnie z pierwotnym planem pod koniec tego roku, ale uznaliśmy, że dodatkowe kilka miesięcy umożliwi nam uzyskanie jakości, z której będziemy w pełni zadowoleni i jakiej oczekują od nas gracze. Tym samym wyznaczyliśmy datę premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na luty 2015.

Drodzy gracze, zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was chciałoby jak najszybciej zagrać w Wiedźmina. Przepraszamy, że będziecie musieli poczekać nieco dłużej niż pierwotnie zakładaliśmy. Wierzymy, że jak już ten czas minie okaże się, że było warto. Wierzymy, że sprostamy pokładanym w nas nadziejom, a Wiedźmin 3: Dziki Gon stanie się jedną z najlepszych gier RPG dostarczając Wam dużo wspaniałej rozrywki.

Drodzy akcjonariusze, czujemy odpowiedzialność jaka na nas spoczywa i dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Jesteśmy przekonani, że jakość jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na sukces gry, a nasza decyzja jest słuszna również z biznesowego punktu widzenia.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 48 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Famitsu ocenia Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

arrow-right
arrow-right

Każdy sobie marchew skrobie! Konkurs gameonly.pl i afan.pl

Komentarze
...
#1
~Mimoz
3747 dni temu

Czyli po ptokoch:(

odpowiedz
...
#2
~Drodas
3747 dni temu

Kurde jaja sobie robią na tej generacji? Wszystkie najfajniejsze gry zaliczają idiotyczne obsuwy?Co jest kurde grane?

odpowiedz
...
#3
~Vader
3747 dni temu

Co to się dzieje?

odpowiedz
...
#4
~Derfel
3746 dni temu

A miałem nadzieję zagrać w tym roku w dwa polskie RPG: Wiedźmina i Lords of the Fallen. Szkoda że premiera W3 będzie opóźniona ale na pewno lepiej zagrać później w skończoną grę niż wcześniej denerwować się ciągłymi łatkami. Chcę aby obie te polskie produkcje wypadły dobrze. Mam nadzieję że W3 i LotF będą warte grzechu. Czekam na nie z niecierpliwością dziecka rozpakowującego prezenty:D

odpowiedz
...
#5
~Ori
3746 dni temu

Może CD Projekt przestraszył się konkurencji w postaci DA?

odpowiedz
...
#6
~Vader
3746 dni temu

Możliwe, bo widać, że Bioware ostro pocisnęło ze swoją grą. A w lutym nie będą mieli żadnej konkurencji.

odpowiedz
...
#7
~Archer
3745 dni temu

Nie gadajcie głupot. Wiedźmin i Dragon Age to dwie zupełnie inne gry, które wcale nie muszą ze sobą walczyć. A miejsca na rynku jest sporo. Jeżeli miałbym uwierzyć w tchórzostwo CD Projektu, to już prędzej uwierzę, że przestraszyli się natłoku innych gier jak Destiny, czy AC.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: