Autor Wątek: Need For Speed: Hot Pursuit  (Przeczytany 91031 razy)

0 użytkowników i 33 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #400 dnia: Listopada 21, 2010, 19:15:31 pm »
Cytuj
Jakby tak się zastanowić, to nie mogę się z Tobą zgodzić. Chętnie bym spróbował.

Wystarczy, że kupisz grę. Ostatni raz dałem się wrobić we wklepanie kodu przez poznaniem gry, kompletnie nie mogę się przyzwyczaić do modelu jazdy.
W niektórych sytuacjach muszę wybierać w co przydzwonić, bo ta tankietka, którą kieruję nie pozwoli mi wyminąć przeszkody i pojazdu.
Mam przeczucie, że wywaliłem przez okno 200 złotych, z których teraz niczego nie odzyskam, bo tylko idiota kupi ode mnie grę, przy której będzie musiał wykupić kod do multi.

Na razie liczę na kierownicę, jeśli się szybko nie pokaże to nie wiem co z tym gównem zrobię.

Kierownica na bank nie pomoże, bo ta gra jest typowo robiona pod pada... Nie rozumiem, czemu masz takie problemy z prowadzeniem, ja dosyć dobrze ogarniam prowadzenie tamtejszymi samochodami :) Potrzeba trochę wprawy a będzie dało się wycisnąć z nich cuda... Bleak i becet to potwierdzą... Zwłaszcza bleak który rozpieprza większość moich czasówek -_-'

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #401 dnia: Listopada 21, 2010, 21:19:59 pm »
Oczywiście że potwierdzam.

Recenzja w PE:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #402 dnia: Listopada 21, 2010, 21:38:41 pm »
Brak szybkich restartów najbardziej wkur**a. W tych czasach tak długie wczytywanie (a gram na PC) wyścigu i jego restartów powinno być karalne.

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #403 dnia: Listopada 21, 2010, 23:05:39 pm »
Za wielu restartów nie potrzebowałem, a mam już wszystko na złoto (racer). Nie zdążyły mnie nawet ziritować. W Burnoucie Paradise przed patchem to dopiero były przejebane  :lol:

Mrocz i Red - mam noobowe pytanie - jak eksportujecie foty poza grę? Taki Wipeout automatycznie tworzył katalog na dysku ps3 i tam zgrywał foty, a jak to zrobić tu?

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 133
  • Reputacja: 63
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #404 dnia: Listopada 21, 2010, 23:18:15 pm »
A jak zrobić, żeby zamiast tego chujowego soundtracku słuchać swojego z dysku?
SW-5606-3156-4802

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #405 dnia: Listopada 21, 2010, 23:29:20 pm »
Za wielu restartów nie potrzebowałem, a mam już wszystko na złoto (racer). Nie zdążyły mnie nawet ziritować. W Burnoucie Paradise przed patchem to dopiero były przejebane  :lol:

Mrocz i Red - mam noobowe pytanie - jak eksportujecie foty poza grę? Taki Wipeout automatycznie tworzył katalog na dysku ps3 i tam zgrywał foty, a jak to zrobić tu?

Jak zrobisz fotke w grze to wysyla ci ja do autolog, pozniej wchodzisz na http://hotpursuit.needforspeed.com/autolog/ i zapisujesz fotke, dajesz bezposredni link czy co tam chcesz zrobic :)

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #406 dnia: Listopada 21, 2010, 23:43:38 pm »
Dzięki, w życiu bym się nie domyślił  8)

Mój shot:



Swoją drogą szkoda że nie można wrzucać swojego podpisu na tablicę rejestracyjną, pamiętam że byla taka opcja w niektórych poprzednich częściach.

Wiadomość scalona: Listopada 22, 2010, 00:09:50 am
Jeszcze jeden  8)

« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2010, 00:09:50 am wysłana przez el becetol »

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #407 dnia: Listopada 22, 2010, 00:36:46 am »
A jak zrobić, żeby zamiast tego chujowego soundtracku słuchać swojego z dysku?

Na PS3 tworzysz playliste z ulubionymi utworami, wchodzisz do opcji zakładka opcje dźwięku, i tam masz wybór ścieżki dźwiękowej, jak utworzyłeś playliste będzie możliwość jej wybrania :) Od razu uprzedzam, w trakcie pościgów nie będzie się wtedy włączać filmowa muzyka, tylko dalej będziesz słyszał swój soundtrack :P

Dzięki, w życiu bym się nie domyślił  8)

Mój shot:

http://img27.imageshack.us/img27/9145/shot1wp.jpg

Swoją drogą szkoda że nie można wrzucać swojego podpisu na tablicę rejestracyjną, pamiętam że byla taka opcja w niektórych poprzednich częściach.

Wiadomość scalona: [time]Listopad 22, 2010, 01:09:50 am[/time]
Jeszcze jeden  8)

http://img33.imageshack.us/img33/8300/shot2bg.jpg

Trofiki się zbiera co :lol: spoko, też robiłem zdjęcie niebieskiego Forda GT na pustyni :P

EDIT: A to mój pucharkowy shot BMW ;)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

EDIT2: Właśnie wpisałem sobie kod na dodatkowe samochody które dostałem w Ultimie :D Dogde Viper SRT10 i Porsche Cayman S dla racera :D

O to efekt zabawy Viperem:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2010, 01:11:45 am wysłana przez Mrocz »

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 133
  • Reputacja: 63
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #408 dnia: Listopada 22, 2010, 16:08:46 pm »
Online hot pursuit :O:O:O
SW-5606-3156-4802

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #409 dnia: Listopada 22, 2010, 18:23:25 pm »
Online hot pursuit :O:O:O

Online wymiata to fakt :D

Ostatnio z becetem mieliśmy genialną sesje Head to Head... Do ostatnich sekund wyścig był mega ;) Potem próbowaliśmy jakiś Hot Pursuit, ale problem jest z połączeniem się we dwójkę do gry z większą ilością osób :P

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 133
  • Reputacja: 63
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #410 dnia: Listopada 22, 2010, 23:33:23 pm »
Jak wy takie czasy kręcicie? Ty np. w kazdym wyścigu mnie robisz na 5-10 sekund. Czasami więcej. Mam jakąś złą technikę czy wolniejszą wersję gry? :evil:
SW-5606-3156-4802

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #411 dnia: Listopada 23, 2010, 09:25:47 am »
Tylko 5-10? Mnie w demie niektóre chujki na 20 robiły. Co prawda prób mięli dziesięć razy więcej ode mnie, ale i tak sobie nie wyobrażam, gdzie mógłbym tyle czasu urwać.

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #412 dnia: Listopada 23, 2010, 09:41:43 am »
Trzeba poznać mechanikę gry, tak brać poślizgi żeby jak najmniej tracić, ciągle utrzymywać się na maksymalnej prędkości. Przynajmniej tak wynika z youtuba, sam jeszcze tego nie ogarnąłem do końca ;) Na razie kariere policjanta skończę, potem troche rzeźni online i może się wezmę za czasówki i walki na autologu.

Swoją drogą kariera policjanta jest dużo bardziej irytująca. Co to za pomysł z tymi czasówkami gdzie doliczają karne sekundy za otarcia? Mogli takie zapychacze miejsce wywalić na miejsce większej ilości pościgów. Nie dość że to powtórka z czasówek z kariery racera, to do tego irytująca przez te karne sekundy. Dopiero w tym trybie zauważyłem jak irytujące są te długie restarty, bo zdarza się że restart muszę klikać po pierwszym kilometrze bo w o coś otrę. Do tego radiowozy zasłaniają drogą migającymi kogutami i dużo łatwiej wjebać się w traffic na nierównym terenie. Ogólnie wydaje się jak na razie, że zdobycie wszystkich złotek będzie dużo trudniejsze dla policjanta niż racera, ale to takie wrażenie po kilku pierwszych wyścigach.

Ostatnio z becetem mieliśmy genialną sesje Head to Head... Do ostatnich sekund wyścig był mega ;) Potem próbowaliśmy jakiś Hot Pursuit, ale problem jest z połączeniem się we dwójkę do gry z większą ilością osób :P

Właśnie to lipa była, nie wiem czemu, ustawiało nam sesje publiczną ale nikt się nie dołączał, chociaż jak grałem potem bez Mrocza ludzi w lobby była masa, jak się tylko miejsce zwolniło to od razu ktoś wbijał na wolne miejsce.

Wiadomość scalona: [time]Listopad 23, 2010, 15:08:27 pm[/time]
Ogólnie to jest oficjalny konkurs na najlepszą fotkę na facebooku Official Need for Speed, na razie poziom jest marny, więc jak czujecie się na siłach to możecie wbijać (trzeba mieć konto na facebooku i twitterze). Jeszcze 3 dni, można wygrać ps3.

No ok, to zdjęcie z konkursu jest dobre w sumie 8)


 
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2010, 14:13:56 pm wysłana przez el becetol »

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #413 dnia: Listopada 23, 2010, 17:36:24 pm »
Swoją drogą kariera policjanta jest dużo bardziej irytująca. Co to za pomysł z tymi czasówkami gdzie doliczają karne sekundy za otarcia? Mogli takie zapychacze miejsce wywalić na miejsce większej ilości pościgów. Nie dość że to powtórka z czasówek z kariery racera, to do tego irytująca przez te karne sekundy. Dopiero w tym trybie zauważyłem jak irytujące są te długie restarty, bo zdarza się że restart muszę klikać po pierwszym kilometrze bo w o coś otrę. Do tego radiowozy zasłaniają drogą migającymi kogutami i dużo łatwiej wjebać się w traffic na nierównym terenie. Ogólnie wydaje się jak na razie, że zdobycie wszystkich złotek będzie dużo trudniejsze dla policjanta niż racera, ale to takie wrażenie po kilku pierwszych wyścigach.

Czy ja wiem? Kariera policjanta była moim zdaniem dużo łatwiejsza od Racera... Prawie za pierwszym podejściem miałem wszędzie złoto... Kiedy Racera jeszcze męczę na złote medale... Co do "szybkiej reakcji" to moja porada - w większości przypadków olewaj skróty, spokojnie zmieścisz się w przedziale czasowym jadąc szybko po asfalcie... No i możesz sobie pozwolić na 3-4 błędy... Ja potrafiłem w późniejszych wyścigach zdobywać złoto mając 6 sekund kary...
A syrenę możesz wyłączyć wciskając i chwilę trzymając trójkąt... (krótkimi przyciśnięciami zmieniasz brzmienie syreny :P )

Ostatnio z becetem mieliśmy genialną sesje Head to Head... Do ostatnich sekund wyścig był mega ;) Potem próbowaliśmy jakiś Hot Pursuit, ale problem jest z połączeniem się we dwójkę do gry z większą ilością osób :P

Właśnie to lipa była, nie wiem czemu, ustawiało nam sesje publiczną ale nikt się nie dołączał, chociaż jak grałem potem bez Mrocza ludzi w lobby była masa, jak się tylko miejsce zwolniło to od razu ktoś wbijał na wolne miejsce.


Nie no wyścig Head to Head Aston Martin One-77 vs Lamborghini Murcielago LP670 Super Veloce moim zdaniem dawał radę :D Do samej końcówki jechaliśmy cały czas obok siebie :D Dopiero pod koniec w pierwszym wyścigu ja wpakowałem się w ciężarówkę, a ty w drugim też skończyłeś na jakimś niedzielnym kierowcy :P

Niestety Hot Pursuit musi być na większą ilość osób...

Jak ogarniesz kariere policjanta to trzeba dłużej pomęczyć przechwycenie... ten tryb ma blokadę na dwóch graczy, a ostatnio głupio było jak ciągle ja cie goniłem bo nie miałeś egzotyków policyjnych :D

Ohtar

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #414 dnia: Listopada 23, 2010, 17:38:24 pm »
Ja muszę to sobie kupić.  :o

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #415 dnia: Listopada 23, 2010, 17:40:38 pm »
Ja muszę to sobie kupić.  :o
Powiem szczerze, że też się zastanawiam...

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #416 dnia: Listopada 23, 2010, 17:44:39 pm »
Kupujcie kupujcie ^__^ Będzie można porządne sieciowe pościgi robić :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #417 dnia: Listopada 23, 2010, 17:45:50 pm »
Kupujcie kupujcie ^__^ Będzie można porządne sieciowe pościgi robić :P
Dla samej muzy w menu na mapce bym to kupił. Tak mi się podoba.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #418 dnia: Listopada 23, 2010, 20:24:30 pm »
Akurat OST w tym NFS jest dla mnie jednym z najsłabszych ostatnio w NFSach. O ile nie najsłabszym w historii serii.

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #419 dnia: Listopada 23, 2010, 23:55:17 pm »
A syrenę możesz wyłączyć wciskając i chwilę trzymając trójkąt... (krótkimi przyciśnięciami zmieniasz brzmienie syreny :P )

Dzięki, pomogło.  8)

Jak ogarniesz kariere policjanta to trzeba dłużej pomęczyć przechwycenie... ten tryb ma blokadę na dwóch graczy, a ostatnio głupio było jak ciągle ja cie goniłem bo nie miałeś egzotyków policyjnych :D

Pracuje nad tym. Przy okazji kilka policyjnych czasów Ci pobiłem, więc możesz się nimi zająć jak będziesz sie nudzić  8)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #420 dnia: Listopada 24, 2010, 00:33:40 am »
Akurat OST w tym NFS jest dla mnie jednym z najsłabszych ostatnio w NFSach. O ile nie najsłabszym w historii serii.

Mnie sie wydaje ze najslabszy OST to mial chyba Shift, w przypadku HP tez rewelacji nie ma, jest kilka dobrych kawalkow, ale zdecydowanie za malo.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #421 dnia: Listopada 24, 2010, 01:05:00 am »
Akurat OST w tym NFS jest dla mnie jednym z najsłabszych ostatnio w NFSach. O ile nie najsłabszym w historii serii.

Mnie sie wydaje ze najslabszy OST to mial chyba Shift, w przypadku HP tez rewelacji nie ma, jest kilka dobrych kawalkow, ale zdecydowanie za malo.

HP ma tą przewagę, że można wgrać własny soundtrack ;)

O kur**... Nie wiem jak ja to zrobiłem, ale w Hot Pursuit online, udało mi się przejechać kilometr (i zakończyć wyścig) będąc OSTATNIM kierowcą i mając krytyczne uszkodzenia... Dodam, że Policjanci wcale nie byli daleko, tylko jechali ze mną łeb w łeb :lol: starając się mnie trafić... Było 4 gliniarzy kontra ja sam :lol:

Multi w tej grze to potęga :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 01:09:57 am wysłana przez Mrocz »

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #422 dnia: Listopada 26, 2010, 12:29:07 pm »


Włazić i oglądać, EA napisali na facebooku że jak do 12 grudnia będzie milion odsłon, to dostaniemy nowe dlc (3 fury - Bentley Continental Supersports Convertible, Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster, Dodge Viper SRT10 Convertible Final Edition ) za free  8)
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2010, 12:33:03 pm wysłana przez el becetol »

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #423 dnia: Listopada 26, 2010, 16:23:47 pm »
Już mnie to nie dotyczy, ale co tam, pomogę  ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #424 dnia: Grudnia 06, 2010, 22:39:15 pm »
Co tak słabo :P Ja tam wchodzę po prawie 2 tygodniowej przerwie do Autologa myśląc, że moje czasy leżą i kwiczą, a tu mało co się zmieniło :P Może z kilka wyzwań pobitych... :P

Mam nadzieje, że to rozgrzeje nam Autologa:



3 auta niby słabo, aleeee... NOWE WYZWANIA!! :D

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #425 dnia: Grudnia 07, 2010, 14:39:03 pm »
Co tak słabo :P Ja tam wchodzę po prawie 2 tygodniowej przerwie do Autologa myśląc, że moje czasy leżą i kwiczą, a tu mało co się zmieniło :P Może z kilka wyzwań pobitych... :P

Ja to na razie walczę z czasem żeby chociaż na chwilę siąść do konsoli...* Zrobiłem karierę policjanta (tam Ci trochę czasów pobiłem przy okazji) i trofea online, teraz sobie grywam po sieci właśnie więc stąd mało nowych wyzwań pobitych. Tylko że online  exp leci jak krew z nosa, więc pewnie wrocę do singla nabijać levele, to trochę czasów popoprawiam.

*Poza tym gram w Cuboida. Gra jak z komórki a wciąga jak poj**ana, odrywając mnie od need for speeda i red dead redemption. :oops:  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2010, 14:41:12 pm wysłana przez el becetol »

Spyro

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 14-12-2008
  • Wiadomości: 490
  • Reputacja: 3
  • PS3 ID---->Sqero
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #426 dnia: Grudnia 13, 2010, 12:39:15 pm »
Gra lada dzień powinna do mnie trafic;] zabawa w policjanta i złodzieja zawsze mnie rajcowała;D mam nadzięję ze sie pościgamy;D

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #427 dnia: Grudnia 13, 2010, 12:44:46 pm »
Dodaj mnie do znajomych to gratis otrzymasz listę czasów do pobicia.  8)

Przedprzedwczoraj poprawiłem wszystkie Hot Pursuit jako policjant i jestem na wszystkich pierwszy wśród znajomych. 8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #428 dnia: Grudnia 13, 2010, 12:46:12 pm »
Gra lada dzień powinna do mnie trafic;] zabawa w policjanta i złodzieja zawsze mnie rajcowała;D mam nadzięję ze sie pościgamy;D

Oczywiście :P Właśnie mam przerwę od GT 5 na Hot Pursuita. GT5 jednak sporo czasu zżera, a w nowym NFS'ie jestem cholernie blisko platyny :lol:... Kurde to będzie moja pierwsza platyna xD (nigdy nie chciało mi się bawić w acziwmenty czy inne trofiki)

Dodaj mnie do znajomych to gratis otrzymasz listę czasów do pobicia.  8)

Przedprzedwczoraj poprawiłem wszystkie Hot Pursuit jako policjant i jestem na wszystkich pierwszy wśród znajomych. 8)

Mnie już chyba masz w znajomych Spyro :P Swoją drogą trzeba ogarnąć jakąś większą ustawkę na Online :D

Wczoraj też porozwalałem parę twoich czasówek becet :P hihihi...

PS. Autolog naprawdę nie spodziewałem, że tak dobrze się sprawdzi... Nawet jak znasz dany wyścig na pamięć i normalnie nie chciałoby ci się go ukończyć, to fakt że twój bliski znajomy jest przed tobą dodaje cholernie dużo motywacji xD Fajnie, że teraz w każdym NFS'ie ten bajer będzie :D Mogliby tylko rozszerzyć to nie tylko do czasówek... Jakieś grupy, klany czy co tam się da... No i poprawić opcje z dołączaniem do znajomego w grze :P Żeby można było jak w Bad Company 2 połączyć się w grupie i gra wyszuka pokoju w którym dla znajomych jest miejsce :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2010, 12:49:44 pm wysłana przez Mrocz »

Spyro

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 14-12-2008
  • Wiadomości: 490
  • Reputacja: 3
  • PS3 ID---->Sqero
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #429 dnia: Grudnia 13, 2010, 12:49:38 pm »
Widzę że będzie ostre ściganie;D uuu juz czuję zapach spalonych opon;D

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #430 dnia: Grudnia 13, 2010, 12:56:18 pm »
BTW:

Cytuj
The  One Million Challenge failed, we didn't manage to get one million views on the  NFS Hot Pursuit Launch Trailer.

However, ~660,000 views is still very impressive and so EA decided to make an early holiday gift and give out the three convertibles anyway:

- Bentley Continental Supersports Convertible
- Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster
- Dodge Viper SRT10 Convertible Final Edition

The cars are free for everyone playing NFS Hot Pursuit and will be available in an upcoming title update for Xbox 360 and Playstation 3. At the moment there is no news about a PC version of this package, but EA "will be sharing more PC news when it becomes available".

źródło: http://www.nfsplanet.com/en/news/5815

Czyli jakoś niedługo dostaniemy nowe furki... :D Mniam mniam... Jeszcze tylko Super Sport Pack i będzie pozytywnie 8) (oby kosztował maks 18 zł bo tylko tyle mi zostało na PSN xD ) w Stanach ma być cena 6.99$ więc mam trochę obawy :D

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #431 dnia: Grudnia 13, 2010, 13:09:49 pm »
Nawet jak znasz dany wyścig na pamięć i normalnie nie chciałoby ci się go ukończyć, to fakt że twój bliski znajomy jest przed tobą dodaje cholernie dużo motywacji xD Fajnie, że teraz w każdym NFS'ie ten bajer będzie :D Mogliby tylko rozszerzyć to nie tylko do czasówek... Jakieś grupy, klany czy co tam się da... No i poprawić opcje z dołączaniem do znajomego w grze :P Żeby można było jak w Bad Company 2 połączyć się w grupie i gra wyszuka pokoju w którym dla znajomych jest miejsce :P

Ogólnie po tych ponad 30-40 godzinach zaczyna wychodzić że czegoś brakuje. Oprócz tego co wymieniłeś brakuje głównie więcej sensownych trybów - aktualnie chce mi się grac tylko w HP. Race nie jest tak intensywny jak HP, a przechwycenie to już w ogóle słabizna - bicie czasów w autologu to ogólnie podstawa, ale jak chcesz bezpośrednio zmierzyć się ze znajomymi to w grę wchodzi tylko hp. Brakuje jakiś perków do online, albo chociaż czegoś innego co by motywowało do gry, nie wiem malowań, ikonek itp. Zdobywasz te 20 levelów i co potem. Brakuje również replayów, do cykania fotek. 8) Co nie zmienia faktu, że gra jest przednia.

Jeśli chodzi o dlc to ja czekam na jakieś które daje nowy teren... tak jak było w Burnout Paradise. Ten pierwszy płatny sobie chyba daruje.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #432 dnia: Grudnia 13, 2010, 13:18:27 pm »
Ogólnie po tych ponad 30-40 godzinach zaczyna wychodzić że czegoś brakuje. Oprócz tego co wymieniłeś brakuje głównie więcej sensownych trybów - aktualnie chce mi się grac tylko w HP. Race nie jest tak intensywny jak HP, a przechwycenie to już w ogóle słabizna - bicie czasów w autologu to ogólnie podstawa, ale jak chcesz bezpośrednio zmierzyć się ze znajomymi to w grę wchodzi tylko hp. Brakuje jakiś perków do online, albo chociaż czegoś innego co by motywowało do gry, nie wiem malowań, ikonek itp. Zdobywasz te 20 levelów i co potem. Brakuje również replayów, do cykania fotek.  Co nie zmienia faktu, że gra jest przednia.

Jeśli chodzi o dlc to ja czekam na jakieś które daje nowy teren... tak jak było w Burnout Paradise. Ten pierwszy płatny sobie chyba daruje.

Mi najbardziej brakuje Custom Race do singla... Łącząc to z Autologiem mielibyśmy kosmiczny ficzer... Na przykład tworzysz jakiś wyścig, ustalasz przebieg trasy, ewentualnie zadowolić by się można było wyborem z istniejących tras jakie są w Hot Pursuit, ustalasz tryb gry, Pogodę, dopuszczone samochody, ilość przeciwników, ilość policji, i samochody których używają. A potem po ukończeniu tworzenia udostępniasz ten wyścig online robisz tam własny czas i twoi znajomi mogą pobić twój czas na własnym wyścigu :D Takie coś było kiedyś w Test Drive Unlimited, więc to jest możliwe, a dałoby większy fun z gry i więcej wyścigów do odkrycia :)

PS. Przydałby się też Split Screen bądź jakiś tryb Party podobny do tego z Burnout Paradise... Bo póki co gra z kumplami z sąsiedztwa wygląda na zasadzie powtarzania wyścigów w grze i zapisywania czasów na kartce... Choć miałem bekę z jednej rzeczy... Mojemu kumplowi w jednym Hot Pursuit przypadkiem udało się pobić mój czas... Konsole miałem podpiętą do neta i jakby nie patrzeć przebił wasze czasy na Autologu xD

PS2. Albo Online coop! :D Gdzie możesz z kilkoma graczami się ścigać a komputerowa policja stara się nas zatrzymać... To by było mega... W drugą strone tak samo... Komputer ucieka a z kumplami ich gonisz ;) Albo tryby gdzie jeden gracz stara się dotrzeć do celu na czas a Policja ma go spowolnić? Nie wiem pole do popisu jest spore... Stawiam, że wzorem z Burnouta pojawią się DLC z nowymi trybami...

Jeśli chodzi o dlc to ja czekam na jakieś które daje nowy teren... tak jak było w Burnout Paradise. Ten pierwszy płatny sobie chyba daruje.

Jakby nie patrzeć to pierwsze DLC dodaje nowe wyzwania (dokładnie 12... pewnie 6 dla gliny 6 dla racera) może być fajnie w nich powalczyć o czasy...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2010, 13:25:11 pm wysłana przez Mrocz »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #433 dnia: Grudnia 13, 2010, 13:21:50 pm »
Gra jest do łyknięcia w pakiecie z Fifą 11 w media do świąt za 250 zł i kurdę się zastanawiam, ale jak pozytywnie wyjdzie mi kalkulacja wypłaty, to chybą kupię :D

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 133
  • Reputacja: 63
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #434 dnia: Grudnia 13, 2010, 13:27:50 pm »
Pytanie do osób, które miały już do czynienia z innymi grami EA wymagającymi rejestracji. Oddałem już grę do sklepu, ale miałem rejestrację. Gdybym kupił teraz na allegro grę z wykorzystanym kodem to mógłbym normalnie sobie grać na mojej konsoli z rejestracją?
SW-5606-3156-4802

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #435 dnia: Grudnia 13, 2010, 13:30:15 pm »
Pytanie do osób, które miały już do czynienia z innymi grami EA wymagającymi rejestracji. Oddałem już grę do sklepu, ale miałem rejestrację. Gdybym kupił teraz na allegro grę z wykorzystanym kodem to mógłbym normalnie sobie grać na mojej konsoli z rejestracją?

Wydaje mi się, że tak... Kod rejestrujący grę przypisywany jest do twojego konta EA (które jest przypisane do twojego PSN ) jakbyś dorwał grę na tą samą platforme to nie powinno być problemów...

BA! Jeśli miałeś kod edycji limitowanej, to teraz jakbyś dorwał nawet zwykłą to chyba będziesz miał dostęp do zawartości limitowanej edycji...

Wiadomość scalona: Grudnia 13, 2010, 23:16:40 pm
Wyszedł patch do Hot Pursuit z 3 nowymi samochodami :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2010, 23:16:40 pm wysłana przez Mrocz »

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #436 dnia: Grudnia 14, 2010, 12:03:04 pm »
Mi najbardziej brakuje Custom Race do singla... Łącząc to z Autologiem mielibyśmy kosmiczny ficzer... Na przykład tworzysz jakiś wyścig, ustalasz przebieg trasy, ewentualnie zadowolić by się można było wyborem z istniejących tras jakie są w Hot Pursuit, ustalasz tryb gry, Pogodę, dopuszczone samochody, ilość przeciwników, ilość policji, i samochody których używają. A potem po ukończeniu tworzenia udostępniasz ten wyścig online robisz tam własny czas i twoi znajomi mogą pobić twój czas na własnym wyścigu :D Takie coś było kiedyś w Test Drive Unlimited, więc to jest możliwe, a dałoby większy fun z gry i więcej wyścigów do odkrycia :)

No tak - ale jak byśmy sobie mogli sami ustawiać eventy, to wtedy nie mogli by nam ich sprzedawać za kasę  :/

Wczoraj platynka wpadła  8)

Spyro

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 14-12-2008
  • Wiadomości: 490
  • Reputacja: 3
  • PS3 ID---->Sqero
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #437 dnia: Grudnia 17, 2010, 13:44:04 pm »
gierke juz mam, także możemy wieczorem sie troche pościgac;] ogólnie jestem zadowolony jest frajda ze scigania a to najważniejsze...no i spis pucharów po polsku...ja pierwszy raz widze;] Ładnie...

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #438 dnia: Grudnia 17, 2010, 15:10:41 pm »
A ja zownowałem trochę czasów Beceta w kampanii dla Racera :P hiehiehie...

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #439 dnia: Grudnia 17, 2010, 15:19:31 pm »
Hehe, spokojnie, kiedyś popoprawiam, skończe tylko RDR.

Swoją drogą mogli by ten level cap zwiększyć, bo straciłem motywacje jak dobiłem do 20. Ludzie narzekają na astronomiczny exp potrzebny do 40 levelu w GT5, ale moim zdaniem to dużo lepszy motyw niż te niewielkie 20 leveli w Hot Pursuit, które dla racera i gliniarza można zdobyć w jakieś 30 godzin.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2010, 15:23:36 pm wysłana przez el becetol »