4

Kolejne materiały z Watch Dogs nie szokują grafiką

Watch Dogs wychodzi powoli z cienia, dzięki czemu możemy zerknąć na zupełnie nowy materiał prosto z rozgrywki. Zacznijmy od tego, że filmik ukazuje nam walkę dwóch zwaśnionych grup hakerskich – DeadSec i Blume, które popadły w ogromy konflikt, po środku którego znajduje się główny bohater Watch Dogs. Brzmi ciekawie i trochę znajomo? (Kłania się seria Assassin’s Creed).

A teraz przejdźmy do ważniejszej sprawy – chodzi oczywiście o oprawę wizualną. Jeżeli wideo pochodzi z wersji na PS3/Xbox 360 to nie mam się tutaj czego czepiać, ale chyba nikt z was nie wierzy, że Ubisoft karmi nas materiałami z poprzedniej generacji? Z drugiej strony, jeżeli gameplay pochodzi z PS4/Xbox One, a tak zapewne jest i nie grzeszy on wysublimowaną grafiką, to jak muszą prezentować się edycje na starsze konsole? Wychodzi na to, że i tak źle i tak niedobrze.

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

4 komentarzy:

  • Słuszna konkluzja. Ja niestety nie wróże temu tytułowi sukcesu. Obym się mylił.

    Cytat
  • Syf nic więcej niestety. A w zeszłym roku tak płakałem, jak przesunęli premierę. Teraz będzie płakał Ubisoft.

    Cytat
  • Chyba lekko przesadzacie z tymi syfami. Ludzie! Nie chcecie, to nie kupujcie. Grafika to nie wszystko! Tyle mam do powiedzenia.

    Cytat

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *