News

Zagraj w Disney Infinity już w najbliższą sobotę

Już w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, w godzinach 11:00-19:00 na terenie Multimedialnego Parku Fontann na Podzamczu, odbędzie się kolejna edycja otwartego festiwalu gier RADOŚĆ WYGRYWANIA, dla miłośników gier w każdym wieku. Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Partnerem imprezy jest CDP.pl. Podczas tegorocznej edycji festiwalu gier RADOŚĆ WYGRYWANIA jedną z atrakcji będzie stoisko z najnowszą produkcją studia Disney Interactive – grą Disney Infinity.

Na odwiedzających czekać będą specjalnie przygotowane stanowiska z grą oraz liczne konkursy oraz turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.

Wyjątkowość Disney Infinity polega na możliwości ożywienia w świecie gry figurek przedstawiających ulubionych bohaterów z filmów oraz wzięciu udziału w szeregu misji fabularnych w trzech różnych dostępnych na premierę światach. Gra premiuje spryt oraz zręczność graczy, stawiających ich przed licznymi wyzwaniami, takimi jak wymyślne łamigłówki, starciaz przeciwnikami, czy eksploracja ulubionych miejsc znanych

z kultowych filmów i animacji. Oprócz trybu fabularnego w grze dostępne jest unikatowe rozwiązanie- Plac Zabaw – które pozwala na tworzenie własnych wirtualnych światów, zamieszkałych przez popularnych bohaterów i wykorzystanie motywów doskonale znanych z disneyowskich produkcji, takich jak pojazdy czy lokacje.

Zestaw Startowy Disney Infinity w pełnej polskiej wersji językowej dostępny jest na platformach PlayStation 3 oraz Xbox 360 w rekomendowanej cenie 299,99 zł oraz w oryginalnej, angielskiej wersji językowej na platformę Nintendo Wii w rekomendowanej cenie 259,99 zł. Jednocześnie z premierą gry, do sprzedaży trafiły dodatkowe elementy wzbogacające rozgrywkę. Dodatkowe Światy Disney Infinity („Auta”, „Jeździec znikąd”) oraz inne figurki postaci sprzedawane są oddzielnie.

Festiwal gier RADOŚĆ WYGRYWANIA - Sobota 31 sierpnia 2013, 11:00-19:00
Warszawa, Multimedialny Park Fontann na Podzamczu - Wstęp wolny.

Czas czytania: 2 minut, 6 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Zapowiedziano edycję specjalną Beyond: Two Souls

arrow-right
arrow-right

Czas pożegnać Microsoft Points

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: