News

Wyciekły pierwsze informacje o Battlefield 4

Do sieci trafiły właśnie nieoficjalne informacje odnośnie czwartej odsłony Battlefielda, które pochodzą ponoć z najnowszego numeru magazynu EDGE. Nie muszę dodawać, że jest to lektura obowiązkowa dla wszystkich maniaków wyczekujących pierwszych nowości o Battlefield 4.

- Battlefield 4 ma śmigać na odświeżonej wersji silnika Frostbite oznaczonej numerkiem 2.5, która zaoferuje graczom zupełnie nowe doznania wizualne.

- Spodziewajcie się zniszczalnego środowiska, które ma przewyższyć to, co widzieliśmy w Bad Company 2. Do tego dojdzie zaawansowany system zmiany pogody (pojawią się więc burze piaskowe, deszcz, śnieg)

- PC ma być wiodącą platformą dla gry. Wersja na nextgeny ma śmigać w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 720p. Jeżeli chodzi o multiplayer, to w potyczkach weźmie udział maksymalnie do 64 graczy.

- W Battlefield 4 pojawią się trzy frakcje - USA, Rosja i Chiny, oraz cztery dobrze nam znane klasy postaci, które doczekają się stosownych zmian.

- Powrócą znane pojazdy i bronie, w tym takie perełki jak: chińskie J20, Y20 i Xianglong.

- Po premierze, spodziewajcie się dodatków, które wprowadzą do gry sporo nowości takich jak mapki, pojazdy, bronie i tryby rozgrywki.

- Pojawi się również tryb singleplayer, którego akcja ma zostać osadzona w 2020 roku. Całość ma zostać podzielona na dwie osobne kampanie. Jedna dla USA, druga dla Chin.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 55 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

SteelSeries przedstawia Konfigurator Flux

arrow-right
arrow-right

Final Fantasy X-2 zadebiutuje razem z Final Fantasy X

Komentarze
...
4084 dni temu

"wersja na nextgeny ma śmigać w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 720p." - Co?!@#$?

To chyba jakieś kpiny! Dziś mówi się o ultra hd a tu taki kwiatek. o co chodzi?

odpowiedz
...
4084 dni temu

[quote]Bobas:“wersja na nextgeny ma śmigać w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 720p.” – Co?!@#$?

To chyba jakieś kpiny! Dziś mówi się o ultra hd a tu taki kwiatek. o co chodzi?[/quote]Zostało to zdementowane , wystarczy czytac forum od czasu do czasu

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: