News

Zapowiedź niezapowiedzianych gier na Vitę już 9 marca

Sony idzie w ślady Nintendo, i urządzi specjalny web broadcast, który odbędzie się w piątek, 9 marca o godzinie 20 czasu japońskiego. U nas będzie to godzina 12 w południe. Czego dowiemy się podczas tej imprezy? Ano ponoć będzie dużo informacji o grach, których jeszcze nie ma, ale i nie tylko.

Webcast nazywa się "Welcome! PlayStation Vita Game Heaven" i będzie można go oglądać na specjalnie do tego przygotowanej stronie . Podczas streamu dowiedzieć się mamy o jeszcze nie zapowiedzianych grach na PS Vitę, które już powstają, ale również o nadchodzących premierach, usługach, oraz wszystkim co czeka nową konsolkę Sony. Podczas prezentacji pojawią się sami twórcy gier i będą przedstawiać swoje nadchodzące produkcje. Podczas imprezy zostanie również wylosowanych spośród widzów dwudziestu szczęśliwców, którzy otrzymają Vitę w wersji 3G.

Czyżby słabe wyniki sprzedaży zmusiło Sony do wyłożenia wszystkich swoich kart i pokazania co mają w rękawie? Za ledwo ponad tydzień dowiemy się, czy poza zapowiedzianymi już Gravity Rush i nowym Resistance: Burning Skies będzie na co czekać w najbliższym czasie, czy skończy się głównie póki co na graniu w Minisy.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 46 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Prace nad Doom 4 nadal trwają, wyciekły pierwsze screeny!

arrow-right
arrow-right

Nowe screeny z Virtua Fighter 5: Final Showdown

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: