Ankieta

Kto miał najlepszą konferencję?

Activision :: gry? my tu przyślimy na koncert
1 (1.5%)
Electronic Arts :: NFS, czy trzeba czegoś więcej?
6 (9%)
Microsoft :: macie konsolę za darmo, możecie więc już klaskać! :(
4 (6%)
Nintendo :: kto potrzebuje okulary do 3D? ;)
21 (31.3%)
Sony :: teraz to my podkupujemy Microsoftowi exclusivy :>
32 (47.8%)
Ubisoft :: wojna na laserki!
0 (0%)
Ktoś inny :: ???
3 (4.5%)

Głosów w sumie: 60

Autor Wątek: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)  (Przeczytany 190053 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1120 dnia: Czerwca 16, 2010, 01:32:49 am »
Cytuj
Killzone który wygląda jak KZ2.5,
Czas zmeinic okulary, serio.
Lag w Tiger Woodsie to wina gry. Co do GT 5 zapraszam do topica, zobaczyc czy to jest malo informacji. To, ze sie w Twoj gust nie wpasowali to nie znaczy, ze bylo zle. Tez uwazam, ze za duzo gadali, powinni napieprzac trailerami i skrocic konfe, ale kontentu mieli naprawde DUZO.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1121 dnia: Czerwca 16, 2010, 01:41:20 am »
Zestaw Move z kamerką i grą w europie za 59.99 euro. Po reszte detali tu:
http://gameonly.pl/forum/index.php/topic,10269.msg623943.html#msg623943

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1122 dnia: Czerwca 16, 2010, 01:52:26 am »
Bardzo miłe zaskoczenie, bo spodziewałem się przelicznika 99$ - 99 Euro.
No to wychodzi na to, że będziemy mieć PlayStation Move, Navigation Controller, kamerkę i grę za ~ 360 zł, licząc Euro po 4 zł.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1123 dnia: Czerwca 16, 2010, 02:19:27 am »
Najlepsza była konferencja Nintendo (najwięcej nowości + 3DS). Później EA i Sony, a na końcu MS (Ubi i Activision nie liczę).

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1124 dnia: Czerwca 16, 2010, 02:33:47 am »
Konfa Nintendo zajebista. Mega syty lineup. Kilka razy się zaskoczyłem po prezentacjach gier na Wii i DSa a tego się nie spodziewałem. Golden Sun, kirby i donkey od retro studio miotą. Szoł mieli nawet ciekawy ale bez rewelacji. Powinni zatrudnić trochę lepszych PRowców i jakiegoś energicznego showmena. Sprawa z interferencjami willota w nowej zeldzie smutna w ch**, było widać że Shigsy się gotuje tam. Na szczęście powtarzali kilka razy że są jakieś błędy i żeby ludzie przetestowali na standach sami. Poczytamy i zobaczymy, na razie jaram się samą grafiką która jest zajebiście plastyczna. O 3DS napisze niżej bo warto dla tego cuga poświęcić osobny akapit. :3

Show Sony też bardzo mi się podobało ale imho zabrakło kilku rzeczy. Potwierdziły się moje przypuszczenia że Move to to samo co Wiilot z motion plus. Tylko że w moim rozumień znaczy to że będzie z tego zajebisty sprzęt i sony mnie nim zajebiście zachęciło do kupna PS3. No i jego cena to marzenie. Prezentacje gier na PSP przeskoczyłem, martwy sprzęt imho. Gry różnie, od dennego golfa to wyjebanego killzonea. Trochę za bardzo przegadane miejscami ale nadrabiali momentami jak wyje**na przemowa Kevina. :D

3DS...
Oglądałem konferencje z kumplem i zaczęli gadać o 3DS. Nie pokazali jeszcze żadnego screena ale za to przypuszczenia i obietnice co do hardwareu i możliwości się spełniły. "Łał, spoko dawać filmiki kur**." Pokazali Kid Icarusa i szczerze mówiąc się zawiodłem. Gra wygląda świetnie jeśli chodzi o estetykę ale spodziewałem się większej mocy po nowym sprzęcie. Szczerze to trudno mi było przełknąć że prezentuje się gorzej niż topowe gry na psp.
Wracam do domu. Wbijam na stronę sajty o grach i stronę nintendo i...

