Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1147159 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 64
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13960 dnia: Marzec 14, 2021, 21:27:44 pm »
Wczoraj zabrałem się i przeszedłem Frostpunk.
Ło matko. Mój mały mózg niemal eksplodował. To jest naprawdę trudna strategia. Niezła, ale nie stawiałbym jej, jak co niektórzy, na piedestale tego gatunku. Jak przyszedł mróz - 150 to już nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Główny scenariusz skończyłem, są jeszcze 3 poboczne, ale chyba mi starczy wrażeń na jakiś czas.

Po takim sponiewieraniu odpaliłem coś relaksującego i padło na Forzę Motorsport 7. Naprawdę nie wiem czemu Gran Turismo Sport nie zostało zrobione jak FM7 albo stare, numeryczne GT.
Forza jest piękna, ma świetne tory (Dubaj, Abu Zabi, Praga, itd.), ale do tego ten festyniarski system progresji.

Na PSV jestem już bliżej niż dalej platyny w Steins;gate 0, ale jeszcze pewnie mi trochę zejdzie.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Kyokushinman

• Major Hermaszewski
  • Reputacja: 162
  • KRYTYK GROWY & TV SETTINGS EXPERT
« Odpowiedź #13961 dnia: Marzec 14, 2021, 21:56:27 pm »
Forza Motorsport 7 to o wiele lepsza gra. GTS to takie demo.

Ja obecnie robie przymiarki do zimowego dlc łowców potworów.
Gra zarąbiście wciąga, ale po ukończeniu fabuły nadal nie wiem jak podnieść poziom klejnotów :lol:

Yakuza 3 chapter 10.

A i odświeżam Splinter Cell Blacklist chapter 4.
W porównaniu z trylogią niezły arcade.

Po Diablo 3 napaliłem się na Path of Exile, jak na razie tylko włączyłem.
Grafa ładna, ale po Diablo 3 jakieś takie wolne się to wydaje.

Forze Horizon 2 też coś tam czasami odpale.

Sylvan Wielki

• Major Hermaszewski
  • Reputacja: 223
« Odpowiedź #13962 dnia: Marzec 15, 2021, 14:58:42 pm »
Path of Exile jest znacznie bardziej złożone niż Diabeł Trzeci. Jest też przy tym bardziej dynamiczny. Nie wypada tak skonstruowanej gry oceniać po prologu.  :evil:

Ło matko. Mój mały mózg niemal eksplodował. To jest naprawdę trudna strategia. Niezła, ale nie stawiałbym jej, jak co niektórzy, na piedestale tego gatunku. Jak przyszedł mróz - 150 to już nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Główny scenariusz skończyłem, są jeszcze 3 poboczne, ale chyba mi starczy wrażeń na jakiś czas.

Po takim sponiewieraniu odpaliłem coś relaksującego i padło na Forzę Motorsport 7. Naprawdę nie wiem czemu Gran Turismo Sport nie zostało zrobione jak FM7 albo stare, numeryczne GT.
Forza jest piękna, ma świetne tory (Dubaj, Abu Zabi, Praga, itd.), ale do tego ten festyniarski system progresji.

Na PSV jestem już bliżej niż dalej platyny w Steins;gate 0, ale jeszcze pewnie mi trochę zejdzie.

Sport
ciągnie marka. Gdyby nie tytuł, to skończyłoby się na 7/10 i maks milionie sprzedanych egzemplarzy. A tak mamy przyzwoity tytuł z szaloną sprzedażą.

FM jednak lepsza - ładniejsza, bardziej rozbudowana.  :roll:

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13963 dnia: Marzec 15, 2021, 18:00:47 pm »
Path of Exile jest znacznie bardziej złożone niż Diabeł Trzeci. Jest też przy tym bardziej dynamiczny. Nie wypada tak skonstruowanej gry oceniać po prologu.  :evil:

Sport
ciągnie marka. Gdyby nie tytuł, to skończyłoby się na 7/10 i maks milionie sprzedanych egzemplarzy. A tak mamy przyzwoity tytuł z szaloną sprzedażą.

[/b]

Tak, zgadzam się.

Natomiast dla kogoś kto gra od dobrych 20 lat w podobne wyścigówki i ich kampanie (GT/Forza) to przyznam, że kolejne przechodzenie zawodów, aby zostać mistrzem danej kategorii i przeskoczyć do kolejnych, lepszych/trudniejszych/innych zawodów zaczyna człowieka nużyć. Taka jednak uroda ścigałek i raczej nie ma szans na nic lepszego w tej materii.

Sylvan Wielki

• Major Hermaszewski
« Odpowiedź #13964 dnia: Marzec 15, 2021, 18:52:18 pm »
Co kto lubi. Nawet obdarty ze szkieletu pierwszy PC miał dzięki temu sympatyków. To już zależy od podejścia grającego. Można lubić, bądź nie serię FM, ale od lat się rozwija. Jasne, ma wady, ma braki, ale jak kupiłem ją i GTS, to była przepaść w segmencie zawartości. Słusznie odbiło się to na ocenach, a tłumaczenia maniaków, że to w zupełności wystarczy PRAWDZIWEMU fanowi wyścigów, były równie nieudolne, co tłumaczenia miałkiej zawartości SF V przez fanatyków beta wersji za ponad 4 Kazimierze - bo vs/trening najważniejszy i kilkanaście postaci wystarczy.

Niemniej czekam co nowe GT i FM zaprezentują. I oby obie były dostępne tylko na aktualnej generacji.

Juras

• Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • Reputacja: -9978
« Odpowiedź #13965 dnia: Marzec 15, 2021, 21:03:38 pm »
Forza Motorsport 7 to o wiele lepsza gra. GTS to takie demo.

Ja obecnie robie przymiarki do zimowego dlc łowców potworów.
Gra zarąbiście wciąga, ale po ukończeniu fabuły nadal nie wiem jak podnieść poziom klejnotów :lol:

Yakuza 3 chapter 10.

A i odświeżam Splinter Cell Blacklist chapter 4.
W porównaniu z trylogią niezły arcade.

Po Diablo 3 napaliłem się na Path of Exile, jak na razie tylko włączyłem.
Grafa ładna, ale po Diablo 3 jakieś takie wolne się to wydaje.

Forze Horizon 2 też coś tam czasami odpale.
W Diablo 3 było jakoś maksymalnie +25% szybkości, tu to szczerze nawet nie wiem czy jest jakiś ogranicznik. Można robić takie postacie jak poniżej. Oczywiście należy wziąć poprawkę, że co ligę są wprowadzane poprawki, dochodzą nowe rzeczy etc. Dodatkowo do ligi standard są wrzucane postacie z zakończonych lig i przedmioty które używają pozostają. Użycie takich miksów z różnych lig może owocować jakimiś mutantami, jedna szybkość z początku gry to jest nic co można zyskać w endgejmie.
Przykłady.

Kyokushinman

• Major Hermaszewski
« Odpowiedź #13966 dnia: Marzec 16, 2021, 07:53:46 am »
Prawda jest z tym co piszesz bo sprawdzałem i typ na początku gry na filmiku sprzed 2lat machał szybciej łapą a obecnie robi to jak flegmatyk. Pewnie aktualizacja gry musiała to zmienić.
Mniejsza jednak z tym im dalej to postać się polepszy. Najgorsze w tej grze to burdel typu hud, ekwipunek i tony tekstów aż odeciciewa się grać.

« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2021, 07:56:29 am wysłana przez Kyokushinman »

Juras

• Sonoklap
  • Major Hermaszewski
« Odpowiedź #13967 dnia: Marzec 16, 2021, 10:19:02 am »

HUD hudem, ale to jest spierdolone. xd
Nie wiem na cholerę tam leci tyle śmieci, zżera pamięć i obniża wydajność kiedy na dzień dobry używa się filtra który nie pokazuje około 80% tego badziewia, bo jest bezużyteczne, później filtruje się jeszcze więcej.

Drugie, wbrew wszędzie uprawianej propagandzie nt BEZPŁATNOŚCI tej gry to moim zdaniem z własnego doświadczenia-gówno prawda. To się nie da grać przyjemnie bez kupna co najmniej dedykowanych zakładek w skrzyni na przede wszystkim mapy i walutę (currency). Kolejna rzecz, żeby sprzedawać przedmioty innym graczom poprzez tablicę ogłoszeniową trzeba je wystawić w skrzyni w zakładce o statusie premium, za darmo dostajesz aż pięć standardowych (co jest jak nic przy mnogości dostępnych tutaj materiałów i mechanice nastawionej na kupno-standardowe zakładki mają bodaj po sto czterdzieści cztery sloty które mieszczą po kilka/naście sztuk danego materiału lub JEDNEJ mapie bez żadnej formy auto-segregacji, dedykowane mają po jednym slocie na materiał ale ładnie rozłożone i z limitem pięciu tysięcy- ja mam obecnie ponad trzy tysiące samych chaos orbów, na slot w zwykłej zakładce wchodzi po dwadzieścia sztuk z co daje ponad jedną stronę zwykłej zakładki zawaloną jedynie jednym materiałem.

Juras

• Sonoklap
  • Major Hermaszewski
« Odpowiedź #13968 dnia: Marzec 16, 2021, 10:28:41 am »

Mogli jednak kosztem tej ładniejszości dołożyć te pięć klatek na sekundę.

Kyokushinman

• Major Hermaszewski
« Odpowiedź #13969 dnia: Marzec 16, 2021, 10:37:55 am »

Nie wiem na cholerę tam leci tyle śmieci, zżera pamięć i obniża wydajność kiedy na dzień dobry używa się filtra który nie pokazuje około 80% tego badziewia, bo jest bezużyteczne, później filtruje się jeszcze więcej.

Drugie, wbrew wszędzie uprawianej propagandzie nt BEZPŁATNOŚCI tej gry to moim zdaniem z własnego doświadczenia-gówno prawda. To się nie da grać przyjemnie bez kupna co najmniej dedykowanych zakładek w skrzyni na przede wszystkim mapy i walutę (currency). Kolejna rzecz, żeby sprzedawać przedmioty innym graczom poprzez tablicę ogłoszeniową trzeba je wystawić w skrzyni w zakładce o statusie premium, za darmo dostajesz aż pięć standardowych (co jest jak nic przy mnogości dostępnych tutaj materiałów i mechanice nastawionej na kupno-standardowe zakładki mają bodaj po sto czterdzieści cztery sloty które mieszczą po kilka/naście sztuk danego materiału lub JEDNEJ mapie bez żadnej formy auto-segregacji, dedykowane mają po jednym slocie na materiał ale ładnie rozłożone i z limitem pięciu tysięcy- ja mam obecnie ponad trzy tysiące samych chaos orbów, na slot w zwykłej zakładce wchodzi po dwadzieścia sztuk z co daje ponad jedną stronę zwykłej zakładki zawaloną jedynie jednym materiałem.

:o

Jprd.
Nie dość, że tony syfu to jeszcze tego nie można normalnie ogarnąć.
A zapomniałem w tej grze chyba jasności nie da się zwiększyć, musiałem pilotem od tv.
Na razie pass, ogram sobie wpierw iceborne do mhw.

Sylvan Wielki

• Major Hermaszewski
« Odpowiedź #13970 dnia: Marzec 17, 2021, 16:59:07 pm »
W grze istnieją filtry :roll:

U mnie leci Diabeł Trzeci po raz trzeci - tym razem (po PC i PS4) SX.

piter86

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 96
« Odpowiedź #13971 dnia: Marzec 17, 2021, 20:24:04 pm »
Kończę Alyx na drugim Quescie. Fenomenalna gra. W międzyczasie wyrywanie z rąk pistolecików w SuperHot VR, craftowanie nożyków i bicie truposzczaków w WD: Saints and Sinners oraz budowanie dróżek i domeczków w Valheimie. Ps5 do tej pory nie mogę nabyć za premierową cenę.  8)
Życie jest pinkne!

Juras

• Sonoklap
  • Major Hermaszewski
« Odpowiedź #13972 dnia: Marzec 17, 2021, 22:22:24 pm »
W grze istnieją filtry :roll:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

grzeszczu

• Przodownik pracy
  • Reputacja: 12
« Odpowiedź #13973 dnia: Marzec 31, 2021, 10:41:29 am »
Kończę calakować Miles Morales. Sama gra bardzo przyjemna szkoda że fabuła taka z dupy, za to wygląda jak cukiereczek. Pierwsze przejście grałem w trybie 60+RT. Za to New game+ gram na tej najlepszej jakości obrazu i oprócz wyższej rozdzielczości jakoś nie widzę dużej różnicy. Ciekawostką za to jest jak oczy szybko adoptują się do 30 klatek. Na początku jest wrażenie, że coś się zepsuło i obraz szarpie ale już po paru minutach człowiekowi to jakoś mocno nie przeszkadza, gra wydaje się tylko mniej responsywna. Podsumowując myślę że warto przejść za tą stówkę, za którą można teraz ją wyrwać.

Poza tym odpaliłem na chwilę Ratcheta bo dodali wczoraj 60 klatek i zapomniałem już jaka ta gra jest zajebista. Coś czuje, że będę przechodził drugi raz.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

ZdziśJużDziś

• Pionier
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #13974 dnia: Marzec 31, 2021, 14:41:10 pm »
Kończę Titan Quest Ragnarok i Generation Zero

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13975 dnia: Kwiecień 01, 2021, 19:32:40 pm »
Skończyłem Genesis Noir - kapitalna stylistyka, ale końcówka już mnie męczyła, a dzisiaj zabieram się za Call of the Sea. Zapowiada się miesiąc z przygodówkami i indykami.

Ryo

• Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • Reputacja: 529
  • "Using no way as way, having no limitation..."
« Odpowiedź #13976 dnia: Kwiecień 02, 2021, 09:37:29 am »
Skończyłem Genesis Noir
Też planuję ograć na dniach.

Do tego cały czas u mnie Hades, zacznę też Narita Boy, na online Warzone oraz Sea of Thieves.

Kopersztyk

• Bohater wojny GOjczyźnianej
  • Reputacja: 34
  • Why so serious?
« Odpowiedź #13977 dnia: Kwiecień 02, 2021, 10:34:40 am »
Na tapecie Rise of the Tomb Raider na zmianę z Red Dead Online.

bojawiem

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 86
« Odpowiedź #13978 dnia: Kwiecień 02, 2021, 10:37:29 am »
Witness. Niezłe to. Samodzielnie aktywowałem wszystkie lasery poza dżunglą. Poległem tam totalnie bo mam widać upośledzony słuch  i poleciał tutorial z neta:-). Teraz walczę w górze i chyba zaraz koniec.

Ktoś ogarnia czy za uzupełnienie czarnych totemów jest coś fajnego?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13979 dnia: Kwiecień 05, 2021, 20:31:47 pm »
Skończyłem Genesis Noir
Też planuję ograć na dniach.

Do tego cały czas u mnie Hades, zacznę też Narita Boy, na online Warzone oraz Sea of Thieves.
Całkiem niezle to GN, ale końcówka już mnie wymęczyła.

Skończyłem ostatnio Call of the Sea. Pierwsza gierka tego developera, ale gdyby wszyscy rozpoczynali takim tytułem, to rynek byłby piękny.
Świetna, po prostu świetna pozycja przygodowa z pierwszej perspektywy, w takim jakby cel shadingu. Lata 30 XX wieku, tajemnicza wyspa, bohaterka szukająca męża, odpowiedzi i lekarstwa na swoją chorobę.
W mojej skali indyczej to takie 9+/10. Dawno nie grałem w tak dobrego indora i tylko żal, że nie wyszło jeszcze na płycie. Może za jakiś czas? Chociaż w przypadku exów M$ to raczej nie ma na co liczyć. Oby wydali na PS/switch to będzie duża szansa na wersję pudełkową, na które ta gra zasługuje.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2021, 20:34:13 pm wysłana przez RyoHazuki »

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13980 dnia: Kwiecień 11, 2021, 10:23:11 am »
Odpaliłem wczoraj Outriders, bo ludzie dość chwalą i byłem ciekawy. Od razu zaznaczę, że nie jestem fanem pifpafów z zacięciem na kooperację, zbieranie złomu, tracenie setek godzin na grę, itd. Cały ten gaas mnie nie kręci. Wynika z tego jasno, że gra już na starcie bardzo dla mnie.  :lol:
Rzeczywiście. Pograłem, dokładnie 35 minut, i już mi się znudziło (polski dubbing to koszmarek, bohater biega jakby unosił się w powietrzu, a przez ponad 30 minut rozgrywki nie został zrobiony żaden autozapis i po ponownym włączeniu gry, musiałem zaczynać od nowa). Raczej nie planuję do tego wracać. Ewidentnie nie są to gry dla mnie.

Kyokushinman

• Major Hermaszewski
« Odpowiedź #13981 dnia: Kwiecień 11, 2021, 13:49:41 pm »
Yakuza 5 chapter Haruki.
Doskonały przykład, nie mów nigdy, że może być gorzej.
Tak narzekałem na Y3 a tutaj proszę :lol:

Jest to ostatnia już gra z serii na szczęście, ale naprawdę grając w takie coś można znienawidzić swoje hobby. Coś okropnego.

windomearl

• PIERESTROJKA
  • Reputacja: 258
  • You know Carcosa?
« Odpowiedź #13982 dnia: Kwiecień 13, 2021, 07:10:59 am »
Super Mario 3D All Stars - niestety Mario 64 mnie pokonało, strasznie archaiczna gra i ciężko się w to gra aktualnie, ale jak sobie człowiek pomyśli kiedy to wyszło, to trochę szok, musiało wtedy srogo robić. Za to Sunshine super, pięknie mi wchodzi ten wakacyjny klimacik kiedy za oknem jesień.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13983 dnia: Kwiecień 13, 2021, 10:51:34 am »
Super Mario 3D All Stars - niestety Mario 64 mnie pokonało, strasznie archaiczna gra i ciężko się w to gra aktualnie, ale jak sobie człowiek pomyśli kiedy to wyszło, to trochę szok, musiało wtedy srogo robić. Za to Sunshine super, pięknie mi wchodzi ten wakacyjny klimacik kiedy za oknem jesień.
2 lata temu przechodziłem na n3ds SM64 i poza wkurzającą kamerą grało się całkiem znośnie.
Trzeba trochę samozaparcia do starszych klasyków i wszystko można.

windomearl

• PIERESTROJKA
  • You know Carcosa?
« Odpowiedź #13984 dnia: Kwiecień 13, 2021, 11:03:03 am »
Sterowanie niestety też już jest mocno niedzisiejsze. Fajnie było spróbować i trochę pograć w klasyka, no ale to jednak ma być głównie fun, a niestety więcej było irytacji ;)

Kopersztyk

• Why so serious?
« Odpowiedź #13985 dnia: Kwiecień 13, 2021, 23:07:23 pm »
Na pożyczonym 3dsie pykam w Dragon Quest VIII - bardzo przyjemny jrpg. Co mnie bardzo zdziwiło nawet potrafiłem się zaśmiać.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13986 dnia: Kwiecień 14, 2021, 17:42:34 pm »
Na pożyczonym 3dsie pykam w Dragon Quest VIII - bardzo przyjemny jrpg. Co mnie bardzo zdziwiło nawet potrafiłem się zaśmiać.
Daj znać jak dłużej popykasz/przejdziesz, jak się w to obecnie gra.
Przymierzam się od lat, ale zawsze wybieram coś innego i chyba można śmiało powiedzieć, krótszego.

-Druchal-

• Pionier
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #13987 dnia: Kwiecień 16, 2021, 10:39:50 am »
Gram w Nioh. Jak ja nienawidzę tej gry, siedzę już tydzień na Yuki-onna i jestem bliskie rozwalenia płyty i skończenia grania w ten tytuł  :evil: Jednak miłość do souls like każe mi cierpieć każdego wieczoru.

andryush

• Major Hermaszewski
  • Reputacja: 118
« Odpowiedź #13988 dnia: Kwiecień 19, 2021, 18:33:37 pm »
Destiny 2. Farmienia festiwal trwa. Co prawda gram w multi więcej, niż w PvE. Przyjemna sprawa, jak się wykombinuje odpowiednią spluwę i zestaw uzbrojenia dający te statystyki, które chcemy mieć max.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13989 dnia: Kwiecień 27, 2021, 17:07:48 pm »
Dragon Age Inkwizycja.
Po słabej dwójce spodziewałem się mistrzowskiej formy BioWare i bardzo dobrej odsłony. Tymczasem po 3 h gry wiedziałem, że nic z tego nie będzie. Po 8 już widziałem, że to słabsza gra niż...denna dwójka, ale po ponad 12 zaczynam się zastanawiać czy dam radę to w ogóle ukończyć.
Jest to niewątpliwie kandydat na jednego z najnudniejszych i najgorszych rpgów w jakie grałem. Niech EA już lepiej zamknie to studio, które jest tylko cieniem samego siebie i nic dobrego już nam dać nie może. Dla mnie się skończyło wraz z ME3.

Wracam do męki, tzn. grania. Pozostałe 30 czy 40 h samo się nie nabije.

Kopersztyk

• Why so serious?
« Odpowiedź #13990 dnia: Kwiecień 27, 2021, 19:50:44 pm »
Ja skończyłem ostatnio Rise of the Tomb Raider plus dlc. Aktualnie Batman Arkham Origins na Ps3 plus z doskoku w małych dawkach Cyberpunk 2077 póki się nie wkurwię na glitche, chociaż jest lepiej niż na premiere.

POK

• MIR
  • Reputacja: 165
« Odpowiedź #13991 dnia: Kwiecień 27, 2021, 23:11:13 pm »
Dragon Age Inkwizycja.
Po słabej dwójce spodziewałem się mistrzowskiej formy BioWare i bardzo dobrej odsłony. Tymczasem po 3 h gry wiedziałem, że nic z tego nie będzie. Po 8 już widziałem, że to słabsza gra niż...denna dwójka, ale po ponad 12 zaczynam się zastanawiać czy dam radę to w ogóle ukończyć.
Jest to niewątpliwie kandydat na jednego z najnudniejszych i najgorszych rpgów w jakie grałem. Niech EA już lepiej zamknie to studio, które jest tylko cieniem samego siebie i nic dobrego już nam dać nie może. Dla mnie się skończyło wraz z ME3.

Mnie akurat dwójka się podobała. Inkwizycja okazała się wyraźnie najsłabsza z całej serii. Nie jest to może zła gra, ale widać, że projektowana była zupełnie bez pomysłu. Design jest słaby, a mapy są jakby wyjęte z gry MMO. Na plus można zaliczyć faktycznie sporą liczbę dialogów i rozmów z kumplami (chociaż towarzysze też wypadają tak sobie). Dla mnie to takie 7/10. Z początku się męczyłem i byłem mocno zawiedziony, jednak potem jakoś poszło. Oby ten nowy DA był lepiej przemyślaną i ogólnie zrobioną grą.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13992 dnia: Kwiecień 29, 2021, 19:02:18 pm »
Dragon Age Inkwizycja.

Mnie akurat dwójka się podobała. Inkwizycja okazała się wyraźnie najsłabsza z całej serii. Nie jest to może zła gra, ale widać, że projektowana była zupełnie bez pomysłu. Design jest słaby, a mapy są jakby wyjęte z gry MMO. Na plus można zaliczyć faktycznie sporą liczbę dialogów i rozmów z kumplami (chociaż towarzysze też wypadają tak sobie). Dla mnie to takie 7/10. Z początku się męczyłem i byłem mocno zawiedziony, jednak potem jakoś poszło. Oby ten nowy DA był lepiej przemyślaną i ogólnie zrobioną grą.
O kurde. To w Edge byś nie mógł pracować. :)
Ja jestem gdzieś w połowie/za połową i nie wiem czy w tym momencie bym się odważył wystawić 5/10, a co dopiero wyżej. Robienie idiotycznych zadań, aby nabić licznik wpływów to będzie mi się śniło miesiącami.

POK

• MIR
« Odpowiedź #13993 dnia: Kwiecień 29, 2021, 19:35:37 pm »
Ja na Twoim miejscu bym odpuścił. W sumie w gry, które mi podchodzą słabiej niż 7/10 nie gram zbyt długo. Nawet jak gra jest dobra to czasem nie przechodzę, jak już zacznie mnie męczyć.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13994 dnia: Kwiecień 29, 2021, 19:48:01 pm »
Ja na Twoim miejscu bym odpuścił. W sumie w gry, które mi podchodzą słabiej niż 7/10 nie gram zbyt długo. Nawet jak gra jest dobra to czasem nie przechodzę, jak już zacznie mnie męczyć.
Nie porzucam rozpoczętych gier. Szczególnie jak zainwestuję już ponad 20 h.
Staram się też tak wybierać tytuły, aby były przynajmniej na te 7-8/10, ale czasami się człowiek przestrzeli. Zdziwiony tylko jestem, bo DA: I ma średnią 89% i naprawdę nie dostrzegam tego co widzieli recenzenci. No chyba że te przymusowe misje związane z wpływami i wysyłanie agentów na mapie to ten geniusz, którego nie pojmuję

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13995 dnia: Maj 09, 2021, 20:39:29 pm »
W środku tego tygodnia zacząłem The World Ends with You na NDS. Pograłem z 5 h i zrobiłem poważny błąd. Odpaliłem w piątek na PS4 Sid Meier's Civilization VI. I przepadłem. 10 h w weekend, gram - moim marzeniem od pierwszego kontaktu z Civką na Amidze 500 - Polską. Cudowna sprawa. Obecnie koło roku 1720 n.e. i jestem jakieś 100 lat technologicznie do przodu względem realnego świata i 50-100 lat względem reszty stawki. Powinienem odnieść zwycięstwo naukowe i za pomocą dominacji. Jeszcze nikogo nie zniszczyłem co jest do mnie niepodobne, hie hie, ale zaczynam szykować armię na japońskiego sąsiada. Poziom książe - 4 z 8 bodajże.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2021, 20:41:04 pm wysłana przez RyoHazuki »

Ryo

• Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • Reputacja: 529
  • "Using no way as way, having no limitation..."
« Odpowiedź #13996 dnia: Maj 10, 2021, 09:20:38 am »
Ograłem Carto, przyjemny prosty szpil z ciekawym pomysłem na składanie świata, skończyłem też Call of the Sea, również mile spęczony czas z lekką rozkminą zagadek (klasycznie Cissy Jones dała radę ze swoim VA). Teraz bujam się po mieście w odjechanym klimacie Sunset Overdrive. Na dokładkę powrót do Hadesa w wolnej chwili.

windomearl

• PIERESTROJKA
  • You know Carcosa?
« Odpowiedź #13997 dnia: Maj 19, 2021, 08:53:02 am »
Trochę grałem sobie we Wreckfest, bardzo fajna i przyjemna gra, kariera w takim stylu jak lubie, ale na razie gierka poszła w odstawkę bo kupiłem Returnal. Jest to moja pierwsza gra lagunlike, więc wszystko to dla mnie nowość. No i musze powiedzieć, że bardzo się bałem, bo nie lubie "powtarzania" w grach a jedna bawie sie całkiem fajnie. No i to co ta gra wyczynia z dualsensem to jest poezja.

Zielarz

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 55
  • KILLZOWN3D
« Odpowiedź #13998 dnia: Maj 20, 2021, 16:25:35 pm »
Ja jestem w Wiosce. Nie planowałem tego, ale większe podobieństwo do RE4 niż siódemki mnie przekonało. Bawię się nieźle, bo gra na standardowym poziomie nie jest zbytnio wymagająca, ale także nie tak straszna jakby mogła. Poza jedną sekcją, gdzie miałem w głowie jedno - ludzi w Capcom ostro poj****o! Na całe szczęście to tylko i aż jedna sekcja. Reszta nie przyprawia o zawał, ale ciśnienie potrafi podnieść. Kolejna gra od Capcom ze świetnym audio - gdy biegniesz i słyszysz za plecami różnie dźwięki, nie masz ochoty się odwracać. Jedynie masz nadzieję, iż odległość was dzieląca jest wystarczająca :D. Poza tym trochę głupotek - niby to Resident, więc różne rzeczy już się widziało. Z drugiej strony, są jednak rzeczy, które mi się totalnie nie "kleją" ;).

POK

• MIR
« Odpowiedź #13999 dnia: Maj 20, 2021, 17:53:19 pm »
Ostatnio przeszedłem Quantum Break - polecam. Teraz gram we Wreckfest (dobre wyścigi z rozwałką w tle; jestem w serii Pro), Narita Boy (niezły design i sama gra spoko, ale mnie jakoś nie wciągnęła), Sunset Overdrive (byłem sceptycznie nastawiony, jednak gra się bardzo przyjemnie, dobry tytuł na odstresowanie; i polski dubbing wypada o dziwo wyjątkowo dobrze).