Autor Wątek: DmC - Devil May Cry  (Przeczytany 144332 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #120 dnia: Września 16, 2010, 15:22:20 pm »
Wygląd bohatera to między innymi klimat gry. Bardzo ważny aspekt, dla niektórych przynajmniej.
No i gdzie Ty tutaj zobaczyłeś te "rozgrywkę, fajne patenty, kopiący zad systemem walki" ?
Jak na razie widzę DmC w realiach Zmierzchu, a żeby bohater nie był aż tak kijowy, to dali mu fajkę w zęby, słusznie, bo gdyby nie ona, to już w ogóle była by tragedia. Jakos stary Dante był kozak i bez fajki ;]

A "rozgrywkę, fajne patenty, kopiący zad systemem walki" to można było bezproblemowo dać do starego uniwersum gry, czyż nie? Marian sobie poradził znakomicie.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2010, 15:24:26 pm wysłana przez andryush »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #121 dnia: Września 16, 2010, 15:30:26 pm »
No i gdzie Ty tutaj zobaczyłeś te "rozgrywkę, fajne patenty, kopiący zad systemem walki" ?
C'mon, nie bez powodu ta gra nazywa się Devil May Cry. Takich rzeczy można spodziewać się po grze pod tym tytułem.
Pogódźcie się z tym, że Dante z pierwszej części już nie wróci. Nie pasuje do panujących trendów, a zresztą Capcom zwietrzył większy potencjał w tworzeniu bardziej luzackich postaci.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
PSN ID: WojtqGO

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #122 dnia: Września 16, 2010, 15:32:47 pm »
Myślę, że dalsze spory nie mają sensu, obie strony nie mają szans na żadne porozumienie. Tradycjonaliści z czasem pogodzą się z tym, że gra została zmieniona i ch**. Choćby nie wiem jak kozacka by była to nie pograją, bo "to nie to samo" - ich strata.

Wiadomość scalona: [time]Wrzesień 16, 2010, 15:36:31 pm[/time]
Z drugiej strony jakby mi w GOW4 zrobili Kratosa z włosami do pasa i w trampkach to też bym się wkurwił :)
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2010, 15:38:31 pm wysłana przez wojteq »
SW-5606-3156-4802

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #123 dnia: Września 16, 2010, 15:37:25 pm »
W sumie jest mi wszystko jedno. Jeśli designu nie przywrócą, albo chociaż zmienią, to dla mnie seria się skończyła. Lepiej kupię NG3 :P
Niech sobie zarabiają na nowych klientach, którym się spodoba nowy, zmierzchowy Dante. Najwyżej w jakieś demko, albo wersję "darmową" pogram w  miarę możliwości.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #124 dnia: Września 16, 2010, 16:17:04 pm »
W sumie wczoraj wieczorkiem troszkę przesadziłem, ale i tak mnie nie jara.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #125 dnia: Września 16, 2010, 17:13:34 pm »
Kij z rozgrywką, fajnymi patentami, kopiącym zad systemem walki, to wszystko na nic.
Wiesz, i tu jest kolejny powód do narzekań - zmiana developera na TN.

Ani Heavenly Sword, ani Kung-Fu Chaos, ani Enslaved nie kopie zadka systemem walki; ba, nie umywa się nawet do tego, co oferuje God of War, nie mówiąc już o konkurowaniu z japońskimi slasherami. Poza tym, ani przy autorskim silniku, na którym działa Heavenly Sword, ani przy silniku zewnętrznym (UE3), na którym działa Enslaved, nie udało im się uzyskać stałych 30fps. DMC powinien działać 60fps.

Oczywiście nie mówię, że Capcom również nie mógłby spieprzyć ewentualnego DMC5 (patrz:DMC2); nie mówię też, że TN na pewno nie podoła zadaniu (patrz: Dead Rising 2). Nie dziw się jednak, że ludzie podchodzą do tego sceptycznie, gdy za kontynuację gry będącej ojcem gatunku zabierają się ludzie, którzy na polu gier akcji nie błyszczą. A gdyby pojawiły się komentarze, że przecież Capcom nie pozwoliłby na fuszerkę, mogę wskazać palcem na Bionic Commando (po genialnym BC Rearmed ludzie z Grin nie popisali się tworząc całkowicie od nowa własną grę, a nie tylko remake), czy też na inny przykład, gdy za grę typowo japońską zabiera się zachód: Silent Hill Homecoming.

A teraz pytanie do Ciebie, jakbyś się czuł, gdyby IO nagle zleciło zrobienie kolejnego Hitmana jakieś średniawej firmie, która postanowiłaby kompletnie zmienić grę i zmienić design agenta 47 (bo w końcu łysy facet w garniaku jest passe)? Też byłbyś tak optymistycznie do tego pomysłu nastawiony?

A jak to 'środowisko fanów' wypowiadało się na temat Outbreaków? Odcinanie kuponów? Ciągle to samo?
Akurat Outbreak został ciepło przyjęty. Jasne, powodów do narzekań na tą grę było sporo (głownie dlatego, że PS2 nie było tak naprawdę przystosowane do gier online, ale też i gameplay'owo w wielu miejscach Capcom nawalił), jednak gra oferowała ten sam wspaniały klimat, co poprzedniczki, a przy tym wprowadzała sporo świeżych pomysłów. Niektórzy do dziś grają na japońskich serwerach (jedyne, jakie jeszcze zostały online).

Cytuj
A chodzi chyba o to żeby robić gry lepsze a nie kurczowo trzymać się założeń sprzed lat tworząc kolejne gnioty. Za to ja wole grać w gry dobre i innowacyjne
Z góry zakładasz, że trzymanie się starych pomysłów (i ewentualne ich odświeżenie) to będzie "kolejny gniot", a całkowita zmiana gry w rezultacie da grę "dobrą i innowacyjną". Niekoniecznie tak musi być.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2010, 17:15:56 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #126 dnia: Września 16, 2010, 17:39:30 pm »

iko

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #127 dnia: Września 16, 2010, 17:48:39 pm »
Tyle, że Ninja Thoery nie jest średniawą firmą, Mr_Zombie.
Jest to Dev. Błyszczący na poletku motion capture, który umie stworzyć naprawdę dobre środowisko gry, o czym przekonaliśmy się w Heavenly Sword. Nie mniej można zarzucić HS (pewnikiem również Enslaved) brak złożonego systemu walki, tyle że gra stawiała na ogólną przygodę i zaznajamianie się z jej bohaterami. Nie dziwie się Kaliemu, który wystawił grze prawie, że maksymalną notę. Oceniajmy całość, a nie jedynie pojedyncze elementy, gdyż system mordoklepki, to nie tylko recepta do gry z duszą, która coś w sobie ma, która przykuwa uwagę.

Przyznajmy, że seria DMC nie należy do gier z dobrą fabułą, a tego przynajmniej ja wymagam od produkcji na wysokim poziomie.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #128 dnia: Września 16, 2010, 18:55:56 pm »
Tyle, że Ninja Thoery nie jest średniawą firmą, Mr_Zombie.
NA polu gier akcji? Jest.
Nie mówię, że ich gry są złe. Jednak pod tym jednym względem nie umywają się do przodujących w gatunku.

Oceniajmy całość, a nie jedynie pojedyncze elementy, gdyż system mordoklepki, to nie tylko recepta do gry z duszą, która coś w sobie ma, która przykuwa uwagę.

Przyznajmy, że seria DMC nie należy do gier z dobrą fabułą, a tego przynajmniej ja wymagam od produkcji na wysokim poziomie.
Ale widzisz, sęk w tym, że DMC (NG oraz Bayonetta i inne gry tego gatunku) = system walki. Cała reszta to jest tło.
To tak, jakbyś oczekiwał dobrej fabuły od bijatyki albo typowo arcade'owego fps'a stawiającego na totalną rozpierdziuchę (Doom, Duke Nukem, Pain, Serious Sam czy nadchodzący Bulletstorm):roll:.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2010, 19:02:04 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #129 dnia: Września 16, 2010, 20:11:14 pm »
A teraz pytanie do Ciebie, jakbyś się czuł, gdyby IO nagle zleciło zrobienie kolejnego Hitmana jakieś średniawej firmie, która postanowiłaby kompletnie zmienić grę i zmienić design agenta 47 (bo w końcu łysy facet w garniaku jest passe)? Też byłbyś tak optymistycznie do tego pomysłu nastawiony?
Prawdopodobnie nie, przyznaję. Zmiana w Hitmanie byłaby przeze mnie odebrana jako zbezczeszczenie, podczas gdy podobna zmiana w DMC jest dla mnie do zaakceptowania, mimo, że uwielbiam tą serię! Białowłosy Dante to jak najbardziej charakterystyczna postać, ale w tych grach fabułę i postaci nie grały dla mnie pierwszych skrzypiec, nie przywiązywałem się do nich specjalnie i gdyby głównym bohaterem był dostawca pizzy Dantego, to może ponarzekałbym chwilę, ale później wpadłbym w wir rozgrywki. Od pierwszej części Capcom kombinował z postaciami i w każdej części mieliśmy innych bohaterów! Dante był jednakowy w 1 i 2, w drugiej doszła jakaś babeczka, w trzeciej części mieliśmy diametralnie inną postać Dantego, w czwartej doszedł nowy Nero i Dante będący mieszanką charakterów z "jedynki" i "trójki". Co chcę przez to powiedzieć, to to, że twórcy specjalnie nie starali się związać graczy z jedną postacią i gra nie charakteryzuje się jedną postacią. Wszyscy mają białe włosy, ok, ale postaci to inne. Wracając do Hitmana, IO nigdy nawet nie próbowało przedstawić nam innej, zastępczej postaci, więc taka zmiana byłaby o wiele bardziej drastyczna, niż w tym przypadku.

A tak nawiasem mówiąc, to ja bym chętnie zobaczył jakąś dupencję jako główną bohaterkę, a i skowyt byłby o wiele mniejszy.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2010, 20:20:54 pm wysłana przez Wojtq »
PSN ID: WojtqGO

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #130 dnia: Września 16, 2010, 22:28:21 pm »
Głównie dobiła mnie wieśc o tym, że DMC nowego robią brytyjczycy :/

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #131 dnia: Września 16, 2010, 22:39:55 pm »
Dalej podtrzymuję swoje przypuszczenia, że czarnowłosy narko-świrus to nie Dante.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #132 dnia: Września 16, 2010, 22:52:34 pm »
Co do sprawy wielkich zmian w stylu gry...

Z poprzedniego uniwersum mają jeszcze dwie postacie, jeśli z Dante nie mogli już kompletnie nic nowego wymyślić : Sparda i Vergil. ewentualnie Nero.
Moim zdaniem świetna była by gra ze Spardą w roli głównej.





Przekozacki design,  akcja umieszczona w jakimś XVI - XVII wieku, to by było coś...
Gra pozamiatała by wszystko co do tej pory seria pokazała...
No i ta broń, najlepsza w serii :D Rebelion +  Yamato (katana Vergil'a) + Force Edge = mieszanka wybuchowa, 10/10 murowane :D


Nie wiem po co było uśmiercać taki potencjał na rzecz jakiegoś emo-pottera z fają w zębach....
WHY, CAPCOM, WHY!!!!!?

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #133 dnia: Września 16, 2010, 22:55:56 pm »
Co do sprawy wielkich zmian w stylu gry...

Z poprzedniego uniwersum mają jeszcze dwie postacie, jeśli z Dante nie mogli już kompletnie nic nowego wymyślić : Sparda i Vergil. ewentualnie Nero.
Moim zdaniem świetna była by gra ze Spardą w roli głównej.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Przekozacki design,  akcja umieszczona w jakimś XVI - XVII wieku, to by było coś...
Gra pozamiatała by wszystko co do tej pory seria pokazała...
No i ta broń, najlepsza w serii :D Rebelion +  Yamato (katana Vergil'a) + Force Edge = mieszanka wybuchowa, 10/10 murowane :D


Nie wiem po co było uśmiercać taki potencjał na rzecz jakiegoś emo-pottera z fają w zębach....
WHY, CAPCOM, WHY!!!!!?

Ja bez żadnej złośliwości 100 razy bardziej wolę tego nowego. Po flejmie w całym internecie widzę jednak, że jakieś 95% graczy jest na nie, więc może uda im (wam) się wpłynąć na twórców.
 
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2010, 22:59:36 pm wysłana przez wojteq »
SW-5606-3156-4802

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #134 dnia: Września 16, 2010, 23:11:13 pm »
 :lol: :lol: :lol: :lol:

Ktoś tutaj wspominał, ze białowłosy Dante przypomina kobietę? xDDD




Serio, dla mnie ten nowy design to jakiś żart.

Sprawa trafiła już na fejsbuka ;>

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Stop-any-hopes-for-DmC-reboot-sequels/109099725818506
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2010, 23:34:12 pm wysłana przez andryush »

Ohtar

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #135 dnia: Września 16, 2010, 23:29:58 pm »
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ktoś tutaj wspominał, ze białowłosy Dante przypomina kobietę? xDDD




Serio, dla mnie ten nowy design to jakiś żart.

Sprawa trafiła już na fejsbuka ;>

Ni chu** nie podobny.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #136 dnia: Września 16, 2010, 23:44:11 pm »
Koleś faktycznie za bardzo metro się wydaje.

Ale cała reszta z trailera mi się bardzo podobała :)

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #137 dnia: Września 16, 2010, 23:47:32 pm »
Metroseksualny jest crisstiano "najbardziej wkurwiający skur**syn w piłce" ronaldo w różowym polo i białych japonkach, a nie obity ubrany na ciemno małolat gaszący szlugi na ryjach diabłów. Mylisz pojęcia.
SW-5606-3156-4802

lupinator

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #138 dnia: Września 16, 2010, 23:49:55 pm »
Mylisz pojęcia.
I to zajebiście, dodałbym.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #139 dnia: Września 16, 2010, 23:56:37 pm »
Mylisz pojęcia.
I to zajebiście, dodałbym.

Nie uważam.
To jak jest zaprezentowany bardzo mi podchodzi pod definicję metroseksualizmu. A to, że jest obity i ma szlugę w mordzie niewiele zmienia. Chodzi o aparycję kolesia z tą "modną" fryzurą i łagodnymi "gładkimi" rysami twarzy.


Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #140 dnia: Września 17, 2010, 00:00:35 am »
Dobra, wyjątkowo zabrnę w offtopa.

Def: zjawisko społeczne, styl życia upowszechniany wśród młodych mężczyzn przez współczesną kulturę masową, w którym szczególną rolę odgrywa skupienie na własnej cielesności, podążanie za modą, korzystanie ze zdobyczy kosmetyki, przywiązywanie wagi do własnej atrakcyjności – cechy dotychczas kojarzone z kobiecością [1]. Z metroseksualizmem kojarzone są również takie cechy osobowości, jak wrażliwość i delikatność, ciepło i zdolność do empatii. Zainteresowania mężczyzny metroseksualnego skupiają się w dużym stopniu wokół sztuki i nauk humanistycznych, a aktywność sportowa ma na celu w większym stopniu zachowanie kondycji aniżeli przyrost masy mięśniowej.
Terminem metroseksualista po raz pierwszy posłużył się felietonista Mark Simpson, opisując stereotyp zakochanego w sobie mężczyzny, mieszkańca wielkiego miasta, konsumenta idealnego z punktu widzenia koncernów kosmetycznych czy odzieżowych [2]. Mężczyzna metroseksualny w powszechnym rozumieniu to taki, który używa tylko markowych kosmetyków, często korzysta z usług kosmetyczki, stosuje manicure, żeluje włosy, odwiedza solarium, doskonale zna się na modzie, oraz regularnie usuwa owłosienie ze swojego ciała, ponieważ uważa je za zbędne. Antagonistyczny wobec metroseksualisty jest stereotyp macho.

Taka jest oficjalna defincja. Miło mi było poszerzyć twoją wiedzę.
SW-5606-3156-4802

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #141 dnia: Września 17, 2010, 00:02:54 am »
Mi nowy Dante odpowiada :grin:.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #142 dnia: Września 17, 2010, 00:03:09 am »
Nie ma za co.
Nie zmieniam zdania.

Ale dziękuję, że pochwaliłeś się tą wybitną zdolnością używania funkcji kopiuj wklej.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #143 dnia: Września 17, 2010, 00:16:41 am »
Macho to on na pewno też nie jest xD
Jeśli ma być już tak realistycznie, bez mangowego polotu; całkowicie nowa koncepcja...i jak już ma tego szluga w gębie, to zrobili by z niego bardziej faceta,a nie dzieciaczka takiego chuderlawego.

Jego wizerunek nie pasuje do osobowości Dante.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #144 dnia: Września 17, 2010, 00:20:15 am »
To będzie młody, 'nadrugowany' kolo, przetrzymywany w jakimś szpitalu psychiatrycznym, na którym przeprowadzano eksperymenty, oraz któremu wmówiono/sam sobie wmówił, że jest Dante.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #145 dnia: Września 17, 2010, 00:24:46 am »
No właśnie wygląda tak, jakby ktoś go "skrzywdził"... :-?

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #146 dnia: Września 17, 2010, 00:33:30 am »
To będzie młody, 'nadrugowany' kolo, przetrzymywany w jakimś szpitalu psychiatrycznym, na którym przeprowadzano eksperymenty, oraz któremu wmówiono/sam sobie wmówił, że jest Dante.
Byłoby ekstra gdyby twoje wnioski się sprawdziły. Na koniec gry stary, prawdziwy Dante mógłby mu spuścić wpie**ol, po którym ten małolat za cel obrałby sobie jakąś zemstę i w ten sposób zakończenie ładnie byłoby otwarte na dalsze części.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2010, 00:38:32 am wysłana przez wojteq »
SW-5606-3156-4802

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #147 dnia: Września 17, 2010, 09:26:11 am »
To będzie młody, 'nadrugowany' kolo, przetrzymywany w jakimś szpitalu psychiatrycznym, na którym przeprowadzano eksperymenty, oraz któremu wmówiono/sam sobie wmówił, że jest Dante.
Byłoby ekstra gdyby twoje wnioski się sprawdziły. Na koniec gry stary, prawdziwy Dante mógłby mu spuścić wpie**ol, po którym ten małolat za cel obrałby sobie jakąś zemstę i w ten sposób zakończenie ładnie byłoby otwarte na dalsze części.

Poważnie? To wszystko na co Cie stać?

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #148 dnia: Września 17, 2010, 10:35:46 am »
Nie to tylko próbka moich możliwości
SW-5606-3156-4802

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #149 dnia: Września 17, 2010, 10:50:20 am »

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #150 dnia: Września 17, 2010, 10:53:26 am »
Cullen (czy jak mu tam) i Kratos rządzą. :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #151 dnia: Września 17, 2010, 10:59:19 am »
Trzeci od góry ;)
Najbliżej do DMC :D Jak z DMC2. reszta to już takie ciekawostki.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2010, 12:09:32 pm wysłana przez andryush »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #152 dnia: Września 17, 2010, 12:02:37 pm »
Przerobiony na Kratos'a wygląda jak baba. :lol:

czokapik

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2008
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 0
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #153 dnia: Września 17, 2010, 15:01:31 pm »
przerobiony na kratosa wygląda jak by miał wodogłowie :x
na drugim zdjęciu inny fryz i już w ogóle inny facet :x lepszy od tego z tą śmieszną grzyweczką

1man1jar

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #154 dnia: Września 20, 2010, 14:29:04 pm »
Macie mocno porobione jak te wszystkie wspomniane zmiany uważacie za gorsze.



VS



Pytania? Nowy Dante wygląda x razy lepiej niż ten z DMC 3,4, chociaż rozumiem Musica, że nie ma już inspiracji do ficiku.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2010, 14:44:53 pm wysłana przez 1man1jar »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #155 dnia: Września 20, 2010, 15:23:10 pm »
Nie prawda, ten stary jest fajniejszy  :-x
Ten nowy jest dla ludzi z kompleksami, żeby każdy mógł się z nim utożsamić i dowartościować swoje ja >_>

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zrobili by coś bliżej tego:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Bardziej pasuje do charakteru serii i oparty jest na najnowszej koncepcji anglików.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2010, 15:27:49 pm wysłana przez andryush »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #156 dnia: Września 20, 2010, 15:30:23 pm »
Nowy Dante wygląda x razy lepiej niż ten z DMC 3,4
Nie.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #157 dnia: Września 20, 2010, 15:56:56 pm »
Nowy Dante wygląda x razy lepiej niż ten z DMC 3,4
Tak.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #158 dnia: Września 20, 2010, 16:31:02 pm »
Zróbmy ankietę :D

1man1jar

  • Gość
Odp: DmC - Devil May Cry
« Odpowiedź #159 dnia: Września 20, 2010, 17:12:21 pm »
DMC FRANCHISE FANS' STATUS:

[ ] NOT TOLD
[x] TOLD.

Liczę, że japończycy się nie złamią i nie wrócą do starego designu.