1

Bioware zdradza kolejne rewelacje o Dragon Age: Inquisition

Przedstawiciele BioWare coraz chętniej wypowiadają się o swojej nowej produkcji – Dragon Age: Inquisition. Na oficjalnym Twitterze studia pojawiły się zaskakujące informacje na temat gry, które powinny uspokoić starych fanów serii i wzbudzić w nich jeszcze większą ochotę na finalny projekt.

Zacznijmy może od tego, że mechanika rozgrywki w Dragon Age: Inquisition zostanie lekko przyśpieszona. Klasy walczące orężem białym będą mogły unikać ataków dzięki szybkiej reakcji obronnej(odskoki, czy uniki). Magowie i kapłani też dostaną taką możliwość, będzie się ona opierać na teleportacji, która mimo wszystko ma działać trochę inaczej niż zwyczajne odskoki. System walki będzie więc zbliżony do tego, co mogliśmy oglądać w części drugiej.

BioWare zapewnia, że powrócą specjalne umiejętności dla danych klas bohaterów – i tak na przykład, tylko łotrzyk będzie mógł otwierać specjalne skrzynie i zamknięte pomieszczenia. Mag wprowadzi nas do tajemnych bibliotek i wskaże magiczne miejsca, wojownik zaś wywalczy sobie drogę mieczem, czy siekierką.

Sporo lokacji w grze zostanie żywcem wyjętych z poprzednich części, oczywiście zostaną odpowiednio dopakowane graficznie, aby mogły prezentować “next-genowy” poziom. Zwiedzimy głównie ogromne miasta i pomniejsze osady, lasy, niziny i tereny górskie. Nie zabraknie też terenów bagiennych, pustynnych i zimowych.

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

1 komentarz:

  • Widać że BioWare się stara i chce swoją grą przyciągnąć jak największą ilość graczy. Dragon Age: Inquisition zapowiada się bardzo ciekawie z każdą informacją czekam na nią co raz bardziej. Fajnie by było gdyby premiera nie nałożyła się jakoś z Lords of the Fallen bo szczerze nie wiedział bym którą grę wybrać jako pierwszą do pokonania:) Obie zapowiadają się wyśmienicie i na obie te produkcje czekam z niecierpliwością. RPG’i zawsze były ciekawymi grami:)

    Cytat

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *