Autor Wątek: Forum GO, a stypa.  (Przeczytany 25364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #120 dnia: Września 29, 2005, 22:54:06 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Cytat: "Ako"
Cytat: "Don_Pedro"
powiem tak-Dla mnie to on nie był żadnym zagrożeniem

A co dla innych Wudi był zagrozeniem? i się go bali może?

Taaa...gadając z ludźmi na GG wnioskuje że tak właśnie było...niektórzy poprostu nie wchodzili z nim w kłótnie, nie chcieli być pojechani i ośmieszeni...no i co? Tchórze?nie, może nerwów nie chcieli tracić, ja jednak z przyjemnością jechałem po nim i miałem śmiechawy z jego tekstów w moją strone...i pewnie on po drugiej stronie tak samo ze mną...I tak można by było nadal, sęk w tym że ja mówie - cwaniaczenie przed kompem jest dla idiotów, ja zawsze jestem gotów stanąć z takowym na solo o określonej godzinie, o określonym czasie...inaczej tego rozwiązać sie nie da...

Wes tez juz skoncz z tym solo, bo nie wiem czy wiesz ale wlasnie sam cfaniakujesz przed kompem :roll:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #121 dnia: Września 29, 2005, 22:59:25 pm »
Cytat: "Ako"
Cytat: "Don_Pedro"
Cytat: "Ako"
Cytat: "Don_Pedro"
powiem tak-Dla mnie to on nie był żadnym zagrożeniem

A co dla innych Wudi był zagrozeniem? i się go bali może?

Taaa...gadając z ludźmi na GG wnioskuje że tak właśnie było...niektórzy poprostu nie wchodzili z nim w kłótnie, nie chcieli być pojechani i ośmieszeni...no i co? Tchórze?nie, może nerwów nie chcieli tracić, ja jednak z przyjemnością jechałem po nim i miałem śmiechawy z jego tekstów w moją strone...i pewnie on po drugiej stronie tak samo ze mną...I tak można by było nadal, sęk w tym że ja mówie - cwaniaczenie przed kompem jest dla idiotów, ja zawsze jestem gotów stanąć z takowym na solo o określonej godzinie, o określonym czasie...inaczej tego rozwiązać sie nie da...

Wes tez juz skoncz z tym solo, bo nie wiem czy wiesz ale wlasnie sam cfaniakujesz przed kompem :roll:

A co? Chcesz sie zmierzyć?Sprawdzić?Śmiało...zawsze jestem gotów

[Głos z kuwety: a 'peja' rapuje podobno coś w stylu: "przemoc fizyczna, to nie jest rozwiązanie..."]

Dyskusja o Wudim to już tylko wspomnienia...szkoda że padła główna machina napędowa tego forum...

Mam szczerą nadzieje że wraz z premierą 360 sytuacja ulegnie zmianie(bo przy premierze PSP i TGS2005 nie poprawiło sie ani troche...)
Szczerze wierze w to, że forum wyjdzie z dołka...

lupinator

  • Gość
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #122 dnia: Września 29, 2005, 23:02:46 pm »
Wudiego po premierze 360'tki powinni odbanowac zeby powiedział wszystkim co o tym sądzi :) mnie by to co najmniej intrygowało :D

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #123 dnia: Września 29, 2005, 23:03:08 pm »
Pedro w tym momencie zachowujesz sie jak dzieciak, z takim podejsciem szybko skonczysz z nozem w zebrach bo ludzie nie lubia cfaniakow tego typu, a czasy sa takie jakie sa i nikt nie bedzie sie cackal na solo tylko albo 5-1, albo kosa w zebra, zejdz wreszcie na ziemie...to taki maly offtop z rada...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #124 dnia: Września 29, 2005, 23:04:34 pm »
Cytat: "Don_Pedro"

A co? Chcesz sie zmierzyć?Sprawdzić?Śmiało...zawsze jestem gotów

No i sam piszesz ze inni cfaniakują, a to co napisales to co to jest?
Ofkors nie biore tego ani troche na powaznie, no i mozliwe ze to ironia...

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #125 dnia: Września 29, 2005, 23:06:41 pm »
Cytat: "walker_san"
Pedro w tym momencie zachowujesz sie jak dzieciak, z takim podejsciem szybko skonczysz z nozem w zebrach bo ludzie nie lubia cfaniakow tego typu, a czasy sa takie jakie sa i nikt nie bedzie sie cackal na solo tylko albo 5-1, albo kosa w zebra, zejdz wreszcie na ziemie...to taki maly offtop z rada...

Taa...ale walka solo jest najbardziej sprawiedliwa...pozatym chce zaznaczyć że sam mam zawsze kose w zanadrzu...

Mam małe pytanie...niedostałem odpowiedzi...na ile bana dostał Wudi?

Ja czekam na poprawe sytuacji...Premiera 360 naciągnie a już PS3 dobije i znów będzie system wars(z wudim czy bez niego)...tym razem pokłócicie sie ze mną bowiem ja też fanboyem jestem 8)

Narazie jednak anemicznie na forum jest...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #126 dnia: Września 29, 2005, 23:09:34 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Cytat: "walker_san"
Pedro w tym momencie zachowujesz sie jak dzieciak, z takim podejsciem szybko skonczysz z nozem w zebrach bo ludzie nie lubia cfaniakow tego typu, a czasy sa takie jakie sa i nikt nie bedzie sie cackal na solo tylko albo 5-1, albo kosa w zebra, zejdz wreszcie na ziemie...to taki maly offtop z rada...

Taa...ale walka solo jest najbardziej sprawiedliwa...pozatym chce zaznaczyć że sam mam zawsze kose w zanadrzu...

Powiedz to tym kolesia co walker opisał :lol:
Ja z nozem bym nie łaził, bo sam moglbym nim ucierpiec, a i innego czlowieka tez niechcialbym bym przypadkiem zabic.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #127 dnia: Września 29, 2005, 23:20:33 pm »
Ja nie wiem tak naprawde do jakiego wniosq w tym temacie chcecie dojsc  :roll: ? To jest jak gadanie do sciany i to wzajemne... Forum podumarlo bo zaczela sie szkola (co juz nie jedni podkreslali) A jezeli chodzi o odbanowanie Wudiego to kompletnie tego nie ruzmiem, przeciez ten czlowiek ma klapki na oczach o nazwie Sony i tzn gadka z nim to nie jest mozliwa bo on nie bral pod uwage opini innych... Pomijajac to, to Pedro mam takie pytanie, czy pokazales ze w tym momencie jestes prawdziwym mezczyzna bo chcesz min z Ako wyskoczyc na solowe? Czy z kim innym? To jest Forum, to jest internet i ludzie nie mozna wszystkiego tak powaznie brac i bez sesu robic z siebie wielkie HALO  :| Chyba lepiej poprostu zachowywac sie naturalnie i (jak to ktos nazwal) kozaczyc bez powodu... Sory za OT...

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #128 dnia: Września 29, 2005, 23:27:52 pm »
Temat zszedl na tak wielkie psy (a wydawalo mi sie ze obnizyc niskich lotow juz nie moze), ze czuje sie zmuszony go zamknac.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl