Autor Wątek: Devil May Cry 3  (Przeczytany 49966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 07, 2005, 10:33:11 am »
UWAGA PONIŻSZY TEKST ZAWIERA MNIEJSZE LUB WIĘKSZE RZECZY POWSZECHNIE NAZYWANE SPOILERAMI!
Lecimy dalej...
MISSION SIX
No i od razu na początek niezła łamigłówka. 3 wejścia, jakieś 3 napisy i człowieku zrozum o co chodzi:D Nie, no żartuję po jakimś czasie skumałem o co chodzi. Najbardziej mi się podobało pomieszczenie z przeciwnikami, których nie można było zabić dopóki się nie scombosiło (ostatnio moje ulubione słowo podczas grania w dmc...) zegara. Agni & Rudra pokazało pazurki. Do tego na koniec otrzymałem Artemisa, plazmowy pistolecik, który mimo iż średnio pasuje do klimatu gry, jest niezawodny na Enigmy. Jami.
Misja zaliczona za 1 razem.
MISSION SEVEN
Na początku znalazłem ukrytą misje. Poskakałem po przeciwnikach i jakoś miałem te 20 sekund w powietrzu (przy okazji momentami jak miałem naprzykład 19 sekund w powietrzu i spadłem rozwalałem przeciwników pozbierałem parę orbów) Potem było trochę skakaniny, nowy przeciwnik Hell:Greed... Jak ja go nie lubię! Cholera przywołuje następne Hell:Greedy, które mnożą ilość przeciwników. Oczywiście jak się go szybciej zabije to po sprawie, ale i tak mnie wkurza strasznie. Jedziemy dalej, aż dochodzimy do bossa... Łaaa, tożto Vergil... Tożto walka ukazana w intrze/trailerze(poznałem po miejscówce)... I tak zginę... No, ale dobra spróbować nie zaszkodzi (:D) Vergil łatwym przeciwnikiem nie jest trudnym też nie, ale trza mu przyznać, że kataną to się posługiwać potrafi. Kiedy za trzecim podejściem, miałem cholernego farta (miałem malutki pasek energii, on miał jakieś 1/5 wkurzyłem się, zamknąłem oczy i wwaliłem kombosa na ślepo... udało się) obejrzałem scenke jak Dante ginie, potem jak wstaje skaczę z góry i robi nie mały sajgon z przeciwnikami i potem pożera go jakiś potwór:D
Misja zaliczona za 3 podejściem.
MISSION EIGHT
Jestem w brzuchu jakiegoś małego potworka. Najpierw akcja rodem z Zeldy (pościnać wszystkie... jak to nazwać? roślinki?) Potem czeka mnie uciekanie przed robalem w robalu (może to jakiś wirus?) walka z banalnymi przeciwnikami (oni nic nie robią te chłopki małe, co czasem white orby zostawiają) i boss... Boss łatwiutki, Leviathan się nazywał. Waliłem w to coś po lewej, po po prawej zabierało życie. W sumie najgorszą rzeczą w tym bossie byli przeciwnicy przeszkadzający troszkę, bo ataki Leviathana były wręcz żałosne (no może dopóki trzech laserów nie użył)
Misja zaliczona za 1 podejściem.
MISSION NINE
Dobra. Pomijając nowego przeciwnika-pająka, banalną zagadkę i labirynty z wirującymi ostrzami dochodzimy do Nevan. Nie byle jakiego bossa. Na początku byłem totalnie zdezorientowany. Zabiła mnie od razu. Potem skumałem, że jedno jej wirowanie na mojej skórze równa się utratą połowy energii. Później dziwiłem się dlaczego w kółko używa tych samych ruchów, potem skumałem, że kiedy uderzy atakiem, przed którym mówi doesn't like this (czy coś w tym stylu) jest troszkę zmęczona i można ją trzepnąć. Potem wreszcie wpadłem na to, że kiedy się śmieje można ją bezkarnie okładać, niestety po tym zabiegu robiła wielką czarną dziurę i pole magnetyczne. Obrywałem. Potem, żeby jak najlepiej wykożystać czas śmiania się włączałem Devila. Dzięki czemu nie brało mnie pole. Potem zrozumiałem, że aby unikać 'białej ziemii' muszę kupić podwójny skok, który przyda mi się również przy próbie całowania. Przez które 2 razy przerwałem zabawę z bossem. Potem jakoś poszło. Wygrałem. HA!
Misja zaliczona za 7 razem (co się śmiejecie?)
MISSION TEN
Eeeee... łatwizna, idealny odpoczynek, przy użyciu Nevana... Jejku, jaka ta broń jest genialna! Przy okazji pobawiłem się z Dullahanami, na początku nie skumałem o co w nich chodzi za co zapłaciłem życiem... Dullahany nie lubią ostrych gitarowych riffów...
Misja zaliczona za 2 razem (była by za 1, gdyby nie te cholerne Dullahany)

Ocena wstępna (ale mniej wstępna niż poprzednio) 9

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 07, 2005, 13:03:34 pm »
Zakładam, że są osoby, które są np. na 5 misji, więc może jakieś ostrzeżenie o spoilerach, co?

Czy ktoś podłączył drugiego pada?

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 07, 2005, 18:44:24 pm »
Tak, grałem tak z kolegą na dwóch. Załączyłem ten strój z nieograniczonym DT i włączyłem doppelganger i kolega nacisnął start or sht

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 07, 2005, 19:08:14 pm »
No dobra, ale jakie wrażenia :?: Czy np. przechodząc do kolejnej lokacji drugi gracz też przechodzi :?: Ogólnie jest to grywalne, czy nie :?:

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 07, 2005, 20:01:05 pm »
Cytat: "FAX"
No dobra, ale jakie wrażenia :?: Czy np. przechodząc do kolejnej lokacji drugi gracz też przechodzi :?: Ogólnie jest to grywalne, czy nie :?:


Przecież napisałem, że gracz drugi może podpiąć się po użyciu przez gracza właściwego stylu doppelganger, więc chyab logiczne ,że jak jej użyjesz w następnej lokacji to drugi gracz będzie nadal.
Gra się beznadziejnie , czasem kamera ustawia się tak, ze nie widać jednego z uczestników rozróby

nicocox

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-04-2005
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 07, 2005, 21:21:05 pm »
przeszedł może ktoś DMC3 i może mi powiedzieć ile jest ogólem misji bo narazie jestem na 13 i zastanawiam się ile mi zostało do konca :D

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 07, 2005, 21:28:28 pm »
Cytat: "nicocox"
przeszedł może ktoś DMC3 i może mi powiedzieć ile jest ogólem misji bo narazie jestem na 13 i zastanawiam się ile mi zostało do konca :D


Misji jest 20. No i oczywiście ukryte...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

k0nieFka

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-04-2005
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
to jest [size=18]hiciorek[/size]
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 08, 2005, 13:18:27 pm »
gra nawet na obrazkach super wyglonda moj brat woli kupic DMC3 nisz GTA San Andreas to jest typ woli zwykłą gre nisz grę roku według PE ale te dwie gry powinne byc okrzyknięte grami roku !!!!!!!!!!!!!!!!! chociaz tak nie moze byc szkoda no nie??








sorry za temat to bendzie hicior ale nie to kliknełem i zrobił sie temat
człowiek kochajoncy PS2

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 08, 2005, 13:27:35 pm »
Nom tfuj brad ma racjem

serfer13

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-04-2004
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 08, 2005, 17:35:40 pm »
gralem w deila 1 i 2, no gierki poprosyu miodzio trujeczka to moj nastetpny zakup.
CHCEMY POSIADAC PRAWO-PRAWO POSIADANIA

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 08, 2005, 17:38:28 pm »
Olbrzym i konik pokonani... ale Vergil  :shock:

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 08, 2005, 17:41:50 pm »
Cytat: "mrpiki"
Olbrzym i konik pokonani... ale Vergil  :shock:


Jak masz trickstera na 3 lvl to żaden problem, możesz go jechać jak chcesz

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 08, 2005, 17:42:56 pm »
Cytat: "dcfighter"
Cytat: "mrpiki"
Olbrzym i konik pokonani... ale Vergil  :shock:


Jak masz trickstera na 3 lvl to żaden problem, możesz go jechać jak chcesz


Ja mam tylko swordmastera na 2 :/

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #93 dnia: Kwietnia 08, 2005, 18:16:53 pm »
Dla wszystkich, którzy grają pierwszy raz na normal polecam odblokowanie easy (dać się zabić kilka razy) i następnie pakowanie punktów na easy właśnie. Pierwsza misja to mniej więcej 1:20 - 1:40 i 5000 orbów w prezencie. Zdobyte punkty przechodzą na normal i inne poziomy trudności. W ten sposób będąc na 5 misji miałem napakowane zdrowie i bronie, o trickster level 3 nie wspominając. Kilka godzin, a później gra się łatwiej.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #94 dnia: Kwietnia 09, 2005, 01:20:40 am »
Cytat: "FAX"
Dla wszystkich, którzy grają pierwszy raz na normal polecam odblokowanie easy (dać się zabić kilka razy) i następnie pakowanie punktów na easy właśnie. Pierwsza misja to mniej więcej 1:20 - 1:40 i 5000 orbów w prezencie. Zdobyte punkty przechodzą na normal i inne poziomy trudności. W ten sposób będąc na 5 misji miałem napakowane zdrowie i bronie, o trickster level 3 nie wspominając. Kilka godzin, a później gra się łatwiej.

Nie mówiąc już o tym, że wiele rzeczy np.: Blue Orbs lepiej zdobywać na easy. Kto o zdrowych zmysłach będzie bił wszystkich bossów na poziomie 18. na hardzie tylko po to, aby zgarnąć Blue Orba?

A poza tym to znalazłem Beowulfa na SSS. 20 minut męczarni i sukces. :D

Secret Mission 4: w grze jest bug (odkryłem jak próbowałem ich wystrzelać), misję można zrobić bardzo łatwo, tyle że lekko nie-fair. Dla zainteresowanych: Trickster, kiedy goście spadną, skaczesz na ścianę, odbijasz się jeszcze raz X-em, po czym biegniesz po ścianie O. Gdy spadniesz wrogów nie będzie. Następna fala - powtórzyć.

P.S. Jestem na DMD, misja 3.

lesiu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 09, 2005, 09:32:07 am »
Cytat: "FAX"
Dla wszystkich, którzy grają pierwszy raz na normal polecam odblokowanie easy (dać się zabić kilka razy) i następnie pakowanie punktów na easy właśnie. Pierwsza misja to mniej więcej 1:20 - 1:40 i 5000 orbów w prezencie. Zdobyte punkty przechodzą na normal i inne poziomy trudności. W ten sposób będąc na 5 misji miałem napakowane zdrowie i bronie, o trickster level 3 nie wspominając. Kilka godzin, a później gra się łatwiej.


Huh A ja pakowałem tym sposobem na Normalu o dziiłem się że nie moge dostać S za 1.30 ;O Jestem teraz przy Beowulfie gość zaczyna mnie wnerwiać ;X Ale dzisiaj mu wyłupie to oczko Oo Castor ile ty  to grałeś? O_o

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #96 dnia: Kwietnia 09, 2005, 16:47:13 pm »
Cytat: "lesiu"

Huh A ja pakowałem tym sposobem na Normalu o dziiłem się że nie moge dostać S za 1.30 ;O Jestem teraz przy Beowulfie gość zaczyna mnie wnerwiać ;X Ale dzisiaj mu wyłupie to oczko Oo Castor ile ty  to grałeś? O_o

To zabrzmi dziwnie, ale Hard był dla mnie o wiele łatwiejszy niż Normal. Większość misji zrobiłem w biegu, wszystkie secrety miałem już zebrane, na żadną misję nie poświęciłem więcej niż 15 minut.

Beowulfa nie lubię, ponieważ w przeciwieństwie do Nevan trzeba mieć szczęście. Z Nevan, jeśli byłeś dobry, zawsze mogłeś uniknąć ciosów i wykończyć ją bez straty życia. A w Beowulfie jak np.: puszcza promienie, wystarczy że kamera się źle ustawi i obrywasz. Tak jest z wieloma innymi bossami.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #97 dnia: Kwietnia 09, 2005, 20:46:46 pm »
A co powiecie na najbardziej wkurzających przeciwników? Bossów na razie zostawmy w spokoju. Mnie chyba najbardziej irytują pająki. Diabelnie szybki, nawet trickster level 3 momentami nie wyrabia, zazwyczaj występują po kilka sztuk, stosunkowo wytrzymałe i jeszcze ta cholerna sieć. A jak u Was?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #98 dnia: Kwietnia 09, 2005, 22:06:19 pm »
Ja strasznie nie lubię Fallen'ów - "aniołki" pojawiające się na początku misji 15. Takie niewiadomo-co - ataki wkurzające, ciągle latają i ciężko je trafić. Jest to wprost modelowy przeciwnik, który nie pozwala ci dostać S na koniec poziomu. :lol:

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #99 dnia: Kwietnia 09, 2005, 22:37:41 pm »
Dobrze to ująłeś  :twisted: Aniołki Dantego są bardzo dziwne, a w 15 misji kamera nie ułatwia życia.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #100 dnia: Kwietnia 09, 2005, 22:52:59 pm »
To ja sie zastanawiam - kupić Devila, a Metala odłożyć na wakacje, czy jak... :?:
GT: Trusio

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 09, 2005, 22:59:34 pm »
Z wielkiej trójki: gt4, dmc3, mgs3 najmniej bawi mnie gt4, ale potem to ciezka sprawa. DMC czy MGS. Obie gry starczą na bardzo długo, ale trudniej oderwać mi się od DMC. Tyle powiem.

lesiu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 09, 2005, 23:00:45 pm »
Vergil volume 2 Oo Jak na razie najbardziej irytujące są pająki dosyć szybko atakują i kiedy tłuke jednego 2 innych wyskakuje mi z atakiem ;x
Jakie są według was najkiczowatsze scenki ? U mnie stinger skater, a dante grający na Nevanie to już zupełna parodia ;O Gdyby tych dwóch scenek nie bylo to resztai tworzyła by naprawde świetna całość [:

Tarniak

  • Gość
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #103 dnia: Kwietnia 09, 2005, 23:19:10 pm »
Cytat: "Trusio"
To ja sie zastanawiam - kupić Devila, a Metala odłożyć na wakacje, czy jak... :?:

...

Co jak co, ale MGS to MGS :wink:, nie ma co czekać...

lesiu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #104 dnia: Kwietnia 10, 2005, 11:40:13 am »
OMG scenka po Vergilu O_o  

Spoileeeeeeeryyyyyyyyyyyyyy nie patrzeć !
Chociaż nie wierzyłem że Arkham zginął to tego że Ark=Joker never oO Zastanawia mnie tylko jedno, jak Lady to przeżyła, przecież on to jkej władował w plecy Oo :shock:  9+ Jak na razie [:

Tarniak

  • Gość
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #105 dnia: Kwietnia 10, 2005, 13:25:39 pm »
To tak tytułem OFFTOPA. Czy można pisać "Virgil", albo "Dente", skoro można pisać "Yufie"? Bo to jest błąd i to nie literówka. Ludzie co to za problem to zmienić (powtarzam - wiem jak funkconuje panel :]), a błędy świadczą tylko o niedbalstwie itp. A ja mam takie dobre zdanie o FAXie :D... Panowie zróbcie coś z tym, nooo! 8)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #106 dnia: Kwietnia 10, 2005, 20:03:53 pm »
Cerberus na DMD padł, co prawda stłukł mnie 4 razy, ale było nieźle. Widzę jednak, że bez RG to się nie obejdzie. Idę pakować ten styl i potem jazda!

Jak ktoś się zaciął na misji 20. - tylko Beowulf! Czekasz aż odpali combo, po czym klepiesz, kiedy zblokuje - SKACZ! Prawdopodobnie spadnie z góry, wtedy znowu T i znowu klep combo. Tak samo kiedy puszcza kulę - wyskocz, spadnij na niego T i klep z rękawic. Banalny boss.

Mój ranking 3 najgorszych bossów:

1. Cerberus - zdecydowanie nie powinien znaleźć się na początku gry. Kiedy podbiegniesz kamera głupieje i ryzykujesz oberwanie od sopli, jak i całej masy innych rzeczy.
2. Arkham - nie tyle sam boss, co jego wężyki - czasami nie można fizycznie wyrobić, bez względu na to jak dobry jesteś. Na Easy to nie przeszkadza, ale na Hardzie już nie tak różowo.
3.  Beowulf - wygląda jak małpa. Nie lubię go.

A teraz 3 najłatwiejszych:

1. Gigapede - jeden wielki żart.
2. Doppelganger - bardzo fajny koleżka. Poczekaj aż do ciebie podbiegnie, unik i rozwal lampę. Czemu masz czekać? Bo boss podbiegnie znowu, a nie zgasi którąś z lamp. Unik kolejny, kolejna lampa, powtórzyć.
3. Nevan - wszystkie ataki dają ci wieczność, abyś ich uniknął. Poza tym kobitka się powtarza - prąd w podłodze, potem kulki. Zginiesz raz, zapamiętasz ruchy i robisz ją jak chcesz (jak to brzmi :D )

lesiu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #107 dnia: Kwietnia 11, 2005, 14:58:46 pm »
Ej ludzie proszę nie mówcie mi że na 18 poziomie trzeba pokonać na nowo wszystkich bossow O_o Powiedzccie że to nie prawda ;x  Capcom ma coś tam w głowie przestawiane, chyba w każdej ich grze w jaką grałem dotychczas (porażająca liczba 2) zawsze jest powtórzenie wszystkich walk z bossami O_o Załamie sie ;O

dante2003

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #108 dnia: Kwietnia 11, 2005, 15:20:56 pm »
Cytat: "Castor Krieg"

1. Cerberus - zdecydowanie nie powinien znaleźć się na początku gry. Kiedy podbiegniesz kamera głupieje i ryzykujesz oberwanie od sopli, jak i całej masy innych rzeczy.

E tam ,jak masz sposób to jest banalny.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #109 dnia: Kwietnia 11, 2005, 16:17:40 pm »
Cytat: "lesiu"
Ej ludzie proszę nie mówcie mi że na 18 poziomie trzeba pokonać na nowo wszystkich bossow O_o Powiedzccie że to nie prawda ;x  Capcom ma coś tam w głowie przestawiane, chyba w każdej ich grze w jaką grałem dotychczas (porażająca liczba 2) zawsze jest powtórzenie wszystkich walk z bossami O_o Załamie sie ;O

Pokonanie wszystkich jest konieczne tylko i wyłącznie po to, aby dostać blue orba. Aby przejść dalej musisz punktami zamknąć pętlę. Standard to 4 walki, ale da się w 3 - Cerberus, Agni&Rudra i Beowulf.

A ja mam story z życia wzięte: ćwiczę sobie RG, aby ten przeklęty DMD uczynić bardziej przystępnym. A ponieważ od zawsze wkurzał mnie Beowulf, polazłem pakować na nim. Fajny koleżka, wszystkie ataki można dość łatwo zblokować. No to mam te 3 kulki, mam także 10 orbów DT. Jesteście jeszcze? Jak niektórzy wiedzą przytrzymanie L1 sprawia, że przeciwnicy otrzymują obrażenia przy przemianie w Devila. No to wcisnąłem L1 i czekam na atak, aby zrobić Just Release. No i zrobiłem - koleżce cały pasek życia poleciał od jednego ciosu, poziom Normal. Fajne, nie? :D

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #110 dnia: Kwietnia 11, 2005, 22:33:00 pm »
Fajnie, ja jeszcze tym stylem się nie bawiłem, a jeszcze przecież 5 i 6 trzeba by porządnie poćwiczyć. Ale na hard gra się już nieźle, bo nawet na słabszych przecinikach można zrobić konkretne kombinacje, a gościu się nie rozpadnie od dwóch ciosów w piach.

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #111 dnia: Kwietnia 12, 2005, 15:47:07 pm »
czy ta gra jest dla normalnych ludzi? z poziomem trudności to tu chyba ktoś przegiął, palce odpadaja po kilku sekundach, ja lubie sobie od czasu do czasu w coś zagrać, ale takie gry jak ta to mnie całkowicie odrzucają, to znaczy ta gra ma jakiś w sobie magnez bo z chęcią bym w to pograł, ale poziom trudności i hardokorowość mnie odrzucają,

jestem cieniarz, ale nie mam ochoty po raz setny przechodzić kolejnego bossa tylko dlatego że nie potrafie ciągle przez 5 minut przyciskać przyciski z prędkością 3 razy na sekunde, jednocześnie kontrolując pozostałe palce odpowiedzialne za lockowanie sie na przeciwnikach i chodzenie,

nie mam czasu na takie bzdury jak męczenie się przez cały level aby dość do bossa który mnie zabija i wszystko od początku, te tryliony przeciwników do rozwalenia, przecież to nie jest na palce zwykłego człowieka!

jak ktos źle wspomina tortury z MGS'a na psx, to lepiej niech się nie bierze za tą gre bo prędkość i częstotliwość z jaką należy wciskać w DMC3 przyciski jest podobna do tego co należało robić w wyżej wspomnianych torturach

na okładce gry powinno byc jakies ostrzeżenie, że gra tylko dla zatwardziałych masturbantów którzy zdolności manualne własnych dłoni wznieśli juz na wyżyny, czy coś ; )

podziwiam Was, naprawdę i żałuję że nie mam czasu (bo wole coś przyjaźniejszego np. PES4) ani chęci aby tak katować swoje dłonie,

ta gra jest dobra, nawet bardzo tylko szkoda że nie jest ona dla wszystkich,
slaut!
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #112 dnia: Kwietnia 12, 2005, 16:49:19 pm »
Cytat: "Pif Paf"



na okładce gry powinno byc jakies ostrzeżenie, że gra tylko dla zatwardziałych masturbantów którzy zdolności manualne własnych dłoni wznieśli juz na wyżyny, czy coś ; )

Cytuj


Osz fak! Dobre!!!! Przyjemność i treningw jednym dziś obczaje tą opcję!

lesiu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #113 dnia: Kwietnia 12, 2005, 18:01:28 pm »
20 poziom jupiiii <: Wielkie thx castor bo gdyby nie ty pewnie nie wpadłbym na to <: Pan końcowy pada jutro na bank <:
Swoją drogą to IMO quicksilver i doppelanger są bezuzyteczni spalają triggera  szybciuteńko i nie mają żadnych innych zagrań. Jaka akrobacja jest dostępna na 3 poziomie trickstera?

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #114 dnia: Kwietnia 12, 2005, 18:04:46 pm »
Z tego co pamiętam ,to na 3 dostajesz coś w rodzaju teleportu nad głowę przeciwnika.Wciskasz R1+przód+kółko i jesteś nad gościem (coś jak u Vergila)

nicocox

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-04-2005
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #115 dnia: Kwietnia 12, 2005, 21:03:55 pm »
witam wiecie co trzeba zrobić w misji 19 jak dostaje się przy klepsydrze z czasem (jak najszybciej rozwalić przeciwników) jakiś samson czy jakoś tak  :D  i gdzie z tym trzeba iść :wink:

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #116 dnia: Kwietnia 12, 2005, 21:07:35 pm »
Wpadasz do miejscówki, w której byłeś wcześniej, tam gdzie rozwalałeś lustra i tam będzie slot na ten przedmiot.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #117 dnia: Kwietnia 12, 2005, 21:51:57 pm »
Cytat: "dcfighter"
Z tego co pamiętam ,to na 3 dostajesz coś w rodzaju teleportu nad głowę przeciwnika.Wciskasz R1+przód+kółko i jesteś nad gościem (coś jak u Vergila)

Konkretnie, to R1+kółko+lewy analog w stronę wroga. Nie radzę na Vergila, niekiedy trafia, ale zazwyczaj dostaniesz od miecza. Poza tym jeśli jesteś daleko, to pojawisz się w połowie dystansu, konieczny jest drugi "skok".

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #118 dnia: Kwietnia 12, 2005, 21:58:09 pm »
Cytat: "Castor Krieg"
Cytat: "dcfighter"
Z tego co pamiętam ,to na 3 dostajesz coś w rodzaju teleportu nad głowę przeciwnika.Wciskasz R1+przód+kółko i jesteś nad gościem (coś jak u Vergila)

Konkretnie, to R1+kółko+lewy analog w stronę wroga. Nie radzę na Vergila, niekiedy trafia, ale zazwyczaj dostaniesz od miecza. Poza tym jeśli jesteś daleko, to pojawisz się w połowie dystansu, konieczny jest drugi "skok".


Hmm u mnie się sprawdziło, szczególnie w przypadku wyekwpipowania Boewolfa w powietrzu naciskasz trójkąt a Vergilek dostaje od wójka torpedę w czache :D

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Devil May Cry 3
« Odpowiedź #119 dnia: Kwietnia 12, 2005, 23:04:32 pm »
Hehe, za to można kochać DMC3, każdy ma inne techniki walki, ulubione style i bronie.