Autor Wątek: Studia  (Przeczytany 106388 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #400 dnia: Lipca 02, 2009, 22:36:03 pm »
Z tego co kiedyś słyszałem, spawacz podwodny to jeden z najlepiej opłacanych zawodów w Polsce, niestety dośc ciężko dostępny raczej. Ale fajna perspektywa swoją drogą.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: Studia
« Odpowiedź #401 dnia: Lipca 06, 2009, 11:07:18 am »
Natomiast osób od administracji (chciało im w Zielarza się bawić) jest tylu, że teraz płaczą, lub zarabiają niewiele więcej niż wynosi zasiłek. Było zdobyć tytuł inż, ewentualnie mgr inż. niż samego magazyniera?

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #402 dnia: Czerwca 13, 2010, 20:51:05 pm »
W związku ze zbliżającymi się zapisami na studia, odświeżam temat (nie dostane za to ostrzeżenia? :P).
Aktualnie zastanawiam się nad Inżynierią Lądową i MELem na PW. Czy ktoś, studiujący na PW mógłby napisać największe plusy i minusy obu wydziałów? Dodatkowo z MELu rozważam Lotnictwo i Kosmonautykę oraz Automatykę i Robotykę, jednak słyszałem, że na pierwszym roku kierunki te praktycznie niczym się nie różnią i po 2 semestrze można się przenieść...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Studia
« Odpowiedź #403 dnia: Czerwca 13, 2010, 23:17:35 pm »
jeżeli chcesz iść na polibudę to polecam automatykę i robotykę, mechatronikę albo po prostu budowę maszyn. do tego dobry angielski i robotę powinieneś znaleźć bez problemu. jak tylko jesteś gotowy wychylić nos z polski to już w ogóle bright future. wiem, bo sprawdziłem na sobie.

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #404 dnia: Czerwca 13, 2010, 23:27:32 pm »
jeżeli chcesz iść na polibudę to polecam automatykę i robotykę, mechatronikę albo po prostu budowę maszyn. do tego dobry angielski i robotę powinieneś znaleźć bez problemu. jak tylko jesteś gotowy wychylić nos z polski to już w ogóle bright future. wiem, bo sprawdziłem na sobie.

A jakiego typu prace można znaleźć po Automatyce i Robotyce? Słyszałem, że podobno MEL jest bardzo dobrym wyborem, jednak większość osób po MELu zajmuje się ZUPEŁNIE czym innym niż na studiach :P

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Studia
« Odpowiedź #405 dnia: Czerwca 13, 2010, 23:48:22 pm »
Nie większość osób po MELu (cokolwiek to kur** jest), tylko po prostu większość osób.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Studia
« Odpowiedź #406 dnia: Czerwca 13, 2010, 23:54:34 pm »
użyj google. ofert jest od chu** i jeszcze trochę.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Studia
« Odpowiedź #407 dnia: Czerwca 14, 2010, 00:11:58 am »
Jako studenciak, którego wyje**li z melu polecam mel, o ile interesuje Cię automatyka i robotyka/energetyka/lotnictwo/mechanika. Jeżeli Cię to nie interesuje to nie będziesz zadowolony z kierunku raczej. Teraz ciskam SiMR i faktycznie potwierdza się fakt, że niezależnie od kierunku na PW pierwszy rok wszędzie ma bliźniaczy materiał (wchuj matemtyki, mechanika, elektrotechnika, rysowanie komputerem, programowanie...). Potem dopiero materiały się rozjeżdżają i stają coraz bardziej wyspecjalizowane.
SW-5606-3156-4802

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #408 dnia: Czerwca 14, 2010, 00:32:48 am »
Nie większość osób po MELu (cokolwiek to kur** jest), tylko po prostu większość osób.

Porównywałem do innych kierunków na PW (Inżynieria Lądowa, Informatyka itp).

Ok, dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Studia
« Odpowiedź #409 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:32:33 pm »
Właśnie stoje przed wyborem kierunków. Obecnie pracuję jako kurier i myśle o studiach zaocznych. Moze ktos powiedziec czy to rzeczywiscie jest do zrobienia czy raczej sie urobie?

Bo na dziennych to czuje ze strace czas, a nie bede miał kasy na dojazd, mieszkanie ani na nic prawie ;/

Ciapkas

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #410 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:48:36 pm »
Zależy od studiów. Ogólnie z tego co mi znajomi mówili, którzy już studiują to na jakiś medycynach, prawach, kierunkach technicznych nie warto studiować innego kierunku i ogólnie na początku lepiej zająć się samą nauką. Ale jeśli chodzi o jakieś studia ekonomiczne, humanistyczne etc. to spokojnie da radę się wyrobić z pracą. Ja jednakże sam jeszcze nie studiuję więc z własnego doświadczenia Ci nie powiem.

I powiedz mi jeszcze, na co się wybierasz?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Studia
« Odpowiedź #411 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:52:07 pm »
A to prawda, na humanistycznych kierunkach spokojnie można się zajmować milionem innych rzeczy. Jest to nawet wskazane.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Studia
« Odpowiedź #412 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:57:33 pm »
Ja jestem na studiach technicznych i moge sie zesrać i nie będe miał czasu na jakąkolwiek prace.

svonston

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #413 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:59:06 pm »
Jak ktoś chce, to da radę. Dziewczyna studiuje psychologię (studia dzienne) - ma pracę; kumpel studiuje budownictwo na SGGW (zaocznie), pracuje jako kurier i daje radę; kumpel studiuje coś z ochroną środowiska (zaocznie) - pracuje na kilku zmianach i daje radę tak sobie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Studia
« Odpowiedź #414 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:06:55 pm »
Pokazać Ci mój plan z tego semestru? Naprawde nie jest tak ża jak ktoś chce to da radę. W moim przypadku jest to nie do pogodzenia po prostu.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #415 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:14:30 pm »
Właśnie stoje przed wyborem kierunków. Obecnie pracuję jako kurier i myśle o studiach zaocznych. Moze ktos powiedziec czy to rzeczywiscie jest do zrobienia czy raczej sie urobie?

Bo na dziennych to czuje ze strace czas, a nie bede miał kasy na dojazd, mieszkanie ani na nic prawie ;/

Nie ma czegoś takiego jak "nie da się"- jest jedynie "nie chce się", wszystko jest do zrobienia :]

Idź na coś technicznego, bo pewniejsze i konkretne. Humanistyczne są przyjemniejsze, ale potem możesz byc jednym z wielu narzekających na brak pracy w zawodzie (chyba że wybierzesz coś, gdzie jest duża rotacja, ale to już trzeba byc bardzo dobrym by się w to wkręcic).

Wiadomość scalona: Czerwca 20, 2010, 13:15:19 pm
Pokazać Ci mój plan z tego semestru? Naprawde nie jest tak ża jak ktoś chce to da radę. W moim przypadku jest to nie do pogodzenia po prostu.

To w weekendy też masz zajęcia?

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Studia
« Odpowiedź #416 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:18:50 pm »
Wszystkie kierunki (dzienne i zaoczne) jakie sobie wybieram mają coś wspólnego z filmem + informatyka zaoczna jako deska ratunku :)
Czyli Organizacja Produkcji filmowej i Realizacja obrazu filmowego bo na reżyserie sie niestety spóźniłem ;/ A te całe ekonomie i inne mnie nie kręca i nie wiem co bym po tym robił :P
Ogólnie chodzi mi o to że na dziennych byłbym na utrzymaniu rodziców ale slyszałem opinie od niektorych ze dzienne studia to najlepszy okres w ich zyciu zas od niektorych ze lepsze są zaoczne i fajniej jest miec troche swojej kaski. A praca w kurierce to jednak nie mały zapierdol i wlasnie sie zastanawiam czy dzienne czy zaoczne ;]

Ciapkas

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #417 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:19:11 pm »
@Music

Kurna, ale uczyć też się kiedyś trzeba. A na technicznych wyższa matma, fizyka, informatyka naprawdę wymaga czasu. Do tego jakieś życie prywatne też chyba wypadałoby mieć.

Studia techniczne = zapierdol
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2010, 13:21:34 pm wysłana przez Ciapkas »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Studia
« Odpowiedź #418 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:24:55 pm »
ja tam pracowałem na studiach dziennych (technicznych). na drugim roku dorywczo, max dwie nocki w tygodniu przez jakieś biuro pośrednictwa pracy (i jeszcze stypę za wyniki wyciągnąłem), a od 3 roku już normalnie miałem robotę na (prawie) pełen etat. poprzestawiałem sobie odpowiednio zajęcia, dogadałem się z szefem, że poniedziałek w szkole, wtorek od dwunastej w robocie, w środę cały dzień itd. na wykłady i tak nie chodziłem, trzeba było sobie tylko dobrze laboratoria i ćwiczenia ustawić.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Studia
« Odpowiedź #419 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:26:35 pm »
Tak, kur** weekendy mam wolne w ch**.

Wcale nie robie podczas weekendów sprawozdań i konspektów na laboratoria, gdzie jedno zajmuje, w zależności od przedmiotu, nawet kilka godzin. I wcale nie robie projektów, dokumentacji do projektów, symulacji projektów. I wcale nie uczę się na kolokwia i egzaminy, na co nie mam czasu w tygodniu przez rozpierdolony plan.

Ale jakby nie patrzeć weekendy mam wolne. No i nocki jak najbardziej też.

Nie wiem jakie Ty masz music doświadczenie z kierunkami technicznymi, nie wiem na jakich uczelniach, ale z tego co piszesz wynika, że za przeproszeniem:

W dupie byłeś, gówno widziałeś.

Są takie kierunki, niekoniecznie techniczne, że jak ktoś chce być dobry w te klocki to nie pogodzi tego ani z pracą, ani z drugim, piątym, dziesiątym fakultetem. Zwłaszcza na pierwszym, drugim roku, potem zazwyczaj robi się luźniej, ale to ludzie wykorzystują już na samodoskonalenie, łapanie praktyk w branży, nawet za darmo, byle tylko rozwijać się w tym kierunku.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Studia
« Odpowiedź #420 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:27:12 pm »
Ogólnie chodzi mi o to że na dziennych byłbym na utrzymaniu rodziców ale slyszałem opinie od niektorych ze dzienne studia to najlepszy okres w ich zyciu

Moja teoria jest taka: jeśli masz normalnych rodziców, którzy nie trzymają cię na smyczy i w kagańcu, oraz fajną ekipę, to lepiej niż w liceum już nigdy nie będzie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Studia
« Odpowiedź #421 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:29:31 pm »
Nie wiem, może pozniej jest ok, ale ja na pierwszym roku mam zajeb i nie wyobrażam sobie że miałbym jeszcze pracowa“. Jak ktoś napisał uczyć kiedyś sie też trzeba, a i chwila życia prywatnego nie zaszkodzi. W weekend zawsze wracałem do domu bo musiałem pomóc rodzicom więc praca na miejscu odpadała.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #422 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:39:00 pm »
Kurna, ale uczyć też się kiedyś trzeba. A na technicznych wyższa matma, fizyka, informatyka naprawdę wymaga czasu. Do tego jakieś życie prywatne też chyba wypadałoby mieć.Studia techniczne = zapierdol

A to że zapierdol to nie ukrywam :]
Jednak da się, tylko wtedy najpewniej trzeba zrezygnowac z imprez, grania na konsoli itp.

Jeśli jakiś hardcorowy techniczny kierunek to niech będzie, że i bez pracy- na upartego i stypendium można wyrwac i byc tym samym z kasą trochę do przodu.



s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Studia
« Odpowiedź #423 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:42:19 pm »
jak ktoś nie chce iść do roboty i myśli o studiach technicznych to niech wybierze sobie jeden z kierunków zamawianych. dla najlepszych 30% jest stypa 1000 zł.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Studia
« Odpowiedź #424 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:44:36 pm »
jak ktoś nie chce iść do roboty i myśli o studiach technicznych to niech wybierze sobie jeden z kierunków zamawianych. dla najlepszych 30% jest stypa 1000 zł.
Wpis. :yes_anim:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Studia
« Odpowiedź #425 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:44:46 pm »
Ja dziś jeszcze mam egzamin...i mam nadzieję że ostatni w tym roku.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Studia
« Odpowiedź #426 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:51:16 pm »
Ja mam jeszcze 4. :/

Unlimited

  • Gość
Odp: Studia
« Odpowiedź #427 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:53:29 pm »
Mi zostały 2, przy czym jeden(Portfel Finansowy) zostawiam sobie na wrzesień. ;)

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Studia
« Odpowiedź #428 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:56:46 pm »
Ogólnie chodzi mi o to że na dziennych byłbym na utrzymaniu rodziców ale slyszałem opinie od niektorych ze dzienne studia to najlepszy okres w ich zyciu

Moja teoria jest taka: jeśli masz normalnych rodziców, którzy nie trzymają cię na smyczy i w kagańcu, oraz fajną ekipę, to lepiej niż w liceum już nigdy nie będzie.

W sumie jest sporo racji w tym co mówisz. Może jak komuś robili szlabany w liceum to sie musiał wyszaleć na studiach :)
Zastanawiam sie tylko jak bedzie wygladac moje zycie towarzyskie skoro wracam z roboty o 18 do domu, ide na siłke 3x w tyg a w weekendy bedzie szkola...

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Studia
« Odpowiedź #429 dnia: Czerwca 20, 2010, 14:14:30 pm »
Właśnie stoje przed wyborem kierunków. Obecnie pracuję jako kurier i myśle o studiach zaocznych. Moze ktos powiedziec czy to rzeczywiscie jest do zrobienia czy raczej sie urobie?

Bo na dziennych to czuje ze strace czas, a nie bede miał kasy na dojazd, mieszkanie ani na nic prawie ;/

Nie ma czegoś takiego jak "nie da się"- jest jedynie "nie chce się", wszystko jest do zrobienia :]

Idź na coś technicznego, bo pewniejsze i konkretne. Humanistyczne są przyjemniejsze, ale potem możesz byc jednym z wielu narzekających na brak pracy w zawodzie (chyba że wybierzesz coś, gdzie jest duża rotacja, ale to już trzeba byc bardzo dobrym by się w to wkręcic).
Że tak zapytam, na ilu uczelniach studiowałeś i do którego semestru dotrwałeś najdalej? Połączenie pracy i dobrych wyników na uczelni technicznej jest N I E M O Ż L I W E.

Rozumiem jakieś kierunki humanistyczne, gdzie bierzesz książkę do ręki i czytasz pracując jako ratownik na basenie, ale nie kurde taka informatyka, bo nie każdy ma netbooka, i nie wszędzie go przemyci (podobnie jak niezliczonej ilości zeszytów/makulatury i trzaskanie na nich zadań).

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Studia
« Odpowiedź #430 dnia: Czerwca 20, 2010, 14:20:21 pm »
Dostałem się na Drimagine i zostanę ninją 3d. :> Za miesiąc wyprowadzka z Wawy do Nowego Sącza. Tam 13 miechów nauki 6 dni w tygodniu po 10 godzin dziennie. Potem rok praktyk w jakiejś firmie. Celuje w wrocławski Techland, to by było okurwieńczo zajebiste. :)

Liczyliśmy z ludźmi że około 5 osób na miejsce było (a miejsc tylko 40). Jestem zajebisty.

http://www.drimagine.com/

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Studia
« Odpowiedź #431 dnia: Czerwca 20, 2010, 14:26:35 pm »
Że tak zapytam, na ilu uczelniach studiowałeś i do którego semestru dotrwałeś najdalej? Połączenie pracy i dobrych wyników na uczelni technicznej jest N I E M O Ż L I W E.

