+

Nowości na Wyspagier.pl

Witamy wszystkich na Wyspagier.pl. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla was trzy odmienne tytuły, od których się tak łatwo nie oderwiecie. Pierwszym jest gra akcji, która rozpali was do czerwoności, Szable i sandały 2. Stwórz własnego gladiatora o unikalnym wyglądzie i specjalnych umiejętnościach, o których zdecydujesz wyłącznie ty. Wojownik może charakteryzować się olbrzymią siłą, sporą wytrwałością, lub zdolnościami magicznymi. Każdy wygrany pojedynek pozwala udoskonalać umiejętności walecznego gladiatora.

Kot z zamku 3 to przygodowa gra z krwi i kości, która sprawdzi się przede wszystkim dla osób lubujących się w staro-szkolnych produkcjach. Wciel się w kota, który jednocześnie jest zamkiem i wyrusz na przygodę swojego życia. Trzeba pokonać rozległą pustynię, pełną wrednych i podstępnych kaktusów, które można pokonać wyłącznie dzięki przenośnemu działku. Węże natomiast trzeba niszczyć specjalnymi piłkami z kolcami.

Zręcznościowe gry w tym miesiącu reprezentują Kopalnie Złota Karłów. Niziołki cieszą się spokojem i szczęściem w swojej malutkiej wiosce. Pewnego dnia jeden z karłów odnajduje przez przypadek kawałek złota, który rozbudza wśród mieszkańców prawdziwą gorączkę złotego kruszcu. Wykop jak najwięcej złota i spraw, aby to właśnie dzięki tobie miasteczko stało się najbogatszą miejscówką na świecie.

To oczywiście jedynie kilka propozycji z bogatego zbioru gier na naszej Wyspie. Zapraszamy do zabawy!

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

Komentarze

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *