News

Enemy Front ma swoją date premiery

Polskie studio CI Games poinformowało nas, że Enemy Front pojawi się w sklepach 13 czerwca tego roku na PC, Xbox 360 i PS3. Bohaterem gry będzie Robert Hawkin - amerykański reporter wojenny, który przybył do Europy pogrążonej w wojnie. Podczas zabawy odwiedzimy takie miejsca jak: Norwegia, Francja, Niemcy a także Warszawa podczas powstania warszawskiego.

Oprawę graficzną napędzał będzie silnik CryEngine 3, znany między innymi z serii Crysis.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 4 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Xbox One tanieje na naszych oczach!

arrow-right
arrow-right

Wyciekł artwork z Banjo Kart Racing od Rare

Komentarze
...
#1
~win_phobia
3733 dni temu

Dobrze. Dobrze że na PS3, dobrze że w czerwcu, dobrze że będzie misja z powstaniem Warszawskim, dobrze że CryEngine3. Wszystko dobrze! Trailer niesamowity, jak gra utrzyma taki właśnie klimat będę miał sporo godzin zabawy!

odpowiedz
...
#2
~Derfel
3733 dni temu

I to mi się podoba - konkretna data premiery i wiemy na czym stoimy:) W końcu znowu przyjdzie nam zagrać w strzelankę z czasów II Wojny Światowej, a to po tak długim królowaniu FPS'ów o nowoczesnych terrorystach jak najbardziej jest dużym plusem. Początek czerwca zapowiada się obficie z wieczorami przed kompem z EF. O tuż to klimacik też swoje robi. Już nie mogę się doczekać, aż kupię i przetestuję osobiście tą produkcję CI Games.

odpowiedz
...
#3
~Kira
3705 dni temu

Cieszyć się, cieszyć:) Od dłuższego czasu na niczym się tak nie skupiam jak na oczekiwaniu na EF:) Teaser o Powstaniu powalił mnie na kolana, mocny! Cóż, sama prawda. Data mi bardzo odpowiada, bo nowy sprzęt już jedzie;) Ehhh nie oderwą mnie od kompa ;)

odpowiedz
...
#4
~gry
3699 dni temu

Ciekaw jestem jak rozwiązali walki w Polsce, wszystkie trailery są z konsoli i nie pokazują możliwości graficznych ale mimo to spodobało mi się że pokazują różne możliwości, jak skradanie czy też ukrywanie się ze snajperką gdzieś w ruinach. No i Bullet-time zawsze lubiłem ten efekt strzelania już od pierwszego Maxa. Pewnie się skusze na nią ale hmm skąd na to hajs brać:)

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: