Autor Wątek: Forza Motorsport 3  (Przeczytany 246608 razy)

0 użytkowników i 31 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #480 dnia: Czerwca 14, 2009, 19:33:26 pm »
Zaraz zacznie się znów wojna Forza vs GT. Proszę nie róbcie tego.

Zialerz- ta wojna nigdy sie nie skonczy poniewaz, Forza zbliza(a moze juz to zrobila?) sie do flagowego racera SONY a juz tego pewni panowie nie sa w stanie przezyc. :sad:
Póki co można w Forzie cofać czas, jak będzie można wybiegać o kilka lat w przód to się zbliży.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #481 dnia: Czerwca 14, 2009, 20:00:30 pm »
Heheh zdecydowanie wole dostac w Forzie opcje cofania czasu, niz czekac ch#@ wie ile na GT5  :cool: Zeby sie nie okazalo ze posiadacze X0 beda zapieprzac w nowa Forze a wy dalej bedziecie grac w Prologa lol  Naprawde smieszni jestescie i te wasze argumenty za NIE.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 770
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #482 dnia: Czerwca 14, 2009, 20:06:20 pm »
Proszę ostatni raz o nie wspominanie o GT w tym temacie. Od tej pory każdy taki post będzie nagradzany ostrzeżeniem lub banem. Nie będę też już więcej ostrzegał, czy to jutro, czy za tydzień.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #483 dnia: Czerwca 14, 2009, 20:08:33 pm »
Wiec ujme to inaczej, Pierwsza czesc byla swietna, druga jeszcze lepsza, wiec nie wiem dlaczego trzecia miala by byc gorsza :)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #484 dnia: Czerwca 14, 2009, 23:06:21 pm »
Heheh zdecydowanie wole dostac w Forzie opcje cofania czasu, niz czekac ch#@ wie ile na GT5  :cool: Zeby sie nie okazalo ze posiadacze X0 beda zapieprzac w nowa Forze a wy dalej bedziecie grac w Prologa lol  Naprawde smieszni jestescie i te wasze argumenty za NIE.
Tak będzie na pewno, co więcej, wy będziecie grać w Forze 4 a my nadal będziemy czekać :lol: Takiej opcji nie można wykluczyć :eek:

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #485 dnia: Czerwca 14, 2009, 23:17:16 pm »
Wiec ujme to inaczej, Pierwsza czesc byla swietna, druga jeszcze lepsza, wiec nie wiem dlaczego trzecia miala by byc gorsza :)
Chodzi o to, że pierwsza część była symulacją, druga rownież, a trzecia już nie jest :) Dlatego będzie gorsza.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 328
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #486 dnia: Czerwca 14, 2009, 23:26:44 pm »
Wiec ujme to inaczej, Pierwsza czesc byla swietna, druga jeszcze lepsza, wiec nie wiem dlaczego trzecia miala by byc gorsza :)
Chodzi o to, że pierwsza część była symulacją, druga rownież, a trzecia już nie jest :) Dlatego będzie gorsza.
Grałeś? :shock: A no tak, chrystus może...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #487 dnia: Czerwca 14, 2009, 23:26:55 pm »
Wiec ujme to inaczej, Pierwsza czesc byla swietna, druga jeszcze lepsza, wiec nie wiem dlaczego trzecia miala by byc gorsza :)
Chodzi o to, że pierwsza część była symulacją, druga rownież, a trzecia już nie jest :) Dlatego będzie gorsza.

nie jest? grałeś, że wiesz?

btw. nie wiem o co takie halo z tym motywem cofania czasu o_O
trochę dziwne, że po obadaniu kilku filmików są już wnioski, że to nie jest symulacja, że jest w tyle za konkurencją, że sraty taty. są racery na rynku, w których każde auto(nawet zabytkowe) ma automat czy jest po prostu niezniszczalne, a za tryk z przeciwnikiem jest kara czasowa i
jakoś nikt nie ma wątpliwości, że to "symulacja".
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 23:36:53 pm wysłana przez s00s »

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #488 dnia: Czerwca 14, 2009, 23:30:52 pm »
Nie zachowujcie się jak dzieci, przecież to potwierdzone, że w grze jest cofanie czasu.

Cofanie czasu =/ symulacja

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 328
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #489 dnia: Czerwca 14, 2009, 23:32:24 pm »
Brak zniszczeń =/ symulacja.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #490 dnia: Czerwca 14, 2009, 23:33:55 pm »
W Lego Racers były zniszczenia, a to nie symulacja.  :lol: Może dołożyć jeszcze do Forzy nieobowiązkowe power-upy?

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #491 dnia: Czerwca 14, 2009, 23:50:07 pm »
Ale się obrywa zabiegowi z cofaniem czasu (swoją drogą ciekawe czy tylko na tym forum :lol:), przecież panowie z turn10 chcieli dobrze :-(.

Dodam tylko że przylepianie forzie łatki "arcade racera", jest na poziomie juvego, czyli niestety stosunkowo niskim.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 23:57:03 pm wysłana przez Niebieski »

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #492 dnia: Czerwca 15, 2009, 00:00:35 am »
Sam jesteś niski :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #493 dnia: Czerwca 15, 2009, 00:40:00 am »
Chocby Forza 3 została wykonana w iscie mistrzowskim stylu, zdeklasowala wszystko, pokazujac przy tym co znaczy prawdziwy racer, przebila wszystko graficznie, model jazdy zostal by odwzorowany niemal ze perfekcyjnie w stosunku do realnego, ustanowila nowe standardy, zeby nawet Forza stala sie wzorem dla nastepnej generacji konsol to i tak zawsze znajda sie ludzie, ktorzy do czegos sie przyczepia lub znajda kontre z dupy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2009, 00:53:18 am wysłana przez _ReD_ »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #494 dnia: Czerwca 15, 2009, 01:10:31 am »
A wiesz dlaczego? Bo wychodzi tylko na X0, jakby to wyszło na PS3 to by piali z zachwytu.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #495 dnia: Czerwca 15, 2009, 01:27:36 am »
Chocby Forza 3 została wykonana w iscie mistrzowskim stylu, zdeklasowala wszystko, pokazujac przy tym co znaczy prawdziwy racer, przebila wszystko graficznie, model jazdy zostal by odwzorowany niemal ze perfekcyjnie w stosunku do realnego, ustanowila nowe standardy, zeby nawet Forza stala sie wzorem dla nastepnej generacji konsol to i tak zawsze znajda sie ludzie, ktorzy do czegos sie przyczepia lub znajda kontre z dupy.

A'la Killzone 2. Świetny singiel, świetne multi, rewelacyjna grafika, świetna fizyka i animacja, dobra fabuła, świetna strona muzyczna a i "tak znaleźli się ludzie ktorzy do czegos sie przyczepili lub znaleźli kontre z dupy."
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2009, 01:31:44 am wysłana przez Piter_neo »

oscyp

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #496 dnia: Czerwca 15, 2009, 01:36:29 am »
A wiesz dlaczego? Bo wychodzi tylko na X0, jakby to wyszło na PS3 to by piali z zachwytu.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #497 dnia: Czerwca 15, 2009, 02:03:48 am »
Oczywiscie ze mam wymagania, ale takze mam na uwadze, ze sa to tylko gry, ot taka rozrywka, ktora ma sprawiac frajde i przy ktorej mozna mile spedzic czas. Zadowolic wszystkich sie nie da, normalna sprawa, kazdy gra w co lubi i co mu sie podoba. Jesli komus nie podoba sie Forza i nie ma zamiaru w nia grac to po co marnowac czas na udawadnianie ze gra nie jest/bedzie symulacja. Nie podoba sie, trudno, nie kupisz gry i tez bedziesz zyl.

Sorry panowie ale to tylko gry, nic wiecej.


Cytuj
A'la Killzone 2. Świetny singiel, świetne multi, rewelacyjna grafika, świetna fizyka i animacja, dobra fabuła, świetna strona muzyczna a i "tak znaleźli się ludzie ktorzy do czegos sie przyczepili lub znaleźli kontre z dupy."

No wlasnie o tym mowie, nie wazne jak gra jest/moze byc zajebista to i tak sie znajda ludzie co beda na cos tam narzekac. Co jest najlepsze to najbardziej narzekaja ludzie, ktorzy i tak nie maja zamiaru grac/nie beda w dany tytul grali.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2009, 02:08:09 am wysłana przez _ReD_ »

nakimushi

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #498 dnia: Czerwca 15, 2009, 03:20:18 am »
Forza Motorsport 3 Cars Vs. Real Life Cars

http://www.flameboys.co.cc/latestfm3.htm






niezle to wyglada ....

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #499 dnia: Czerwca 15, 2009, 03:32:54 am »
Wiesz jesli nawet mialbym tu zostac tylko ja i Unlimited, a Forza mimo wszystko okazala by sie swietna gra, to wcale by mi to nie przeszkadzalo. Tu nie chodzi o to ze ktos sie sprzeciwia, tu chodzi o to ze ludzie narzekaja na rzeczy, ktore mozna w samej grze wylaczyc i nikt nie kaze z nich korzystac.

Wiesz, ja tez moge tak jak inni. Forza 3 nie jest symulacja, a co za tym idzie zadna wyscigowa gra jaka do tej pory powstala takze nia nie jest poniewaz.

- Chceaby wyscigi LeMns trwaly 24 godziny, bo konczac 24 godzinny wyscig w 10 minut ma sie nijak do realizmu
- Chce aby w wyscigach LeMns w jednej druzynie musialo brac udzial realna liczba kierowcow, zeby jeszcze bardziej podkrecic realizm
- Chce aby wszystkie oficjalne tory wyscigowe byly odzwierciedlone dokladnie co do metra i przejechanie ich zajmowalo dokladnie tyle samo czasu co przejechanie takiego toru danym modelem samochodu w rzeczywistosci
- Chce aby we wszystkich eventach samochody, ktorymi kieruje konsola, zachowywaly sie jak prawdziwi pro racerzy, zeby zapieprzali tak jak na prawdziwych wyscigach, zostawiajac nas daleko w tyle (no chyba nie sadzicie ze jako konsolowi gracze moglibyscie rywalizowac z czolowka swiatowych kierowcow lol)
- Chce aby dostepna byla tylko i wylacznie manualna skrzynia biegow
- Chce aby w grze nie bylo ani jednego wspomagacza
- Chce realnej liczby okrazen
- Chce realnego czasu na ukonczenie wyscigu
- Chce aby po czolowym zderzeniu w bande wyscig dla mnie sie zakonczyl
- Chce scigac sie tylko i wylacznie przeciwko licencjonowanym kierowcom
- Chce aby podczas wyscigu zdarzaly sie wypadki losowe, ktore beda mialy wplyw na moj samochod, roznego rodzaju awarie i usterki
- Chce aby na kazdym torze byl do pobicia  najlepszy czas z danego toru, ustalony przez prawdziwego kierowce jadacego na prawdziwym torze
- itd.

Zobacz ile tego sienazbieralo, a to tylko czesc rzeczy jaka przychodzi mi do glowy w chwili obecnej, tak mozna w nieskonczonosc i jezeli jakas gra, wlacznie z Forza, tego mi nie da to dla mnie nie bedzie zadna symulacja bo nijak ma sie do realizmu. A teraz powiedzcie mi ile osob taka gre kupi? Cale G kupi taka gre, bo ludzie nie majacy za wiele wspolnego z racerami czy ogolnie motoryzacja nawet na taki tytul nie spojrza. I wtedy Ty i reszta narzekaczy bedzieci grali sobie sami, gra sie nie sprzeda, czyli nigdy nie powstanie kolejna czesc.


Jak bede chcial miec real driving symulator to pojezdze sobie autem lol Przesadzacie panowie i to strasznie, ale niestety na to wplywu nie mam. Gwarantuje ci takze Jurass z tych wszystkich narzekaczy nawet jedna osoba nie kupi Forzy 3. Ba malo tego, nie wiem czy ktory kolwiek z nich wogole nosi sie z takim zamiarem lol. Bezsensowne gadanie i tyle. Jeszcze zacznijcie sie czepiac tego ze jakas ferrarka czy inne sportowe autko sie nie tak prowadzi jak w realu to padne. No tak, przeciez kazdy z was jezdzil Ferrari lol

Wiesz Jurass mozna miec oczekiwania i wymagania od gier ale takze tez trzeba patrzec na wszystko obiektywnie i dosyc realnie. Forza nie bedzie zadnym arcade racerem, to ze ma dodanych troche wspomagaczy dla niedzielnych graczy nie zmienia faktu ze nadal bedzie swietna gra.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2009, 06:24:54 am wysłana przez _ReD_ »

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #500 dnia: Czerwca 15, 2009, 09:17:10 am »
Wkurzają mnie CI pseudo Ps3 Krzykacze, wynocha stąd! Wasza retoryka sprowadza się tylko do "cofania czasu" i jest tak żałosna że nie wiem czy większość z Was grała dłużej niż 1 godz. w jakąkolwiek część Forzy.  Najbardziej mnie rozbawia fakt że ten element "cofania czasu" ma duży wpływ na SIM RACING. Mówiąc krótko jeśli nie grałeś nigdy w Forze, nie masz nic ciekawego do powiedzenia, powtarzasz się jak zdarta płyta, to nie pisz tu, bo śmiecisz swoją osobą, wpisami na poziomie IQ dody itd. :cool:

Co do tych obrazków real kontra F3, wygląda to bardzo dobrze. :-D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2009, 12:17:49 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #501 dnia: Czerwca 15, 2009, 09:36:03 am »
Uuu Unlimited się znowu zdenerwował. Jak możesz kogoś wyganiać z tematu FM3 skoro sam często robisz syf w temacie o GT5? Hipokryzja to się zwie.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #502 dnia: Czerwca 15, 2009, 10:01:32 am »
Uuu Unlimited się znowu zdenerwował. Jak możesz kogoś wyganiać z tematu FM3 skoro sam często robisz syf w temacie o GT5? Hipokryzja to się zwie.
Robię syf tylko wtedy gdy ktoś robi syf tu. To się zwie reakcja łańcuchowa ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #503 dnia: Czerwca 15, 2009, 11:47:55 am »
Wkurzają mnie CI pseudo Ps3 Krzykacze, wynocha stąd! Wasza retoryka sprowadza się tylko do "cofania czasu" i jest tak żałosna że nie wiem czy któryś z Was grał dłużej niż 1 godz. w jakąkolwiek część Forzy.  Najbardziej mnie rozbawia fakt że ten element "cofania czasu" ma duży wpływ na SIM RACING. Mówiąc krótko jeśli nie grałeś nigdy w Forze, nie masz nic ciekawego do powiedzenia, powtarzasz się jak zdarta płyta, to nie pisz tu, bo śmiecisz swoją osobą, wpisami na poziomie IQ dody itd. :cool:

Co do tych obrazków real kontra F3, wygląda to bardzo dobrze. :-D

I to pisze koleś, który od miesięcy trolluje o brzydkim otoczeniu i kartonowej fizyce w GT5?  :lol:

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #504 dnia: Czerwca 15, 2009, 11:55:33 am »
Wkurzają mnie CI pseudo Ps3 Krzykacze, wynocha stąd! Wasza retoryka sprowadza się tylko do "cofania czasu" i jest tak żałosna że nie wiem czy któryś z Was grał dłużej niż 1 godz. w jakąkolwiek część Forzy.  Najbardziej mnie rozbawia fakt że ten element "cofania czasu" ma duży wpływ na SIM RACING. Mówiąc krótko jeśli nie grałeś nigdy w Forze, nie masz nic ciekawego do powiedzenia, powtarzasz się jak zdarta płyta, to nie pisz tu, bo śmiecisz swoją osobą, wpisami na poziomie IQ dody itd. :cool:

Co do tych obrazków real kontra F3, wygląda to bardzo dobrze. :-D

I to pisze koleś, który od miesięcy trolluje o brzydkim otoczeniu i kartonowej fizyce w GT5?  :lol:
Trolluję, aha czyli mówienie o ISTOTNYCH czynnikach które wpływają na rozgrywkę porównujesz do waszego biadolenia o rzeczach które NIE WYPŁYWAJĄ na rozgrywkę, bo można je WYŁĄCZYĆ. Natomiast mojego biadolenia w Gt NIE WYŁĄCZYSZ. Także Twój komentarz potraktuję tak :lol:

Koniec porównań.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #505 dnia: Czerwca 15, 2009, 11:57:48 am »
Bitmapy nie wpływają na rozgrywkę, nawet nie jesteś w stanie ich zauważyć podczas jazdy.

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #506 dnia: Czerwca 15, 2009, 11:59:46 am »
Cytuj
Gwarantuje ci takze Jurass z tych wszystkich narzekaczy nawet jedna osoba nie kupi Forzy 3. Ba malo tego, nie wiem czy ktory kolwiek z nich wogole nosi sie z takim zamiarem lol.

Cytuj
Mówiąc krótko jeśli nie grałeś nigdy w Forze,

Cytuj
Wasza retoryka sprowadza się tylko do "cofania czasu" i jest tak żałosna że nie wiem czy któryś z Was grał dłużej niż 1 godz. w jakąkolwiek część Forzy.

No, i to jest dyskusja. Żałosne to póki co są odzywki Xboksowego lobby, na czele z Panem Unlimited, który nawet PS3 nie ma, ale wie o GT5:P wszystko. Masakra. :lol:

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Ale za późno, czasu już nie cofnę. :lol: :lol: :lol:
 Ostrzeżenie za offtopic na 7 dni

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #507 dnia: Czerwca 15, 2009, 12:01:49 pm »
Bitmapy nie wpływają na rozgrywkę, nawet nie jesteś w stanie ich zauważyć podczas jazdy.
Najbliższe nie, ale pejzaże tak. Wpływają na stronę estetyczną.
: Czerwiec 15, 2009, 11:00:27 am
Cytuj
Gwarantuje ci takze Jurass z tych wszystkich narzekaczy nawet jedna osoba nie kupi Forzy 3. Ba malo tego, nie wiem czy ktory kolwiek z nich wogole nosi sie z takim zamiarem lol.

Cytuj
Mówiąc krótko jeśli nie grałeś nigdy w Forze,

Cytuj
Wasza retoryka sprowadza się tylko do "cofania czasu" i jest tak żałosna że nie wiem czy któryś z Was grał dłużej niż 1 godz. w jakąkolwiek część Forzy.

No, i to jest dyskusja. Żałosne to póki co są odzywki Xboksowego lobby, na czele z Panem Unlimited, który nawet PS3 nie ma, ale wie o GT5:P wszystko. Masakra. :lol:

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Ale za późno, czasu już nie cofnę. :lol: :lol: :lol:
Ojjj Tarniaczku, zaskoczę Cię, z PS3 mam do czynienia kilka razy w mc. Więc wybacz ale wiem co ta konsola oferuję. :P Także kolejny Fail z Twojej strony, który to z kolei :lol: :lol: :lol: Też się nie mogłem powstrzymać :P
 Ostrzeżenie za offtopic na 14 dni

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #508 dnia: Czerwca 15, 2009, 12:04:38 pm »
Cytuj
Ojjj Tarniaczku, zaskoczę Cię, z PS3 mam do czynienia kilka razy w mc.
je**em. :lol:

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #509 dnia: Czerwca 15, 2009, 12:05:20 pm »
Cytuj
Ojjj Tarniaczku, zaskoczę Cię, z PS3 mam do czynienia kilka razy w mc.
je**em. :lol:
Z czego, z krzesła :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #510 dnia: Czerwca 15, 2009, 12:08:39 pm »
Nie, z powodu Twojej niedyspozycji:





Pozdrawiam. Niestety F2 sprzedałem svonstonowi. Liczę w każdym razie na kolejne mądre teorie o tym, że ktoś "nie ma", "nie grał" etc.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #511 dnia: Czerwca 15, 2009, 12:13:29 pm »
To była Twoja teoria że nie grałem, nie widziałem, nie znam. Możesz mi wierzyć lub nie. :cool:

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #512 dnia: Czerwca 15, 2009, 12:14:17 pm »
Cytuj
Wasza retoryka sprowadza się tylko do "cofania czasu" i jest tak żałosna że nie wiem czy któryś z Was grał dłużej niż 1 godz. w jakąkolwiek część Forzy.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #513 dnia: Czerwca 15, 2009, 12:17:19 pm »
Cytuj
Wasza retoryka sprowadza się tylko do "cofania czasu" i jest tak żałosna że nie wiem czy któryś z Was grał dłużej niż 1 godz. w jakąkolwiek część Forzy.
Nie miałem tu na uwadze Ciebie, bo wiem że masz, grałeś, grasz. Zamiast Was, wyobraź sobie większość z Was. Zresztą już to zmieniam.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #514 dnia: Czerwca 15, 2009, 12:26:17 pm »
Chocby Forza 3 została wykonana w iscie mistrzowskim stylu, zdeklasowala wszystko, pokazujac przy tym co znaczy prawdziwy racer, przebila wszystko graficznie, model jazdy zostal by odwzorowany niemal ze perfekcyjnie w stosunku do realnego, ustanowila nowe standardy, zeby nawet Forza stala sie wzorem dla nastepnej generacji konsol to i tak zawsze znajda sie ludzie, ktorzy do czegos sie przyczepia lub znajda kontre z dupy.
A'la Killzone 2. Świetny singiel, świetne multi, rewelacyjna grafika, świetna fizyka i animacja, dobra fabuła, świetna strona muzyczna a i "tak znaleźli się ludzie ktorzy do czegos sie przyczepili lub znaleźli kontre z dupy."
Kz2 to świetna gra, ale imo kulało trochę sterowanie i radość z gry nie była wprost proporcjonalna do oferowanej akcji :)

Jeśli chodzi o F3 to rozumiem, że komuś może nie podobać się wprowadzenie cofania czasu (dla mnie też ten pomysł jest pomyłką i zaraz po kupnie go wyłączę, albo nie będę po prostu używać), ale żeby tyle to maglować. Rozumiem, że można o tym wspomnieć raz, dwa, trzy, ale dziesięć? A do premiery to pewnie ze sto razy niektóre osoby to wytkną. Naprawdę polecam poczekać do premiery, zagrać, zobaczyć jak wszystko wyszło i dopiero wtedy ewentualnie krytykować/zachwalać. Oczywiście można się powoływać na prasę, czy internet, ale aby otrzymać pełny obraz gry trzeba zagrać trochę samemu i zobaczyć jak to wszystko wygląda w praniu i co jest świetne, a co do bani. Wtedy krytyka będzie uargumentowana, a przypominam, że tylko taka ma sens (no chyba, że w SW ;)). Poza tym stałe krytykowanie jeden rzeczy również świadczy o braku innych sensownych argumentów.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #515 dnia: Czerwca 15, 2009, 13:25:12 pm »
Wiesz jesli nawet mialbym tu zostac tylko ja i Unlimited, a Forza mimo wszystko okazala by sie swietna gra, to wcale by mi to nie przeszkadzalo. Tu nie chodzi o to ze ktos sie sprzeciwia, tu chodzi o to ze ludzie narzekaja na rzeczy, ktore mozna w samej grze wylaczyc i nikt nie kaze z nich korzystac.
Póki co je można wyłączyć.A jeśli Turn10 po pozytywnej reakcji odbiorców (ci którym się nie podoba ją oleją i nie kupią)/będą siedzieć po cichu ,bo mogą wyłączyć) stwierdzi , że to git patent i wprowadzi go na stałe oraz  rozbuduje o nowe "matrixowe" elementy wg mojej teorii to nadal będziesz "za"?

Dodam jeszcze ,że mnie osobiście sama Forza oraz ta druga , o której tu nie powinno się wspominać mało interesują. Pisałem to raczej ogólnikowo odnośnie całej branży. Czytając tu i tam Twoje posty (nie tylko), mam wrażenie ,że wasze wymagania odnośnie gier podążają w kierunku "lepszy rydz niż nic".
: Czerwiec 15, 2009, 13:11:05 pm
Wkurzają mnie CI pseudo Ps3 Krzykacze, wynocha stąd! Wasza retoryka sprowadza się tylko do "cofania czasu" i jest tak żałosna że nie wiem czy większość z Was grała dłużej niż 1 godz. w jakąkolwiek część Forzy.  Najbardziej mnie rozbawia fakt że ten element "cofania czasu" ma duży wpływ na SIM RACING. Mówiąc krótko jeśli nie grałeś nigdy w Forze, nie masz nic ciekawego do powiedzenia, powtarzasz się jak zdarta płyta, to nie pisz tu, bo śmiecisz swoją osobą, wpisami na poziomie IQ dody itd. :cool:

Co do tych obrazków real kontra F3, wygląda to bardzo dobrze. :-D
Lepszy IQ na poziomie Dody niźli przetwornika dźwięku w X360 , czyli delikatnie mówiąc gorzej niż kiepsko.
A i jeśli znów przeczytam w temacie o grze której tu nie można wymieniać czy też kiepskich przetwornikach w porównaniu do sprzętu który kosztuje XYZ raza więcej i ma XYZ raza mniejsze możliwości , to zainteresowani będą wchodzić do SW w gumiakach , aby przebrnąć przez Twoje posty.
: Czerwiec 15, 2009, 13:12:46 pm
Cytuj
Wasza retoryka sprowadza się tylko do "cofania czasu" i jest tak żałosna że nie wiem czy któryś z Was grał dłużej niż 1 godz. w jakąkolwiek część Forzy.
Nie miałem tu na uwadze Ciebie, bo wiem że masz, grałeś, grasz. Zamiast Was, wyobraź sobie większość z Was. Zresztą już to zmieniam.

Mnie tam wali czy ktoś woli mieć Ps3 czy X360, jednak jak wiedzę że argumenty obracane są do góry ogonem, albo pomijane czy wycinane tylko to co pasuję, to zastanawiam się nad tym co tak naprawdę wierzą w Ci ludzie..w Sony(kiepska religia) ;)
Lubisz wyrywać z kontekstu..Zresztą jak widać po poście nie masz nic do powiedzenia na temat F3, więc po co go piszesz.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #516 dnia: Czerwca 15, 2009, 14:16:33 pm »
Lubisz wyrywać z kontekstu..Zresztą jak widać po poście nie masz nic do powiedzenia na temat F3, więc po co go piszesz.
Żebyś się X Botował.
Poza tym z łaski swojej nie cytuj pół strony postów.

A co do Forzy , coraz bardziej mi się zaczyna podobać . Lubię gry fantasy.
cieszymy się Twoim szczęściem
 Ostrzeżenie za offtopic na 7 dni

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #517 dnia: Czerwca 15, 2009, 14:26:51 pm »
Nie no to teraz Jurass to mnie zabiles, jaki argument
Cytuj
A jeśli Turn10 po pozytywnej reakcji odbiorców (ci którym się nie podoba ją oleją i nie kupią)/będą siedzieć po cichu ,bo mogą wyłączyć) stwierdzi , że to git patent i wprowadzi go na stałe oraz  rozbuduje o nowe "matrixowe".
Sorry stary ale no bonus. Argumenty typu "co by bylo gdyby" lub tez "co bedzie jak" to mozesz dla siebie zachowac. Obaj wiemy ze tak sie nie stanie, wiec po to takie bezsensowne gadanie?

Sam z reszta piszesz ze Forza cie nie interesuje i to wlasnie o tym mowilem, wpada tu koles, ktorego gra komletnie nie interesuje, nie zagra w nia a narzeka jak stara ku@#, tak jak by mu zepsuli jego ulubiona serie, bo dodali opcje cofania czasu lol no bonus stary ponownie.

