News

Zapowiedziano Commandos: Origins. Nowa odsłona zadebiutuje w Xbox Game Pass

Zaprezentowano pierwszy zwiastun Commandos: Origins. Nowa odsłona popularnej serii przedstawi początki legendarnej grupy. Tytuł pojawi się w Xbox Game Pass.

Seria Commandos po wielu latach powraca z kolejną odsłoną! Od czasu premiery Commandos: Strike Force minęło już ponad siedemnaście lat. Ostatnia produkcja z serii stworzona w gatunku gier taktycznych liczy jednak już ponad dwadzieścia lat. Z okazji okrągłej premiery zaprezentowano zwiastun całkowicie nowej odsłony, która została stworzona w duchu klasycznych gier.

Commandos: Origins przenosi do podstaw gatunku taktycznych gier czasu rzeczywistego. Podczas rozgrywki doświadczymy początków legendarnej jednostki z czasów II wojny światowej. Na graczy czeka wymagająca skradankowa rozgrywka, w której konieczne będzie wykorzystanie unikatowych zdolności.

Twórcy z Claymore Game Studios obiecują wiele różnych podejść do celu, co pozwoli każdemu grać w taki sposób, jaki wydaje się najbardziej odpowiedni. W przygotowaniu jest dziesięć misji umieszczonych w historycznie autentycznych środowiskach II wojny światowej, od Arktyki po Afrykańską pustynię. Nowa odsłona Commandos to również tytuł dla fanów kooperacji, ponieważ gra umożliwi współpracę dwóch graczy, zarówno w formie rozgrywki online jak i lokalnie na podzielonym ekranie.

Gra pojawi się na rynku w 2024 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC. Pozycją szczególnie powinni zainteresować się użytkownicy Xbox Game Pass, ponieważ tytuł zadebiutuje w usłudze w dniu premiery.

Jak podoba wam się rozgrywka w nowej odsłonie? Graliście w remastery klasycznych odsłon, czy może chcecie, aby Origins było waszym pierwszym doświadczeniem z serią?

Czas czytania: 2 minut, 14 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

The Last of Us: Part II Remastered nadchodzi? Pracownik Naughty Dog ujawnił powstawanie gry

arrow-right
arrow-right

Dziś startuje beta Call of Duty Modern Warfare 3

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: