News

Death Stranding z ponad godziną nowego gameplay'u na TGS 2019

Gracze w końcu będą mieli szansę poznać ten tajemniczy tytuł lepiej.

Death Stranding to prawdziwy ewenement branży. W dzisiejszym świecie gdzie przed premierą niemal każdej produkcji dostępne jest całe mnóstwo materiałów z rozgrywki opisujących mechanikę zabawy, produkcja prawdziwego weterana gier — Hideo Kojimy postawiła na całkiem inny model marketingowy. Zamiast odkrywać wszystkie karty na starcie, zdecydował się on na mocno wstrzemięźliwe i stopniowe ujawnianie informacji o swoim najnowszym dziele przez co wielu wciąż zastanawia się czym tak naprawdę ono jest.

Dlatego powstałego we współpracy z Sony Death Stranding mieliśmy okazję widywać niezwykle rzadko, a nawet jeśli udostępniono jakiś materiał, to zadbano o to, by nie dowiedzieć się z niego niczego konkretnego, podkręcając tym samym aurę tajemnicy wokół tytułu. W trakcie trwania targów Gamescom 2019 twórcy uraczyli nas w końcu długo wyczekiwanym materiałem z rozgrywki —  Death Stranging na Gamescomie - szaleństwa Kojimy na gameplayu.

Tradycyjnie dla japońskiego twórcy, gameplay pozostawił więcej pytań niż odpowiedzi, dlatego fani z niecierpliwością czekali na następną okazję, a ta, jak zapowiedzieli deweloperzy, pojawi się już niebawem.

Na nadciągających targach Tokyo Games Show, które odbędą się w dniach 1215 września będziemy mieli okazję obejrzeć łącznie aż 80 minut gameplay'u zagadkowego tytułu. Będzie to pierwsza okazja, by szerzej spojrzeć na zawiłą mechanikę oraz wątki fabularne nowej produkcji, gdyż poprzednio wyemitowane materiały nie przekraczały granicy 10 minut.

Poznawać Death Stranding będziemy mogli porcjami przez całą długość trwania imprezy. Pierwszego dnia otrzymamy aż 50 minut wideo z rozgrywki, dwa dni później kolejne 30, a na ostatni dzień zaplanowano sesję z aktorami podkładającymi głos w japońskiej wersji produkcji. Naturalnie podczas trwania wszystkich trzech paneli informacyjnych, Kojima będzie na scenie obecny.

Co ciekawe całkiem niedawno informowaliśmy, iż Sony nie ma dużych planów wobec TGS 2019 Sony zdradziło swoje plany na Tokyo Games Show 2019. Wygląda na to, że sytuacja się zmieniła i fani mogą liczyć na prawdziwą bombę. Nie jesteśmy pewni czy poprzednie informacje ze strony Japończyków były po prostu blefem skierowanym na zdezorientowanie konkurencji, czy zdecydowali się oni na zmianę planów w ostatniej chwili. Jedno jest jednak pewne — gracze będą z tej decyzji zadowoleni.

Death Stranding to najnowsza tajemnicza produkcja słynnego twórcy gier wideo — Hideo Kojimy. W świecie gdzie po globalnej apokalipsie pozostali przy życiu ludzie zostali od siebie odseparowani w niewielkie grupki, wcielamy się w Sama Portera, który na nowo stara się połączyć niedobitki ocalałych z całej planety. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, gdyż katastrofa spowodowała pojawienie się destrukcyjnych zjawisk paranormalnych i śmiertelnie groźnych anomalii czyhających tylko na nieświadome niczego ofiary. Ekskluzywny dla PS4 tytuł ma skupiać się w dużej mierze na ukazaniu związku pomiędzy życiem a śmiercią i zapewnić niespotykane dotąd doznania graczom zmęczonym standardowymi, wydawanymi taśmowo produkcjami.

Gra zadebiutuje 8 listopada 2019 roku wyłącznie na PS4 w pełnej polskiej wersji językowej i jest już dostępna w przedsprzedaży w cenie 289 zł (PS Store)

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 38 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Greedfall na premierowym zwiastunie. Produkcja trafi do sklepów już za kilka dni

arrow-right
arrow-right

Za tydzień nowe trofea i tryb Nowej Gry Plus w Days Gone

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: