Autor Wątek: Gran Turismo 5 Kierownice  (Przeczytany 264595 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Michal102

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2008
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #800 dnia: Października 19, 2011, 17:09:20 pm »
Czekamy na obszerne wrażenia z obcowania z tym cudeńkiem ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #801 dnia: Października 19, 2011, 18:01:00 pm »
Arti zaskakujesz mnie, ale to pogadamy dziś wieczorem jak będziemy jeździć. :P Może i Michał w końcu do Nas dołączy. :)

sipap

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #802 dnia: Października 22, 2011, 11:40:13 am »
Dzisiaj kupiłem w końcu T500 RS :lol:Jak w piątek dostanę i trochę objeżdzę Spa i fury TC to skrobnę parę zdań na temat tej kiery i porównam do G27 na której teraz gram i pięknie obsługuje GT5 po Spec.2.0 :P

edit.jak ktoś jest chętny na moją G27 używana dosłownie 1 tydzień-stan jak nowa oczywiście z gwarancją to pisać na priv...
A kupiłeś u Fanateca czy gdzieś w Polsce?
Bo podobno nie wysyłają do nas w tej chwili. Chociaż Ty kupiłeś juz u nich trochę sprzętów,więc moze masz jakieś chody :D
Gratulacje zakupu!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #803 dnia: Października 22, 2011, 11:52:07 am »
T500 to nie kierownica Fanatec'a. To jest Thrustmaster.

sipap

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #804 dnia: Października 22, 2011, 12:25:51 pm »
UPS :oops: Rozpedziłem się . Jakos tak Kolegą MrArt-PL zawsze kojarzy mi sie z Fanatekiem.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #805 dnia: Października 22, 2011, 12:33:38 pm »
Nie dziwię Ci się, bo miał ich jakieś 3647983 sztuk już u siebie w domu :P ;)

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #806 dnia: Października 22, 2011, 12:36:33 pm »
Mr-Art co możesz powiedzieć o pedałach w T500? lepsze są grosze od G27 czy tych od Fanateca?

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #807 dnia: Października 22, 2011, 13:12:02 pm »
Mr-Art co możesz powiedzieć o pedałach w T500? lepsze są grosze od G27 czy tych od Fanateca?

Po zaledwie kilku godzinach grania za dużo nie mogę powiedzieć o T500rs,jedna rzecz która odrazu dała się odczuć to działanie FF,jest bardzo mocny ale i bajecznie miękki jeżeli tak to można nazwać :PDuża zaletą jest to że działa on inaczej jakby w każdym aucie np.wczoraj jechałem Caterhamem i kierownica chodziła bardzo ciężko a ff chciał połamać mi ręce a gdy się przesiadłem do gt300 kiera zaczeła pracować bardzo lekko i zajebiście dokładnie.Szybkość reakcji tej kierownicy na zachowanie samochodu to czysta poezja,czujesz każdą nierówność i każde bujnięcie auta-masakra.Tylko problem jest taki że po przesiadce z G27 muszę uczyć się jazdy od początku,żadne przyzwyczajenia z tamtej kierownicy na tej nie mają racji bytu-wczoraj w wyścigach nie mogłem jej kompletnie ogarnąć-a wczesniej śmiałem się z kolegi Kokona że nie radzi sobię z tą kierownicą chociaż jezdzi o niebo lepiej odemnie.
Ciężko też mi ogarnąć nieruchome shiftery,gubię się jeszcze w zakrętach i szukam odruchowo łopatki do redukcji przy kole kierownicy.Ogólnie widać że przy tej kierownicy Thrustmaster naprawdę się na pracował bo oddaję ona wrażenia z jazdy masakrycznie dokładnie,ff musiałem zmiejszyć do 3 żeby nie stracić nadgarstków  hehehehehe.Pedały działaja bardzo precyzyjnie ale do Clubsport od Fanateca im troche brakuje,sa tak pomiedzy g27 a Fanatecem,wykonaniem są zdecydowanie lepsze od g27 ale działają bardzo podobnie,tylko hamulec działa bardziej precycyjnie itrzeba używać więcej siły żeby wcisnąć go do końca.......Narazie tyle jak troszkę dłużej pośmigam i ją ogarne do końca to coś jeszcze naskrobie.Jak macie jakieś pytanka to pisać :lol:

A tak wygląda moje miejsce pracy......hehehehe

http://gt5.net.pl/comment/3072#comment-3072
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2011, 15:29:34 pm wysłana przez MrArt-PL »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #808 dnia: Października 22, 2011, 13:50:03 pm »
Zdjęcie nie weszło :P

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #809 dnia: Października 28, 2011, 18:47:34 pm »
a teraz odmowa dostępu ;) wklej tutaj zdjęcie tego stanowiska...


jakby ktoś był zainteresowany to chyba sprzedaję swoją kierownicę Driving Force GT. chciałbym w końcu przesiąść się na coś lepszego - G27 to plan minimum (może jeszcze MrArt nie sprzedał ;) ), ale może pokuszę się na Fanateca jak szybko nie sprzedam DFGT a oni w końcu zaczną wysyłać swoje produkty do Polski...

kierownica jest w stanie bdb z minusem - minus z tego powodu że sama z siebie nie trzyma się w pozycji centralnej ale jest przesunięta o kilka stopni w lewo (bardzo minimalnie), ale jak włączamy grę to jest centrowana i wszystko działa idealnie. nie wiem z czym to jest związane ale mam to od początku i generalnie w niczym nie przeszkadza więc nawet tego nie reklamowałem...

jak ktoś jest z Krakowa i chciałby kierownicę w działaniu to zapraszam do mnie do mieszkania.

cena myślę 250zł, wolałbym odbiór osobisty od kogoś z Krakowa lub okolić (mogę podrzucić) bo nie chce mi się bawić w wysyłkę...
ewentualnie razem z Wheel Stand Pro za 550zł (wtedy dokupiłbym WSP dedykowaną do G27)

poza tym to legendarna kierownica pozwalająca pokonać Bobana w GT5 więc tym bardziej warto :D

jakieś foto, kiera w tle jak testowałem Thrustmastera:


gratis mogę dodać moda do kierownicy :D

« Ostatnia zmiana: Października 28, 2011, 19:43:04 pm wysłana przez pawel_k »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #810 dnia: Października 28, 2011, 20:09:58 pm »
poza tym to legendarna kierownica pozwalająca pokonać Bobana w GT5 więc tym bardziej warto :D

Na 5 wyścigów ostatnio wygroł jeden (w dodatku o jakieś ułamki sekundy) i godo, że pokonał BoBaN'a. Nie kupujta tego, bo sprzedawca ciśnie kity. ;)

A tak na serio to polecam, bo z wyścigów online pamiętam, że Paweł jeździł bardzo powoli, więc kierownica eksploatowana jak auto emeryta. :troll:

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #811 dnia: Października 28, 2011, 20:16:11 pm »
ty mi tu negatywnego marketingu nie rób ;)

powiedz lepiej czy Spec II wyeliminował problem z deadzone w G27 czy dalej w środkowym położeniu kierownica lata jak muscle car z lat 60-tych? miałem sprawdzić w pracy ale zapierdziel był przez ostatni tydzień nieziemski więc nawet nie udało mi się ściągnąć patcha...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #812 dnia: Października 28, 2011, 20:19:30 pm »
Nadal to występuje. Aczkolwiek nie jest tak nagminne jak w GT4 i w GTHD pod DFP. Jak trzymasz kierę, to nie lata na boki z pozycji zerowej, ale jak puścić i jakaś nierówność na drodze wprowadzi Ci kółko w ruch, to możesz być pewny, że G27 wpadnie w oscylację. Problem jest tylko wtedy, kiedy nie trzymasz kierownicy. W każdym innym przypadku sprzężenie zwrotne reaguje na to, że trzymasz kierownicę w ryzach.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #813 dnia: Października 28, 2011, 20:23:54 pm »
no to szkoda, ale sprawdzę osobiście w środę w pracy...

no i jeszcze jedno pytanie - da się teraz jakoś dezaktywować sprzęgło? bo grać na skrzyni H nie mam zamiaru, dlatego wolałbym mieć nakładkę na sprzęgło i hamulec żeby móc bezproblemowo używać dużego hamulca bez dziwnego wyginania nogi i klinowania się stopy pod sprzęgłem, ale z tego co pamiętam to równoczesne naciśnięcie załączało bieg (lub luz) ze skrzyni H... da się to po Spec II jakoś ominąć bez grzebania w samym sprzęcie i rozłączania kabelków?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #814 dnia: Października 28, 2011, 22:39:55 pm »
Tutaj nie mam pojęcia. W sumie skoro doszła pełna obsługa G27 to powinni dać taką opcję, ale nie przeglądałem dokładnie ustawień G27 po patchu. Przydałoby się coś takiego, bo teraz jak sobie pomyślę, to u mnie też wygodniej grałoby się z taką nakładką.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #815 dnia: Października 29, 2011, 14:38:56 pm »
Oto mój sprzęcik.....

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #816 dnia: Października 29, 2011, 14:58:42 pm »
Konkret! To już teraz wiemy jak uber naczelny się powozi. :D ;)

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #817 dnia: Października 29, 2011, 15:02:56 pm »
fajne :)

Unli kupuj kierę :P

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #818 dnia: Listopada 02, 2011, 07:54:24 am »
Oto mój sprzęcik.....
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
No no, konkretny zestaw. Co z tym robisz później - odstawiasz pod ścianę czy masz jakiś pomieszczenie "gospodarcze"?

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #819 dnia: Listopada 02, 2011, 15:15:58 pm »
Panowie, mam mały problem. Po podłączeniu gt2 do ixa wraz z pedałami z g27 zacząłem testować forzę. Przez przypadek włączyłem telemetrię i zdziwiłem się, bo pedał gazu miałem wciśnięty do oporu, a telemetria wykazywała ok 90-95 % wciśnięcia przepustnicy. Moje pytanie brzmi, czy można w jakiś sposób skalibrować pedały tak, by wszystko było wporządku i pełne wciśnięcie oznaczało 100 otwarcie przepustnicy? Choćby podpinając je do kompa?
Fryty tyty dotknij pyty

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #820 dnia: Listopada 03, 2011, 16:33:13 pm »
Panowie, mam mały problem. Po podłączeniu gt2 do ixa wraz z pedałami z g27 zacząłem testować forzę. Przez przypadek włączyłem telemetrię i zdziwiłem się, bo pedał gazu miałem wciśnięty do oporu, a telemetria wykazywała ok 90-95 % wciśnięcia przepustnicy. Moje pytanie brzmi, czy można w jakiś sposób skalibrować pedały tak, by wszystko było wporządku i pełne wciśnięcie oznaczało 100 otwarcie przepustnicy? Choćby podpinając je do kompa?
Kolego miałem to samo kiedyś w gt5-próbowałem wszystkiego i nic,kalibracji i ustawień na profilerze Fanateca na pc.Okazało się że przejściówka do pedałów do G27 która jest w zestawie z kierą od Fanateca była uszkodzona,przetarł się jeden kabelek w wiążce ale kolega to naprawił.Sprawdz na pc jak się zachowuje w profilu do ustawień kiery i na innych grach na konsolach,jak coś to reklamacja u Fanateca.Druga opcja to wyczyść tłoczek plastikowy od pedału przyśpieszenia jakimś sprayem do mycia ukł.scalonych to nic nie zaszkodzi ;)

Prart - nic z tym nie robię,mam specjalny pokój w mieszkaniu do grania i innych męskich uciech.....hehehehehe :lol: :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2011, 16:36:19 pm wysłana przez MrArt-PL »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #821 dnia: Listopada 04, 2011, 08:21:35 am »
Prart - nic z tym nie robię,mam specjalny pokój w mieszkaniu do grania i innych męskich uciech.....hehehehehe :lol: :lol: :lol:
Szczęśliwy człowiek...

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #822 dnia: Listopada 05, 2011, 15:03:16 pm »


Na dłuższą metę mało praktyczne, ale kur**, zagrałbym na tym DIY choć parę wyścigów.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #823 dnia: Listopada 06, 2011, 14:04:57 pm »
Panowie, mam mały problem. Po podłączeniu gt2 do ixa wraz z pedałami z g27 zacząłem testować forzę. Przez przypadek włączyłem telemetrię i zdziwiłem się, bo pedał gazu miałem wciśnięty do oporu, a telemetria wykazywała ok 90-95 % wciśnięcia przepustnicy. Moje pytanie brzmi, czy można w jakiś sposób skalibrować pedały tak, by wszystko było wporządku i pełne wciśnięcie oznaczało 100 otwarcie przepustnicy? Choćby podpinając je do kompa?
Kolego miałem to samo kiedyś w gt5-próbowałem wszystkiego i nic,kalibracji i ustawień na profilerze Fanateca na pc.Okazało się że przejściówka do pedałów do G27 która jest w zestawie z kierą od Fanateca była uszkodzona,przetarł się jeden kabelek w wiążce ale kolega to naprawił.Sprawdz na pc jak się zachowuje w profilu do ustawień kiery i na innych grach na konsolach,jak coś to reklamacja u Fanateca.Druga opcja to wyczyść tłoczek plastikowy od pedału przyśpieszenia jakimś sprayem do mycia ukł.scalonych to nic nie zaszkodzi ;)

Prart - nic z tym nie robię,mam specjalny pokój w mieszkaniu do grania i innych męskich uciech.....hehehehehe :lol: :lol: :lol:

Dziękuwa za podpowiedź, ale wszystko załatwiły ustawienia w forzie(ustawiłem maksymalne uchylenie przepustnicy przy 95% wciśnięciu pedału) i jest już malina:). Miałem też problem z lekkim skrzywieniem kiery przy PS3 i PC mode, ale załatwia to kalibracja samej kierownicy za pomocą dwóch przycisków. Ogólnie GT2 to świetny sprzęt, robi dużo lepsze wrażenie wizualne i praktyczne od G27, ale poprawił bym działanie łopatek i nieszczęsne mocowanie wajch do zmiany biegów.
Fryty tyty dotknij pyty

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #824 dnia: Listopada 09, 2011, 23:32:23 pm »
pytanko (pewnie do MrArt'a) - używał ktoś pedałów Clubsport Fanateca z Wheel Stand Pro? pasują te pedały do konstrukcji tego stojaka?

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #825 dnia: Listopada 10, 2011, 12:23:15 pm »
pytanko (pewnie do MrArt'a) - używał ktoś pedałów Clubsport Fanateca z Wheel Stand Pro? pasują te pedały do konstrukcji tego stojaka?

Pasują Paweł idealnie,tylko mocowanie te orginalne jest za wąskie-trzeba sobie dorobić szerszą listwe x2 z płaskownika i gitara :lol: :P

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #826 dnia: Listopada 10, 2011, 13:13:21 pm »
czyli generalnie typu swoimi "stopkami" stają na tych belkach z WSP?

aha - WSP miałeś od DFGT czy od G25/G27 ?

a taką listwę gdzie można dorobić?

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #827 dnia: Listopada 10, 2011, 14:00:19 pm »
czyli generalnie typu swoimi "stopkami" stają na tych belkach z WSP?

aha - WSP miałeś od DFGT czy od G25/G27 ?

a taką listwę gdzie można dorobić?
Tak leżą idealnie,miałem WSP od g25/27 chociaż te pedały są tak ciężkie że nie potrzebują zbytnio mocowania.Takie płaskowniki dorobisz u każdego lepszego ślusarza więc nie ma problemu. ;)

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #828 dnia: Listopada 11, 2011, 13:24:31 pm »
chyba jednak będzie CSR Elite bo budżet mi się ukrócił (pieprzona straż miejska polowanie na czarownice sobie urządziła), a CSR ma bardziej płaską podstawę więc pewnie też lepiej będzie pasować do WSP.

a co do kierownicy - moja DFGT jest już u nowego właściciela, a ja wygrałem aukcję na Fanatec GT3 V2 :)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #829 dnia: Listopada 11, 2011, 14:02:15 pm »
Gratulacje Paweł! :)

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #830 dnia: Listopada 11, 2011, 16:26:47 pm »
chyba jednak będzie CSR Elite bo budżet mi się ukrócił (pieprzona straż miejska polowanie na czarownice sobie urządziła), a CSR ma bardziej płaską podstawę więc pewnie też lepiej będzie pasować do WSP.

a co do kierownicy - moja DFGT jest już u nowego właściciela, a ja wygrałem aukcję na Fanatec GT3 V2 :)

Gratsy Paweł-bierz CSR Elite bo to bardzo dobre pedały ;)

bramkarz032

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-05-2011
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2011, 16:58:00 pm wysłana przez bramkarz032 »

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #832 dnia: Listopada 11, 2011, 18:41:59 pm »
ja zostawiłem sobie najprostsze WSP przeznaczone do DFGT - mam nadzieję że się sprawdzi bez wielkich przeróbek ;)

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #833 dnia: Listopada 15, 2011, 22:17:03 pm »
jakby ktoś miał do sprzedania najtańsze pedały do Fanateca (lub wiedział że gdzieś ktoś sprzedaje) to proszę o kontakt - miałem brać CSR Elite ale budżet na "głupoty" mi się skurczył, kierownica (GT3 V2) już kurzy się w domu, więc na miesiąc-dwa bym zadowolił się nawet tymi najtańszymi, a potem zainwestuję w CSR Elite lub Clubsporty...
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2011, 22:23:28 pm wysłana przez pawel_k »

Unlimited

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2011, 09:01:28 am wysłana przez Unlimited »

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #835 dnia: Listopada 16, 2011, 09:12:53 am »
50 euro za clubsporty które kosztują 200 euro to dla mnie trochę podejrzane...

ogólnie to wolałbym z Polski, jak się nic nie znajdzie do końca tygodnia to najwyżej nagnę budżet i kupię u Fanateca CSR Elite, chociaż tak jak teraz patrzę to taniej byłoby mi kupić zestaw kierownica Carrera + pedały + skrzynia biegów które kosztują mniej niż same pedały ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #836 dnia: Listopada 16, 2011, 11:17:10 am »
Jak Ci za tanio to są jeszcze za 100 Euro. :P ;)

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #837 dnia: Listopada 16, 2011, 12:04:26 pm »
bardziej szukałem tych najtańszych co kosztowały 30 euro ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #838 dnia: Listopada 16, 2011, 12:47:40 pm »
Takie widziałem tylko w zestawie z kierownicą 911 za 80 euro komplet. ;)

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Kierownice
« Odpowiedź #839 dnia: Listopada 16, 2011, 12:55:36 pm »
Takie widziałem tylko w zestawie z kierownicą 911 za 80 euro komplet. ;)
taka nowa kierownica kosztuje 130 euro ;)
no nic, na razie wyprzedaję gry (jakby ktoś miał ochotę -> http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=12334.0 ), pod koniec tygodnia jak nie znajdę w Polsce najtańszych pedałów to zamawiam u Fanateca CSR Elite ;)