Xbox z nowym antypirackim systemem?
21 maja oficjalnie poznamy nowego Xboxa - to już pewniak. Jednak, jak na razie musimy karmić się wszelakimi plotkami, które codziennie zalewają internet. Dziś pojawiły się kolejne rewelacje, których potwierdzenia powinniśmy się spodziewać już wkrótce.
Otóż, serwis Polygon donosi, że Xbox zostanie wyposażony w specjalny system, który będzie sprawdzał legalność odtwarzanych na nim gier. W dodatku, to deweloperzy będą mieli wybór, czy chcą sprawdzać grę na bieżąco, czy tylko za pierwszym jej uruchomieniem. Zapomnijcie również o limitowanej ilości znajomych na Xbox Live. Oprócz tego, deweloperzy mają otrzymać możliwość dodawania osiągnięć do swoich produkcji, bez konieczności wydawania dodatków. Ma to zachęcić graczy do grania w starsze gry!
Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 25 sekund
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• [Aktualizacja] Microsoft usuwa opcję zdalnego grania Remote Play z aplikacji Xbox. Tylko pytam się PO CO? - Wczoraj, 16:18
• Nowe gry w Game Pass na pierwszą połowę maja. Dwie duże premiery w usłudze - 08.05.2025 16:38
• Pierwsze szczegóły na temat Unreal Engine 6 - 05.05.2025 09:47
• Kalendarz Premier – Maj 2025 - 02.05.2025 12:00
• [Aktualizacja] Xbox podnosi ceny konsol i gier na całym świecie. Nawet 1500 zł za Xbox Series S! - 02.05.2025 10:56
Niedawno pisaliśmy też o...
Komentarze
Dodaj nowy komentarz: