Autor Wątek: Forza Motorsport 3  (Przeczytany 242965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #640 dnia: Czerwca 20, 2009, 12:14:43 pm »
He, he. Zniszczyłeś mnie i w ogóle jesteś e-winner. No, nic, pozdrawiam serdecznie i życzę dalszej owocnej dyskusji.

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #641 dnia: Czerwca 20, 2009, 12:16:54 pm »
He, he. Zniszczyłeś mnie i w ogóle jesteś e-winner. No, nic, pozdrawiam serdecznie i życzę dalszej owocnej dyskusji.
Nie miałem zamiaru Cię niszczyć, ale Twoje wstawki były równie bezowocne i nic mądrego nie wniosły. A chyba powinieneś wnieść coś światłego od siebie i wznieść to "przekrzykiwanie" na wyżyny intelektualne?

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #642 dnia: Czerwca 20, 2009, 12:36:03 pm »
Tarniak, przejrzyj swoje wpisy w tym temacie, wniosły coś, bo ja widzę że większość nie, z małymi wyjątkami..poza tym myślę że warto by było zrobić porządek w tym temacie. Ew. zamknięcie go do wydania chociażby dema, skoro każdy news który tu się daję jest na NIE.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #643 dnia: Czerwca 20, 2009, 12:38:02 pm »
Jesteście boscy, zróbcie sobie grupowe zdjęcie a ja powieszę je sobie nad łóżkiem.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #644 dnia: Czerwca 20, 2009, 12:51:19 pm »
Cytuj
Ja nie piszę bzdur, tylko jak KKRT nie rozróżnia, surowych grafik od tego co jest dostępne w grze..po zastosowaniu różnych procesów
... cos Ci juz chyba napisalem, bys nie wypowiadal sie na temat grafiki, bo sie nei znasz? 'Procesy' i 'surowe grafiki' pwns. Nie wiem co Ty chcesz od mojego posta, ale tamte modele na 100% nie maja nawet 200k poly, wiec moj tekst jest jak najbardziej na miejscu.

Poza tym co Wy chcecie od naszych komentarzy? Przynajmniej raz kazdy z nas napisal, ze Forza bedzie bardzo ladna i fajna, a to ze czepiamy sie szczegolow lub glupich tekstow developera o 1m poly/renderach real time to juz inna sprawa - na pewno jest to 'zdrowsze' niz pisanie jak Unlimited co post: "genialne", "eee to tak nie przeszkadza", "przeciez nie musisz tego uzywac! lepiej miec wiecej opcji niz mniej", "skad wiesz jak gra bedzie wyglada podczas premiery", "moze pozostale polygony sa w srodku?" itd, itp... Czasem trzeba miec troche trzezwego spojrzenia na sprawe, a nie tylko bronic danej pozycji, a po innej jechac w watkach do tego nie przeznaczonych.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #645 dnia: Czerwca 20, 2009, 12:57:03 pm »
Cytuj
Ja nie piszę bzdur, tylko jak KKRT nie rozróżnia, surowych grafik od tego co jest dostępne w grze..po zastosowaniu różnych procesów
... cos Ci juz chyba napisalem, bys nie wypowiadal sie na temat grafiki, bo sie nei znasz? 'Procesy' i 'surowe grafiki' pwns. Nie wiem co Ty chcesz od mojego posta, ale tamte modele na 100% nie maja nawet 200k poly, wiec moj tekst jest jak najbardziej na miejscu.

Poza tym co Wy chcecie od naszych komentarzy? Przynajmniej raz kazdy z nas napisal, ze Forza bedzie bardzo ladna i fajna, a to ze czepiamy sie szczegolow lub glupich tekstow developera o 1m poly/renderach real time to juz inna sprawa - na pewno jest to 'zdrowsze' niz pisanie jak Unlimited co post: "genialne", "eee to tak nie przeszkadza", "przeciez nie musisz tego uzywac! lepiej miec wiecej opcji niz mniej", "skad wiesz jak gra bedzie wyglada podczas premiery", "moze pozostale polygony sa w srodku?" itd, itp... Czasem trzeba miec troche trzezwego spojrzenia na sprawe, a nie tylko bronic danej pozycji, a po innej jechac w watkach do tego nie przeznaczonych.
Ja się nie znam..proszę Cię, przegrałem więcej gier niż Ty na większej ilości platform niż Ty. Także mam trochę inne spojrzenie na grafikę(nie takie PC-towe :P), czyli Mr_Zombie się też myli tak, po tym co napisał. Czekam na odpowiedź..