3DS TO POTWÓR! NIE WIERZE W TO CO WIDZĘ. :O

Na 100% można już stwierdzić że pod względem grafiki to najsilniejszy sprzęt przenosny jaki powstał, zmiata psp czy iphonea4. wyje**na ilość poly, dobrze filtrowane teksturki w sporych rozdziałkach, dużo efektów. I teraz petarda kur**: programowalne shadery + NORMAL MAPPING (!!!). To oznacza że 3DS ma mocniejsze bebechy niż Wii. Nie patrzcie nawet na obrazki z gier first party. Nie wiem czy niny poj**ało że tak dali ciała z grafą w tym Kid Icarusie czy sami jeszcze nie ogarniają obecnych standardów grafiki.





<- To jest dokładnie połowa rozdziałki 3DSa. Pojedynczy obraz który będzie przesyłany do jednego oka.

BTW. Totalnie nie ogarniam nieogarnięcia hejterów. Widać że Niny zmieniło mocno politykę i wychodzą na przód HC gamerom a mimo to jeszcze niektórzy pierdolą że 3ds bedzie sprzętem dla dzieciaków. Jak tak to kupie swojemu dzieciakowi Residenta, MGSa, Bloodyraina, DoA i Assasins creeda. Samo nintendo jest złe czy to raczej z wami coś nie tak? ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2010, 02:38:17 am wysłana przez monio4 »

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1125 dnia: Czerwca 16, 2010, 02:54:19 am »
Jestem w wielkim szoku, odwiedzając oficjalną stronkę Nintendo poświęconą 3DS nie mogłem uwierzyć, że te gry tak wyglądają. Splinter Cell - seria, którą uwielbiam, na tej konsolce po prostu miażdży gały.
A MGS. Miód. Resident, DoA i Assassin's Creed. Mnie już mają. To jest to.
Jeszcze 3D, z regulacją natężenia owego bajeru. Muszę jedynie sprawdzić, jak to działa w praktyce i jeśli okaże się, że tak, jak działać ma, to...

Konsolkę Ninny kupi człek, który nie cierpi Mariana i klimatu gier z tej serii. 8)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1126 dnia: Czerwca 16, 2010, 03:09:47 am »
Hyhyhy. A miało być porównywalne z PS3/X360  :hihi:

Nawet jeśli to jest połowa rozdzielczości 3DS, jeśli rozdzielczość faktycznie wynosi 800x240, to i tak jest o połowę mniejsza od Wii, więc nie przesądzałbym z góry, że sprzęt jest silniejszy. Nie pisałbym również pochopnie o najmocniejszym przenośnym sprzęcie, bo gigahercowych komórek z ilością ramu równą PS3 na rynku nie brakuje.

Niny wychodzi naprzód core gamerom? Na konferencji nie było tego widać w ogóle.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1127 dnia: Czerwca 16, 2010, 08:32:14 am »
Komórki się nie liczą, bo one służą do gadania. Wychodzi tam coś wartego obczajenia?

Monio, zgadzam się z tobą. Leci trailerek Kid Icarusa, to tak trochę mieszane uczucia miałem. Niby to ładne, skok od DS'a, ale nie wybijało się to jakoś ponad PSP.
Po późniejszym obczajeniu strony - opad kopary. Najwidoczniej rozciągnięcie trailera na tak wielki telebim spowodowało obniżenie jakości ;)
Screeny z Residenta, które wyglądają lepiej niż. No 4 na Gacka! Piękne efekty bump mapy w MGS'ie, zapewne falujące cyce w DoA ;)
Ja. Już. Chcę!
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

svonston

  • Gość
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1128 dnia: Czerwca 16, 2010, 08:47:11 am »
Dla mnie konferencja Nintendo zmiażdzyła. ch** z GT5, którego nie widzieliśmy. Jest data premiery, będziemy się jarać drugiego listopada.
Co do Big N... Golden Sun, Kirby i Donkey - masakra. Czekam właśnie na takie pozycje. Mam nadzieje, że będą też niedługo nowe Mariany, uwielbiam tą serię. Obawiam się jedynie, że jak pójdą w stronę grafiki, jak Sony, to bateria będzie wytrzymawać żenujące 2-3 godziny. Dla mnie to jest nie do pomyślenia, żeby konsola przenośna nie wytrzymywała przynajmniej 6-7 godzin. Prawdę mówiąc, jeżeli zredukują znacząco czas pracy konsoli, to mam w zadzie tą piękna i niesamowitą grafikę, wolę prosta, zwyczajna, taką, jaka jest teraz na DSie. Liczę na naprawdę dobry line-up, ale w sumie to nie ma się o co bać - DS dostał wszystko, co można chcieć. Na stówkę będą dobre gry muzyczne, platformówki, RPGi, zręcznościówki, logiczne. Sram malinami dosłownie. Zastanawiam się, czy nie wziąć na premierę konsoli. Wziąłem Lite'a i byłem wniebowzięty.

Wii i Zelda - wiadomo, że ma problemy, praktycznie każda gra na Wii ma laga dziwnego i nie kontroluje się tego pada jakoś mega. Co najlepsze - praktycznie to nie przeszkadza. Miałem, grałem i takie jest moje zdanie. Choć uważam, że będzie to lepiej wyglądało, niż na E3.
Rozjebała mnie myszka Mickey i Kirby - śmiechowe, lajtowe gry. Do mnie takie produkcje trafiają. Mam gdzieś wagi i inne głupoty, ale tego typu proste platformówki to chyba mój ulubiony typ gier. Nakręciłem się na Wii. Znowu.

Konfa Nintendo zajebista. Mega syty lineup. Kilka razy się zaskoczyłem po prezentacjach gier na Wii i DSa a tego się nie spodziewałem. Golden Sun, kirby i donkey od retro studio miotą. Szoł mieli nawet ciekawy ale bez rewelacji.
+1


3DS...Oglądałem konferencje z kumplem i zaczęli gadać o 3DS. Nie pokazali jeszcze żadnego screena ale za to przypuszczenia i obietnice co do hardwareu i możliwości się spełniły. "Łał, spoko dawać filmiki kur**." Pokazali Kid Icarusa i szczerze mówiąc się zawiodłem.
Mi tam centralnie leży hardware konsoli. Byle było "magicznie i kolorowo", to będę cieszył japę. Nie zależy mi na elo procesorkach i kartach, obecny poziom jest OK. Poprawią go, będzie te całe naciągane 3D - moim zdaniem bajka. Ciekawe, jak w ogóle wypadnie całutkie 3D, bo szczerze mówiąc to zostałem profesjonalnie nakręcony na tą technologie. Ciągle ta papka, że 3D telewizja, 3D gry, wszystko 3D. Przekonamy się niebawem, jak to się sprawdza w przenośnej konsoli i o co ten cały szum.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2010, 09:21:53 am wysłana przez svonston »

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1129 dnia: Czerwca 16, 2010, 09:01:03 am »
W temacie 3ds wrzuciłem filmik na czym polega to 3d - aż dziw jakie to proste :)
Mnie kupili  :D

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1130 dnia: Czerwca 16, 2010, 09:18:13 am »
Cytuj
Killzone który wygląda jak KZ2.5,
Czas zmeinic okulary, serio.
Lag w Tiger Woodsie to wina gry. Co do GT 5 zapraszam do topica, zobaczyc czy to jest malo informacji. To, ze sie w Twoj gust nie wpasowali to nie znaczy, ze bylo zle. Tez uwazam, ze za duzo gadali, powinni napieprzac trailerami i skrocic konfe, ale kontentu mieli naprawde DUZO.

Mówisz o okularach od 3D?  :lol:

Wskaż mi no te różnice graficzne w Killzone, bo grałem w dwójkę i różnic ni chu** nie widzę.

Gt5 jest super, tylko szkoda że zniszczeń nie ma, ale wielki plus że jest noc.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1131 dnia: Czerwca 16, 2010, 10:04:18 am »
Cytuj
Killzone który wygląda jak KZ2.5,
Czas zmeinic okulary, serio.
Lag w Tiger Woodsie to wina gry. Co do GT 5 zapraszam do topica, zobaczyc czy to jest malo informacji. To, ze sie w Twoj gust nie wpasowali to nie znaczy, ze bylo zle. Tez uwazam, ze za duzo gadali, powinni napieprzac trailerami i skrocic konfe, ale kontentu mieli naprawde DUZO.

Mówisz o okularach od 3D?  :lol:

Wskaż mi no te różnice graficzne w Killzone, bo grałem w dwójkę i różnic ni chu** nie widzę.

Mówisz o wersji pre-alpha, która i tak już wygląda lepiej od K2.

Poza tym od kiedy grafika świadczy o tym, czy dana gra jest pełnoprawną kontynuacją czy tylko dodatkiem. Jak narazie K3 ma tyle nowości, że starczyło by na dwie części.

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1132 dnia: Czerwca 16, 2010, 10:09:19 am »
Cieszę się, że tak piszesz, bo dla mnie to też ważne. Ale niektóre masturbatory pisały znowu o nowej jakości - ja jej nie widzę (nie piszcie mi tu o 3D, bo mnie na niego nie stać i was też nie! ;()

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1133 dnia: Czerwca 16, 2010, 10:16:12 am »
Panowie może ktoś w skrócie napisać co mówił Gabe Newell, bo cięło mi wtedy strasznie. Coś ściślej o współpracy z Sony? Mówił coś o porcie na PS3? Bardzo bym był wdzięczny za przytoczenie jego słów.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1134 dnia: Czerwca 16, 2010, 10:20:51 am »
Mówił, że Portal 2 wyjdzie na PS3 i będzie najlepszą konsolową wersją tej gry, bowiem będzie zintegrowana ze Steam'em, a co za tym idzie:
- będzie miała dostęp m.in. do Steam Cloud (gdziekolwiek nie uruchomisz gry, po zalogowaniu na swój profil będziesz miał dostęp do własnych ustawień i sejwów)
- będzie możliwość rozgrywki międzyplatformowej (PC, Mac, PS3)
- dostęp do wszystkich społecznościowych funkcji Steam

No i możliwe (tego nie powiedział, ale to można wywnioskować), że podobnie jak to było z Macami, również i PS3 dostanie wszystkie gry na silniku Source (HL, Portal 1, L2D, TF2 itp.).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2010, 10:23:23 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1135 dnia: Czerwca 16, 2010, 10:32:40 am »
Ciekawe czy w jakiś sposób Steam stanie się konkurencją dla Playstation Store, czy tylko i wyłącznie będzie służyć do gier Valve. W końcu Steam na PC, to ogromny sklep.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1136 dnia: Czerwca 16, 2010, 10:39:29 am »
Zwycięskie filmiki w konkursie, gdzie do wygrania była wycieczka na E3.
3 jest spoko :lol:

http://us.playstation.com/psn/events/e3tripwinners.html?EMC-Contests&ATTR=PSU_E3WinerAnn_P001_PPP_AKB_001_winners_H

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1137 dnia: Czerwca 16, 2010, 10:40:20 am »
Raczej tylko do wybranych gier Valve. I to uprzednio przeportowanych na plejkę. Inne gry to kolejne licencje, więc raczej odpada.
Chociaż z chęcią chciałbym by gry indie mogły ruszać na ps3 :)
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1138 dnia: Czerwca 16, 2010, 11:31:28 am »
Dopiero teraz to zobaczyłem, Maynard James Keenan wykonujący Bohemian Rhapsody na scenie Activision wygrał całe targi i wszystkie konferencje!
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1139 dnia: Czerwca 16, 2010, 12:01:52 pm »
Nie no te obrazki z 3DS pozamiatały. Ostatni gwóźdź do trumny PSP.

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
(L)

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1141 dnia: Czerwca 16, 2010, 13:03:39 pm »
To było do przewidzenia, że takie przystawki się pojawią. Wygląda to na wygodne i bardzo fajnie, jak komuś nie szkoda kasy, niech bierze.
Świetny jest Charger Stand dla gruchy i pietruchy... znaczy się, dla pałki i navigation controllera.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1142 dnia: Czerwca 16, 2010, 13:14:46 pm »
Gdzie te akcesoria można obejrzeć?

Pistolecik fajny, ale utrudnia/uniemożliwia dostęp do przycisków i jednoczesne korzystanie z subkontrolera, więc przyszłości dla niego nie widzę.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1143 dnia: Czerwca 16, 2010, 13:34:10 pm »
Niny wychodzi naprzód core gamerom? Na konferencji nie było tego widać w ogóle.
Nie było widać do przedstawili głównie swoje zajebiście syte exy od 1st party. Dodatkowa sprawa jest taka że Wii i DS nigdy już nie będą konsolami na które będzie się opłacało wydawać tytuły dla HC, próby były ale skończyły się finansowym fiaskiem. Sprawa z 3DS ma się zupełnie odmiennie i to widać że niny zmienia politykę. Poświęć minutę i poszukaj listy zapowiedzianych gier. Masz tam wszystko, od głaskania piesków do rozpruwania nazistów ostrą kosą, no i falujące cycki w DoA. Ta konsola będzie dla wszystkich tylko że w tym wypadku trzeba to czytać "również dla HC gamereów" a nie matek z dzieckiem.

No i z tego co widzę po komentarzach tutaj i na zagranicznych forach nintendo kupiło hejterów flagowych gier niny. Dlatego bo nie będą zmuszeni grać tylko w Mario. :)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1144 dnia: Czerwca 16, 2010, 13:35:58 pm »
Valve: PS3 is 'the most open console'

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=251921

 :lol:

Cytuj
And in big news for PS3 fans - especially those that want to see the likes of Left4Dead on the platform - Johnson told us that older Valve titles could now be migrating onto Sony's device.

"Sure, it's possible," he said. "We're focused on Portal 2 right now though."

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1145 dnia: Czerwca 16, 2010, 13:36:59 pm »
Nawracają się.  :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1146 dnia: Czerwca 16, 2010, 13:59:27 pm »
Nie było widać do przedstawili głównie swoje zajebiście syte exy od 1st party. Dodatkowa sprawa jest taka że Wii i DS nigdy już nie będą konsolami na które będzie się opłacało wydawać tytuły dla HC, próby były ale skończyły się finansowym fiaskiem. Sprawa z 3DS ma się zupełnie odmiennie i to widać że niny zmienia politykę. Poświęć minutę i poszukaj listy zapowiedzianych gier. Masz tam wszystko, od głaskania piesków do rozpruwania nazistów ostrą kosą, no i falujące cycki w DoA. Ta konsola będzie dla wszystkich tylko że w tym wypadku trzeba to czytać "również dla HC gamereów" a nie matek z dzieckiem.

Patrzę na listę zapowiedzianych gier i co widzę... Masa japońszczyzny i gier od Nintendo. Owszem, widzę jakieś Assassin's Creed, widzę jakiegoś Splinter Cella, widzę jakiegoś Ghost Recona, ale póki co to kompletnie o niczym nie świadczy. Dlaczego? Bo te same "firmy" istnieją na aktualnych konsolach Nintendo. Wszystko zależy od jakości tych gier, ich przyjęcia przez graczy, sprzedaży i dalszego wsparcia zewnętrznych developerów. Wyciąganie daleko idących wniosków na podstawie kartki z tytułami jest po prostu głupie.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1147 dnia: Czerwca 16, 2010, 14:31:55 pm »
Współpraca Valve z Sony wydaje mi się taka nierealna.
Byłem wcześniej zdania, że Gabe trzyma mocną sztamę z MS, ze względu na swoją przyszłość. Ale chyba jednak pieniądz zwyciężył.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1148 dnia: Czerwca 16, 2010, 14:47:03 pm »
Już Gabe jakiś czas temu mówił, że byłby zachwycony gdyby steam mógł działać na PS3. Także można było się lekko domyślać, że prędzej czy później to nastąpi, nastąpiło prędzej ;D.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1149 dnia: Czerwca 16, 2010, 14:53:01 pm »
Już Gabe jakiś czas temu mówił, że byłby zachwycony gdyby steam mógł działać na PS3. Także można było się lekko domyślać, że prędzej czy później to nastąpi, nastąpiło prędzej ;D.
Miesiąc temu Gabe zapytany o PS3 powiedział, że chciałby by ta konsola była otwarta jak Mac. Widocznie jeszcze wtedy nie była :P
Jest to śmieszne zwłaszcza w kontekście ich obecności na totalnie zamkniętym X-boxie...

Mrocz

  • Gość
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1150 dnia: Czerwca 16, 2010, 14:58:29 pm »
Wie ktoś, gdzie znajdę pełne nagranie z konferencji Sony? Co prawda ważniejsze trailery już widziałem, ale z chęcią bym sobie obejrzał ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1151 dnia: Czerwca 16, 2010, 15:06:15 pm »
Cieszę się, że tak piszesz, bo dla mnie to też ważne. Ale niektóre masturbatory pisały znowu o nowej jakości - ja jej nie widzę (nie piszcie mi tu o 3D, bo mnie na niego nie stać i was też nie! ;()

Widziałeś to http://www.ps3site.pl/e3-2010-jeszcze-wiecej-killzone-3/47607/#more-47607
 
Ps. A to PRE-ALPHA. :P W 3D to musi wyglądać mocno(głębia, szczególnie płatków śniegu, miejscówka jeszcze potęguję ten efekt).

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1152 dnia: Czerwca 16, 2010, 15:12:44 pm »
Oglądałem jakiś czas temu nowego MS Pacific Rift w 3D w Arkadii w Centrum Sony, efekt był niesamowity, nie chciało się zdejmować okularów, dlatego taki Killzone 3 naprawdę musi masakrować w tym trybie.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1153 dnia: Czerwca 16, 2010, 15:35:18 pm »
Wyciąganie daleko idących wniosków na podstawie kartki z tytułami jest po prostu głupie.
A na jakiej podstawie mam wyciągać wnioski co do polityki wydawniczej jak nie na podstawie zapowiedzianych gier? Po wyglądzie analoga czy specyfikacji? Pieprzysz strasznie. Przecież to już widać że mocną pchną w HC i odzew netu jest mega pozytywny. Będziesz miał i pierdółki jak na starym DSie i normalne pełnoprawne gry niczym nie ustępujące tym z PSP pod względem "współczynnika hardkorowatości".

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1154 dnia: Czerwca 16, 2010, 15:44:32 pm »
Wie ktoś, gdzie znajdę pełne nagranie z konferencji Sony? Co prawda ważniejsze trailery już widziałem, ale z chęcią bym sobie obejrzał ;)

Na PSN US jest Part 1 - ważące blisko giga, pierwsze 22 minuty konferencji. Z czasem pewnie pojawi się całość. Jakość super - polecam.

@monio4 - ok.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1155 dnia: Czerwca 16, 2010, 16:26:57 pm »
Czy dzisiaj są jakieś prezentacje gier?

Unlimited

  • Gość
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1156 dnia: Czerwca 16, 2010, 16:33:18 pm »
Są ale za zamkniętymi drzwiami. :-?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1157 dnia: Czerwca 16, 2010, 17:01:16 pm »
Na GS za 2h zaczyna się cykl pokazów gier.
W programie na dziś jest m.in. NFS i GoW na PSP...

Mrocz

  • Gość
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1158 dnia: Czerwca 16, 2010, 17:02:05 pm »
Na GS za 2h zaczyna się cykl pokazów gier.
W programie na dziś jest m.in. NFS i GoW na PSP...

Ten sam link co live streaming na konferencjach?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Electronic Entertainment Expo 2010 (podstawowe info w pierwszym poście!)
« Odpowiedź #1159 dnia: Czerwca 16, 2010, 17:06:19 pm »