Autor Wątek: Need For Speed: Hot Pursuit  (Przeczytany 91013 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Need For Speed: Hot Pursuit
« dnia: Czerwca 12, 2010, 12:06:36 pm »


Prawdopodobnie NFS od Criterion 8)

« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2010, 12:22:10 pm wysłana przez A-n »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit RACE
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 12, 2010, 12:08:16 pm »
Kontynuacja serii Hot Pursuit?
Byłoby świetnie i to jeszcze od Criterion. :D

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit RACE
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 12, 2010, 12:12:34 pm »
Hot Pursuit 2 był świetny. Do dziś mam oryginał. Ciekawe co z tego wyjdzie, ale jak na razie się jaram. 

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 12, 2010, 12:25:50 pm »
Ciekawe, czy zrobią go w stylu Burnout Paradise (z otwartym miastem), czy raczej w stylu Burnout 3?
Osobiście wolałbym coś jak B3. :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 12, 2010, 12:30:58 pm »
<YES YES YES YES YES YES YES> O__O Odrodzenie się serii! Powstanie z dna! Super Samochody, Policja i Piękne Bezdroża! Ja to kutwa CHCE!! O_O

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 12, 2010, 12:31:50 pm »
Hot Pursuit 2 był świetny. Do dziś mam oryginał. Ciekawe co z tego wyjdzie, ale jak na razie się jaram. 
Ostatni prawdziwy NFS i ogólnie najlepsza część z całej serii.

Wiadomość scalona: Czerwca 12, 2010, 12:34:56 pm
<YES YES YES YES YES YES YES> O__O Odrodzenie się serii! Powstanie z dna! Super Samochody, Policja i Piękne Bezdroża! Ja to kutwa CHCE!! O_O
No właśnie. Mają być najlepsze super samochody, przepiękne miejscówki, słoneczna pogoda. Zero tuningu, bez freeroamingu, bez miejscówek w fabrykach, przemysłowych dzielnicach.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2010, 12:34:56 pm wysłana przez Piter_neo »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 12, 2010, 12:38:51 pm »
A kto ma robić nowego SSX'a? Też oni?

Co do HP, to ja też się jaram. Jednak ze względu na obecny free-roam'ingoey hype mam obawy, że tutaj też zawita otwarty świat.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 12, 2010, 12:49:05 pm »
Ostatni prawdziwy NFS i ogólnie najlepsza część z całej serii.

Najlepszy IMHO, był Hot Pursuit 1... Ale jest to spowodowane tym, że w NFS'y grałem na PC od zawsze, a wersja PC Hot Pursuit 2 była skopana dosyć mocno...

A kto ma robić nowego SSX'a? Też oni?

Co do HP, to ja też się jaram. Jednak ze względu na obecny free-roam'ingoey hype mam obawy, że tutaj też zawita otwarty świat.

SSX'a nigdzie chyba nie potwierdzano, a o NFS'ie od nich nowym było wiadomo już od porażki Undercovera... Chyba nawet zanim Shifta wydali...

Co do otwartego świata, wracamy do starych klimatów, ostatnie samochodówki prezentują typowe oldschoolowe podejście, w Split/Second, Blur, Grid, NFS: Shift, Motorstormy - wszystkie nie miały otwartego świata a dopracowane tory... Może i tu Criterion games pomyśli nad tym... Choć tak bardzo zachwycali się otwartym światem w Burnoucie, że to taka rewolucja dla serii i w ogóle, że boję się też o otwarty świat w NFS'ie nowym...

Nie mniej, jeżeli zrobią otwarty świat, ale osadzony na pięknych terenach (trochę jak Test Drive Unlimited) ze zróżnicowanymi klimatami (pustynia, góry, las i jakieś tam miasto) to też źle nie będzie :)

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 12, 2010, 14:02:42 pm »
Wiecie co, jak Criterion sprawi, że NFS odrodzi się jak feniks z popiołów i wróci do korzeni, to jakieś tam Forzy, Gran Turismo, Motorstormy, GRIDy i reszta mogą się chować. :O

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 12, 2010, 14:24:07 pm »
Dostane za tą wypowiedź ostre baty od fanów pewnie, ale co tam... Przyznam rację pankracemu, że ta zapowiedź bardziej mnie zajarała niż oczekiwanie na Gran Turismo 5...

(nie to, żebym był antyfanem, ale... powrót NFS'a do korzeni to będzie naprawdę coś wspaniałego...)

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 12, 2010, 14:54:55 pm »
To ja też sie przyłączę. N4SPD to najlepsza moim zdaniem samochodówka w historii. Dziś wygląda (...) ale w momencie premiery dzielił ją kosmos od konkurencji. Dodajcie do tego że przesiadłem na nią wprost z Lotusa na Amigę, więc takiego skoku technologicznego już pewnie nigdy nie doświadczę :) Piękne krajobrazy, trasy z punktu A do B (je**ć free roam i okrążenia), licencjonowane samochody marzeń, przełomowa fizyka i ogromny klimat - jeżeli ta idea ma sie odrodzić dzięki Criterion to dla mnie będzie to najlepsza gra tej generacji.

Niech tylko potwierdzą brak sandboxowego miasta i jestem kupiony.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 12, 2010, 15:08:05 pm »
To ja też sie przyłączę. N4SPD to najlepsza moim zdaniem samochodówka w historii. Dziś wygląda (...) ale w momencie premiery dzielił ją kosmos od konkurencji. Dodajcie do tego że przesiadłem na nią wprost z Lotusa na Amigę, więc takiego skoku technologicznego już pewnie nigdy nie doświadczę :) Piękne krajobrazy, trasy z punktu A do B (je**ć free roam i okrążenia), licencjonowane samochody marzeń, przełomowa fizyka i ogromny klimat - jeżeli ta idea ma sie odrodzić dzięki Criterion to dla mnie będzie to najlepsza gra tej generacji.

Niech tylko potwierdzą brak sandboxowego miasta i jestem kupiony.

Heh... do tej pory mam wszystkie oryginalne stare części NFS'a na półce... Wtedy każdy NFS, wnosił coś naprawdę świerzego... Pewności nie mam, ale Hot Pursuit 1 był chyba pierwszą samochodówką w której pościgi policyjne był tak rozbudowane... Kolczatki, Blokady, Różne typy radiowozów... No to było coś...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 12, 2010, 15:21:01 pm »
To ja też sie przyłączę. N4SPD to najlepsza moim zdaniem samochodówka w historii. Dziś wygląda (...) ale w momencie premiery dzielił ją kosmos od konkurencji. Dodajcie do tego że przesiadłem na nią wprost z Lotusa na Amigę, więc takiego skoku technologicznego już pewnie nigdy nie doświadczę :) Piękne krajobrazy, trasy z punktu A do B (je**ć free roam i okrążenia), licencjonowane samochody marzeń, przełomowa fizyka i ogromny klimat - jeżeli ta idea ma sie odrodzić dzięki Criterion to dla mnie będzie to najlepsza gra tej generacji.

Niech tylko potwierdzą brak sandboxowego miasta i jestem kupiony.
Screamer byl ladniejszy i dla mnie bardziej grywalny od NFS 1

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 12, 2010, 15:48:03 pm »
Screamer byl ladniejszy i dla mnie bardziej grywalny od NFS 1

Ale w Screamerze nie było ruchu ulicznego i licencjonowanych fur :P Tylko jakieś wzorowane potworki :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 12, 2010, 19:07:30 pm »
Need for Speed: Hot Pursuit Race geleaked?
http://translate.google.de/translate?js=y&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fplayfront.de%2Fneed-for-speed-hot-pursuit-race-geleaked-update%2F&sl=de&tl=en

Cytuj
There were obviously some careless again and now have the new geleaked Need for Speed game, which will probably be of Criterion Games. n the Zwischenanimationen GTTV Pre-E3 show last night "appears Need for Speed: Hot Pursuit Race" with a picture. Criterion Games has itself started a countdown on their website, which points to an unveiling on Tuesday evening. Nun ist die Überraschung wohl hinfällig. Now the surprise is probably obsolete.

Criterion Games has via Twitter  announced that "the cat was still in the bag" and therefore the title is not probably true.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 12, 2010, 19:11:29 pm »
Need for Speed: Hot Pursuit Race geleaked?
http://translate.google.de/translate?js=y&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fplayfront.de%2Fneed-for-speed-hot-pursuit-race-geleaked-update%2F&sl=de&tl=en

Cytuj
There were obviously some careless again and now have the new geleaked Need for Speed game, which will probably be of Criterion Games. n the Zwischenanimationen GTTV Pre-E3 show last night "appears Need for Speed: Hot Pursuit Race" with a picture. Criterion Games has itself started a countdown on their website, which points to an unveiling on Tuesday evening. Nun ist die Überraschung wohl hinfällig. Now the surprise is probably obsolete.

Criterion Games has via Twitter  announced that "the cat was still in the bag" and therefore the title is not probably true.

Nie no to raczej jest pewne... Mam taką nadzieje :( Ten NFS byłby idealnym powrotem serii do formy :( Mam nadzieje, że gadają tak tylko, by zrobić zamieszanie.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 12, 2010, 19:15:40 pm »
IMO raczej mamy do czynienia z prawdziwym wyciekiem.
Nikt chyba nie spodziewa się odpowiedzi developera w stylu "tak, macie rację, niespodzianka się nie udała".
Z drugiej strony nie przesadzałbym z tym idealnym powrotem serii do formy - w dzisiejszych czasach różnie z tym bywa i twórcy potrafią spieprzyć nawet najlepsze IP.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2010, 19:17:18 pm wysłana przez A-n »

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 12, 2010, 19:23:13 pm »
IMO raczej mamy do czynienia z prawdziwym wyciekiem.
Nikt chyba nie spodziewa się odpowiedzi developera w stylu "tak, macie rację, niespodzianka się nie udała".

Nawet jeśli, wyciek jest prawdziwy (a raczej jest na to wygląda) to niespodzianka absolutnie nie jest "nie udana"... Wciąż tajemnicą jest konkretny wygląd gry, to co będzie zawierać, jak wyglądać itp? Może o to im chodziło z tym kotem w worku ;)

Ja osobiście mam wiele pytań:

-Tuning? Mam nadzieje, że go nie będzie, ale wiadomo jak to bywa...
-Malownicze trasy, drogi i autostrady? Czy Open-World? A może Open World osadzony na malowniczych terenach?
-Split Screen ;) Dawno go nie było w serii NFS, a dawał w starych częściach masę frajdy.
-Lista samochodów, czy będzie się składać tylko z ekskluzywnych, super drogich i super szybkich samochodów, czy będą plastikowe wózki do zakupów?
-Nastawienie gry na "pseudo realizm" jak powiedzmy Shift czy Grid, czy może całkowity Arcade lecący w stronę Burnouta czy Split/Second...  Powiedzmy sobie szczerze, symulatora pokroju GT 5 nie ma co oczekiwać, powiem więcej ta gra powinna mieć zręcznościowy feeling mimo wszystko... Zwłaszcza z Policją na ogonie...
-Model uszkodzeń? Wiemy jak panowie z Criterion lubią ostrą rozwałkę z samochodami :P Ale wiemy też, jakie ograniczenia powoduje licencja na samochody... Co udało im się wcisnąć do tej gry? Czy będzie można uszkodzić super auto? Czy będzie śmigać niczym czołg z Most Wanted czy innego Carbona...

Tyle ode mnie :P Jeszcze można się spytać, czy możemy liczyć na powrót Ferrari? Skoro gra wróciła do korzeni? :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 13, 2010, 23:42:21 pm »
http://www.simracingworld.com/news/aggregate/external/1013741-e3-10-my-first-need-for-speedrelated-traffic-ticket/

Kolejna ciekawostka :D

Ciekawa forma "zwrócenia uwagi" :) Podoba mi się ten klimat :D Mandacik dla prasy za przekroczenie prędkości w... "Bugatti" do zapłacenia w EA E3 Booth? :D Trial by? Gameplay?

genialne xD

Naprawdę wiele wskazuje na to, że mamy do czynienia ze starym dobrym NFS'em z Super Wozami i Brakiem Tuningu :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2010, 23:50:14 pm wysłana przez Mrocz »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 14, 2010, 14:56:56 pm »
http://twitter.com/CriterionGames/status/15954237296
Cytuj
Ten thousand followers before the end of the countdown gets you a Crash FM this month...

Strona z odliczaniem:
http://criteriongames.com/

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 15, 2010, 19:21:39 pm »
Ok, już wiem, że nowy NFS nie podoba mi się do końca. Od kiedy Gallardo ma jakieś turbo? Z tego co widzę, to przeniesli cały mega arcadowy model jazdy z Burnouta.
Rozumiem, że Policja może miec turbo by doganiać inne pojazdy, ale w Hot Pursuit nigdy nie było jakiegoś beznadziejnego turba.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 16, 2010, 13:14:17 pm »
Ok, już wiem, że nowy NFS nie podoba mi się do końca. Od kiedy Gallardo ma jakieś turbo? Z tego co widzę, to przeniesli cały mega arcadowy model jazdy z Burnouta.
Rozumiem, że Policja może miec turbo by doganiać inne pojazdy, ale w Hot Pursuit nigdy nie było jakiegoś beznadziejnego turba.

Dobra, będzie Arcade, ale dla mnie i tak to wygląda bardzo fajnie:

Nowy Gameplay:


Lepsze to niż wieś tuning i pseudo "cool" uliczny styl... :/ A grafika jest bardzo ładna...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 16, 2010, 15:12:28 pm »
Tak się zastanawiam czy ta gra na pewno będzie taka wspaniała. Kiedyś jaraliśmy się NFS'ami, ale teraz w dobie tych wszystkich free roam'ów? Jak szybko znudzi się graczom jechać od punktu A do B i unikać glin? Jeśli chcą aby ta gra była na długie godziny to podstawą jest tutaj bardzo duża liczba tras i ich różnorodność.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 16, 2010, 15:21:29 pm »
Tak się zastanawiam czy ta gra na pewno będzie taka wspaniała. Kiedyś jaraliśmy się NFS'ami, ale teraz w dobie tych wszystkich free roam'ów? Jak szybko znudzi się graczom jechać od punktu A do B i unikać glin? Jeśli chcą aby ta gra była na długie godziny to podstawą jest tutaj bardzo duża liczba tras i ich różnorodność.

Świat będzie bardzo zróżnicowany...Zresztą jest to właśnie Free Roam... Gameplay który zapodałem to potwierdza, koleś mówi o "huge" world po którym można jeździć... Nie mniej dobrze, że jest on zachowany w stylu starych NFS'ów....

Unlimited

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 16, 2010, 16:33:58 pm »
Wygląda wporzo, czuję klimat tamtych lat, biorę obok Gt5 :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 16, 2010, 16:43:51 pm »
Wygląda wporzo, czuję klimat tamtych lat, biorę obok Gt5 :P

Ja równierz... 2 Listopad GT 5 i 16 Listopad NFS: Hot Pursuit... Hmmm... Coś czuje że Jesień i Zima to będzie raj dla fanów samochodów ;)

PS2. No i Test Drive Unlimited 2 pójdzie chyba w odstawkę... Zobaczymy...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 16, 2010, 16:44:31 pm »
Need For Speed: Hot Pursuit getting Limited Edition
http://www.gamerzines.com/xbox-360/news/hot-pursuit-limited-edition.html

Cytuj
Need For Speed: Hot Pursuit is to receive a Limited Edition, UK retailer GAME has revealed.

The listing for the Limited Edition cropped up on GAME's website overnight, revealing that the LE will contain immediate access to upgraded cars, cop weaponry and racer equipment to give you a "head start on your quest to become the top cop or most wanted racer."

"Whether you choose to be a cop or a racer," reads the listing, "the Limited Edition lets you get ahead with upgraded cars the first time you hit the streets: hunt down racers in the Porsche Cayman S and Dodge Challenger SRT8 or leave cops in the dust in the Audi TT RS Coupe and Chevrolet Camaro SS."

"Plus, get immediate access to advanced cop weaponry and upgraded racer equipment that will let you get an edge on your friends and a head start on your quest to become the top cop or most wanted racer."

The Limited Edition is currently selling at the same price as the standard edition too and seems to be available on all formats bar Wii, so what have you got to lose?

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 16, 2010, 16:51:02 pm »
Cytat: Mrocz
Zresztą jest to właśnie Free Roam
advanced cop weaponry and upgraded racer equipment

Coraz mniej mi się to podoba...

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 16, 2010, 16:55:59 pm »
Coraz mniej mi się to podoba...

W gameplayu wyjaśnili co to są za bronie.... Kolczatka, Blokada, Helikopter itp... Więc spokojnie... Wszystko jest na miejscu...

A free roam faktycznie fajniej byłoby mieć dopieszczone trasy, ale jeśli free roam jest osadzony w pięknych sceneriach zamiast tandetnym mieście? To i tak jestem za...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 16, 2010, 18:13:12 pm »
Czyli jednak free-roam. Szkoda bo graficznie nie dowalą tak jak w przypadku zamkniętych tras.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 17, 2010, 10:17:51 am »
Czyli jednak free-roam. Szkoda bo graficznie nie dowalą tak jak w przypadku zamkniętych tras.

Nie no na gameplayu to naprawdę świetnie się prezentuje :)

Swoją drogą modele samochodów to cudeńko! Zwróćcie uwagę, że rodem z Gran Turismo 5 mamy animowane ruchome elementy!! Podnoszące się wloty powietrza w Reventonie i Murcielago! :) prosze prosze... takich szczegółów to Forza 3 nie miała ;) ;)

EDIT:

Policja jednak ulega uszkodzeniom: http://uk.ps3.ign.com/dor/objects/1320/need-for-speed-criterion-project/videos/e3_nfshotpursuit_gmp_01_061910.html

Spójżcie na bok Reventona po dzwonie z Murcielago

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 17, 2010, 10:22:33 am »
Tak się zastanawiam czy ta gra na pewno będzie taka wspaniała. Kiedyś jaraliśmy się NFS'ami, ale teraz w dobie tych wszystkich free roam'ów? Jak szybko znudzi się graczom jechać od punktu A do B i unikać glin? Jeśli chcą aby ta gra była na długie godziny to podstawą jest tutaj bardzo duża liczba tras i ich różnorodność.
Nie zapominaj, że NFS:HP to są dalej wyścigi. Ścigasz się z kilkoma rywalami i do tego dodatkowo z policją się zmagasz.

Po najnowszych materiałach widze, że to wcale nie jest stary dobry NFS tylko NFS w świecie Bournouta. Gra jest za szybka, samochody mają turbo, trasy są za proste, model jazdy zbyt arcadowy. Gra bardziej przypomina stare bournouty, niż nfs-a. Jestem bardzo rozczarowany.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2010, 10:30:15 am wysłana przez Piter_neo »

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 17, 2010, 11:04:46 am »
model jazdy zbyt arcadowy

Zagraj sobie w Need For Speed III Hot Pursuit ;) Ja właśnie sobie odświeżyłem tą klasyke... Wierz mi, Burnout to przy tym symulator :P Auta w miejscu robią zwrot 90 stopni, praktycznie nie używa się hamulca, a samochód jedzie jak taran :P

Trochę więc przesadziłeś ;) Jedyne W MIARĘ realistyczne NFS'y to Porsche 2000 i Shift... Reszta to był czystej krwi Arcade :P

PS. Zresztą na gamespocie koleś od Criterion powiedział coś ciekawego apropo modelu jazdy "More realistic than Burnout, less realistic than simulations" czyli naprawdę źle nie będzie... Jedyne co mnie drażni to to Nitro całe :/

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 17, 2010, 11:55:56 am »
Ta, z tym nitrem trochę przesadzili, ale ogólnie zapowiada się smakowicie. Mrocz, nakręciłeś mnie na tego NFS'a, zaraz chyba go znajdę gdzieś, bo pamiętam całe tygodnie spędzone na katowaniu w tą część. :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 17, 2010, 23:28:09 pm »
Prosto z Twittera od Criterion: http://twitter.com/criteriongames

Cytuj
"Over 100 miles of open road. Ten and a half square miles. Four times larger than Paradise City."

"Porsche exclusive to Need for Speed..." i zaraz potem "Porsche 918 Spyder. Unveiled Geneva March 2010. Playable in NFSHP 3 days later. A hybrid supercar that does 200mph."

"3D support on PlayStation 3 and PC."

I kolejna gra wspierająca 3D... Kurde... Naprawdę szturmują tą technologie o_O

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 18, 2010, 00:08:11 am »
Bardzo dobrze, jeżeli będzie tych tytułów co raz więcej, to ja poważnie zastanowie się nad kupnem takiego TV.
A już teraz, gdybym miał te kilka tysięcy na zbyciu, brałbym jakiegoś. :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 18, 2010, 19:01:22 pm »
Trochę screenów z gry... W tym temacie ich nie widziałem:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Graficznie bardzo sympatycznie, nieco kolorowo, drzewka co prawda 4D, ale open world więc nie ma czego oczekiwać więcej... Modele samochodów bardzo ładne moim zdaniem... Cieszy obecność animowanych elementów jak wloty powietrza czy hamulce areodynamiczne (w Veyronie na gameplayu był...). Trochę aliasing rzuca się w oczy na tej rozdziałce, więc pewnie z wersji konsolowej screeny... Jak się przyjrzymy widać kierowcę, i jest też chyba animowany, bo widać go najlepiej na screenie z driftującym policyjnym Reventonem, patrzy się w kierunku skrętu, więc chyba nie jest to nieruchomy kloc ze starszych części :D (nie licząc shifta)

W oczy rzuca się jeszcze, Policyjny Porsche Cayenne Turbo, czyżby SUV'y były w grze? Czy może jako samochody na wyłączność dla policji? Koleś z Criterion wspominał o pewnych różnicach w wyborze samochodów pomiędzy Policją a Uciekinierem...

Póki co gra mi się bardzo podoba... Nawet jeśli nie jest to 100% powrót do korzeni (otwarty świat, i dziwne nitro), to mimo wszystko, czuć klimat starych części no i jest to pewna forma świeżości po tym całym tuningu, buractwie i ulicznym klimacie z tandetnych szybkich i wściekłych...

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 20, 2010, 20:27:18 pm »
Krótki beta Test nowego NFS'a na Gram.pl

http://www.gram.pl/news_8Q7fHO,3_Need_for_Speed_Hot_Pursuit_beta_test.html

Gra była wystawiona na jakimś zlocie i można było zagrać...

Najciekawszy fragment:

Cytuj
Pochwalić należy za to system sterowania samochodem. W porównaniu do Burnout: Paradise w Need for Speed: Hot Pursuit samochody prowadzą się odczuwalnie trudniej. Są cięższe oraz znacznie trudniejsze do opanowania, ciężej się nimi skręca oraz manewruje. Za to paradoksalnie bardzo przyjemnie można nimi driftować, choć i to wymaga pewnej wprawy. Jeżeli mniej więcej tak właśnie będą zachowywać się samochody w końcowej wersji, to Need for Speed: Hot Pursuit powinien pod tym względem zebrać dużo pochwał. Jeździ się bowiem bardzo przyjemnie.

Do wad zalicza się ponoć, nieco monotonny (ale ponoć nie dokończony w wersji beta) świat gry... I hmmm... Grafike? Koleś stwierdził, że na małych TV wygląda jak podrasowany Most Wanted... Wydaje mi się, że nieco przesadził... Bo w najgorszym wypadku gra będzie wyglądała jak Burnout :P.

Cytuj
Innowacją jest fakt, że informacje o wyczynach naszych znajomych podawane będą niezależnie od platformy na której grają. Oznacza to, że autolog zbierze informacje zarówno z PC, PlayStation 3 jak i Xboksa 360 i będzie przechowywać je wszystkie razem. Następnie poinformuje nas, jak radzi sobie nasz znajomy grający na PC czy PS3 mimo tego, że sami odpalimy Need for Speed: Hot Pursuit na - dla przykładu - Xboksie. Sprytnie

To się zapowiada ciekawie :D Mogliby jeszcze dać cross platform multiplayer :P W samochodówce nie ma podziału na myszki i pady, więc dawałoby radę ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 24, 2010, 20:30:12 pm »
http://tvgry.pl/?ID=1077 <= Nowy film z gry...

Nie zwracałbym uwagę na komentarz kolesia... no bo jak wiadomo tvgry.pl nie są zbyt rzetelne i "normalne" zwłaszcza, że uznali za wadę fakt, że auta prowadzi się ciężej niż w Burnoucie... Co dla mnie zabrzmiało tylko "DOBRZE"

Generalnie filmik fajny, bo długi i w dobrej jakości... I faktycznie widać, że autami ciężej się prowadzi, trzeba będzie jednak używać hamulca ;) W autach czuć masę, i to mi się podoba...

Na filmiku widać, że można zatrzymać gostka nie rozwalając go, a "blokując" :)

Na minus wychodzi moim zdaniem to całe nitro... nie potrzebne to jak dla mnie... No ale trudno, niech sobie będzie...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 22, 2010, 21:12:06 pm »
New Details

http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.ps3inside.de%2Fforum%2Fnfs%2F15761-need-speed-hot-pursuit-neue-details.html%23post192352&sl=de&tl=en&swap=1
Cytuj
- The police may in addition to the known arms of an electromagnetic wave to fall back, the car stopped briefly to be able to bring fugitive.
- The fugitive can summon a second car to distract Come here. Additionally, can interfere with the radar of the police.
The world offers more than 150 road miles.
- Up to eight players can compete in online mode, where seven policemen to hunt a traffic offender or an individual officer seven speeders.
- It is always - no matter whether you play online or offline - to rise in rank and unlock new cars. The career of the speeders and the police does not proceed in the same style, and accordingly has a separate path. And then you can purchase their individual cars for only one of the two sides.
- Before the start of a racing game, there will be no load times, but introductory video sequences.
- Even at the announcement said the developers about the Autolog. The Facebook-like system that allows you to follow the activities of the Friends. It can, for example, to find out if another driver has broken their own time on a track with the attitude to go direct to this course. Furthermore, you can Achievements / trophies to display or upload images.