Cytuj
Czytając tu i tam Twoje posty (nie tylko), mam wrażenie ,że wasze wymagania odnośnie gier podążają w kierunku "lepszy rydz niż nic"

To mnie smieszy najbardziej. Ja sobie gram w gieki dobrze sie przy tym bawiac, kupuje duzo gier, z gry na gre mam wiecej frajdy i mile spedzam czas. A wy co robicie, na wszystko narzekacie, a to nie tak, a to tamto zjebane, potem placz ze nie ma fajnych gier i nie ma w cograc. lol Ja podchodze do tego realnie, wiem ze kupujac srednia gre nie moge wymagac od niej cudow, wiec podchodze jak do sredniej gry, oceniam ja w swietle innych srednich gier i nie wyglada juz tak zle. To samo ze slabymi grami i z bardzo dobrymi. Nie mam powodow do narzekan, kupuje tylko gry, ktore wiem ze beda mi sie podobaly lub sa moimi ulubionymi gatunkami. Moze dla Ciebie to jakies nie pojete, ale dla mnie to jest bardzo proste.

Jesli nie masz nic do powiedzenia na temat Forzy to prosze Cie nawet nie odpisuj i nie ciagnij tej dyskusji, bo te wasze wszystkie argumenty mozna sobie o dupe wytluc lol

To samo Tarniak, masz tyle do powiedzenia ze az smieszny jestes lol Powiedz mi, skoro tak bardzo boli Cie ta opcja cofania czasu i  tak na nia narzekasz, ile czasu poswieciles Forzie 2? Skoro tak bardzo przeszkadza ci taki maly dodatek i tak zepsuje ci twoja ulubiona serie? Ukonczyles chociaz wszystkie eventyw drugiej czesci? Zdobyles zloto w kazdym wyscigu? Cala gre przechodziles bez wspomagaczy jezdzac na manualu? Wszystkie wyscigi wytrzymalosciowe tez oczywiscie sam jezdziles bez wynajecia kierowcy? No wlasnie, zawsze najwiecej do powiedzenia maja ludzie, ktorych dana rzecz/temat nie interesuje.

Piszesz o naszej retoryce i otym ze pewnie tez nie gralismy za duzo Forze. Ja ci powiem tak, ze jesli masz w Forze 2 przegrana chociaz w polowie tyle czasu co ja to wielki szacun dla ciebie, ale jakos tego nie widze lol.

 Ostrzeżenie za offtopic na 7 dni
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2009, 14:46:22 pm wysłana przez _ReD_ »

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #518 dnia: Czerwca 15, 2009, 14:31:07 pm »
I to by było tyle w temacie. Jeszcze raz zachęcam do zaglądania oficjalnego forum Forzy Motorsport. To co chłopaki robią w F2 z wozami to geniusz. Już się boje o te w F3 i co z nimi będzie można zrobić. :cool:

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #519 dnia: Czerwca 15, 2009, 14:47:46 pm »
Cytuj
Piszesz o naszej retoryce i otym ze pewnie tez nie gralismy za duzo Forze.
Jak zamierzasz zmyślać, to sobie daruj.

W F3 mam zamiar zagrać i nawet czerpać z tego przyjemność. To Ci dopiero.

Cytuj
To samo Tarniak, masz tyle do powiedzenia ze az smieszny jestes lol
To dopiero ciekawe. Jak ktoś ma coś do powiedzenia to jest to śmieszne. Epic.

Cytuj
Cala gre przechodziles bez wspomagaczy jezdzac na manualu?
Owszem. Nie przechodziłem jednak eventów w dwójce, za to w jedynce tak i to przez dłuuugi czas.

Cytuj
No wlasnie, zawsze najwiecej do powiedzenia maja ludzie, ktorych dana rzecz/temat nie interesuje.
Wiadomo, kupiłem sobie dwie części Forzy, bo miałem pusto na półce, a nie miałem nic ciekawszego pod ręką. :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2009, 14:51:39 pm wysłana przez tarniak »