...na drugim roku dorywczo, max dwie nocki w tygodniu przez jakieś biuro pośrednictwa pracy (i jeszcze stypę za wyniki wyciągnąłem)...

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Studia
« Odpowiedź #432 dnia: Czerwca 20, 2010, 14:30:56 pm »
Ja tez jestem na technicznej i pracuje dwie nocki w tygodniu, a szkołe rozpierdalam całkiem nieźle.
SW-5606-3156-4802

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #433 dnia: Czerwca 20, 2010, 14:35:41 pm »
Że tak zapytam, na ilu uczelniach studiowałeś i do którego semestru dotrwałeś najdalej? Połączenie pracy i dobrych wyników na uczelni technicznej jest N I E M O Ż L I W E.

No bez przesady, kilku znajomych chociażby sobie nieźle radzi w ten sposób.

Nie twierdzę że ja bym dał radę. Pracując w pełnym wymiarze godzin i będąc na jakimś hardcorowym kierunku technicznym zaocznie, to pewnie bym nie wyrobił.

Najlepiej to jak wspomniano, iśc na kierunki zamawiane- to jest bardzo dobry interes.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Studia
« Odpowiedź #434 dnia: Czerwca 20, 2010, 15:07:02 pm »
Ja właśnie przez to, że studiuję na uczelni technicznej i pracuję w pełnym wymiarze godzin, nie będę mógł bronić pracy magisterskiej w terminie. Muszę podchodzić do obrony we wrześniu. Wszystko mam zaliczone, ale zabrakło czasu (około 2 tygodni) na dokończenie pracy dyplomowej. To wynika z wielu zmian jakie nastąpiły w firmie gdzie pracuję i przez to nie mogłem mieć tyle wolnego ile potrzebowałem na ukończenie magisterki.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: Studia
« Odpowiedź #435 dnia: Czerwca 20, 2010, 15:08:47 pm »
Z tego, co wiem z opinii swoich znajomych, to studia techniczne da się spokojnie pogodzić z jakąś dorywczą pracę. Mój znajomy studiuje automatykę i robotykę, gdzie faktycznie bardzo dużo musi robić, żeby z roku na rok się przebić, ale i tak znajduje czas na pracę przy swoich własnych projektach. Wszystko, jak już poprzednicy wspomnieli, zależy od tego, jak zarządza się swoim czasem.
Ja, pomimo tego, że wybrałem studia humanistyczne, to i tak mam konkretny zapierdol (nawet większy niż na niejednych hardkorowych kierunkach technicznych), a znajduję czas na życie towarzyskie i pomoc rodzicom w ich własnym interesie.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Studia
« Odpowiedź #436 dnia: Czerwca 20, 2010, 16:28:42 pm »
Przemyślałem sprawe i zapisalem sie na dzienne, niestety rezyseria nie czynna już :( Zostala organizacja produkcji filmowej i realizacja obrazu filmowego. Tylko powiedzcie mi do kur** nedzy co to są te fotogramy ktore musze zlozyc na rekrutacje?

obiektywny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-03-2008
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 5
Odp: Studia
« Odpowiedź #437 dnia: Czerwca 20, 2010, 16:58:26 pm »
na której uczelni?

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Studia
« Odpowiedź #438 dnia: Czerwca 20, 2010, 17:07:20 pm »


Wiadomość scalona: Czerwca 20, 2010, 17:53:54 pm
Obowiązkowo minimum 10 fotogramów (odbitek na papierze fotograficznym o wymiarach min. 18x24 cm ).
Dodatkowo można składać dowolne prace plastyczne i filmowe.

Czyli ze jak odbije po prostu zwykle fotki to sie nada?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2010, 17:53:54 pm wysłana przez kamiiru »

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Studia
« Odpowiedź #439 dnia: Czerwca 20, 2010, 18:21:32 pm »
Weź tam po prostu zadzwoń.