Autor Wątek: Mass Effect 3  (Przeczytany 157513 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Jacek84

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #360 dnia: Lutego 20, 2012, 10:12:52 am »
Cykle są dość istotne ;). Egzystują przez "farmienie" materii organicznej, dlatego zaje**li Protean (1 cykl), a w dwójce porywali ludzi (2 cykl). Tyle wiadomo na ten moment.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #361 dnia: Lutego 20, 2012, 10:43:28 am »
A tak sobie z dupy zapytam, bo nie grałem w poprzednie części, ale gdzieś tam przeczytałem trochę fabuły.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

można też przyjąć, że są cywilizacją na poziomie IV/V w skali kardaszewa. wyjaśniałoby to też ich parcie na farmienie i cykliczne powroty (latają z galaktyki do galaktyki, tak w kółko).
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2012, 10:46:11 am wysłana przez s00s »

Mrocz

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #362 dnia: Lutego 20, 2012, 11:29:05 am »
Cykle są dość istotne ;). Egzystują przez "farmienie" materii organicznej, dlatego zaje**li Protean (1 cykl), a w dwójce porywali ludzi (2 cykl). Tyle wiadomo na ten moment.

Proteanie to prawdopodobnie nie był pierwszy cykl ;) Żniwiarze jak sami twierdzą o sobie, są "od zawsze"

Ciekawe, czy czegoś się dowiemy w trójce na ich temat.

Jacek84

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #363 dnia: Lutego 20, 2012, 11:54:29 am »
1, 2 = jeden, dwa. Chodziło o kolejność.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #364 dnia: Lutego 20, 2012, 12:12:44 pm »
A tak sobie z dupy zapytam, bo nie grałem w poprzednie części, ale gdzieś tam przeczytałem trochę fabuły.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

można też przyjąć, że są cywilizacją na poziomie IV/V w skali kardaszewa. wyjaśniałoby to też ich parcie na farmienie i cykliczne powroty (latają z galaktyki do galaktyki, tak w kółko).
Poza naszą galaktykę nie podróżują (a przynajmniej nic o tym nie wiadomo). Co 50 000 lat rozpoczynają farmienie, a resztę czasu spędzają na pozbawionych światła rubieżach galaktyki. W ME1 dowiedzieliśmy się, że Proteanie ich trochę zrobili w konia i dlatego cykl się opóźnił o ileś tam setek czy tysięcy lat (dzięki czemu cywilizacje mogły się bardziej rozwinąć).

Ogólnie twórcy trochę dali dupy, bo w ME1 fabuła była strasznie spójna. Później widać było, że w drugiej części zabrakło pomysłów i zamiast kontynuować historię z jedynki, poszli w ślepą uliczkę (byleby coś było) i główny wątek właściwie nagle się zatrzymał, tylko po to, by wyskoczyć z DLC Arrival (czyli tajnym przekaźnikiem masy, który może w każdej chwili przenieść Żniwiarzy - po chu** więc tyle zachodu z Suwerenem? - bezsensu totalnie). Co najlepsze, pod koniec Arrival jest jasne, że Żniwiarze nadchodzą (nawet chyba rozpoczyna się finałowe odliczanie, czy coś w tym stylu), a w ME3 okazuje się, że nikt o niczym nie wie - jeszcze większy bezsens.

Widać, że nad fabułą ME1 twórcy pracowali bardzo długo i staranie, ale zamiast rozplanować z góry wszystkie części, zabrali się za dodawanie nowych elementów. Jedynkę chyba robiono 4 lata, a koleje części po około dwa i rezultaty są niestety dostrzegalne gołym okiem.

Trójka to będzie pewnie dobra gra, nawet bardzo dobra, ale mimo to Bioware zmarnowało potencjał mega klimatycznego uniwersum sc-fi.

Spidey^

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #365 dnia: Lutego 20, 2012, 14:14:17 pm »
Demko mnie wciągnęło, ale dopiero ta druga jego część. Dwójkę sobie odpuściłem bo była po angielsku, ale trójkę na pewno kiedyś kupię. W takich grach napisy to powinien być wymóg. Gdybym nie był spłukany to wziąłbym nawet na premierę ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2012, 14:20:27 pm wysłana przez amsterdream »

nakimushi

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #366 dnia: Lutego 20, 2012, 15:13:14 pm »
wczoraj dopiero sprawdzilem demko nad ranem i musze powiedziec ze o ile animacja jest fatalna i wyglada jak z jakiegos iphona to cala reszta jest swietna /
grafika daje rade i naprawde widoki sa swietne ./ tekstury czy oswietlelnie to tez wyzsza liganiz poprzednie gry z serii

co do gameplaya to gra sie podobnie jak w 2 czesc / mi nie przeszkadza ze korytarze ... przynajmniej sie czlowiek nie zgubi  :lol:
mnie demo wciagnelo przede wszystkim kilmatem i muzyka... na bank kupie bo uwielbiam Sci-Fi

ale to animacje to naprawde  :oops:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #367 dnia: Lutego 20, 2012, 15:30:15 pm »
Czyli nikt nie gra w multi? :P Szkoda, bo tryb jest swietny i bardzo trudny.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #368 dnia: Lutego 20, 2012, 15:52:45 pm »
Ta gra nie jest do multi i cieszy mnie, że wszyscy mają na niego wyje**ne.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #369 dnia: Lutego 20, 2012, 16:00:07 pm »
Ta gra nie jest do multi i cieszy mnie, że wszyscy mają na niego wyje**ne.
Tu sie mylisz. W ogole probowales go?

Poza co to znaczy, ze nie jest do multi? Od kiedy multi ma wplyw na singleplayer albo w jakis sposob go umniejsza?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #370 dnia: Lutego 20, 2012, 16:06:04 pm »
Chodziło mi o sytuacje tutj na forum, to chyba jasne skoro o to sam pytałeś. W ogóle nie grałem w demo 3 i nie wypowiadałem się o jakości multi. Po prostu wolałbym żeby go nie było a czas i kasa na niego poświęcone poszły na singla. ME3 to dla mnie przede wszystkim SP i multi dla mnie jest zbędne.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #371 dnia: Lutego 20, 2012, 16:13:15 pm »
Multiplayer robi osobny team i po ilosci godzin przegranych w niego uwazam, ze postapili slusznie, choc ja bym go bardziej rozszerzyl jesli chodzi o itemko np, czy skalowanie nagrod/przeciwkow to ilosci osob w event'cie.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #372 dnia: Lutego 20, 2012, 16:53:17 pm »
Multiplayer w trzecim Mass Effect to nic nadzwyczajnego - taka sobie horda. Lepiej jakby zagarnęli tą drugą ekipę do usprawniania singlowej kampanii, o którą troszkę się obawiam. 

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #373 dnia: Lutego 20, 2012, 20:29:06 pm »
I znów ta sama debilna dyskusja z KKRT, któremu się wydaje, że multi po nocach krasnoludki na kolanie piszę  :wall_bash:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #374 dnia: Lutego 20, 2012, 22:23:12 pm »
Machines
Nie no, przeciez multi robia osoby odpowiedzialne za story, czy assetsy, prawda? :> A nie programisci i level designerzy, ktorzy wykorzystuja assetsy z singla.

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #375 dnia: Lutego 20, 2012, 22:43:47 pm »
No to zobaczymy czy single/fabuła/dialogi będzie na poziomie poprzednich części i będzie wiadomo czy marnowanie czasu na multi nie pogarsza trybu dla jednego gracza.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #376 dnia: Lutego 20, 2012, 22:50:16 pm »
No to zobaczymy czy single/fabuła/dialogi będzie na poziomie poprzednich części i będzie wiadomo czy marnowanie czasu na multi nie pogarsza trybu dla jednego gracza.
Nie wplywa, bo w multi nie ma dialogow, wiec jak moze miec jakikolwiek zwiazek z fabula singleplayer? :>

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #377 dnia: Lutego 20, 2012, 22:55:26 pm »
No to zobaczymy czy single/fabuła/dialogi będzie na poziomie poprzednich części i będzie wiadomo czy marnowanie czasu na multi nie pogarsza trybu dla jednego gracza.
Nie wplywa, bo w multi nie ma dialogow, wiec jak moze miec jakikolwiek zwiazek z fabula singleplayer? :>
Wytłumaczy mu ktoś czy ja muszę? :P

Mówione było że żeby zdobyć "najlepsze" zakończenie trzeba będzie nagrać się w multi bo wykonane misje będą miały przełożenie na fabułę. To tak w skrócie, choć jeśli dobrze pamiętam gdzieś czytałem że da się przejść na "najlepszym" zakończniu nawet bez multi, ale to wymaga jakoś więcej rzeczy jako Shepard czy coś.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #378 dnia: Lutego 21, 2012, 11:09:07 am »
Wytłumaczy mu ktoś czy ja muszę? :P

Mówione było że żeby zdobyć "najlepsze" zakończenie trzeba będzie nagrać się w multi bo wykonane misje będą miały przełożenie na fabułę. To tak w skrócie, choć jeśli dobrze pamiętam gdzieś czytałem że da się przejść na "najlepszym" zakończniu nawet bez multi, ale to wymaga jakoś więcej rzeczy jako Shepard czy coś.
Z tego co ja wiem, to mozna niektore misje wykonac jako multi albo jako single i tyle.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #379 dnia: Lutego 21, 2012, 11:36:23 am »
Nie no, przeciez multi robia osoby odpowiedzialne za story, czy assetsy, prawda? :> A nie programisci i level designerzy, ktorzy wykorzystuja assetsy z singla.

Ty naprawdę nie rozumiesz, że kto by tego nie robił, to i tak pochłania czas i pieniądze, które można było przeznaczyć na szlifowanie singla?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #380 dnia: Lutego 21, 2012, 18:19:01 pm »
Ja lepiej nie będę się rozpisywał po ograniu demka, bo zostanę tutaj zjedzony. Pokrótce napiszę. Dobra grafika? Kpiny! Gra ledwo zipie, tekstury cienkie, a animacja postaci to poprzednia epoka. Na plus jedynie, genialne ujęcia (epickie jak w mało której grze) i oświetlenie. Sterowanie to kolejny żart. Bieganie pod X pasuje jak pięść do oka. Postać z dupy przykleja się do wszystkiego co ją otacza. Strzelanie na plus, bo bronie mają kopa co rzadko zdarza się w gierkach z laserkami. Dziwne zgranie tła muzycznego z akcją. Tak jakby to było kompletnie niedopracowane. Czasem panuje cisza, a przydałby się jakiś podkład coby podpić moc danej sceny/akcji. Chętnie bym popatrzył jakoś ktoś przy mnie przechodzi ten tytuł aby poznać fabułę, ale sam nie miałbym nerwów żeby w to grać.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #381 dnia: Lutego 21, 2012, 20:09:22 pm »
Swoją drogą jestem ciekaw jak się cała historia zakończy. Jak będzie motyw w stylu "Shepard puszcza w kosmos super tajny sygnał niszczący żniwiarzy" to mnie chyba rozerwie ze śmiechu :P

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #382 dnia: Lutego 21, 2012, 21:20:54 pm »
Pełna wersja trailera.


rozp**rdala mi bebechy od wyjebistości tego cinematica. Jak dla mnie to przegonili stawkę z diablo 3 na czele. Nowy filmik z wiedźmina którym się jarałem wygląda teraz jak jakaś animacja poklatkowa z plasteliny. Epic.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #383 dnia: Lutego 21, 2012, 21:27:37 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #384 dnia: Lutego 21, 2012, 22:08:43 pm »
Pełna wersja trailera.

Bez ładu i składu poskładany ten trailer. już lepsza niż taka sieka.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #385 dnia: Lutego 21, 2012, 22:35:24 pm »
No nie pierd**. Reżyseria jest mega. Wszystko się super układa.

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #386 dnia: Lutego 21, 2012, 22:43:32 pm »
Chuj się znasz.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #387 dnia: Lutego 21, 2012, 22:47:26 pm »
Przekonałeś mnie. chujowe.

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #388 dnia: Lutego 21, 2012, 22:55:06 pm »
No.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #389 dnia: Lutego 22, 2012, 00:08:53 am »
Dobra grafika? Kpiny! Gra ledwo zipie, tekstury cienkie, a animacja postaci to poprzednia epoka.
Ja np. mówiłem o wersji na PC  działającej w full HD i mega płynnej, a nie jakiś tam popłuczynach z Ps3 :troll:

Swoją drogą jestem ciekaw jak się cała historia zakończy. Jak będzie motyw w stylu "Shepard puszcza w kosmos super tajny sygnał niszczący żniwiarzy" to mnie chyba rozerwie ze śmiechu :P
Z tego co zdążyłem się zorientować po demie i trailerach, to wygląda mniej więcej tak, że niemal wszyscy Żniwiarze polecieli rozp**rdolić Ziemię (trochę głupie, ale niech będzie) i przez ponad 90% gry Shepard będzie zbierał armie by dać im radę. Podejrzewam więc, że wszystkie armie z całej galaktyki (cała rada cytadeli, quarianie, kroganie i pewnie nawet gethy) zlecą się na Ziemię zrobić wielki rozpiździaj.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #390 dnia: Lutego 22, 2012, 00:30:40 am »
Czyli prawdopodobnie zrzynają z DA1. Pięknie  :lol:

Btw. "Mass Effect 3 DLC Leaks to Xbox Live Marketplace", nie szukajcie dalej jeśli nie chcecie konkretnego spoilera.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #391 dnia: Lutego 22, 2012, 10:01:13 am »
Z tego co zdążyłem się zorientować po demie i trailerach, to wygląda mniej więcej tak, że niemal wszyscy Żniwiarze polecieli rozp**rdolić Ziemię (trochę głupie, ale niech będzie) i przez ponad 90% gry Shepard będzie zbierał armie by dać im radę. Podejrzewam więc, że wszystkie armie z całej galaktyki (cała rada cytadeli, quarianie, kroganie i pewnie nawet gethy) zlecą się na Ziemię zrobić wielki rozpiździaj.

Czyli najpewniej czeka nas powtórka z rozrywki, czyli znowu przez całą grę będziemy wykonywać misje lojalnościowe dla poszczególnych armii by dwie ostatnie misje okazały się tymi w pełni związanymi z wątkiem Reaperów.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #392 dnia: Lutego 22, 2012, 11:43:13 am »
Czyli najpewniej czeka nas powtórka z rozrywki, czyli znowu przez całą grę będziemy wykonywać misje lojalnościowe dla poszczególnych armii by dwie ostatnie misje okazały się tymi w pełni związanymi z wątkiem Reaperów.
Dokładnie tak. Dostaniemy pewnie takie ME2-2. Podejrzewam, że gra skończy się ocaleniem resztek Ziemi (od naszych postępów zależy jak bardzo będzie zniszczona). A DLC mogą być związane z niszczeniem pozostałych w galaktyce Żniwiarzy i/lub mieć związek z Cerberusem.

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #393 dnia: Lutego 22, 2012, 13:11:42 pm »
Dostaniemy pewnie takie ME2-2.

Byłbym ukontentowany. To była idealnie zbudowana gra jak dla mnie. Zdecydowanie bardziej wolę taką półotwartą strukturę, niż fabularny korytarzyk gdzie robisz po kolei misji narzucone przez twórców.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2012, 13:13:49 pm wysłana przez el becetol »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #394 dnia: Lutego 22, 2012, 13:21:17 pm »
Co kto lubi. Ja zdecydowanie wolę strukturę gry podobną do tej z KOTORa i ME1.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #395 dnia: Lutego 22, 2012, 14:29:02 pm »
Cytuj
To już zaczyna być normą – choć do premiery Mass Effecta 3 pozostało jeszcze kilkanaście dni, BioWare ujawniło pierwsze DLC do gry. Choć decyzja o wydaniu dodatku może wydawać się kontrowersyjna, będzie to bardzo ciekawe rozszerzenie.

Michael Gamble, producent Mass Effecta 3, poinformował na oficjalnym forum BioWare Social Network, że posiadacze edycji kolekcjonerskiej gry oraz cyfrowej wersji specjalnej otrzymają w dniu premiery rozszerzenie From Ashes.

Dodatek przyniesie ze sobą nowego członka drużyny Sheparda. Będzie nim – uwaga! – przedstawiciel protean: rasy uznawanej dotąd za wymarłą. Mam tylko nadzieję, że ten bardzo interesujący kompan będzie oferował więcej opcji dialogowych niż Zaed i Kasumi z„dwójki”.

Istnienie From Ashes zostało potwierdzone po tym, jak w Xbox Live pojawiła się karta katalogowa tego DLC. Co ciekawe, nazwa rozszerzenia jest bardzo podobna do dodatku, który niedawno miał kupić jeden z klientów GameStopu. Najprawdopodobniej więc chodziło o to samo DLC, a pokazany, jako dowód, paragon zakupu, nie był fotomontażem.
http://www.cdaction.pl/news-25099/mass-effect-3-from-ashes---dlc-z-proteanem.html

Już to, że reklamują pierwsze DLC jeszcze przed premierą jakoś przełknę. Ale dodawanie do drużyny przedstawiciela rasy Protean mogliby sobie darować. Pewnie zostanie to z sensem wyjaśnione, a nowa postać może być nawet ciekawa, ale bez przesady. Nie umieją zachować umiaru.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #396 dnia: Lutego 22, 2012, 16:32:57 pm »
Już to, że reklamują pierwsze DLC jeszcze przed premierą jakoś przełknę. Ale dodawanie do drużyny przedstawiciela rasy Protean mogliby sobie darować. Pewnie zostanie to z sensem wyjaśnione, a nowa postać może być nawet ciekawa, ale bez przesady. Nie umieją zachować umiaru.
To nie DLC per se, a czesc edycji kolekcjonerskiej, ktora mozna tez kupic jako DLC. Choc ja i tak uwazam, ze takich rzeczy nie powinno byc w dodatkach, ewentualnie jak juz to w rozszerzeniach.

nakimushi

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #397 dnia: Lutego 22, 2012, 16:48:33 pm »
gra mozna zamowic jako preorder na psn ... zdaje sie ze dostaje sie gratis jakis dodatek

Mrocz

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #398 dnia: Lutego 22, 2012, 21:45:44 pm »
Gra moim zdaniem nie śmiga tak źle... Owszem framerate przy pierwszej misji potwornie kuje w oczy, ale w drugiej już się gra bardzo przyjemnie. Podejrzewam, że w pełniaku albo tylko jedna misja będzie w takim stanie jak ta z demka, albo to poprawią. Z tego co słyszałem demko Dragon Age 2 też miało problemy na PS3 a pełniak już śmigał bezproblemowo.

Gra to stary dobry Mass Effect i pewnie zostanę tak pochłonięty, że przestane zauważać te błędziki :P

Jacek84

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #399 dnia: Lutego 22, 2012, 22:48:37 pm »