Aktualności
Popularne
Ferrari pod wrażeniem nowej Forzy
Forza Motorsport 5 to na chwilę obecną najmocniejszy tytuł startowy nowego Xboxa, którego niestety pozazdrościć mogą właściciele PlayStation 4.
Zagraj na PS4 - już jutro!
Już od jutra Sony Computer Entertainment Polska zaprasza wszystkich fanów PlayStation na ekskluzywne, przedpremierowe eventy PlayStation 4. W dniach 23-28 listopada w największych centrach handlowych w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku, w specjalnie przygotowanych strefach, będzie można zagrać na PS4. Polska premiera nowej konsoli już 29 listopada. Zarezerwuj sobie czas!
Sony szukuje bundle PS4 i PSV
Serwis MCVUK poinformował przed momentem, że europejski odział Sony planuje ostrą kampanię marketingową na święta Bożego Narodzenia, która ma promować PS4 i PSV.
LEGO The Hobbit Video Game ujawniony!
Jeden z użytkowników forum brickset opublikował ciekawy obrazek ujawniający, że już w przyszłym roku zagramy w LEGO The Hobbit Video Game. Na screenie widzimy logo produkcji, datę premiery wyznaczoną na przyszły rok, oraz platformy, na których zadebiutuje gra. Za produkcję odpowiada TT Games, zaś wydawcą będzie ponownie Warner Bros Game. Czyli pozostaje nam teraz zaczekać na oficjalną zapowiedź, która coś czuję odbędzie się na imprezie VGX 2013.
Poważne problemy z Xbox One
Pojawiły się właśnie pierwsze doniesienia o uszkodzonych Xboxach One. Użytkownicy żalą się w sieci, że ich konsola nie chce czytać gier ani filmów. Po włożeniu dysku do napędu pojawia się dziwny odgłos, po czym po kilkunastu sekundach sprzęt wyświetla informację, że nie może odczytać zawartości płyty. Na chwilę obecną mamy do czynienia z pojedynczymi przypadkami uwalonego czytnika i tak naprawdę nie wiadomo, czy problem ten okaże się jedynie marginalny, czy może czeka nas konsolowa apokalipsa, gdy większa część osób odpali po raz pierwszy swojego Xboxa.