Co do czepiania się, gdybym ja się tak czepiał jak niektórzy z Was, jednej z serii wykonywanej przez Polyphony i wytykał za każdym razem słowa puszczane na wiatr to wierz mi że nazbierało by się tego o kilka razy więcej niż wytykanie różnych, czasem mylnych informacji.

Życzę szczęścia.

wdmeister

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-12-2006
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #646 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:05:01 pm »
Przeciez na tych filmikach przed startem to kamera sie trzesie a nie samochody :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #647 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:18:12 pm »
Cytuj
"Ciarami" KD
Co to jest?
To jest efekt jaki możesz uzyskać w KD MarcePana, tzw. Ciarryy KD :P

Boli Cię że grasz na jakimś marnym stereo i nie możesz uzyskać dźwięku przestrzennego więc diss'ujesz w kółko jakimiś dennymi przytykami? Mało tego to kiedyś twierdziłeś iż stereo potrafi dać efekt podobny do głośników w systemie 5.1 co jest totalną głupotą. Wybacz ale według mnie trzeba być nieźle poronionym żeby pod gry kupić zestaw stereo. Pewnie truskawki ubijasz tłuczkiem do mięsa bo mniej więcej tak się właśnie nadaje stereo do grania porównując analogicznie.

Aczkolwiek gdybym miał X0 z tak beznadziejnymi przetwornikami dźwięku to szkoda by mi było wydawać kasy na KD bo i tak grałoby jak kupa z włosem.

Wracając do tematu to radzę pogodzić się z faktem że gra która ma wyjść za parę miesięcy (Forza3) jest daleko graficznie za dużo starszym GT5:P.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #648 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:19:20 pm »
Tarniak, sam jestem fanem arkejdu, uwielbiam oba Motorstormy. Dotąd nie interesowałem się symulacjami i na Forzie się nie znam ale to co obecnie pokazują bardzo zachęca do zainteresowania się grą. Dlatego chciałem poczytać o tej grze właśnie owocne uwagi. A tu raczej drugi SW, z wojującymi chłopakami z SDFu. Jeśli dla Ciebie wojenkowate teksty takiego Marcepana to norma to trudno, nie zgadzamy się i tyle. EoT, już Wam nie przeszkadzam.  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2009, 13:26:34 pm wysłana przez Leenk »

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #649 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:22:11 pm »
Tarniak, przejrzyj swoje wpisy w tym temacie, wniosły coś, bo ja widzę że większość nie, z małymi wyjątkami..poza tym myślę że warto by było zrobić porządek w tym temacie. Ew. zamknięcie go do wydania chociażby dema, skoro każdy news który tu się daję jest na NIE.

Ja się nie znam..proszę Cię, przegrałem więcej gier niż Ty na większej ilości platform niż Ty.
Za to ty wznosisz się na wyżyny. :lol: Dobra EOT, bo to już nie jest zabawne.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #650 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:23:36 pm »
Cytuj
Ja się nie znam..proszę Cię, przegrałem więcej gier niż Ty na większej ilości platform niż Ty.
Czyzbysmy sie znali? :> Skad to niby wiesz? I jak mozna miec inne spojrzenie na grafike? Przeciez mowimy o technikaliach, a Ty nawet jednej rzeczy od drugiej nie umiesz odroznic. Gdzie ja pisze, ze Mr_Zombi sie myli? Przeciez widac, ze tam nawet oswietlenia nie ma, ale za to model jak i tekstury sa normalne! i wygladaja mocno srednio.

