News

Zapisz się do bety Dreams na PS4!

Najnowsza gra twórców LittleBigPlanet otrzyma otwartą betę już 11 stycznia.

Chociaż wielu postawiło już krzyżyk na najnowszej grze Media Molecule (pierwsze zapowiedzi pojawiły się w 2013), Dreams jest już na ostatniej prostej przed premierą, gdyż weszła w fazę beta-testów. Co prawda daty premiery nie ujawniono, ale wszelakie bety w ostatnich czasach odbywają się nieco miesiąc przed premierą (gdy tak naprawdę gra trafia już do tłoczni) - możliwe więc, że albo Dreams nie planuje trafić na płyty, albo ukaże się już w lutym.

Wracając jednak do sedna, jeśli chcecie dołączyć do bety tej niecodziennej gry (można w niej tworzyć dowolne światy w 3D za pomocą pada/move), Do bety można zapisać się pod adresem https://beta.software.eu.playstation.com/en-gb/dreams . Widnieje tam co prawda informacja, że dostęp będzie przydzielany partiami i twórcy postarają się dać go wszystkim - może jednak się zdarzyć, że jeśli się nie pospieszycie, nie zmieścicie się w przewidzianej puli.

Pamiętajcie, regulamin wymaga ukończenia 18 lat i zakazuje dzielenia się gameplayem i informacjami (nie dotyczy forum dla beta-testerów).

Czas czytania: 1 minuta, 55 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

PS Now we Włoszech - błąd czy przedwczesny start?

arrow-right
arrow-right

Muzyczna niedziela: Ścieżka dźwiękowa z Lego Rock Raiders

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: