News

Za tydzień nowe trofea i tryb Nowej Gry Plus w Days Gone

Chociaż od premiery minęły już ponad 4 miesiące, deweloper wciąż pamięta o graczach i przygotowuje kolejne już rozszerzenie.

Days Gone było chyba nieco mniejszym hitem niż zakładano i wykorzystało lukę po ciągle nieobecnym The Last of Us 2 (chociaż sporo graczy które nie ma ochoty na ten drugi tytuł kupiło właśnie DG) i generalnie sprzedało się nieźle. W związku z tym deweloper stara się cały czas zadbać o swoją grę, dodając modną ostatnio "Nową Grę plus".

W przypadku Days Gone, przeniesiemy zdobyte już przez nas bronie, wszelkie ulepszenia broni/motoru/bohatera. Nową grę rozpoczynamy zatem na podstawie konkretnego zapisu gry na którym skończyliśmy historię "I'm Never Giving Up", zamiast wybrania po prostu opcji w menu. W przypadku NG+ jak i pierwszej gry, do czterech trybów trudności dojdą dwa nowe: Hard II i Survival II.

Żeby nie było nudno, osoby grające w NG+ dostaną do zdobycia nowe trofea - niektóre po prostu wymagające zagrania w ten tryb, a inne wymagające zagrania na dwóch nowych poziomach trudności.

Całość dostępna będzie od 13 września, a więc równo za tydzień. Będzie to trzecie rozszerzenie po Trybie przetrwania i Trybie wyzwań. Niestety, listy trofeów czy gameplayu z tej poprawionej wersji na razie nie pokazano, ale dla przypomnienia, fragmenty gry z premierowego zwiastuna fabularnego.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 6 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Death Stranding z ponad godziną nowego gameplay'u na TGS 2019

arrow-right
arrow-right

20 gier z Super Nintendo za darmo na Switcha

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: