Ankieta

Na zlot pojadę do:

Krakowa i okolic
15 (38.5%)
Poznania i okolic
7 (17.9%)
Warszawy i okolic
7 (17.9%)
Czemu nie nad morze?
4 (10.3%)
Poproszę o inne miejscówki
3 (7.7%)
Wszystko mi jedno, dojadę wszędzie!
3 (7.7%)

Głosów w sumie: 32

Autor Wątek: Forumowy zlot  (Przeczytany 140157 razy)

0 użytkowników i 51 Gości przegląda ten wątek.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #360 dnia: Marca 26, 2012, 13:11:50 pm »
170 za sam nocleg plus kasa na wache, szame alkohol i prostytutki wychodzi troche drogi zlot. :)


Nie jestem pewny czy nie chodzilo o jedna noc...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #361 dnia: Marca 26, 2012, 13:14:55 pm »
U mnie 2 i 9 czerwca oraz 7 lipca odpadają, ponieważ mam wesela do obskoczenia.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #362 dnia: Marca 27, 2012, 00:42:27 am »
Ryo, lipiec to odpada niemal u każdego. Wesela, wesela, urlopy.

Nocleg ok stu siedemdziesięciu zł. (jest nieco taniej ponieważ aktualnie usprawniają basen, zatem - niestety - raczej nie będzie można z niego korzystać.
Miejscówek jest na dwadzieścia par (jakby co, ja zaklepuję parę z Juras'em). Dobrze byłoby zjawić się tam (okolice Nowego Sącza) już w piątek. Opłacić dwie nocki i będziemy mieć czas do 13tej w niedzielę.
Ewentualnie druga miejscówka (te same okolice). Placówka niczego sobie. Miło, ładnie, schludnie, a że miejscowość nieduża to będzie można przyjemnie czas na świeżym powietrzu spędzić. 
Druga opcja tańsza (osiemdziesiąt zł za nocleg), ale pokoje są sześcioosobowe/ośmioosobowe. Jeżeli jakiś panicz nie będzie chciał dzielić pokoju z innym użytkownikiem, wyniesie go to drożej (ok 44zł). Również weekend. Pierwszy weekend kwietnia (da się przepłacić na drugi) przy pierwszej opcji, opcjonalnie ostatni weekend kwietnia przy drugiej.

Ja jednak sklaniam sie ku opcji Domki i browar. Nie sadze aby 170 za nocleg satysfakcjonowalo ludzi.

Starałem się jak mogłem. Chciałem użytkownikom GameOnly zapewnić wygodę i odpowiedni poziom wypoczynku (i nie chodzi tu bynajmniej o czyste prześcieradła i ciepłą wodę).
Obdzwaniałem, wypytywałem (plusy się należą  :P). Jakby trzeba było, to i bym pojechał obejrzeć obie miejscówki (wszak niepotrzebne mi byłoby po zlocie "patrz, to przez tego ch** złamanego Lupi się przeziębił, tytaczowi woda kapała na kołdrę, Ogur zgubił się w lesie, a tarniak złapał choróbsko od dziewczyn, które miały być pure white), ale jako, że byłem tam nie raz, to zapewniam, że jest dobrze (jak na tak niewielka kwotę, rzecz jasna). A pizze maja lepszą niz w NY, Conker - gwarantuję  :wink:
Uważam, że w takim zacnym gronie miło byłoby na korcie tenisowym poszaleć (odpowiednia pogoda).

Ale nie obrażę się na domek i trufle parówki z ogniska. Piwa nie piję, ale mleczarnia nie powinna byc daleko - opcjonalnie zapoluję z Juras'em na krowę jakąś i się ją wydoi.  :P


170 za sam nocleg plus kasa na wache, szame alkohol i prostytutki wychodzi troche drogi zlot. :)
Nie rób scen. 96% ludzi tutaj bez mrugnięcia okiem wydaje więcej na grę, w którą gra kilka godzin, a zabawa nie zawsze oscyluje w granicach 9/10. Zatem czym as takie pieniądze za godny wypoczynek i sycącą strawę w gronie e - znajomych. Właściciele hotelu Emirates Palace w Abu Dhabi zyczą sobie trzydzieści tys. zł za nocleg. Spójrz jakie załatwiłem przebicie.  8)

Mniejsza o to. Opcja nie przeszła.  :evil:

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #363 dnia: Marca 27, 2012, 17:52:33 pm »
I tak pewnie ch*j z tego wyjdzie. :)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #364 dnia: Marca 27, 2012, 19:41:25 pm »
Wyjdzie, chocbym mial sam jechac:p

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #365 dnia: Marca 27, 2012, 20:22:34 pm »
Urzekłeś mnie Conker swoim zacięciem. No i że Cie nawet troche lubie, to przejade się z Tobą na ten zlot :P (i tak mnie już pytałeś, no ale jest oficjalnie już).

Ja bym był za dobrą popijawą w domkach, ale panowie, nie po 170zł za noc. Jeszcze nie siedze na forsie :/

@Sylvan
Niektórzy wolą kupić taką gre, ale potem to sie przynajmniej da rade sprzedać, nieczęsto niewiele taniej niż się kupiło (zwłaszcza, kiedy gra się tylko pare godzin)

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #366 dnia: Marca 27, 2012, 20:27:57 pm »
Jakies domki tanie i tyle. Wazne zeby ludzie byli i byl klimacik.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #367 dnia: Marca 27, 2012, 20:41:57 pm »
Sprawdzone miejsce i jadymy.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #368 dnia: Marca 28, 2012, 11:44:02 am »
Jedyne sprawdzone miejsce jakie mam w swojej okolicy to Dobczyce. Domki pieknoscia nie grzesza, z pewnoscia jednak klimat maja;] W tej okolicy spokojnie moge zajac sie organizacja, pomoca w dojezdzie itp. Jesli ktos ma lepsze propozycje i moze pomoc z organizacji (warunek, msuza byc domki i gril:D), piszcie!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #369 dnia: Marca 28, 2012, 11:46:07 am »
Toć to na końcu świata jest...

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #370 dnia: Marca 28, 2012, 11:52:37 am »
Jedyne sprawdzone miejsce jakie mam w swojej okolicy to Dobczyce. Domki pieknoscia nie grzesza, z pewnoscia jednak klimat maja;] W tej okolicy spokojnie moge zajac sie organizacja, pomoca w dojezdzie itp. Jesli ktos ma lepsze propozycje i moze pomoc z organizacji (warunek, msuza byc domki i girl:D), piszcie!
Poprawiłem bo mała literówka się wkradła ;).
Jeśli chodzi o Dobczyce to ja byłbym za, bo mam blisko a kasą to ja ostatnio nie sram.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #371 dnia: Marca 28, 2012, 12:09:50 pm »
E77 412 km. Troche to daleko :)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #372 dnia: Marca 28, 2012, 12:12:52 pm »
Podawajcie wiec inne propozycje, ja moge dojechac nawet 412 km jednak organizacji sie nie podejme gdy nie znam okolicy:P

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #373 dnia: Marca 28, 2012, 12:16:05 pm »
Proponuję telekonferencję przy kamerkach internetowych  :troll:

el becetol

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #374 dnia: Marca 28, 2012, 12:20:10 pm »
Albo spotkanie na ircu.

svonston

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #375 dnia: Marca 28, 2012, 18:23:56 pm »
Podawajcie wiec inne propozycje, ja moge dojechac nawet 412 km jednak organizacji sie nie podejme gdy nie znam okolicy:P
Zlece jutro zadanie mamie i podam propozycje, bo ona dobre miejscowki zawsze wyszukuje. 8) Gdzies w centrum, Lodz i okolice bedzie najlepiej chyba.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #376 dnia: Marca 28, 2012, 18:48:23 pm »
Ja też się piszę na takie zgromadzenie w celu dojechania co niektórych ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #377 dnia: Marca 28, 2012, 21:39:38 pm »
Urzekłeś mnie Conker swoim zacięciem. No i że Cie nawet troche lubie, to przejade się z Tobą na ten zlot :P (i tak mnie już pytałeś, no ale jest oficjalnie już).

Ja bym był za dobrą popijawą w domkach, ale panowie, nie po 170zł za noc. Jeszcze nie siedze na forsie :/

@Sylvan
Niektórzy wolą kupić taką gre, ale potem to sie przynajmniej da rade sprzedać, nieczęsto niewiele taniej niż się kupiło (zwłaszcza, kiedy gra się tylko pare godzin)
Ja żadnej nie sprzedałem. Niech biorą odpowiedni przykład. Poza tym, z tymi grami to był tylko przykład -> forum growe, to wspomnę o grze.
Ja już wiem jak to z oszczędzaniem jest u niektórych. Wystarczy do tematu pod moim patronem wejść  8)
Wydaje mi się, że skoro niektórzy na forum są w stanie dać za pasek do spodni 400zł, albo jeszcze więcej za okulary (kultowe na GO Raj Bany 8)) to nie zbiednieją. A ci, którzy nie kupują takich rzeczy.... Jestem przekonany, że nie raz w miesiącu wypiją alkoholu za więcej jak sto złotych. O papierosach nie wspomnę. Pewnie na GO co drugi kopci i miesięcznie z dymem idzie....z 300zł. Wyjdzie z kobietą do klubu, bądź kina i też nie zostawi tam jednego Kazimierza * (* jednostka płacowa owiana na GO legendą).

Oczywiście są rzeczy ważne i ważniejsze. Ale jak ktoś skubie drobne kwoty co jakiś czas, bądź bezczelnie puszcza spore kwoty z dymem co miesiąc, to wydaje mi się, że stać go na taki wyjazd. Rozumiem, iż nie każdy użytkownik może sobie pozwolić na barokowe sofy robione na zamówienie ( i takim jeszcze gry dajecie wygrywać  :evil:), ale należy przypomnieć, iż takowy wyjazd nie jest organizowany co miesiąc, czy co kwartał, tylko.... no właśnie. Nie ma co trzymać węża w kieszenie na takie wydarzenie medialno kulturowe.  :grin:

Wyjdzie, chocbym mial sam jechac:p
To robimy zakupowy zlot w galerii krakowskiej  :grin:
Conker, roztrzaskałeś system opcją jednoosobowego zlotu.  :P
Cóż za hart ducha.  :angel:  xP

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #378 dnia: Marca 28, 2012, 21:51:56 pm »
Ja jak mógłbym wpaść do Dupczyc, to raczej nie na cały wikendzik, bo studia nie pozwalają mi za bardzo szaleć z wolnym czasem  :(

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #379 dnia: Marca 28, 2012, 21:58:36 pm »
Byłem nie raz w Dobczycach (te nieopodal Raby). Jest hotel, jest i jezioro. Jest dobrze (mała, cicha miejscowość, istne Silent Hill). Jak dla mnie, może być.
Dupczyce to natomiast (nie)słynna agencja towarzyska. Jak widać kolebka studentów, którzy nie maja zbyt wiele wolnego czasu.  :roll:
Niemniej, odważna propozycja młodego ice berg'a na zlot jako taki.
Już widzę te tematy po powrocie -  "kto i co złapał i jak się pozbył tego".  xP

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #380 dnia: Marca 28, 2012, 22:01:55 pm »
Ja jak mógłbym wpaść do Dupczyc, to raczej nie na cały wikendzik, bo studia nie pozwalają mi za bardzo szaleć z wolnym czasem  :(
Same here.
Ogolnie Dobczyce >>>>>> inne propozycje
FACE IT HATERS

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #381 dnia: Marca 28, 2012, 22:02:37 pm »
Wydaje mi się, że skoro niektórzy na forum są w stanie dać za pasek do spodni 400zł, albo jeszcze więcej za okulary (kultowe na GO Raj Bany 8)) to nie zbiednieją. A ci, którzy nie kupują takich rzeczy.... Jestem przekonany, że nie raz w miesiącu wypiją alkoholu za więcej jak sto złotych. O papierosach nie wspomnę. Pewnie na GO co drugi kopci i miesięcznie z dymem idzie....z 300zł. Wyjdzie z kobietą do klubu, bądź kina i też nie zostawi tam jednego Kazimierza * (* jednostka płacowa owiana na GO legendą).

Ja nie pale, mało pije, wszystko mi na gry idzie :troll:

Ja jak mógłbym wpaść do Dupczyc, to raczej nie na cały wikendzik, bo studia nie pozwalają mi za bardzo szaleć z wolnym czasem  :(

Jak tak mówisz to znaczy, żeś nigdy nie STUDIOWAŁ 8) Wszystko się da. Ja rozumiem, że to czerwiec i sesja, ale student potrafi (jak chce).
No i pójdziesz do pracy, to tam dopiero czasu nie będziesz miał ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #382 dnia: Marca 28, 2012, 22:04:49 pm »
Sorry chłopaki, ale jeżeli wywiąże się głosowanie, to mój głos dla ogólnej statystyki też idzie na Polskę południową. W sumie dojechać można wszędzie, oby to było większe miasto i można było dostać się tam pociągiem.
Z samym terminem czerwcowym w przypadku małopolski problemem nie będzie sesja, a Euro. Ceny w górę, miejsca noclegowe też będą ograniczone.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #383 dnia: Marca 28, 2012, 22:06:43 pm »
Jak tak mówisz to znaczy, żeś nigdy nie STUDIOWAŁ  Wszystko się da. Ja rozumiem, że to czerwiec i sesja, ale student potrafi (jak chce).

Na medycynie tak łatwo nie jest, a nie chce mieć spieprzonych wakacji przez poprawki we wrześniu.

Sorry chłopaki, ale jeżeli wywiąże się głosowanie, to mój głos dla ogólnej statystyki też idzie na Polskę południową. W sumie dojechać można wszędzie, oby to było większe miasto i można było dostać się tam pociągiem.
Z samym terminem czerwcowym w przypadku małopolski problemem nie będzie sesja, a Euro. Ceny w górę, miejsca noclegowe też będą ograniczone.

A ja myślałem, ze w krk nie ma meczów na euro.

svonston

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #384 dnia: Marca 28, 2012, 22:12:02 pm »
No to jest juz jakis termin i miejsce procz Dupcyc?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #385 dnia: Marca 28, 2012, 22:12:46 pm »
Sorry chłopaki, ale jeżeli wywiąże się głosowanie, to mój głos dla ogólnej statystyki też idzie na Polskę południową. W sumie dojechać można wszędzie, oby to było większe miasto i można było dostać się tam pociągiem.
Z samym terminem czerwcowym w przypadku małopolski problemem nie będzie sesja, a Euro. Ceny w górę, miejsca noclegowe też będą ograniczone.

A ja myślałem, ze w krk nie ma meczów na euro.
Nom, bazy kibiców, campu na błoniach i 3 reprezentacji też nie.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #386 dnia: Marca 28, 2012, 22:13:34 pm »
Na medycynie tak łatwo nie jest, a nie chce mieć spieprzonych wakacji przez poprawki we wrześniu.

Cofam w takim razie. Ucz się pilnie, nie chce, żebym miał za jakiś czas czyjeś życie na sumieniu, bo źle żyłke przeciąłeś podczas czyjejś transplantacji mózgu.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #387 dnia: Marca 28, 2012, 22:17:38 pm »
Trzeba w takim razie dopasować termin pod Mastera. Fachowa pomoc po versusach użytkowników forum na pewno się przyda.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #388 dnia: Marca 28, 2012, 22:42:06 pm »
Jak tak mówisz to znaczy, żeś nigdy nie STUDIOWAŁ  Wszystko się da. Ja rozumiem, że to czerwiec i sesja, ale student potrafi (jak chce).

Na medycynie tak łatwo nie jest, a nie chce mieć spieprzonych wakacji przez poprawki we wrześniu.


Jest jak napisał Morfi. Też lekko nie miałem - przedmioty oparte głównie na skomplikowanych wyliczeniach (bardzo lubię ów typ), ogrom projektów (tym bardziej lubię, ponieważ wykonywałem je innym - za Kazimierze - a swoją wiedzę cenię  8) i nie zdarzyło się bym opuścił choć jedna imprezę w pt. jak i sob. (a czasami nawet w tygodniu).
A średnią na stypendium się załapywała zawsze.  :P

Tylko wiesz, jak ktoś uczy się systematycznie i do głowy szybko wiedza mu wchodzi, to przed maturą (na przykład) tylko powtarza. Reszta, która miała w nosie system, musi nadrabiać w pocie czoła.

Rzecz jasna nie traktuj owej wypowiedzi personalnie, niemniej to tylko jedne tydzień.

Wyobraź sobie te wpisy:

BoBaN: "he, he, najlepsza akcja, jak Lem biegał z biczem nieopodal ogniska za tym chłopakiem co to parówki sobie smażył";
svonston: "ej, typy, a który przypiął tytacz'a kajdankami do drzewa  :lol:";
Conker: "panowie, miło się z wami spotkać. Który chce bana na żywo  :dance:"
Ogur: "o, a taki gnat to zamówiłem sobie ze Szwecji. Porządna maszyna. Patrzcie jak ustrzelę szyszkę";
Ryo: "a gdzie Master_666 oO"
Sylvan Wielki: "Uczy się histologii z cytofizjologią i cytologią";
Juras: "parówki gotowe";
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2012, 22:45:11 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #389 dnia: Marca 28, 2012, 22:44:11 pm »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #390 dnia: Marca 28, 2012, 22:56:56 pm »
MALTA POZNAŃ - MAKE IT HAPPEN. Byłem tam parę lat temu na lanparty i było super. Stosunkowo niedrogie domki, zajebiście wyposażone (tv, lodóweczka - wszystko jest). Tylko trzeba by zrobić risercz, bo może już tam nic nie ma buheh

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #391 dnia: Marca 28, 2012, 22:57:29 pm »
Cytuj
widziałeś ch**

Ty czytasz jego posty? :o

Cytuj
Tak. Moderator, który nie czyta postów aktywnych użytkowników (i rozdaje bany po pijaku), to dobry mod <beka rolls mode on>
Cytuj
walnij jakieś prowo  :)
Cytuj
To nie mój styl <dumny>
Cytuj
to walnij kila błenduff
Cytuj
Cordell Walker.  :P



Wygrana.


Trzeba w takim razie dopasować termin pod Mastera. Fachowa pomoc po versusach użytkowników forum na pewno się przyda.
Są dwa. winda vs BoBaN. winda vs kilgort. Czyli pewnie po pierwszej walce skończy się na "chłopaki, potrzebujemy nowego moda na GO"  :hihi:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #392 dnia: Marca 28, 2012, 22:57:37 pm »
MALTA POZNAŃ - MAKE IT HAPPEN. Byłem tam parę lat temu na lanparty i było super. Stosunkowo niedrogie domki, zajebiście wyposażone (tv, lodóweczka - wszystko jest). Tylko trzeba by zrobić risercz, bo może już tam nic nie ma buheh
Poznań jak najbardziej za.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #393 dnia: Marca 28, 2012, 23:01:11 pm »
Krakowskie planty, zimą - wojna na śnieżki, kulig.

Conker trafił dobrze z pomysłem - domki nad jeziorem.
Duże miasta można sobie darować (mniej świadków  :shifty:).

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #394 dnia: Marca 28, 2012, 23:25:29 pm »
Dobra, jak Sylvan jedzie to ja nie jade.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #395 dnia: Marca 28, 2012, 23:28:55 pm »
Żaden buc z Poznania nie zarekomenduje swojej miejscówki? Malta jest na tyle odległym od miasta spotem, że nie kręcą się tam przypadkowi ludzie, z domków widać jeziorko, obok restauracja z dobrym śniadankiem, a paręset metrów dalej w las jest zoo. Jedyna wada to sklep, do którego z buta się trochę idzie więc wszelkie procente trzeba kupować na zachę. No i do Poznania każdy ma równą odległość, a nie pincet klocków do Dupczyc.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #396 dnia: Marca 28, 2012, 23:37:47 pm »
Dobra, jak Sylvan jedzie to ja nie jade.
Ten czarny pas w TKD chyba cię nie wystraszył. Zresztą do ciebie to i tak kolejka spora w tej materii jest. Ale na miły Bóg, Ja nie zamierzam nikogo po skroni kopać. Pochodzę z dobrego domu, zresztą nie czuję urazu do żadnego z użytkowników. Zlot GO to wspólne biesiadowanie, karaoke, opowiadanie sobie o grach w inny sposób niż poprzez posty. Uczta przy smacznej strawie zapijanej odpowiednim trunkiem. 

Mogę załatwić kilka Vita. Zrobimy growe konkursy. Jakiś quiz. Poker na pieniądze. Turniej szachowy. Wspólny napad na pobliski spożywczak nie wchodzi w grę, ale będzie tam tyle barwnych, inteligentnych osób, że damy radę wspólnie zabić czas w sposób ciekawy i niebanalny.

hanza

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #397 dnia: Marca 28, 2012, 23:44:49 pm »
Jezioro slawskie polecam, nie zebym sie wybieral ofkoz.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #398 dnia: Marca 28, 2012, 23:55:18 pm »
Zubrzyca. Lepiej wybrać coś w plenerze, chłopaki.
Przyroda, wspólne zbieranie jagód, ognisko. Bormalnie forumowe Bear Grylls'owanie.

« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2012, 23:57:36 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #399 dnia: Marca 29, 2012, 10:21:20 am »
Żaden buc z Poznania nie zarekomenduje swojej miejscówki? Malta jest na tyle odległym od miasta spotem, że nie kręcą się tam przypadkowi ludzie, z domków widać jeziorko, obok restauracja z dobrym śniadankiem, a paręset metrów dalej w las jest zoo. Jedyna wada to sklep, do którego z buta się trochę idzie więc wszelkie procente trzeba kupować na zachę. No i do Poznania każdy ma równą odległość, a nie pincet klocków do Dupczyc.

Malopolska ma ponad 400:) Nie w tym rzecz jednak, kwestia gdzie wiecej osob bedzie moglo sie zjawic. Pamietajcie tez o Euro, niektore miejscowki w pewnych terminach odpadaja z wiadomych wzgledow:)
Jak pisalem, pojawie sie w kazdym miejscu w Polsce i Europie gdzie lata Ryanair:D