1

Wyciekł artwork z Banjo Kart Racing od Rare

Jeden z artystów z firmy Rare wrzucił właśnie do sieci ciekawy concept art prezentujący Banjo Kart Racing – tytuł, który powstawał ponoć na Xbox 360. Na grafice widać ciekawe koncepcje pojazdów, jak i postacie pochodzące ze wszystkich tytułów Rare. Nie mogło więc zabraknąć Banjo, Joanny Dark z Perfect Dark, Sabrewulfa z Killer Instinct, czy Battletoada.

Wraz z concept artem pojawiły się też ciekawe plotki, które głoszą, że Microsoft zlecił przekierowanie Banjo Kart Racing z konsoli Xbox 360 na Xbox One, zaś oficjalnej zapowiedzi nowego IP powinniśmy spodziewać się na tegorocznej imprezie E3.

Trzeba powiedzieć, że pomysł na grę jest rewelacyjny, bowiem postacie z produkcji Rare aż proszą się o stworzenie “ścigałki” na miarę Crash Team Racing. Pozostaje trzymać kciuki i liczyć na optymistyczne wieści w okolicach czerwca.

Banjo Kart Racing

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

1 komentarz:

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *