Autor Wątek: The Elder Scrolls V: Skyrim  (Przeczytany 198451 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #680 dnia: Listopada 17, 2011, 13:28:01 pm »

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Czas odłożyć kilka groszy na wersję xboxową.

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #681 dnia: Listopada 17, 2011, 13:52:38 pm »
który level masz tym magiem?

Ledwo 14 :-?. Ostatni boss w ostatniej czesci questa byl mega trudny i musialem zuzyc chyba z 5 potek z buffami, racial power i spamowac time freeza jak tylko byl dostepny no i oczywiscie bawic sie w kotka i myszke bo bylem na hita czasem dwa :mad:.

W nocy spotkalem smoka ale je**ny sie chyba zbugowal bo lecial za mna przez pol swiata i nie chcial wyladowac/atakowac...

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #682 dnia: Listopada 17, 2011, 14:35:26 pm »
który level masz tym magiem?

Ledwo 14 :-?. Ostatni boss w ostatniej czesci questa byl mega trudny i musialem zuzyc chyba z 5 potek z buffami, racial power i spamowac time freeza jak tylko byl dostepny no i oczywiscie bawic sie w kotka i myszke bo bylem na hita czasem dwa :mad:.

Chyba przedostatni  ;)


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ale nagrody faktycznie zacne.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2011, 14:38:51 pm wysłana przez el becetol »

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #683 dnia: Listopada 17, 2011, 15:16:16 pm »
który level masz tym magiem?

Ledwo 14 :-?. Ostatni boss w ostatniej czesci questa byl mega trudny i musialem zuzyc chyba z 5 potek z buffami, racial power i spamowac time freeza jak tylko byl dostepny no i oczywiscie bawic sie w kotka i myszke bo bylem na hita czasem dwa :mad:.

Chyba przedostatni  ;)


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ale nagrody faktycznie zacne.


No tak przedostatni  :P.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #684 dnia: Listopada 17, 2011, 17:09:39 pm »
Ja robię właśnie zadania w Zimowej Twierdzy, ale jako, że noszę i pakuję ciężki pancerz, to nagrody na wiele mi się nie zdadzą niestety. Na razie dostałem tylko zajebisty diadem dla maga, lecz i tak nic mi po nim :(  Chyba trzeba będzie kiedyś zagrać typowym magiem :)

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #685 dnia: Listopada 17, 2011, 17:16:23 pm »


Cos sie zjebalo i stracilem glowe :-?.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #686 dnia: Listopada 17, 2011, 17:22:20 pm »
Serio to zbugowane brzydkie gówno zasługuje na takie oceny?  :troll:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #687 dnia: Listopada 17, 2011, 17:27:15 pm »
Na pewno bardziej niż Odgrzewany kotlet w gorszej oprawie 3  :troll:

Ogur

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #688 dnia: Listopada 17, 2011, 17:27:48 pm »
Serio to zbugowane brzydkie gówno zasługuje na takie oceny?  :troll:

Nigdy nie chciałeś być wikingiem i ubić smoka?

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #689 dnia: Listopada 17, 2011, 18:00:13 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Albo dwa smoki i mamuta ?  :lol:

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #690 dnia: Listopada 17, 2011, 18:04:20 pm »
Zawsze chciałem założyć sprzedawcy wiadro na głowę i zabić jego siostrę stojąc obok. Albo biegać gościem bez głowy po górach i wystrzelić niedzwiedzia żeby latał jak puszczony balon. Uważam że takie atrakcje pomagają utrzymać klimat gry.
Czy serio ta giera zapewnia więcej funu niż taki uncharted? Chodzenie po 20 godzin po lasach to na prawdę jest teraz wyznacznikiem zajebistego gameplayu? Ocen za grafikę nie mogę zdzierżyć już kompletnie. Gra jest po prostu brzydka stylistycznie, bez charakteru. Tak więc o ch** chodzi? Niech ktoś mnie przekona gdzie mimo brzydoty tego tworu i ślamazarnego nudnego gameplayu jest ta magia?

Ogur

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #691 dnia: Listopada 17, 2011, 18:09:47 pm »
Jaka jest nagroda w tym queście?

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #692 dnia: Listopada 17, 2011, 18:17:37 pm »
Zawsze chciałem założyć sprzedawcy wiadro na głowę i zabić jego siostrę stojąc obok. Albo biegać gościem bez głowy po górach i wystrzelić niedzwiedzia żeby latał jak puszczony balon. Uważam że takie atrakcje pomagają utrzymać klimat gry.
Czy serio ta giera zapewnia więcej funu niż taki uncharted? Chodzenie po 20 godzin po lasach to na prawdę jest teraz wyznacznikiem zajebistego gameplayu? Ocen za grafikę nie mogę zdzierżyć już kompletnie. Gra jest po prostu brzydka stylistycznie, bez charakteru. Tak więc o ch** chodzi? Niech ktoś mnie przekona gdzie mimo brzydoty tego tworu i ślamazarnego nudnego gameplayu jest ta magia?

Liż komin.

lupinator

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #693 dnia: Listopada 17, 2011, 18:57:26 pm »
Cos sie zjebalo i stracilem glowe Confused.
Tak samo straciłem w połączeniu maski i szaty Arcymaga. Straszna kapa, że pozwalają sobie na takie błędy.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #694 dnia: Listopada 17, 2011, 21:05:37 pm »
Zawsze chciałem założyć sprzedawcy wiadro na głowę i zabić jego siostrę stojąc obok. Albo biegać gościem bez głowy po górach i wystrzelić niedzwiedzia żeby latał jak puszczony balon. Uważam że takie atrakcje pomagają utrzymać klimat gry.
Czy serio ta giera zapewnia więcej funu niż taki uncharted? Chodzenie po 20 godzin po lasach to na prawdę jest teraz wyznacznikiem zajebistego gameplayu? Ocen za grafikę nie mogę zdzierżyć już kompletnie. Gra jest po prostu brzydka stylistycznie, bez charakteru. Tak więc o ch** chodzi? Niech ktoś mnie przekona gdzie mimo brzydoty tego tworu i ślamazarnego nudnego gameplayu jest ta magia?

Przekonywać Cię nie będę, ale napiszę, że się po prostu NIE ZNASZ  :troll:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #695 dnia: Listopada 17, 2011, 21:22:47 pm »
Chodzenie po 20 godzin po lasach to na prawdę jest teraz wyznacznikiem zajebistego gameplayu? Ocen za grafikę nie mogę zdzierżyć już kompletnie.
Sranie po krzakach to najlepszy gameplay ever.

Gra jest po prostu brzydka stylistycznie, bez charakteru.
Co Ty gadasz? Wlasnie styl i character tej gry ratuje grafike.

Niech ktoś mnie przekona gdzie mimo brzydoty tego tworu i ślamazarnego nudnego gameplayu jest ta magia?
Zagraj w jakas czesc Elder Scrolls to moze zrozumiesz.

Ogur

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #696 dnia: Listopada 17, 2011, 23:35:55 pm »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #697 dnia: Listopada 18, 2011, 00:06:18 am »
który level masz tym magiem?

Ledwo 14 :-?. Ostatni boss w ostatniej czesci questa byl mega trudny i musialem zuzyc chyba z 5 potek z buffami, racial power i spamowac time freeza jak tylko byl dostepny no i oczywiscie bawic sie w kotka i myszke bo bylem na hita czasem dwa :mad:.

W nocy spotkalem smoka ale je**ny sie chyba zbugowal bo lecial za mna przez pol swiata i nie chcial wyladowac/atakowac...

spoko. ja mam 18. nie wiedziałem czy podchodzić do tego questu, ale jak tylko skończę zadanie dla hrothgaru to się biorę za niego :D


Wiadomość scalona: [time]Listopad 18, 2011, 00:08:21 am[/time]
Czy serio ta giera zapewnia więcej funu niż taki uncharted? Chodzenie po 20 godzin po lasach to na prawdę jest teraz wyznacznikiem zajebistego gameplayu? Ocen za grafikę nie mogę zdzierżyć już kompletnie. Gra jest po prostu brzydka stylistycznie, bez charakteru. Tak więc o ch** chodzi? Niech ktoś mnie przekona gdzie mimo brzydoty tego tworu i ślamazarnego nudnego gameplayu jest ta magia?

haha.lol. [psextrm mode off]

« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2011, 00:08:59 am wysłana przez s00s »

Mrocz

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #698 dnia: Listopada 18, 2011, 00:22:17 am »
Dobra! Czy ktoś mi może powiedzieć, czy tylko ja mam taki problem ubić Frost Dragon? Ten skurczybyk ma tak kosmiczne ataki że potrafi mnie zabić nawet pomimo tego, że mam połowę życia jeszcze o_O

Chodzi mi dokładniej o tego którego spotykamy niedaleko pewnej ściany ważnej dla głównego questa

Cytuj
Dokładnie niedaleko ruin gdzie znajdujemy Alduin's Wall

PS. Mam 18 poziom choć mam mało ekwipunku magicznego. Jedynie pierścienie i jakieś amulety oraz całkowicie mojej produkcji Dwuręczny Stalowy Miecz na poziomie Superior + Absorpcja 7 punktów życia...

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #699 dnia: Listopada 18, 2011, 00:36:39 am »
Po dwóch dniach grania(lvl 17) stwierdzam, że bezdyskusyjnie jest to dla mnie GOTY 2011.
Gra jest genialna - questy w Thieves Guild wymiatają(gram wood elfem, posługując się łukiem i sztyletami), nie mogę się doczekać kolejnych miejsc jakie odkryję.
Aż chce się podróżować i podziwiać owoc pracy developera, często schodzę z konia i poluje sobie na różne zwierzęta, bo po prostu tutaj aż chce mi się to robić.
Walki ze smokami to rzeczywiście troszkę zawód, ale ubiłem w końcu pierwszego giganta - ci kolesie potrafią zajść za skórę.
Aha i dla mnie ta gra jest piękna(PC wszystko na Ultra) - kilka miejscówek mnie totalnie zauroczylo, a widziałem przecież maleńki wycinek ogromnego świata gry.

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #700 dnia: Listopada 18, 2011, 01:00:16 am »
Jak to jest że ja mam 12 level po 20+ godzinach gry, 10+ sidequestach, zrobionej całej gildii magów i mniej więcej połowie mapy odkrytej, a niektórzy do gry ledwo siadają i już 17 level? Gram 100% magiem, na innych specjalizacjach szybciej levele wpadają czy co?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #701 dnia: Listopada 18, 2011, 01:17:27 am »
W mojej opinii też bezdyskusyjne GOTY. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych gier tej generacji. Gram i gram (23lvl) i wciąż nie mogę się nacieszyć. Przede mną jeszcze mnóstwo zadań  i spory wycinek świata do zwiedzenia. A grafika momentami wygląda rewelacyjnie i trudno o ładniejszą grę. Postacie mają sporo detali, cienie są ostre i naturalne a oświetlenie i fizyka również sprawują się nieźle. Dzisiaj akurat wykonywałem misję w dwemerskich ruinach i czasem aż byłem zdziwiony, że aż tak dobrze to wygląda. Fakt faktem grafika jest nierówna, jednak zwykle trzyma wysoki lub bardzo wysoki poziom (mówię oczywiście o dosyć dobrym PC, z przynajmniej wysokimi ustawieniami i 1080p).

Jeszcze raz cholernie polecam wszystkim. Ku mojemu zdziwieniu oceny były zasłużone :) (a nieczęsto się to zdarza). Imo jeden z must have'ów tej generacji.

Jak to jest że ja mam 12 level po 20+ godzinach gry, 10+ sidequestach, zrobionej całej gildii magów i mniej więcej połowie mapy odkrytej, a niektórzy do gry ledwo siadają i już 17 level? Gram 100% magiem, na innych specjalizacjach szybciej levele wpadają czy co?
Zależy chyba od stylu gry (czy dużo chodzisz, zwiedzasz, wypytujesz każdego, czy pakujesz umiejętności u nauczycieli, jakich zdolności używasz itd.). Ja gram już 40h i dosyć wolno się rozwijam (średnio jeden poziom na 2h). Nie śpieszy mi się jednak, a gra jeszcze ani trochę nie nuży (co jak sobie pomyślę strasznie rzadko się zdarza po tak długim czasie).

Edit: No i jak grasz magiem, to nie rozwijają Ci się umiejętności pancerza, więc zawsze masz te kilka leveli w plecy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2011, 01:20:07 am wysłana przez POK »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #702 dnia: Listopada 18, 2011, 01:38:07 am »
Jak to jest że ja mam 12 level po 20+ godzinach gry, 10+ sidequestach, zrobionej całej gildii magów i mniej więcej połowie mapy odkrytej, a niektórzy do gry ledwo siadają i już 17 level? Gram 100% magiem, na innych specjalizacjach szybciej levele wpadają czy co?

Jakbyś miał ochotę na 4-5 godzin stania w miejscu/klepania jednego przycisku, to z pierwszego dungeona wychodzisz z 20+ poziomem. Według mnie warto się tak pobawić, bo normalnie grając raczej się wysokiego lvlu nie wbije, a co za tym idzie o najlepszych itemach i najmocniejszych przeciwnikach można zapomnieć. Pierwszy raz Obliviona przeszedłem bez żmudnego "trenowania" i daedryczny pancerz widziałem tylko na przyzywanych przez przeciwników dremorach...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #703 dnia: Listopada 18, 2011, 01:48:39 am »
Jak to jest że ja mam 12 level po 20+ godzinach gry, 10+ sidequestach, zrobionej całej gildii magów i mniej więcej połowie mapy odkrytej, a niektórzy do gry ledwo siadają i już 17 level? Gram 100% magiem, na innych specjalizacjach szybciej levele wpadają czy co?
Niektore skille po prostu szybko sie lvl'uja [alchemia, smithing, enchanting, iluzja].


Art style w tej grze mnie zabija

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2011, 01:53:33 am wysłana przez KKRT »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #704 dnia: Listopada 18, 2011, 07:21:40 am »
Jak to jest że ja mam 12 level po 20+ godzinach gry, 10+ sidequestach, zrobionej całej gildii magów i mniej więcej połowie mapy odkrytej, a niektórzy do gry ledwo siadają i już 17 level? Gram 100% magiem, na innych specjalizacjach szybciej levele wpadają czy co?
Niektore skille po prostu szybko sie lvl'uja [alchemia, smithing, enchanting, iluzja].




W Białej Grani okradłem chyba wszystkich mieszkańców i otworzyłem każdy zamek - podczas jednej nocy w grze wbiłem w ten sposób 5 leveli.
Samej fabuły za wiele jeszcze nie zrobiłem. Nie śpieszy mi się - gra swoim rozmachem na początku troche przytłacza, ale później bardzo podoba mi się że możesz robić co chcesz, kiedy chcesz.
BTW. nie wiem czy na konsolach jest PL wersja, ale co do jej jakości to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zdarzają się błędy w tłumaczeniu i literówki, ale sam dubbing trzyma poziom i klimat.

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #705 dnia: Listopada 18, 2011, 09:08:47 am »
Jak to jest że ja mam 12 level po 20+ godzinach gry, 10+ sidequestach, zrobionej całej gildii magów i mniej więcej połowie mapy odkrytej, a niektórzy do gry ledwo siadają i już 17 level? Gram 100% magiem, na innych specjalizacjach szybciej levele wpadają czy co?

Mialem tak samo bo nie bawilem sie w alchemie, smithing czy enchanting. W nocy posiedzialem 10 minut nad enchantem itemow i wpadly ponad 2 lvle... Troche hujnia ,ze na takich rzeczach najszybciej leci lvl ale co zrobic.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #706 dnia: Listopada 18, 2011, 09:16:40 am »
@becet: No ja dużo zwiedzam, i rozwijam sporo umiejętności (w sensie skill nie perki) Choć w moim przypadku to ja naprawdę sporo już gram, choć głównego questa jeszcze nie ukończyłem.

Ktoś się w ogóle orientuje czy sam poziom skilla w danej umiejętności  na cokolwiek wpływa? Czy tylko nam dostęp do Perków odblokowuje?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #707 dnia: Listopada 18, 2011, 09:57:02 am »
co do levelowania. głupotą jest, że robiąc najprostszy iron dagger dostajemy tyle samo expa co wykuwając coś porządnego, z większej ilości składników. to samo z enchanting :/

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #708 dnia: Listopada 18, 2011, 10:06:54 am »
Dzięki chłopaki za info. A co do leveli to wczoraj zdobyłem pierwszy fragment Deadrycznej zbroi i ma takie same statystyki jak dla wszystkich. Widocznie te główne nagrody za questy (czyli te faktycznie unikalne i wartościowe) w żaden sposób nie są levelowane.

Ktoś się w ogóle orientuje czy sam poziom skilla w danej umiejętności  na cokolwiek wpływa? Czy tylko nam dostęp do Perków odblokowuje?

Zauważyłem że mój zwykły fireball po którymś levelu zaczął wybuchać przy uderzeniu odrzucając przeciwników na kilka metrów a nie tylko podpalając jak wcześniej. Zapewne jest to związane z poziomem Destruction.  

Art style w tej grze mnie zabija

No ba, wczoraj dotarłem z rana do Solitude, jak ledwo wschodziło słońce i mgła się unosiła nad bagnami nagle zobaczyłem to:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

ಥ_ಥ
 



Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #709 dnia: Listopada 18, 2011, 10:09:31 am »
Dzięki chłopaki za info. A co do leveli to wczoraj zdobyłem pierwszy fragment Deadrycznej zbroi i ma takie same statystyki jak dla wszystkich. Widocznie te główne nagrody za questy (czyli te faktycznie unikalne i wartościowe) w żaden sposób nie są levelowane.

Niestety nie ma tak dobrze i coś tam jest levelowane... http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Leveled_Items

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #710 dnia: Listopada 18, 2011, 10:43:48 am »
Ja znowu spotkalem smoka w Winterhold... to juz chyba 4 czy nawet 5 w tym miejscu :roll:. Najlepsze jest to ,ze jak daje fast travel na College to szkielety tych smokow spadaja z nieba.



Jeden sie nawet zaczepil ogonem  :lol:.

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #711 dnia: Listopada 18, 2011, 10:57:43 am »
Niestety nie ma tak dobrze i coś tam jest levelowane... http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Leveled_Items

Najwyraźniej coś jest, ale jako mag mogę powiedzieć że ten clothes to generyczny loot którego się spotyka od chu** na przeciwnikach. Deadryczny sprzęt najwyraźniej nie jest levelowany, jak i inne unikalne przedmioty (Arch Mage Robes, Morokei). Jeżeli na powyższej liście jest wszystko co jest levelowane to nie ma problemu.

Anyways:



Jeb.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #712 dnia: Listopada 18, 2011, 11:18:21 am »
Daedryczny stuff (ani krasnoludzki, orkowy, elficki, szklany, etc.) nie jest unikalny i nigdy nie był levelowany. Po prostu zaczyna pojawiać się od pewnego poziomu, ale statystyki zawsze ma jednakowe. Wbijesz jeszcze 10 lvli, to pewnie 3/4 przeciwników będzie biegać w zbrojach daedrycznych i szklanych.

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #713 dnia: Listopada 18, 2011, 11:31:16 am »
Daedryczny stuff (ani krasnoludzki, orkowy, elficki, szklany, etc.) nie jest unikalny i nigdy nie był levelowany.

Ale ja mówie o tych za questy, a nie o jakiś które noszą randomy - ja wczoraj zdobyłem Masque of Clavicus Vile i jest to jedyny taki przedmiot w grze. Ich jest 16, każdy jest unikalny, jest nagrodą za questa, nie jest levelowany i ma całkiem potężne właściwości. Za zdobycie 15 z nich wpada trofeum Oblivion Walker - Collect 15 Daedric Artifacts.

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Daedric_Quests

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #714 dnia: Listopada 18, 2011, 11:44:36 am »
Mówisz o artefaktach od daedrycznych książąt - one w Oblivionie również nie były levelowane (za to żeby dostać quest, trzeba mieć odpowiednio wysoki lvl). Wcześniej wspominałeś o jakimś fragmencie zbroi - jeśli nie jest wyenchantowany i się jakoś specjalnie nie nazywa, to jest to typowy element, który ma typowe statsy. Ja na przykład w którymś queście dostałem od władcy Whiterun najzwyklejszą zbroję krasnoludzką.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #715 dnia: Listopada 18, 2011, 14:27:15 pm »


Chyba sobie stworzę Techno Vikinga.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #716 dnia: Listopada 18, 2011, 14:40:32 pm »
Wczoraj grajac  podziwialem pelnie ksiezyca i gwiezdziste niebo ,a tu raptem  na niebie ukazala sie chyba spadajaca gwiazda lub kometa , dzisiaj sprawdze co to takiego bylo :o

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #717 dnia: Listopada 18, 2011, 16:55:13 pm »
Widzę że dużo w to gracie to może was to rozbawi

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #718 dnia: Listopada 18, 2011, 17:23:05 pm »
Ja znowu spotkalem smoka w Winterhold... to juz chyba 4 czy nawet 5 w tym miejscu
A ja jeszcze ani jednego, a trochę już chodzę po okolicy.


Daedryczny stuff (ani krasnoludzki, orkowy, elficki, szklany, etc.) nie jest unikalny i nigdy nie był levelowany. Po prostu zaczyna pojawiać się od pewnego poziomu, ale statystyki zawsze ma jednakowe. Wbijesz jeszcze 10 lvli, to pewnie 3/4 przeciwników będzie biegać w zbrojach daedrycznych i szklanych.
Tak było w Obku, ale tutaj chyba (na szczęście z tego zrezygnowano). Mam już 23 level, a zwykli bandyci i tak nadal chodzą w żelaznych, futrzanych, skórzanych. W sklepach mam już do kupienia elfi i płytowy. W Obku już bym trafiał zwykłych oprychów w elfickich zbrojach. System levelowania nadal nie jest idealny, jednak znacznie lepszy niż poprzednio i już tak nie denerwuje.


BTW:
http://www.cdaction.pl/news-23524/the-elder-scrolls-v-skyrim---mod-na-ktory-od-dawna-czekaliscie-18.html

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #719 dnia: Listopada 18, 2011, 17:29:16 pm »