News

Z graniem w Minisy na Vicie jest mini problem, ale będzie mini łatka

Gdy chciałem uruchomić jednego z Minisów jakie dostałem w ramach PlayStation Plus na PS Vita, spotkało mnie niemiłe rozczarowanie w postaci błędu. Gra się po prostu nie dała uruchomić. Po krótkim wywiadzie w internecie okazuje się, że problem ma więcej osób. Tak naprawdę to prawie wszyscy. Co na to Sony?

Okazuje się, że problem dotyczy wszystkich, którzy chcieli uruchomić Minisy pobrane w ramach usługi PlayStation Plus. Prawdopodobnie konsola nie była przygotowana odpowiednio do obsługiwania tej usługi i dlatego odmawia odpalania pobranych w ten sposób gier. Sprawa dotyczy akurat Minisów, bo to jedyny typ darmowej zawartości w ramach tej usługi, który da się odpalić na Vicie. Na oficjalnym forum PlayStation ludzie zaczęli ten problem wypunktowywać, a magazyn Edge dodatkowo podał , że Sony przyznało się do błędu i obiecano problem ten jak najszybciej naprawić.

Mam nadzieje, że szybko się z tym uporają, gdyż dla wielu osób przynajmniej przez jakiś czas Minisy z PS+ będą największym źródłem rozrywki na Vicie. Prawda jest taka, że mimo iż jest tego trochę, to i tak konsola ta dopiero się rozkręca i tytułów jest mało. Nie pomaga też fakt, że nawet za cyfrowe wersje tytułów nie zapłacimy wiele mniej . Minisy przynajmniej tą bazę sztucznie poszerzają.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 51 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Pojedynek Geralta i królobójcy Letho na nowym zwiastunie konsolowego Wiedźmina 2

arrow-right
arrow-right

Diablo na konsole pewniejsze

Komentarze
...
4433 dni temu

Morfi mam problem, napisałem Ci o co chodzi na e-mail odp

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: