Autor Wątek: Czego słuchacie?- barany ;)  (Przeczytany 955028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #880 dnia: Sierpnia 06, 2005, 09:27:43 am »
Cytat: "Tarniak"
DO mojej listy dodaję Gorillaz - Demon Days, która jest taka jak wszyscy mówią - fenomenalna. Dosłownie każda piosenka jest inna, "White Light" mocniejszy kawałek, "Dare" inspirowany dokonaniami Disco, rap - "November has come" czy zupełnie inne piosenki w stylu Tenacious D - np. "Fire Coming Out of the moon". Niesamowity band.



Ciekawe czy Gorillaz i za tą płyte dostaną nagrode dla najlepszego zespołu Dence  :lol:

Player01

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #881 dnia: Sierpnia 06, 2005, 13:15:46 pm »
Sex Pistols w wywiadzie pojechali po amerykanach mowiac cos w stylu "te c*** cpaja, pija, ubieraja sie jak szmaty i przez to mysla ze sa nami", "bycie punk'iem to umiejetnosc wyrazenia siebie".

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #882 dnia: Sierpnia 06, 2005, 13:21:00 pm »
U babki byłem i ta mi zapuszczała Disco Polo...Jak to sie mówi..."lubie disco bo sie błysko..." :wink:

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #883 dnia: Sierpnia 06, 2005, 14:12:44 pm »
Cytat: "Player01"
Sex Pistols w wywiadzie pojechali po amerykanach mowiac cos w stylu "te c*** cpaja, pija, ubieraja sie jak szmaty i przez to mysla ze sa nami", "bycie punk'iem to umiejetnosc wyrazenia siebie".

Bad Religion wcxale nie jest, a twoje umiejętności translatorskie powinny dać ci do myślenia. I nie myśl, że jeśli oglądnąłeś jeden wywiad to już jesteś specjalistą od punku. Nie żeby jeden z członków Sex Pistols sklepy okradał :D. Jak nie potrafisz sobie przetłumaczyć mojego cytatu to ci pomogę z chęcią.

Player01

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #884 dnia: Sierpnia 06, 2005, 15:10:37 pm »
Nawet nie czytalem, zadnego cytatu przed napisaniem posta, zauwazylem tylko nazwe i obalilem za pomoca ich slow teorie, jakoby Punki z zalozenia mieli byc brudasami, ochlejami i cpunami. Jesli ktos robi sobie irokeza i kolczyk na jajach, tlumaczac to ze jest punkiem, to swiadczy to o jego nie wiedzy, tacy ludzie sprawili ze punk rozwinal sie jako sub-kultura dla marginesu.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #885 dnia: Sierpnia 06, 2005, 16:24:13 pm »
No popatrzcie popatrzcie, a swego czasu jak podałęm pewne tytuły to sam utożsamiłeś je z brudasami, w tym i mnie ("ludzie słuchający takiej muzyki... też brudasy"). Ja tam punku nigdy z tym nie utożsamiałem, a Bad Religion to nie brudy :D. Pozdro.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #886 dnia: Sierpnia 06, 2005, 21:47:46 pm »
Hmm... wstyd sie przyznawać, ale oprócz słuchania ostów i "normalnych" zespołów, jak Feeder, Placebo, Crystal Method, Fatboy Slim, Pearl Jam, Puddle of Mudd, Quarashi, Audio Bullys, czy Story of the Year ostatnio słucham japońskich zespołów Flow i L'Arc~en~Ciel... :oops:  Nie no - ja wiem, że to po japońsku, ale ta muza naprawdę wymiata :mrgreen:  :P
GT: Trusio

oscyp

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #887 dnia: Sierpnia 06, 2005, 22:38:35 pm »
o jaaaa ta dyskusja o punku mnie rozbiła  :lol:  Wy chyba naprawde nie macie o tym fioletowego pojęcia i kopiujecie "to co kiedyś usłyszeliście od taty Marcina, który powiedział". po pierwsze mowienie że Bad Religion to pop-punk jest totalnym.... no nie chce Cie obrazić VZ. po drugie gwoli ścisłości, przed Pistolsami byli Ramones - panowie z Hameryki. fakt, pistols wogóle nie inspirowali sie w żaden sposób Ramonsami ale chodzi mi tylko o przedział czasowy. Wudi to już wogóle sieknął tekstem który brzmi tak śmiesznie że aż mi zmiękł - "Nawet nie czytalem, zadnego cytatu przed napisaniem posta, zauwazylem tylko nazwe i obalilem za pomoca ich slow teorie, jakoby Punki z zalozenia mieli byc brudasami, ochlejami i cpunami. Jesli ktos robi sobie irokeza i kolczyk na jajach, tlumaczac to ze jest punkiem, to swiadczy to o jego nie wiedzy, tacy ludzie sprawili ze punk rozwinal sie jako sub-kultura dla marginesu." krwisty punk właśnie ubiera sie w ścierwo i jest brudny jak sam s***syn, ale to ich sprawa i mnie to wali, ważne że dobrej muzy słuchają. ja od ładnych paru lat siedze w tej muzyce i nie jara mnie robienie z siebie żula jak wspomniani pistolsi czy ramones więc tego nie robie, ale powtarzam że prawqdziwe pancury są wyflejowane! i na koniec błaga, nie łaczcie Bad Religion z poppunkiem bo to tak jakby powiedzieć że Iron Maiden i Megadeath grają nu-metal  :?

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #888 dnia: Sierpnia 06, 2005, 23:18:57 pm »
To się wszytko pokrywa z tym co mówiłem, a ja siedze w "tym" od kilku lat więc wiem o co biega. A Ramones to californian punk i do mnie nie przemawia tak jak Pistolsi, którzy jak sam stwierdziłeś nie inspirowali się swoimi teoretycznymi prekursorami.

A ty oscyp też się z prawdą minąłeś, bo Wudi ma troche racji. Doktryną punku jest niepodporządkowywanie się schematom, wyrażenie siebie w inny sposób i przeciwstawienie systemowi. Stą i dość ekstrawagancki strój. Ale sam bród/smród itd. wcale nie jest definiowany jako mus - "bycia punkiem".

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #889 dnia: Sierpnia 07, 2005, 08:40:03 am »
co do tematu punkow - buuuuerk, nastosowniejszy komentarz
wracajac do tematu wlasciwego
Kosheen - Catch -rewelacyjna piosenka
Sentenced - funeral album - swietne metalowe brzmienie w fajnej oprawie,polecam ten album
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #890 dnia: Sierpnia 07, 2005, 08:49:35 am »
Cytat: "vivi"
co do tematu punkow - buuuuerk, nastosowniejszy komentarz

Pogubiłem się w natłoku informacji :lol:.

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #891 dnia: Sierpnia 07, 2005, 08:55:03 am »
hehehe no ale sluchaj temat o subkulturach gdzies wczesniej byl, dla mnie takie wyrazanie siebie przez niedomycie sie jest smieszne choc moze innym wydaje sie prostestem nad wyraz, znam te muzyke ale tylko po tzw 'lebkach' malo mnie interesuja txty typy "wino twoim przyjacielem jest"lub "w kraju p[otrzebna jest nam anarchia"  dla mnie to taki uklon disco polo w strone rocka, choc przyznam ze istnieja zespoly ktore cos konkretnego pokazuja i lubie sluchac niektorych kapel grajacych punk rocka
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

TorQe

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-08-2005
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #892 dnia: Sierpnia 07, 2005, 16:53:44 pm »
Ja ogólnie słucham hip-hopu i techna.Ale i tak posłucham czasami czegoś innego.Nie jestem taki regularny żeby słuchac tylko jednego bo to jest nudne czasami słucham piosenek z 90 lat :wink: .I mam to w du*** że komuś to może nie pasować ważne że mi to pasi 8) .No ale wiadomo że H-H i Techno rzadzi  8)  8)  8)
"Musisz mieć farta nie możesz dać się złamać,życie to gra........."

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #893 dnia: Sierpnia 07, 2005, 17:08:57 pm »
No no Bols, pierdo****, lepiej byś sie przyznał, że Disco Polo słuchasz i tu ściemy nie walił :wink: To jak...Tango milonga..tratrata.............czujesz blusa???hehe

TorQe

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-08-2005
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #894 dnia: Sierpnia 07, 2005, 17:15:36 pm »
Disco Polo,Tango milonga.Tey DON PEDRO jak by co to jak kór** tego nawet nie znam jak chu* że bym wiedział co to jest Tango milonga :? .Jestem bardzo ciekaw z kąd wiesz o takim gównie  :wink:  :wink: chyba tego jednak słuchasz :D  :D
"Musisz mieć farta nie możesz dać się złamać,życie to gra........."

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #895 dnia: Sierpnia 07, 2005, 17:43:07 pm »
No wiesz Bols...u babeczki byłem to sie troche Disco nasłuchałem i teraz zamiatam...znasz "Biała mewo leć daleko stąd..."dobra,dobra...wiem, że mam talent :wink:

Player01

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #896 dnia: Sierpnia 07, 2005, 18:02:47 pm »

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #897 dnia: Sierpnia 07, 2005, 18:12:03 pm »
Cytat: "vivi"
hehehe no ale sluchaj temat o subkulturach gdzies wczesniej byl, dla mnie takie wyrazanie siebie przez niedomycie sie jest smieszne choc moze innym wydaje sie prostestem nad wyraz, znam te muzyke ale tylko po tzw 'lebkach' malo mnie interesuja txty typy "wino twoim przyjacielem jest"lub "w kraju p[otrzebna jest nam anarchia"  dla mnie to taki uklon disco polo w strone rocka, choc przyznam ze istnieja zespoly ktore cos konkretnego pokazuja i lubie sluchac niektorych kapel grajacych punk rocka

Chodziło mi tylko o to, żeby nie generalizować. A temat o subkulturach notabene założyłem ja :D.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #898 dnia: Sierpnia 08, 2005, 13:31:48 pm »
Czego słucham? Therion`a.

Lodzik:)

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-08-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #899 dnia: Sierpnia 08, 2005, 14:38:00 pm »
sluchajcie rocka a zwlaszcza metallicy i iron maiden  bo to sa najlepsze zespoly na swiecie pozatym fajnie graja
Chlejcie Haineken bo nieźle piz** w wątrobe i daje w łeb!Przynajmniej mi...

Lodzik:)

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-08-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #900 dnia: Sierpnia 08, 2005, 14:43:08 pm »
bardzo sluchajcie , hip-hop bo to wyprowadza czasem na dobra droge a czasem nie , polecam wam peje pc park donia libera mezo ascetoholixa 52 debiec  liroy kaliberc 44 kodex 2 wwo hemp gru verba sluchajcie hip-hopu
Chlejcie Haineken bo nieźle piz** w wątrobe i daje w łeb!Przynajmniej mi...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #901 dnia: Sierpnia 08, 2005, 16:45:45 pm »
Rock i hip-hop, bleeah.

Lubie słuchac Daft Punka, i musze jeszcze raz sobie obejzec anime Intersteel 5555, gdzie nie ma ani jednego slowa tylko sama muzyka (głównie daft punka).

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

selene

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #902 dnia: Sierpnia 08, 2005, 21:28:10 pm »
Uhhh, dzisiaj wrocilam z Kostrzyna z Przystanku Woodstock  :D  To dopiero byl kociol na Moskwie i KSU, masakra  :twisted:

oscyp

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #903 dnia: Sierpnia 08, 2005, 23:50:32 pm »
w telewizji widziałem woodstockowy koncert beatsticks (or samfin, w każdym razie neimiecki anglogjęzyczny zespół). koleszka ładnie publiką rządził, a poza tym znośna muzyczka.

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #904 dnia: Sierpnia 09, 2005, 00:08:04 am »
Cytat: "oscyp'"
w telewizji widziałem woodstockowy koncert beatsticks (or samfin, w każdym razie neimiecki anglogjęzyczny zespół). koleszka ładnie publiką rządził, a poza tym znośna muzyczka.

Byłem na tegorocznym (zeszłorocznym też) Woodstocku i stwierdzam, że Beatsteaks dają fajny show (dwa razy już na ich koncercie byłem). No i  nieźle grają ogólnie ;).

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #905 dnia: Sierpnia 09, 2005, 00:13:17 am »
Casper słyszałem kilka twoich tracków(wiesz o co chodzi)Nord Ost!Dajecie równo i ostro...kiedy płytka?? :wink:

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #906 dnia: Sierpnia 09, 2005, 00:17:17 am »
Cytat: "Don_Pedro"
Casper słyszałem kilka twoich tracków(wiesz o co chodzi)Nord Ost!Dajecie równo i ostro...kiedy płytka?? :wink:

Płytka już była (taka amatorska), a na razie nie gramy. Nie wiem kiedy to sie zmieni, ale jestem dobrej myśli.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #907 dnia: Sierpnia 09, 2005, 00:23:41 am »
Niech moc będzie z tobą :wink:
Ale te kawałki nawet całkiem niezłe były tylko wokal jest troche przyciszony, jeno cza ucho wytężyć!Czekam na następne!Zbieraj ekipe, uchlej ziomali i nagrywajcie!Tak będzie najlepiej!

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #908 dnia: Sierpnia 09, 2005, 00:44:09 am »
Co do topicu- ostatnio słucham głównie Yoko Kanno- ost'y z CB
Świetna odskocznia od rocka i metalu.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #909 dnia: Sierpnia 09, 2005, 13:41:17 pm »
W zyciu bym na woodstock nie pojechał.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #910 dnia: Sierpnia 09, 2005, 14:10:18 pm »
Cytat: "Ako"
W zyciu bym na woodstock nie pojechał.

A to dlaczego?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #911 dnia: Sierpnia 09, 2005, 14:12:54 pm »
Wolałbym jakieś love parade potanczyc z jakimis fajnymi dziewczynami bez staników :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #912 dnia: Sierpnia 09, 2005, 15:41:28 pm »
Cytuj
Wolałbym jakieś love parade potanczyc z jakimis fajnymi dziewczynami bez staników

 :roll: a ja to bym wolał na paradę gejów albo na "umcyk" heaven taki jak Mayday... :roll:  :oops:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #913 dnia: Sierpnia 09, 2005, 15:52:28 pm »
Cytat: "Tarniak"
Cytuj
Wolałbym jakieś love parade potanczyc z jakimis fajnymi dziewczynami bez staników

 :roll: a ja to bym wolał na paradę gejów


eee prosze nie pisz nic wiecej :lol:  :lol:  :lol:  :wink:

Player01

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #914 dnia: Sierpnia 09, 2005, 17:19:19 pm »
:roll:  :roll: co jest?  :roll:  :roll:
Fajny jest kawalek Daftpunk: buy it, ease it, break it, fix it, trash it, change it............ narkotyzujace.
Poza tym slucham OST'ow z anime i wszystkiego co mam w winamp'ie, czyli od disco-polo az po Donia.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #915 dnia: Sierpnia 09, 2005, 17:37:14 pm »
Facet w obcisłej bluzce i techno w uszach to jest to. Wy tak ziomy nie uważacie. A punk to taka brzydka muzyka, bo bardzo przeklinają i są tacy brudni, oj, a fe...


 :oops:  :cry:  :roll:

The Offspring - Greatest Hits - po osiągnięciu przez kapelę wszystkiego co można w kwestii muzyki, taka składanka cieszy moje uszy.

SOAD - Mesmerize - póki co nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia.

Soulfly - Dark Ages - ke pasza? ktoś słyszał, bo nie chcę się niemile rozczarować?

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #916 dnia: Sierpnia 09, 2005, 18:02:05 pm »
szkoda ,ze Dżesika nie spiewa chetnie bym jej posluchal ile mozna ja ogladac 8)
slucham sobie  Black MOON "war zone" plytka stara ,ale jara :D

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #917 dnia: Sierpnia 09, 2005, 18:35:39 pm »
System of a Down - Mezmerize.  :)
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

oscyp

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #918 dnia: Sierpnia 09, 2005, 21:28:02 pm »
wczoraj dorwałem orginalne płytki Offa - IGNITION( :!: ) i SMASH. obie za 55 zeta razem :shock: ---> 8)  od włożenia Ignitiona do PIECA płyta gra dosłownie nonstop, brak słów żeby okreslić to, jak mi przypasowała... stary Offspring zawsze rządził i bedzie rzadził

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #919 dnia: Sierpnia 10, 2005, 00:21:02 am »
Jak Ci się to ziomczysław udało? Ignition dorasta do pięt Smashowi?
Ja słucham klasyków Offspringa obecnie, jelop, "I waant you baaad":lol:, oraz Unwritten Law, "Because of You" przesluchajcie.

Tarniak zbanowany? Lul?