Cytuj
Co do czepiania się, gdybym ja się tak czepiał jak niektórzy z Was, jednej z serii wykonywanej przez Polyphony i wytykał za każdym razem słowa puszczane na wiatr to wierz mi że nazbierało by się tego o kilka razy więcej niż wytykanie różnych, czasem mylnych informacji.
Przeciez to robisz? Czasem potrafisz jedna rzecz 30x powtorzyc...

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #651 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:25:18 pm »
Cytuj
"Ciarami" KD
Co to jest?
To jest efekt jaki możesz uzyskać w KD MarcePana, tzw. Ciarryy KD :P

Boli Cię że grasz na jakimś marnym stereo i nie możesz uzyskać dźwięku przestrzennego więc diss'ujesz w kółko jakimiś dennymi przytykami? Mało tego to kiedyś twierdziłeś iż stereo potrafi dać efekt podobny do głośników w systemie 5.1 co jest totalną głupotą. Wybacz ale według mnie trzeba być nieźle poronionym żeby pod gry kupić zestaw stereo. Pewnie truskawki ubijasz tłuczkiem do mięsa bo mniej więcej tak się właśnie nadaje stereo do grania porównując analogicznie.

Aczkolwiek gdybym miał X0 z tak beznadziejnymi przetwornikami dźwięku to szkoda by mi było wydawać kasy na KD bo i tak grałoby jak kupa z włosem.

Wracając do tematu to radzę pogodzić się z faktem że gra która ma wyjść za parę miesięcy (Forza3) jest daleko graficznie za dużo starszym GT5:P.

Ojj MarcePanku nie denerwuj się..już Ci tłumaczę, zestaw STEREO kupiłem dla MUZYKI bo to moje najważniejsze hobby. Co do efektu takiego jak w KD z 2 kolumn, dam Ci namiar marka MBL, jak kiedyś będziesz miał okazję posłuchać to zobaczysz co to znaczy technologia "cebulki".

Co do dźwięku KD, nie muszę upychać pokoju dennymi dużymi kolumnami które mają więcej przetworników niż potrzebuję pokój. Wystarczy mi 1 projektor dźwięku przrestrzenego. Np. Yamaha YSP-800 czy Denon DHT-FS5. Które wstawię sobie pod tv i zapewni mi to lepszy dźwięk niż te przepakowane pokoje w tym i Twój. Zresztą mój plan się pomału realizuję, oddzielam Stereo(zestaw dla muzyki) od Tv i takiego projektora dźwięku(będą na 2 różnych ścianach).  To tyle względem offtopa..na koniec napiszę tylko że to Ty napisałem Ciarrryy więc jaki przytyk, ja tylko powtarzam. :P

Co do grafiki, widzisz ja mam inne zdanie. Co do F3, już nie mogę doczekać się porównania Gt5 z F3. Przypomnę Ci na Jesień te zdanie. Ciekawe co wtedy odpowiesz. :)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #652 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:26:57 pm »
Ja tylko chcę grzecznie przypomnieć, że System Wars jest w tą stronę ==>... Jeżeli chcecie się przekrzykiwać, która seria jest lepsza, gdzie lepsza grafika, na jakim sprzęcie jest lepszy dźwięk itp., to proszę tam się kierować.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #653 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:27:27 pm »
Cytuj
Ja się nie znam..proszę Cię, przegrałem więcej gier niż Ty na większej ilości platform niż Ty.
Czyzbysmy sie znali? :> Skad to niby wiesz? I jak mozna miec inne spojrzenie na grafike? Przeciez mowimy o technikaliach, a Ty nawet jednej rzeczy od drugiej nie umiesz odroznic. Gdzie ja pisze, ze Mr_Zombi sie myli? Przeciez widac, ze tam nawet oswietlenia nie ma, ale za to model jak i tekstury sa normalne! i wygladaja mocno srednio.

Cytuj
Co do czepiania się, gdybym ja się tak czepiał jak niektórzy z Was, jednej z serii wykonywanej przez Polyphony i wytykał za każdym razem słowa puszczane na wiatr to wierz mi że nazbierało by się tego o kilka razy więcej niż wytykanie różnych, czasem mylnych informacji.
Przeciez to robisz? Czasem potrafisz jedna rzecz 30x powtorzyc...
Mówiłem to samo co Mr_Zombie. Widać czytasz moje posty po swojemu.
Kończymy ten offtop. Moderatora proszę o usunięcie wszystkich postów nie związanych z tematem lub zahaczających o SW.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #654 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:28:17 pm »
To całe cofanie czasu to jakaś integralna część rozgrywki czy tylko dodatkowa opcja?

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #655 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:29:47 pm »
Napiszę jeszcze raz: Proszę o usunięcie lub przeniesienie WSZYSTKICH(łączni z moimi) postów nie związanych z tematem F3 lub zahaczające o SW.  :cool: :cool: :cool:
: Czerwiec 20, 2009, 12:28:59 pm
To całe cofanie czasu to jakaś integralna część rozgrywki czy tylko dodatkowa opcja?
Integralna, możesz korzystać lub nie.

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #656 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:29:49 pm »
Sam se pousuwaj.

Nie jestem moderatorem, misiu. 8) :lol:

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #657 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:30:19 pm »
Sam se pousuwaj.
I taki tu poziom Moderacji, Tarniak pokazałeś klasę. Wiem Myszko :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #658 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:31:18 pm »
Ja tylko chcę grzecznie przypomnieć, że System Wars jest w tą stronę ==>... Jeżeli chcecie się przekrzykiwać, która seria jest lepsza, gdzie lepsza grafika, na jakim sprzęcie jest lepszy dźwięk itp., to proszę tam się kierować.
Wkroczyłeś jakieś 30 stron za późno.
: Czerwiec 20, 2009, 12:30:35 pm
Sam se pousuwaj.
I taki tu poziom Moderacji, Tarniak pokazałeś klasę.
Tyle walczyłeś, by się teraz poddać?!?! :shock:

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #659 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:32:25 pm »
Ja tylko chcę grzecznie przypomnieć, że System Wars jest w tą stronę ==>... Jeżeli chcecie się przekrzykiwać, która seria jest lepsza, gdzie lepsza grafika, na jakim sprzęcie jest lepszy dźwięk itp., to proszę tam się kierować.
Wkroczyłeś jakieś 30 stron za późno.
: Czerwiec 20, 2009, 12:30:35 pm
Sam se pousuwaj.
I taki tu poziom Moderacji, Tarniak pokazałeś klasę.
Tyle walczyłeś, by się teraz poddać?!?! :shock:
Dla dobra tematu związanego z grą, dla moich i nie tylko moich newsów(choćby lista z trasami, z samochodami, wywiady itd.) itd.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 306
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #660 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:33:42 pm »
Ja proponuje jeszcze bany w gratisie.  :mad:

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #661 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:36:02 pm »
Sam se pousuwaj.

Nie jestem moderatorem, misiu. 8) :lol:
Skąd ja wiedziałem ze Cie zdegradują, wystarczyło kilka pochlebnych tekstów z twojej strony na temat PS3  :lol:Same xboty?
PS tak z ciekawości pytam ile jest aut na trasie w Forza 3?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2009, 13:52:28 pm wysłana przez FAN »
PRL RULLAAAAA

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #662 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:41:58 pm »
8

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #663 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:45:23 pm »
8

Buhaha!!! ;)

Marne 8 autek. Next-gen pełna gębą.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #664 dnia: Czerwca 20, 2009, 13:49:32 pm »
8

Buhaha!!! ;)

Marne 8 autek. Next-gen pełna gębą.
Pozdrowienia dla Ciebie Tarniak jeszcze raz.

 :lol: :lol: :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #665 dnia: Czerwca 20, 2009, 14:04:29 pm »
No dobra, niech będzie. Ale uściślaj następnym razem jak wydajesz sądy. :cool:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #666 dnia: Czerwca 20, 2009, 14:10:40 pm »
A ja chciałbym zapytać ile będzie tras (właściwie środowisk, bo kilka wariantów jednego toru mnie nie interesuje)?

Tym razem więcej niż dziesięć?

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #667 dnia: Czerwca 20, 2009, 14:16:15 pm »
A ja chciałbym zapytać ile będzie tras (właściwie środowisk, bo kilka wariantów jednego toru mnie nie interesuje)?

Tym razem więcej niż dziesięć?
Tu masz na chwilę obecną potwierdzone trasy:
http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/2605117.aspx
: Czerwiec 20, 2009, 13:14:52 pm
8

Buhaha!!! ;)

Marne 8 autek. Next-gen pełna gębą.
Nie trolluj w tym temacie..

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #668 dnia: Czerwca 20, 2009, 14:21:08 pm »
Unlimited daj spokoj mate, daj sie chlopkom wyszalec. Ja sobie odpuscilem bo nie ma to zadnego sensu. Forza i tak bedzie fajna czy to z 8 samochodami na 11 trasach czy 16 na 56.



Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #669 dnia: Czerwca 20, 2009, 15:12:58 pm »
Czyli to cofanie czasu to można sobie użyć opcjonalnie? Jak ktoś nie chce nie musi i tyle? Dla leszczy w symulacjach takich jak ja to zaleta a nie wada. Nie wiem czemu tu tak się to krytykuje. Nie chcesz, nie używasz.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #670 dnia: Czerwca 20, 2009, 15:39:01 pm »
Szkoda tylko że jak w coś walniesz to na ekranie wyskakuje Ci napis "COFAJ CZAS LAMO". ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #671 dnia: Czerwca 20, 2009, 15:46:28 pm »
Szkoda tylko że jak w coś walniesz to na ekranie wyskakuje Ci napis "COFAJ CZAS LAMO". ;)
Skąd wiesz że to nie będzie opcja w pełnej wersji. ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #672 dnia: Czerwca 20, 2009, 15:48:35 pm »
A skąd wiesz że będzie?

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #673 dnia: Czerwca 20, 2009, 16:06:50 pm »
Nie wiem, ale nie zakładam z góry jak Ty.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #674 dnia: Czerwca 20, 2009, 16:13:33 pm »
Czyli to cofanie czasu to można sobie użyć opcjonalnie? Jak ktoś nie chce nie musi i tyle? Dla leszczy w symulacjach takich jak ja to zaleta a nie wada. Nie wiem czemu tu tak się to krytykuje. Nie chcesz, nie używasz.
Tylko czy nie będzie cię kusić, jeżeli na koniec wyścigu, po 15 minutach skupienia wypadniesz na ostatnim zakręcie.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #675 dnia: Czerwca 20, 2009, 16:14:25 pm »
Czyli to cofanie czasu to można sobie użyć opcjonalnie? Jak ktoś nie chce nie musi i tyle? Dla leszczy w symulacjach takich jak ja to zaleta a nie wada. Nie wiem czemu tu tak się to krytykuje. Nie chcesz, nie używasz.
Tylko czy nie będzie cię kusić, jeżeli na koniec wyścigu, po 15 minutach skupienia wypadniesz na ostatnim zakręcie.
Staniesz przed lustrem, poklepiesz się po twarzy i chwila zwątpienia minie :P ;)

lupinator

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #676 dnia: Czerwca 20, 2009, 16:22:25 pm »
I tak wszyscy będziecie z tego korzystać, jeśli nie da rady tego wyłączyć i przy każdym błędzie będzie Was kusił komunikat...

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #677 dnia: Czerwca 20, 2009, 16:28:09 pm »
Nawet jak będzie się dało to wyłączyć, to 3/4 ludzi tego nie zrobi, tylko będzie się cofać, jak w ścianę pieprznie.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #678 dnia: Czerwca 20, 2009, 16:36:59 pm »
No to ja jestem 1/4 bo nie cofałem ani w Gridzie, ani nie będę tu :P

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #679 dnia: Czerwca 20, 2009, 18:40:57 pm »
Dobra, wszystko jasne. Jednym zdaniem - patent, który nie ma znaczenia dla kogoś kto nie będzie chciał jej używać. No, ale jak się nie ma do czego konkretnego przyczepić to trzeba choćby do tego.