News

Zupełnie nowe doświadczenia z YouTube od teraz na Twoim PS3

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) oraz YouTube przedstawiają nową aplikację YouTube dla PlayStation 3 (PS3). Od 11 lutego aplikacja YouTube będzie dostępna do pobrania za darmo poprzez XMB, przez „Moje kanały” pod ikoną TV / Video. Zaprojektowana na duży ekran i obsługę przez system PS3, aplikacja YouTube posiada narzędzia wyszukiwania, które pozwolą Ci znaleźć film szybciej i łatwiej. Dzięki opcji „Zaloguj się” zobaczysz wszystkie subskrybowane kanały, w tym oficjalne teledyski.

Aplikacja YouTube będzie dostępna w tych terytoriach, w których dostępny jest PlayStation®Store (PS Store). Są to: Polska, Australia, Belgia, Czechy, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Indie, Irlandia, Izrael, Włochy, Holandia, Nowa Zelandia, Rosja, Afryka Południowa, Hiszpania, Szwecja i Wielka Brytania.

Użytkownicy mogli jak dotąd korzystać z YouTube na PS3, jednak wraz z wprowadzeniem aplikacji będą mieć dostęp do całkowicie nowych i ulepszonych funkcji, m.in:

- Wyszukiwanie: Wyszukiwanie filmów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki intuicyjnemu wyszukiwaniu i natychmiastowym rezultatom video

- Dostęp do subskrypcji: Zaloguj się, aby znaleźć najnowsze filmy z Twoich subskrypcji YouTube, w tym także oficjalne teledyski

Najważniejsze funkcje:

- Interfejs użytkownika zoptymalizowany dla telewizji,
- Wyszukiwarka video,
- Możliwość przeglądania i wyszukiwania filmów podczas oglądania,
- Jakość HD (do 720p),
- Oznaczanie zawartości,
- Napisy końcowe,
- Najpopularniejsze playlisty i trendy YouTube.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 47 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

GamesDay #16 - LBP Karting

arrow-right
arrow-right

The Last of Us zostaje nieoficjalnie opóźnione

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: