Autor Wątek: Czego słuchacie?- barany ;)  (Przeczytany 914914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #680 dnia: Czerwca 05, 2005, 04:10:09 am »
Od wczoraj Mirco de Govia "Chronoscale".
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #681 dnia: Czerwca 05, 2005, 09:23:59 am »
O przypomnial mi sie jeszcze Slipknot, z genialnym Wait and bleed
PSN: CooliG

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #682 dnia: Czerwca 05, 2005, 11:28:32 am »
Cytat: "Player01"
a co ty powiesz oportunisto pi****lony? :D
Tania muzyka, tanie wino, tanie kobiety- to wszystko do siebie pasuje (no offence at all :D).

Tanie kobiety? Sprawdź czy Ci nie zeszło powietrze z Twojej dziewczyny.Obejżyj sobie którykolwiek z twoich ulubionych bling bling nigga teledysków Ludarcrisa czy innego cwaniaka. Tania muzyka? Jasne, nagrywana często pokątnie "u znajomego", ale wiesz, w tym tkwi magia, a nie piosenki bez przesłania, o dupie marynie i o tym, że mam kase biczez i jeszcze fure i skóre. Wiesz jak się nazywa Twoja choroba? Ignorancja. Cierpisz na nią generalnie w każdej dziedzinie. Konsole? Ignorant. Muzyka? Ignorant. Można tak mnożyć. Widzisz, wiem że to zburzy twój światopogląd, ale nie jesteś idealny, nawet nie jesteś temu bliski. Powiesz teraz że ja też nie? Tak, ale bynajmniej jestem ignorantem. Nie cierpie techno, to nie znaczy, że wszędzie tępie z tego powodu ludzi. Widzisz - postaraj się zrozumieć, że dla przykładu, komuś mogą podobać się zapowiedzi na Xboxa 360 i to, że ma ileśtam flopów, a PS3 ileśtam i w tym X przegrywa, to jest mało ważne. Jesteś za głupi żeby zrozumieć przesłanie innej muzyki niż czarna (no offence at all :D), dla której to notabene też jesteś ignorantem, bo nie masz pojęcia o twórczości Prodigy, Mos Defa, Mobb Deppa, NWA a więc Easy-E, Ice Cube'a i Dre itd. i jeszcze napisałeś, że NAS się wypalił :|. I prosze Cię nie wchodź na google i nie sprawdzaj, ich po kolei, bo to niepotrzebne. Naucz się - trudne słowo - tolerancji - jeszcze trudniejsze.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #683 dnia: Czerwca 05, 2005, 12:15:53 pm »
Dorwałem debiut Napalm Deathu... Czy mi się wydaję, czy ta muzyka niszczy mózg? Oj chyba nic mi się nie wydaję. Polecam, deathowe łojenie bez wytchnienia, bez jakiś melodii czy klawiszy.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #684 dnia: Czerwca 05, 2005, 17:03:46 pm »
A sobie Cammona slucham i mowie ,ze w tym roku lepszy album hh nie wyjdzie
ps.Ktos napisal,ze NaS sie wypalil nieeeeeee dalej tworzy z pasja i pokazuje dobra strone rapu i nie podaza "lodowa droga"

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #685 dnia: Czerwca 05, 2005, 17:43:21 pm »
Psycho Realm rzadzi - kto nie sluchal niech sproboje :)))

www.psychorealmonline.com

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Player01

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #686 dnia: Czerwca 05, 2005, 18:24:21 pm »
A wiesz TNW, ze dla mnie dziewczyny ktore o siebie nie dbaja sa tanie, mam przyklad w swojej klasie, dziewczyna mowi ze wino za 5 zl to juz jest drogie, ona jest jak najbardziej tania, moze jestem ignorantem ale tak uwazam.
Tak samo muzyka ktora jest nagrywana w garazu tez jest muzyka tania.
NAS wg. mnie nie tworzy muzyki tak dobrej jak to robil 5 lat temu, wystarczy porownac jego nowy album ze starymi. Poprzednie sa bardziej zywe.
Co do konsol to nie wiem czy nazwalbym to ignorancja, ignorancja to jest przyjmowanie tylko tych informacji ktore sie mi podobaja. A jak narazie nie ma informacji z oficjalnych zrodel ktore by mi sie nie podobaly.
Rozumiem ze dla ciebie piosenka ktora mowi o skonczeniu wojen, nagrywana przez znanego artyste jest bez przeslania, natomiast piosenka nagrana w garazu mowiaca o "z*ebaniu" polskiego rzadu, w ktorej uzywa sie przeklenstw, a zamiast spiewu wystepuje pusty krzyk ma przeslanie, ok, nie kloce sie z tym.
I twoj poglad na to czego slucham jest dosc slaby, bo myslisz ze jedyna muzyka ktora akceptuje jest bling-bling HH. Wiesz kto to jest Talib Kweli?
Albo Jurrasic 5? Zreszta niewazne.
Ostatnio prawie wcale nie slucham HH, teraz w moich uszach rzadzi SOAD (nowy album jest swietny) i Lost Prophets. Fajnie sie przy tym gra w FORZA'e.

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #687 dnia: Czerwca 05, 2005, 18:30:50 pm »
Ja szanuje kazdy rodzaj muzyki, poki nie kaza mi tego sluchac :wink:  Ja kocham Limp Bizkit, stare(3 Dollar Bill Yall$, Signifacnt Other) jak i ostatnia plyte Unquestionable Truth. SOAD to jedna moich ulubionych kapel, Jurassic 5 - gdy ich slucham, to wracaja wspomnienia. Nas - rzekomo tworca bardziej ambitnego hh, i to on bardziej do mnie trafia, niz Luda, Lil Jon i inni Bling bling.  A Aktualnie: Kazik - wszystko, jak leci ;], Limp Bizkit - 3 Dollar Bill Yall$, Gorillaz z miazdzacym Feel Good Inc.
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Player01

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #688 dnia: Czerwca 05, 2005, 18:33:00 pm »
No wlasnie nowe GORILLAZ miadzy wszystko, tej piosenki po prostu nie da sie nie lubic.
Jeszcze co mi przyszlo do glowy to nowy kawalek Akon'a - Lonely.
Taki beznadziejny a taki swietny, kompletny old-school.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #689 dnia: Czerwca 05, 2005, 18:57:55 pm »
Sorry player, ale pier**lisz głupoty. I to totalnie, ty się chwalisz że jesteś ignorantem i szowinistą - niezłyt hardkor. Bycie takim osobnikiem to żadna pochwała.

Powiem w stylu normalnego człowieka:
Nowy XYXY do mnie nie przemówił, bo mi się nie podoba, wolę inne klimaty.

Teraz powiem jak Player:
Nowy album XYXY jest do dupy, wszystko jest tanie i tandetne, tego nie da się słuchać!

Hm...

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #690 dnia: Czerwca 05, 2005, 19:00:17 pm »
Gorillaz naprawde daja rade. Co do oldschoolu: sprawdz sobie kawalek, ktory mi akurat sie kojarzy ze stara szkola, choc wcale taki oldschoolowy nie jest, Mos Def, Pharaoh Monch & Nate Dogg - Oh No.
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Player01

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #691 dnia: Czerwca 05, 2005, 19:07:55 pm »
Niedosc ze piszesz glupie texty (ktore maja byc zabawne) to jeszcze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.
Nie uzywam slowa du*a ani zadnych innych wulgarnych wyrazow, jak juz to je "cenzuruje". Na forum sa mlodsi uzytkownicy i nie do konca musza to czytac.
Nie napisalem nazwy zadnego zespolu ktory mi sie nie podoba, napisalem jakie zespoly mi sie nie podobaja. I w tym przypadku chodzi o "artystow" ktorzy z muzyka maja niewiele wspolnego a probuja dotrzec do ludzi za pomoca przeklenstw. Nie tyczy sie to tylko Polskiego punk'u, chodzi tez o Polski HH ktory z jednej strony probuje byc niekomercyjny (uzywanie przeklenstw, mowienia o biedzie w kraju i klamstwach politykow) a z drugiej probuje sie upodobnic do amerykanskich wykonawcow (laski, pieniadze, pistolety).
Polski punk rock to IMO szmira, mozna przesluchac (zeby dowiedziec sie o co chodzi spiewajacemu) ale nie wydaje mi sie zeby mozna bylo sie przy tym bawic lub cieszyc.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #692 dnia: Czerwca 05, 2005, 19:10:47 pm »
Cytat: "Player01"

Nie napisalem nazwy zadnego zespolu ktory mi sie nie podoba, napisalem jakie zespoly mi sie nie podobaja.

Aha. A ja kocham Nintendo, ja mógłbym na śmietnik wszystkie ich sprzęty wyrzucić :Lol:

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #693 dnia: Czerwca 05, 2005, 19:14:35 pm »
Buahaha, mam iPodzika Shuffle'a :). Bożesz, jaki on śliczny, jaki malutki, jaki bielutki :). Jakość odtwarzanej muzyki zjada mózg :). Przykład - piosenka 'Brat nie ma już miłości dla mnie' K44 (swoja drogą ta piosenka jedno z największych osiągnięć polskiej muzyki) - słuchałem jej chyba ze xxxxx razy na kompie, na discmanie i inych pierdółkach odtwarzaczach.  Zapuściłem na szufelce - ziaaaaaa! Szepty, których wcześniej nie było słychać, jakieś nowe bity, zupełnie nowy wymiar jakości! Damn - Apple rox!   8)
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #694 dnia: Czerwca 05, 2005, 19:16:36 pm »
Ja slucham tego co w radiu leci :) A jak wlacze moja skladanke (samodzielnie nagrywana) to na niej leci MGS3 OST oraz piosenki z radia :) Czyli nic konkretnego.

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #695 dnia: Czerwca 05, 2005, 19:38:43 pm »
Ostatnio często w głośnikach dudni u mnie nowa płtka Gorillaz - miejscami nierówna, ale naprawdę świetna :)

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #696 dnia: Czerwca 05, 2005, 20:06:37 pm »
Cytat: "Player01"
A wiesz TNW, ze dla mnie dziewczyny ktore o siebie nie dbaja sa tanie, mam przyklad w swojej klasie, dziewczyna mowi ze wino za 5 zl to juz jest drogie, ona jest jak najbardziej tania, moze jestem ignorantem ale tak uwazam.
Tak samo muzyka ktora jest nagrywana w garazu tez jest muzyka tania.
NAS wg. mnie nie tworzy muzyki tak dobrej jak to robil 5 lat temu, wystarczy porownac jego nowy album ze starymi. Poprzednie sa bardziej zywe.
Co do konsol to nie wiem czy nazwalbym to ignorancja, ignorancja to jest przyjmowanie tylko tych informacji ktore sie mi podobaja. A jak narazie nie ma informacji z oficjalnych zrodel ktore by mi sie nie podobaly.
Rozumiem ze dla ciebie piosenka ktora mowi o skonczeniu wojen, nagrywana przez znanego artyste jest bez przeslania, natomiast piosenka nagrana w garazu mowiaca o "z*ebaniu" polskiego rzadu, w ktorej uzywa sie przeklenstw, a zamiast spiewu wystepuje pusty krzyk ma przeslanie, ok, nie kloce sie z tym.
I twoj poglad na to czego slucham jest dosc slaby, bo myslisz ze jedyna muzyka ktora akceptuje jest bling-bling HH. Wiesz kto to jest Talib Kweli?
Albo Jurrasic 5? Zreszta niewazne.
Ostatnio prawie wcale nie slucham HH, teraz w moich uszach rzadzi SOAD (nowy album jest swietny) i Lost Prophets. Fajnie sie przy tym gra w FORZA'e.

No wiesz mój kumpel napisał do Ciebie kiedyś na GG i jednym z pytań było: znasz w ogóle Gangstarra. Na co ty odpowiedziałeś: nawet nieźle koleś wymiata. LOL. TO jest właśnie ignorancja. Wiesz, jeżeli dla Ciebie Akon to oldskul to wymiatasz. Zmartwie Cie, wiem kto to Talib Kweli który niejednego mixa z Mosem nagrał a i Jurrasic 5 znam. Przykro mi. A punk, to nie tylko tanie kobiety. I mnie takie zupełnie nie odpowiadają. Poszukaj sobie kilka stron wcześniej napisałeś, że jesteś młody i nie musisz znać oldskulowych artystów. Spokojnie możesz podciągnąć to pod definicję: ignorancja.

Player01

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #697 dnia: Czerwca 05, 2005, 20:22:36 pm »
Chyba nie do konca tak odpowiedzialem, nie przeinaczaj.
Nowy Akon brzmi oldschoolowo (nie mam na mysli rapu z lat 80).
Musze znac stara muzyke zeby nie byc ignorantem? Dziwne.
Gangstarr to zespol z gosciem w smiesznych okularkach. Jedna ich piosenka mi sie nawet spodobala (jedna z "nowszych").
Mysle ze wystarczy ze slucham tego co mi sie podoba, nie musze sluchac i znac wszystkich tylko po to zeby ci udowodnic ze nie jestem ignorantem.
Takie male pytanie: czy ty wiesz czym z zalozenia miala byc kultura punk i skad sie wywodzi? Male haslo: Sex Pistols. Jak bys obejrzal jakis wywiad z nimi to bys zrozumial ze to co ty dzisiaj uwazasz za punk wcale nim nie jest.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #698 dnia: Czerwca 05, 2005, 20:28:45 pm »
Nie przeinaczam, tak odpowiedziałeś. Nie wiedziałeś, że Gangstar to band. Jeżeli ktoś chce w jakiejś materii wypowiadać się co jest dobre, a co nie, powinien poznać problem dogłębnie. Jeszcze jesteś idiotą. Wpajasz mi, że nie wiem co to Sex Pistols. Ekspert od jednego wywiadu. Ramones, Pennywise - mało ci to mówi wiem. Ale nie wpajaj mi czegoś co uroiło się w twojej małej, przesiąkniętej leguminą główce. To ty napisałeś, że punk to tanie wina, kobiety i muzyka. Mama ci z telewizji przedyktowała doktrynę punku? Już nie mam siły do ciebie, zaraz mi wmówisz, że ja nie słucham punku... Weź wypierda**j, bo już nie mam siły do ciebie palancie.

Palli sorry za słowa, ale on próbuje ze mnie robić idiote.

Player01

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #699 dnia: Czerwca 05, 2005, 20:35:27 pm »
Wlasnie pokazujesz jak jestes w temacie.
Sex Pistols to pierwszy zespol "punkowy" , wiec chyba oni jako jedyni mieli prawo do wypowiedzenia sie na temat tej kultury.
Myslalem ze Gangstarr to jeden gosc bo tylko go widzialem na teledysku.
Nie wglebiam sie w historie zespolow ktore mnie nie interesuja.
A to ze ty siedzisz we wszystkim po uszy i wiesz wszystko o wszystkim nie znaczy ze mozesz sie przyczepiac do innych.
Mi ta wiedza jest niepotrzebna.
Gdzie napisalem ze punk to tanie wino, tanie kobiety i tania muzyka?
Okreslilem tak wykonawcow piosenki do ktorej dales link, tego slucha moj kolega menel (prawdziwy) i jego dziewczyna (ogolona na lyso, chodzaca w smieciowych ciuchach, nie wiedzaca co to slonce i poranna toaleta). Wszystko co jest zwiazane z nimi jest tanie.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #700 dnia: Czerwca 05, 2005, 20:38:12 pm »
Swoje 3grosze dorzuce ja wiem ,ze wiekszosc nastolatkow idzie za moda no coz ,ale jak mi nastolatek pisze ,ze slucha oldschoolu ,a nie "zna" tych  kapel to ja przepraszam :? ,ale  ja wiem jak to jest mam mlodszego brata i on mi mowi ja slucham tego co mi sie podaba ,a reszta go nie interesuje(hardcorowi sluchacze wiedza o co mi chodzi)a mnie przeciwnie interesuje artysta jako czlowiek i ktos mi powie jak kogos nie znasz co o nim wiesz?? Wnikam to wiem :D.Wszyscy wszystkich znaja i wiele o nich wiedza  :wink:
hamerykanski rap wodka, kobiety,samochody,dolary i pistolety to jest UsA,ale sa wyjatki...
sa ludzie i...ludzie

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #701 dnia: Czerwca 05, 2005, 20:38:53 pm »
A wiesz Wudi. Mój kolega, prawdziwa ciota, gra na PSX`ie. OZnacza to że PlayStation to konsola dla ciot, masz całkowitą rację :)

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #702 dnia: Czerwca 05, 2005, 20:39:58 pm »
Cytat: "Player01"
Wlasnie pokazujesz jak jestes w temacie.
Sex Pistols to pierwszy zespol "punkowy" , wiec chyba oni jako jedyni mieli prawo do wypowiedzenia sie na temat tej kultury.

Człowieku. Obudź się!!!!!!!! Wiem kto to Sex Pistols. I jeszcze raz. To ty utożsamiłeś PUNK z taniochą, shitem, smrodem i inne synonimy sobie powyliczaj. Póki twoje serce nie przestanie bić w rytm słowa EGO, nie ma o czym mówić.

Player01

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #703 dnia: Czerwca 05, 2005, 20:46:31 pm »
To PSX jeszcze istnieje?  :twisted:
Blondyn- ja tez sie zaglebiam w temacie, ale dopiero wtedy gdy mnie interesuje. Po co mam poswiecac czas na cos co mi sie nie podoba?
Dlatego np. obejrzalem program o Sex Pistols (ok. 3h), chcialem zglebic swoja wiedze i wyszlo na to ze to co dzisiaj bierzmy za punk wcale nim nie jest.
Podobnie z HH, podoba mi sie Wu-tang Clan, wiec dowiedzialem sie o skladzie, o tym kto skad pochodzi i jak sie znalazl w ekipie, dzieki temu moge o nich rozmawiac.
O Gangstarze wiem tylko tyle co widzialem na jednym teledysku, jakis gosciu w smiesznych okularkach.
Wiem tez sporo o Public Enemy, o Vanilla Ice i MChammerze (MTV), wiem tez o KRSOne. To chyba jest oldskul?
Nie pisz mi ze jestem ignorantem bo nie zajmuje sie czyms co mi sie nie podoba.

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #704 dnia: Czerwca 05, 2005, 20:49:44 pm »
Cytat: "Player01"

Tak samo muzyka ktora jest nagrywana w garazu tez jest muzyka tania.


Rotfl człowieku. Powiem ci tak - większość undergroundowych kapel nie wychodzi z podziemia i gra po garażach, bo ich muzyka nie sprzedałaby się w milionach egzemplarzy. Bo nie jest tania. Bo ma przesłanie, którego nie zrozumie przeciętny gnojek hasający z włoskami na żelik po szkole. Ty w ogóle słuchałeś jakiegoś undergroundowego punku (MIR to zajebisty przykład zespołu który nie znalazł sponsora, a tworzy muzykę z aaaarcygłębokim takstem), czy tylko to co na mtv leci? Bo po tym zdaniu to ja zmiekłem i się przrzucam na country...

Co do panien - naprawde podobają ci się tylko takie z 3 kg tapety na ryju?
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #705 dnia: Czerwca 05, 2005, 21:00:04 pm »
Nie pisz mi ze jestem ignorantem bo nie zajmuje sie czyms co mi sie nie podoba.
 
 
Jesli o mnie chodzi to nawet przez mysl mi nie przeszlo :wink:

Jak juz wiesz kto to BLACKMASTER to powiedz mi ktoremu MC swoim dissem zlamal kariere??
Bym byl wdzieczny jakbys nie zignorowal tego pytania :roll:

Player01

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #706 dnia: Czerwca 05, 2005, 21:02:10 pm »
Ja rozumiem o co chodzi, tyle ze przeslanie typu: "politycy to k**wy", jakos do mnie nie trafia i nie przekonuje mnie o jakosci muzyki.
Piszac o dziewczynach nie chodzi mi 3kg tapety. Chodzi mi o zadbanie, dziewczyna powinna wiedziec ze jest dziewczyna (z zalozenia plcia piekna).
Golenie sie na lyso, noszenie starych ubran (przez dluzszy czas tych samych), nie uzywanie zadnych kosmetykow, palenie papierosow, picie tanich win- to nie sa cechy dziewczece.
Blondyn- kazdy z obecnych ma internet i moze wpisac w adresie google.pl - to niczego nie udowadnia.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #707 dnia: Czerwca 05, 2005, 21:07:53 pm »
Skoro przesłuchałeś piosenki które podałem to może za cicho słuchałeś, bo KSU - Kto Cię obroni Polsko? ma raczej ambitniejszy tekst, a jest o politykach pośrednio. Pewnie metaforycznych "Dziwnych Drzech" też nie zrozumiałeś. Aż mi przykro, że to ty będziesz "prostą balą" tego społeczeństwa.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #708 dnia: Czerwca 05, 2005, 21:08:06 pm »
matek: dla niego LAra to dziewczyna z klasą, no cóż, nie licząc tego że jest po 50 operacjach plastycznych może :P

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #709 dnia: Czerwca 05, 2005, 21:11:11 pm »
a jednak
niby sensowna odpowiedz,ale  mnie osobiscie nie zadowala 8)

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #710 dnia: Czerwca 05, 2005, 21:24:52 pm »
Prosze - oto i to, czego nie mówiłeś. Sorry, ale kumpel znalazł, bo sie wkurzył jak przeczytał co napociłeś. Niech ludzie widzą jaki jesteś ignorant.

8642514 (4-02-2005 20:26)
gangstarr - to dopiero obciagacz
8642514 (4-02-2005 20:26)
stary klient w smiesznych okularach
Wojtek (4-02-2005 20:27)
mowi ci cos prodigy ?
8642514 (4-02-2005 20:27)
no
Wojtek (4-02-2005 20:27)
no to kto to jest ?
8642514 (4-02-2005 20:27)
teraz napisz ..... prodigy to tez jest zespol
Wojtek (4-02-2005 20:28)
no wlasnie prodigy
8642514 (4-02-2005 20:28)
kur** dojdz do rzeczy - myslisz ze nie wiem nic o starszych zespolach - wiem - ale kjlade na nie lache
Wojtek (4-02-2005 20:28)
to jest czlonek mobb deepa
Wojtek (4-02-2005 20:28)
no i sluchasz
Wojtek (4-02-2005 20:28)
komerchy

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #711 dnia: Czerwca 05, 2005, 21:27:01 pm »
thc za numer do wudiego :)
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Player01

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #712 dnia: Czerwca 05, 2005, 21:33:21 pm »
TNW powinienes wkleic cala rozmowe :wink: , pelna jest ukrytych smaczkow.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #713 dnia: Czerwca 05, 2005, 21:37:57 pm »
Cytat: "Player01"
TNW powinienes wkleic cala rozmowe :wink: , pelna jest ukrytych smaczkow.

Mówisz o czymś pokroju:

8642514 (4-02-2005 20:22)
ze najpierw pisze sie witam mistrzu jak zagadujesz do mnie
Wojtek (4-02-2005 20:22)
to nie mnie nienawidzi
Wojtek (4-02-2005 20:22)
polowa ludzi na go
21:37:26 Wuher (1181062)
8642514 (4-02-2005 20:26)
kur** pier**le stary

 :lol: Niezła samoocena :D.

Dobra, koniec OTa.

Player01

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #714 dnia: Czerwca 05, 2005, 21:43:51 pm »
On tez mial kilka smaczniejszy wypowiedzi :wink: .
Dlatego tez rozmowa wygladala tak a nie inaczej.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #715 dnia: Czerwca 06, 2005, 13:46:55 pm »
Doszedłem do wniosku, że nie warto kogoś jechać/kłócić się z nim. Tylko jedna rzecz, czy nie zauważyliście że fani muzyki gitarowej są bardziej wyrozumiali od fanów sampli/beatów? Oczywiście, nie wszyscy, ale jakby obliczyć średnią?

Peace Sells but who's byuing, odkurzyłem album Megadeth. To jest oldskul!

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 122
  • Reputacja: 6
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #716 dnia: Czerwca 06, 2005, 16:39:36 pm »
słucham teraz tego:
http://www.toolzbydaman.com/mp3z/Minibosses/

 :D  :D  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  SZOK!!!

lupinator

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #717 dnia: Czerwca 06, 2005, 16:42:18 pm »
"elektronik-fanatyk... konslole: xbox,ps2,gc,dc,psx,snes,nes.atarki,3do,n64...itp.itd (gdzieś w szafie)"

 :shock:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #718 dnia: Czerwca 06, 2005, 17:00:51 pm »
A tam, gościu nie ma GejmBojów, DeeSa i PieSPi :P

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 122
  • Reputacja: 6
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #719 dnia: Czerwca 06, 2005, 17:39:24 pm »
mam GB/GBC i GBA.... ale DS i PSP fakt nie mam :D