News

Worms 2020 w produkcji. W zabójcze robaki zagramy jeszcze w tym roku

Team 17 nie zapomina o jednej ze swoich najważniejszych marek.

Znanych i lubianych Wormsów nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Kultowe gry z zabawnymi robakami starającymi się unicestwić stronę przeciwną zapisały się w historii jako prawdziwa ikona gejmingu. Cykl kojarzą zarówno starsi gracze pamiętający jeszcze legendarny Worms: Armageddon, jak i młodsi za sprawą całkiem udanego Worms W.M.D, jaki zadebiutował w 2016 roku. Od tego czasu mówiło się o kolejnej części robaczych przygód, a teraz wiemy już, że takowa powstaje.

Fani na kolejną odsłonę cyklu nie będą musieli długo czekać, gdyż Team 17 zapowiedział właśnie, iż takowa zadebiutuje jeszcze w tym roku. Przy okazji zapowiedzi producent pokusił się również o wypuszczenie teasera gry:

Niestety oprócz samej daty premiery o produkcji nie wiemy praktycznie nic, toteż ewentualne zmiany w mechanice czy oprawie audiowizualnej gry pozostają w sferze domysłów. Tytuł przypuszczalnie pojawi się na konsolach oraz pecetach. Producent zapewnia, że szczegóły ujawni już wkrótce.

Cykl Worms przez 25 lat istnienia przeszedł sporą transformację. Od dwuwymiarowej gry Worms z 1995 roku stworzonej na pecety i PS1, poprzez pełne 3D w Worms 3D z 2001, aż najnowszej odsłony cyklu Worms W.M.D, w którym kolejny raz postawiono na tradycyjną koncepcję 2D. Team 17 będące właścicielem marki jest związane z IP od samego początku jej istnienia i zarobiło na niej mnóstwo pieniędzy, tworząc na przestrzeni lat aż 31 odsłony serii.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 13 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Microsoft zapowiada Game Stack Live. Na imprezie możemy zobaczyć Xbox Series X

arrow-right
arrow-right

Shenmue III z trzecim dodatkiem

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: