Autor Wątek: Studia  (Przeczytany 106486 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:34:13 pm »
Cytuj
Studiuję na uczelni, która ma opinię mocno słabawej, a zapierdalam 2x więcej i w efekcie mam teraz egzaminy na poziomie magisterium na innej. No ku***. Zapiepieprzasz jak głupi, potrafisz więcej, a i tak ciągnie się za tobą smród marnej uczelni.

Cytuj
A moja uczelnia ssie pałę i nie w smak mi siedzenie całymi dniami.

Czekaj, czekaj- czyli nie podoba Ci się fakt, że jest stosunkowo wysoki poziom (przynajmniej jeśli chodzi o wymagania), bo uczelnia ma słabą renomę, więc liczyłeś na wpisy za piękne oczy głównie?

No z takim podejściem, to naprawdę będziesz się męczył.

Tarniak

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:35:34 pm »
Nie, przykro mi, że pracując ciężko ciągnie się za mną słaba renoma szkoły. Nie wiem skąd Twój wniosek.

Non-stop kolokwia, prace zaliczeniowe, eseje, lektury do czytania, dydaktyka + kurs w formie e-learningowej, tyle godzin siedzę na uczelni, a potem i tak salwa śmiechu - bo "ATH". Nikogo nie obchodzi, że kadra albo po kilka fakultetów albo doktoryzowana.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2009, 12:39:14 pm wysłana przez tarniak »

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Studia
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:39:16 pm »
Tarny, trzeba było się przenosić albo poprawiać maturę. :D
Zresztą, jesteś dopiero na drugim roku.
Mój znajomy niedawno zrezygnował na trzecim, nie mógł wytrzymać w Katowicach i przenosi się od nowego roku do Krakowa. Jedzie od początku. ;)

Tarniak

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:40:06 pm »
Kończę drugi rok, i nie dopiero, a już bo za niecały rok koniec i trzeba szukać nowej szkoły + drugi fakultet.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:42:35 pm »
Cytuj
Nie, przykro mi, że pracując ciężko ciągnie się za mną słaba renoma szkoły. Nie wiem skąd Twój wniosek.

No ale to już wiedziałeś w momencie gdy składałeś tam papiery, więc czemu teraz narzekasz na reputację uczelni? Chyba że była zajebiście wysoka i przez te 2 lata jakaś katastrofa się stała, że straciła poważanie.

Tarniak

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:51:50 pm »
To jest forum, ponoć tutaj mogę dzielić się swoimi przemyśleniami. Mniej wkurza mnie sytuacja na rynku pracy związana z prestiżem uczelni, bo tutaj tak czy inaczej jestem w stanie udowodnić swoje umiejętności, ale mentalność studentów z "och, ach, renomowanych uczelni".

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:52:41 pm »
Btw. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest IMO chodzic na uczelnię, której patronem jest coś renomowanego- ja mam np. dyplom uj'otu, a studiowałem w rzeszowie.
Plus taki że dostac się było znacznie łatwiej, dwa że nie było takiego tępienia jak w kraku, trzy że i tak miałem bardzo dobrą kadrę (w większości).

Aby nie było za pięknie, egzaminy końcowe są już uj'otowkie, zdawane w kraku, praca licencjacka oceniana też przez krak, więc jakby nie patrzec zasób wiedzy musi byc taki sam. No ale o ile mniej stresu :]

Tak samo zrobiłem z magisterką- właściwie to chodzę do łódzkiej szkoły wyższej (teraz akademia- się rozwinęło, miło), w praktyce zajęcia mam w tarnowie i na zasadzie powyższej wszystko będzie przebiegało.
Tak więc pomyśl nad takim systemem.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Studia
« Odpowiedź #287 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:53:07 pm »
To był Twój wybór Tarniak i jeśli nie pasowała Ci uczelnia to trzeba było zrezygnować. Jak chcesz być na kogoś zły, to tylko wyłącznie na siebie. Z drugiej strony pomyśl jaką będziesz mieć ulgę jak wreszcie skończysz kierunek ;)

Ogólnie takie dzielenie jednych kierunków/uczelni na lepsze gorsze mija się trochę z celem, bo i tak liczy się to jaką będziesz mieć po nich pracę. Gościu może w ogóle nie studiować, a pracę będzie mieć 2 razy lepszą niż ty po 3 kierunkach. Dlatego jak idziemy na jakiś kierunek, to lepiej wybrać go z głową i w zgodzie z naszymi preferencjami, bo jak nam nic nie da (w szukaniu pracy), to zawsze będziemy mieć poczucie, że nauczyliśmy się czegoś wartościowego.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Studia
« Odpowiedź #288 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:53:26 pm »
Kończę drugi rok, i nie dopiero, a już bo za niecały rok koniec i trzeba szukać nowej szkoły + drugi fakultet.
Skończenie dwóch lat to jeszcze nie wyrok.
Skoro nie chcesz się przenosić, to nie narzekaj. Podejmij decyzję, z której będziesz zadowolony i tyle. ;)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #289 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:54:07 pm »
To jest forum, ponoć tutaj mogę dzielić się swoimi przemyśleniami. Mniej wkurza mnie sytuacja na rynku pracy związana z prestiżem uczelni, bo tutaj tak czy inaczej jestem w stanie udowodnić swoje umiejętności, ale mentalność studentów z "och, ach, renomowanych uczelni".

To nie tłumaczy Twojego oburzenia, bo wiedziałeś o jej reputacji wcześniej jak wspomniałem.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Studia
« Odpowiedź #290 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:57:39 pm »
Cytuj
Btw. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest IMO chodzic na uczelnię, której patronem jest coś renomowanego- ja mam np. dyplom uj'otu, a studiowałem w rzeszowie.
IMO najlepszym rozwiązaniem jest chodzić na jak najlepszą uczelnię i kierunek, który Cię interesuje, a nie mieć fajny papierek.

Tarniak

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #291 dnia: Czerwca 07, 2009, 12:59:17 pm »
Anyway, nie będę omawiał całej sytuacji. Wkurza mnie banda nadętych ch*jów, którzy myślą, ze literki UJ, AP czy UW implikują od razu jakąś wyższą zajebistość i obycie językowe. Tyle.

Cytuj
To był Twój wybór Tarniak i jeśli nie pasowała Ci uczelnia to trzeba było zrezygnować. Jak chcesz być na kogoś zły, to tylko wyłącznie na siebie.
A czy ja jestem na KOGOŚ zły z tego powodu?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #292 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:01:18 pm »
Cytuj
Btw. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest IMO chodzic na uczelnię, której patronem jest coś renomowanego- ja mam np. dyplom uj'otu, a studiowałem w rzeszowie.
IMO najlepszym rozwiązaniem jest chodzić na jak najlepszą uczelnię i kierunek, który Cię interesuje, a nie mieć fajny papierek.

No to podstawa.

W środę ostatnie zajęcia na dziennej uczelni- miło by było zacząc rozgladac się za pracą.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Studia
« Odpowiedź #293 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:11:01 pm »
Tarny ma po prostu jakiś atawistyczny lęk przed tym, że ludzie go zaszufladkują jako stereotypowego studenta, charakteryzującego się ogólnym zacofaniem intelektualnym, parciem na tanie, dyskotekowe dupy i jeszcze tańsze jabole, marazmem erudycyjnym, pozbawionych elementarnego obycia, w skrócie wałkonia i nieroba marnującego czas na bezproduktywne i bezwartościowe opierdalanie, przy czym takim, który i tak się przewinie i i tak mu się uda. I fajnie. Tylko zapomina, że tacy kolesie mają niezbywalne, odwieczne, konstytucyjne prawo być tępymi cipami =_=''. Tak - mój ostatni post był defensem, a nie ofensem twojego poprzedzającego, choć ty w tej swojej paranoi już wszędzie widzisz ludzi czających się od tyłu w marchewką, której nie zawahają się użyć w chwili, gdy spuścisz gardę ze swoich czterech liter O_o.

Więc podsumowując - ten beton, którego tak nie znosisz i zdzierżyć nie możesz był, jest i będzie zawsze i wszędzie, więc może po prostu przestań się spinać i siedząc sobie wieczorkiem przy zasłużonej po ciężkim dniu szklaneczce soku porzeczkowego napawaj się samą satysfakcją. Albo - bo ja wiem - wyjdź na ulice i urwij jednej i drugiej piździe łeb - o ile przywróci ci to spokój ducha... Neurotyczne plucie się na wszystkie strony niczemu nie służy - ja się na przykład już z tym pogodziłem. Najlepiej robić swoje - co cię obchodzi cała reszta? Jak uczy lektura: "Wymyśliłem sobie na to sposób - będę udawał głuchoniemego..." No bo jak chcesz walczyć z głupotą? O_o I jak zmienić system, który jest i tak nieuleczalnie chory?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2009, 13:16:12 pm wysłana przez Trusio »
GT: Trusio

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: Studia
« Odpowiedź #294 dnia: Czerwca 07, 2009, 16:22:47 pm »
Jaki niby był ton mojej wypowiedzi? Ja tylko stwierdziłem, że niektórzy wypowiadają się, jakby  za dużo "Folwarku zwierzęcego" Orwell'a czytali, twierdząc, że ten, czy tamten jest drugiej kategorii, ponieważ zaocznie studiował.
Bowiem wtedy wychodziłoby, że przyszły mgr z dziennych dostaje, na obronie wycisk, a tego z zaocznych przepuszczają, ot tak, sobie, bo przecież płaci za studia, a na egzaminach / obronie pracy, mówi mu się "słuchaj, miałeś mniej godzin, więc ten z dziennych ma 69/100 p. by zaliczył, a ty tylko 40/100, a przy obronie, tylko się przedstaw, bo przecież profesorowie, mają sposób nauczania was gdzieś".

Tak, zgadzam się, i vice versa Wuher, ale nikt nie atakuje tutaj, z tego co widziałem, tych z dziennych, a osoby zaocznie studiujące, to już ocenia się nieco niżej jakby.

Co do wszelakich trudnościach w zaliczeniach, różnie to bywa. Jednemu wytrzymałość materiałów wchodzi raz, dwa, a drugi ma problem z zapamiętaniem daty powstania styczniowego.
U nas na AGH, masa osób poodpadała. Nie powiem. część na własne życzenie, a kolejną część przerósł najzwyczajniej materiał. Po ostatnim semestrze, do obrony dopuszczono, tylko kilka osób.

Czy warto? Oczywiście. Mnie osobiście przydał się tytuł przed imieniem. U innych zauważyłem, że różnie to bywa. Niekiedy wykształcenie nie pokrywa się z aktualną pracą. Ale raczej zawsze lepiej mieć tego inż / mgr / mgr inż. niż nie mieć nić. Z drugiej strony, taki Ronaldo, tytułu doktora habilitowanego nie ma, i jakoś bez tego, w tydzień zarabia więcej, niż większość ludzi przez całe swoje życie.

Tarniak

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #295 dnia: Czerwca 07, 2009, 16:39:44 pm »
Cytuj
Jaki niby był ton mojej wypowiedzi? Ja tylko stwierdziłem, że niektórzy wypowiadają się, jakby  za dużo "Folwarku zwierzęcego" Orwell'a czytali, twierdząc, że ten, czy tamten jest drugiej kategorii, ponieważ zaocznie studiował.
Nic nie pisałem o zaocznych, prócz tego, że jakby mój tok studiów wziąć za wyznacznik, to wcale nie mają tak dużo zajęć. A ty się produkujesz i polemizujesz z Bóg-wie-czym-i-kim.
Cytuj
Neurotyczne plucie się na wszystkie strony niczemu nie służy - ja się na przykład już z tym pogodziłem. Najlepiej robić swoje - co cię obchodzi cała reszta?
Bla, bla, bla. Ładny, elokwentny... bełkot. Sprawdź o czym traktował mój pierwszy post w tym temacie, to zobaczysz kto zaczął się pluć, kto zaczął snuć teorie etc...

Kończąc tę jakże bezproduktywną i bezowocną wymianę zdań, ja jako arogancki bufon rzeknę, mam nadzieję wystarczająco dosadnie, ch*j w dupę studentom :*. Dziękuję i pozdrawiam.

Ps. Pragnę jeszcze nadmienić, że z mojej strony nigdy nie było i nie będzie przyzwolenia, tolerancji bądź akceptacji dla głupoty przybierającej najróżniejsze formy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2009, 16:41:59 pm wysłana przez tarniak »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Studia
« Odpowiedź #296 dnia: Czerwca 07, 2009, 16:42:26 pm »

Kończąc tę jakże bezproduktywną i bezowocną wymianę zdań, ja jako arogancki bufon rzeknę, mam nadzieję wystarczająco dosadnie, ch*j w dupę studentom :*. Dziękuję i pozdrawiam.
Czyli poniekąd tobie też? Jakie to uczucie mieć członka w odbycie? ;)

oscyp

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #297 dnia: Czerwca 07, 2009, 16:54:33 pm »


Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Studia
« Odpowiedź #298 dnia: Czerwca 07, 2009, 20:40:58 pm »
Kończąc tę jakże bezproduktywną i bezowocną wymianę zdań, ja jako arogancki bufon rzeknę, mam nadzieję wystarczająco dosadnie, ch*j w dupę studentom :*. Dziękuję i pozdrawiam.

Strasznie łatwo wpadasz w romantyczny nastrój... ==_=='
GT: Trusio

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Studia
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwca 20, 2009, 14:13:25 pm »
K*rwa, sesja to zabójstwo dla mojego serca. Tyle energetyków, co przez te dwa tygodnie, to przez cały rok nie wypijam. Wiem, że jestem miękka pipa, ale jednak o wiele łatwiej jest mi się skoncentrować na kofeinie. Nie wiem, może się na fete przerzuce, zdrowiej będzie -___-

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Studia
« Odpowiedź #300 dnia: Czerwca 20, 2009, 14:47:18 pm »
Żebyś wiedział. :D
Też korzystam z tego ścierwa przy okazji różnych egzaminów i wyraźnie wyczuwam niekorzystny wpływ tej chemii na moje serce.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #301 dnia: Czerwca 20, 2009, 19:49:31 pm »
je**na sesja.
Mnie również to męczy.

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Studia
« Odpowiedź #302 dnia: Czerwca 20, 2009, 23:57:38 pm »
A ja Was dobije stwierdzeniem, ze jakis czas temu zaliczylem sesje, a srednia z calego ubieglego roku to 4,53, wiec moze sie zalapie na jakies stypendium wreszcie :D

Teraz tylko miesiac praktyk i mozna powiedziec, ze skonczylem drugi rok studiow...

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Studia
« Odpowiedź #303 dnia: Czerwca 21, 2009, 00:03:46 am »
no to nas maksymalnie dobiłeś :mad:

a co studiujesz??

ja dzis ost egzamin  i także koniec sesji

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Studia
« Odpowiedź #304 dnia: Czerwca 21, 2009, 00:15:30 am »
A ja Was dobije stwierdzeniem, ze jakis czas temu zaliczylem sesje, a srednia z calego ubieglego roku to 4,53, wiec moze sie zalapie na jakies stypendium wreszcie :D

Teraz tylko miesiac praktyk i mozna powiedziec, ze skonczylem drugi rok studiow...
Również skończyłem sesje, średnia 4.7, też liczę na socjala. Powodzenia dla tych, którzy wciąż walczą o zaliczenia :smile:

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 830
  • Reputacja: 111
Odp: Studia
« Odpowiedź #305 dnia: Czerwca 21, 2009, 01:12:26 am »
Pewnie się przyda  ;) został tylko egzamin i akurat w poniedziałek  :-?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Studia
« Odpowiedź #306 dnia: Czerwca 21, 2009, 10:48:47 am »
Ku**a jakie kujony. Średnie powyżej 4.5? Losie okrutny. U nas było wybieranie tematów prac według średniej to ja miałem 4.20 i się cieszyłem a tu panowie takie wyniki. Nic tylko pogratulować.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Studia
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:31:50 pm »
je**na sesja.
Mnie również to męczy.
wpis! :mad:

Ja tak średnią będę mieć coś ok 4,3.

Unlimited

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #308 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:45:30 pm »
Ja czekam na wyniki jednego egzamu i potem tylko została mi obrona 8)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Studia
« Odpowiedź #309 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:47:46 pm »
Zazdroszczę wszystkim po sesji :mad: Jutro mnie czeka egzamin z matmy (już się szykuję na 2. termin), w środę z finansów i w czwartek z rachunkowości. Na szczęście 2 ostatnie nie powinny być zbyt trudne. A jeszcze pewnie załapię się na kolejny termin z makroekonomii, bo w poprzedni wtorek nie poszło mi najlepiej, facet przyładował taki test, że większość była w niemałym szoku :???:
PSN ID: WojtqGO

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Studia
« Odpowiedź #310 dnia: Czerwca 21, 2009, 13:00:21 pm »
O ciul, jakie średnie o_O ja w poprzedniej sesji z każdego egzaminu miałem 3.0 i uważałem to za sukces - bo każdy w pierwszym terminie :roll:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Studia
« Odpowiedź #311 dnia: Czerwca 21, 2009, 13:18:29 pm »
 :shock: na jakich wy kierunkach jstescie ze macie takie srednie

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Studia
« Odpowiedź #312 dnia: Czerwca 21, 2009, 13:36:37 pm »
Ja czekam na wyniki jednego egzamu i potem tylko została mi obrona 8)

To życzę powodzenia i nie stresuj się. Wiem że łatwo się mówi ale mimo ogromnego stresu kiedy broniłem tytułu inżyniera, okazało się że obrona to była najbardziej lajtowa rzecz jaka spotkała mnie na studiach. Za rok (jak dobrze pójdzie) będę bronił tytułu magistra i mimo iż jedną obronę mam za sobą to jak o tym pomyślę, łapie mnie stres.

mateo

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #313 dnia: Czerwca 21, 2009, 14:00:23 pm »
MarcePan looz. Życzę wytrwałości. :)

Unlimited

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #314 dnia: Czerwca 21, 2009, 14:22:17 pm »
Ja czekam na wyniki jednego egzamu i potem tylko została mi obrona 8)

To życzę powodzenia i nie stresuj się. Wiem że łatwo się mówi ale mimo ogromnego stresu kiedy broniłem tytułu inżyniera, okazało się że obrona to była najbardziej lajtowa rzecz jaka spotkała mnie na studiach. Za rok (jak dobrze pójdzie) będę bronił tytułu magistra i mimo iż jedną obronę mam za sobą to jak o tym pomyślę, łapie mnie stres.
Dzięki. Mam nadzieje że to też będzie najbardziej lajtowa rzecz na moich studiach. Lekki stres jest, ale większy mam na oczekiwany wynik z egzaminu który mi bardzo nie leży(przedmiot-Ochrona własności intelektualnej) ;)

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Studia
« Odpowiedź #315 dnia: Czerwca 21, 2009, 14:40:15 pm »
Ja mam obrone mgr we wrześniu, gdybe nie maksymalnie upierdliwy i dokładny promotor to bym sie bronił w ten czwartek. A tak zamiast tego poprawiam prace w dalszym ciągu :/.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Studia
« Odpowiedź #316 dnia: Czerwca 21, 2009, 16:13:05 pm »
Ja mam obrone mgr we wrześniu, gdybe nie maksymalnie upierdliwy i dokładny promotor to bym sie bronił w ten czwartek. A tak zamiast tego poprawiam prace w dalszym ciągu :/.
Czasem jest tak, że promotor pierw każe coś dopisać, a jak to zrobisz i przyniesiesz, to mówi żeby to wywalić... :???:

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Studia
« Odpowiedź #317 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:48:19 pm »
:shock: na jakich wy kierunkach jstescie ze macie takie srednie


Turystyka i rekreacja, Uniwersytet Rzeszowski :lol: 'nuff said.
Bylaby jeszcze wyzsza srednia gdyby nie fakt, ze policzona ona byla z 16 9tak, szesnastu) egzaminow jakie mialem w tym roku.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Studia
« Odpowiedź #318 dnia: Czerwca 30, 2009, 12:45:34 pm »
60% matma... historia nie pytajcie (zaoczne prawo only) i zastanawiam się na jaki wydział złożyć papiery na AGH aby fizyki było mało.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

mateo

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #319 dnia: Czerwca 30, 2009, 14:27:25 pm »
a interesuje cię poważnie Prawo!?
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)