News

Wyciek informacji o nowym MMO Blizzarda

Do sieci wyciekło dziś sporo rewelacji odnośnie najnowszej produkcji ojców Warcrafta i Diablo. Informacje pojawiły się na stronie Titan Focus i pochodzą rzekomo od anonimowego informatora pracującego w Blizzardzie. Zanim zapoznacie się z obfitą lekturą, zalecałbym jednak zachować lekką dozę sceptycyzmu, bowiem już nie raz okazywało się, że ploty na temat nadchodzących produkcji od Niebieskich można było wsadzić sobie między bajki.

Akcja Titana ma zostać osadzona na Ziemi, choć w grze napotkamy sporo elementów science fiction, jak na przykład podróże w czasie. Nie zabraknie również świetnej historii, która ma bazować na mitologi greckiej, rzymskiej i nordyckiej. Nad fabułą pracuje ponoć Richard A. Knaak, który ma na swoim koncie kilka świetnych książek opartych o uniwersum Diablo i Warcraft.

Gra ma śmigać na zupełnie nowym silniku Blizzarda. Samą akcję obserwować będziemy z trzeciej osoby, choć mają pojawić się momenty, które umożliwią przeskok do widoku FPP. Oficjalnej zapowiedzi Titana mamy spodziewać się na tegorocznym Blizzconie, chociaż jak dodaje tajemniczy informator, zobaczymy jedynie krótki teaser. Główne skrzypce mają za to grać dodatki do Starcrafta, World of Warcraft i Diablo III. Niestety, nie jest pewne, kiedy Titan trafi na sklepowe półki. Najprawdopodobniej, premiera nowego MMO od Blizzarda odbędzie się w okolicach 2015 roku.

Czas czytania: 1 minuta, 45 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Artur Żmijewski jako Detektyw Diggs – tylko na Wonderbook

arrow-right
arrow-right

Sacred Citadel na bogato

Komentarze
...
#1
~Gwozdek
4073 dni temu

żadnych mmo od Blizarda, zresztą - żadnych gier od tych krwiopijców. Kiedyś jeszcze im zależało na tworzeniu gier dla graczy. Teraz to już tylko gry dla kasy. Żegnam.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: